HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: HC Poetarum

Příspěvek od hulkxxxl » 04.09.2015, 08:09 hod.

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 04.09.2015, 08:23 hod.

díky hulku, tady na to jsem právě koukal, ale stejně mi v tom hrozně chybí blinding flash nebo něco na zastunování, třebas pomocí sevenstriku nebo něco... a taky je opruz tu auru pořád spamovat, mam to teda na kolečku a je to masakr :o)

EDIT: já jsem debil, dyť ono to tam je, jsem slepej a vlastně to řeší i mlíko, jsem debil, debil, neumim číst

už se těšim, až to odpo vyzkoušim, ale ta aura mi stejně sre
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 04.09.2015, 08:33 hod.

No vidiš a máš to...já to mám určo vymyšlený blbě :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 04.09.2015, 08:47 hod.

Když ti koukám pod kapotu, vidim, že to máš složený už z inny, jak to bouchá?
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 04.09.2015, 08:57 hod.

Bouchá to slušně chybí boty do kostky a bude to bouchat ještě líp...ale na nic vysokýho to nebude páč tam chybí ten support s palmy fista brejsry madstone...nic z toho nepadá a asi nebude.Včera sem krapet záviděl kua tankoval bych až bych brečel ale drop sux kakala sux....sice s btýmem už mrskáme T4 tak už expy trochu letí a sem tam něco padne ale crapy...inna tyčku sem vydoloval z kostky a sem ted bez burčáku :( Ten progres máme pomalej najednu stranu se vždy těšim na večer ale na druhou když mrskáte 50 Gr a my tam rubem t4 jak o život tak sem krapet smutnej :-x
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 04.09.2015, 18:55 hod.

Mimochodem, pánové, že jsem tak smělý ;), můžete mi někdo poradit co se na S4 hraje na DHčku? Případně jaký drop je pro mě kruciální?
Díky moc!
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.09.2015, 19:45 hod.

Fru-fru: Jednoznačně Multishot. Za každou cenu chtěj najít tento luk, to je prostě chodící zlo :twisted:

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 04.09.2015, 19:48 hod.

Oki, díky moc. Zbytek skillu je vcelku jedno?

Odesláno z mého Vodafone Smart ultra 6 pomocí Tapatalk
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Dark_Deamon » 04.09.2015, 20:37 hod.

Mrkni na moje DH: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Dark ... o/65369484

Set je jasnej. Opasek někdo nosí Witching Hour. Na krk to chce HF amulet (já zatím 10 pokusů a samej crap). Co se týče Canai's Cube, tak do ní hodit Calamitu, Cindercoat a asi Convert of Elements. Já tam mám RoRG, abych mohl nosit Magefist. Na postavě to ještě nemám aktualizovaný, ale místo Reaper's Wraps nosím Wraps of Clarity. Jsou suprový na redukci dmg. Dokud ale nemáš ten luk, tak se hodí spíš Reaper's Wraps. Taky je tu možnost používat pasivku Vengeance. Co se týče gemů, tak Zei's a Trapped je jasná věc. Třetí gem každej používá něco jinýho...ještě to nemám moc odzkoušený, takže zatím jedu Powerfull. Vídám ale Tageuk nebo ten novej na Rift Guardiany. Co se týče skillů, tak někteří jedou místo Vengeance skill Sentry (Polar Sentry), ale to spíš na solo vysoký GR.

Celkově záleží na každým, jakej setup mu sedí. Tak jako tak, MS DH je hustej masakr s area dmg. Ideální na farmu equipu. Nemám ten luk ancient a v klidu běhám T8 rifty.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 04.09.2015, 20:40 hod.

Super Deamone, moc díky za podrobný návod! Moc se těším na jeho realizaci. Případnými úspěchy se pochlubím

Odesláno z mého Vodafone Smart ultra 6 pomocí Tapatalk
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Gviny
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gviny@2744

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Gviny » 04.09.2015, 22:42 hod.

Kdyžtak ti taky můžu poradit ozvi se v klanu když budeš chtít :D
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 05.09.2015, 06:28 hod.

Večer jsem tomu ještě nedal spát a v jednom riftu v kostce s u kakamily to všecko popadalo :shock:
Sice rolly příšerný - zvlášť na zbrani - ale skok o dvě Tčka jinam. Můžem chodit 6tku (GR 25 4:30).

BTW: procuje ten Ashbringer slušně ? Vyplatí se do kocky ? ... To mi taky padlo.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: HC Poetarum

Příspěvek od witekcz » 05.09.2015, 06:31 hod.

WulFgaR77 píše:BTW: procuje ten Ashbringer slušně ? Vyplatí se do kocky ? ... To mi taky padlo.
Ashbringer do kostky nejde.
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 05.09.2015, 06:45 hod.

Díky Gviny za nabídku, kouknu na Tebe na bnetu a ozvu se na konzultaci.;-)

Odesláno z mého Vodafone Smart ultra 6 pomocí Tapatalk
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 05.09.2015, 07:15 hod.

Wulfe já sem pro včera sme to jatkařili na 5 v poho ..večer klasika kolem 8 budu tak bych polevlil gemy na 25. Ted polovim nějaký ty mašinky a hlavně ten pojebanej born plánek :ble: btw dík Gviny za vyexpení ...a pokud bude ještě něco rád si udělám monka suppa páč přehazovat gear se mi nechce :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 05.09.2015, 17:11 hod.

Díky moc za vyexpení pánové a za boost charu. Byl jsme úplně nahej a to se nedá hrát ani solo... Snad už mě přijme skupina B do svých řad, jinak budu nucen založit skupinu C :D ;)

Ještě jednou díky. Expení a boost není fun pro žádné ze zúčastněných, ale fakt mi to pomohlo. že po cca 3 hodinách hraní můžu pomalu chodit T1 solo. Na to bych lezl minimálně 20 hodin sám.
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 05.09.2015, 17:17 hod.

Večer něco spácháme s wulfem sme domluvení na lvlení gemů to bys s náma dal ne do 25 a snad něco i napadá tolik věcí je třeba na monka...dh obleču s kakaly ale to bude za dlouho páč ta lubňa nece nic pustit 1200 shardů a dh pořád nahatý a ani fň legendárního zboží :ble:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 05.09.2015, 22:17 hod.

Malý sumář jsem v tom až po uši nějak mě to baví průměr 3 hodky denně. Od všeho chybí jen kousek na tankistku born plán a zodiac. Na ulitu tyčka na % sss a palma fista .Na speedmastra drákulu nigrsky a brejsry na redukci dmg. No a na innaopičkozvonkohraní to nejhorší ze všeho a to opičí amulet :-x samozřejmě ještě focus a restraint ale s těma moc nepočítám :green: sice všecko ne idealní roly ale posunulo by mě to blíže k A týmu :green: :green: :green: :ble:
Naposledy upravil(a) dawemorraless dne 06.09.2015, 13:18 hod., celkem upraveno 1 x.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Gviny
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Gviny@2744

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Gviny » 06.09.2015, 12:57 hod.

Tak sem právě zjistil, proč nikdo nechce hrát s WD.. :D Byl sem si GR 51.. a v tom začal spamovat ty fire wall a mimicama.. :D ms mi vyskočili na 1600.. :D Bylo mi to divný, ale když se to stalo pokaždý, když ten skill dal, tak mi to došlo.. :D Sou to lageři s*aní :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.09.2015, 16:20 hod.

Gviny: Včera jsem si prošel přesně tím stejným. GR 50 a jakmile se narazilo na jaoukoliv elitu nebo byla větší densita monster, tak latency lítala v rozmezí 600-1400. Super pocit, když u elity člověk 5s nemohl ovládat postavu :-| Takže do party s WD mě nikdo nedostane ani kdyby mi sliboval 10 vrtaček za rift.

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“