The Expendables

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890
Re: The Expendables

Příspěvek od witekcz » 28.08.2015, 11:06 hod.

Slíbil jí PIN ke kreditce >:D
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.08.2015, 12:01 hod.

Já si to předplatil už včera :green:

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od Kuki10 » 28.08.2015, 21:35 hod.

Lvl 70 Done. Já, Demon, Kolmen a roxi.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: The Expendables

Příspěvek od mdmT » 03.09.2015, 09:56 hod.

... pánové našli by se 3 další lidi, kteří by hráli poměrně pravidelně mezi 20-24h nonseson? ... ideálně s cílem co nejvyšších riftů, ale nebráním se skoro ničemu ... bohužel v současným stavu je z The Ex čistě season klan, tzn. nic pro mě, sezónu jsem zkusil, ale nějak jsem nepochopil její kouzlo - nebrát prosím jako hate, ale fakt jsem to nepochopil, někdo říká pocit, že něco padne a pod, teda nevím, ale všechni to hrajou přes adventure mód, co nejrychleji nafarmit ( a to doslova, jakkoliv, jako leecher, jako cokoliv jinýho, prostě nějak nafarmit ) ten stejnej gear co mám na NS a rychle chodit T8-T10 + co nejvyšší GR, tzn. jediný co tím získám je, že ztratím 50h ( ale to je fakt jen můj pocit a absolutně netřeba brát v potaz :-) ...

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: The Expendables

Příspěvek od Tyckin » 03.09.2015, 11:05 hod.

Tak já to vidím podobně - lidi se na to teď vrhnou jako zvířata, nejedí, nespěj, nepracujou a za 2-3 týdny maj gear (a solidní paragon) co dřív na non-season a jsme tam kde jsme byli :) Kámoš na SC už má 550 paragon a ve čtyřech dávaj GR60 - heh :)
Bylo mi jasný, že hodně lidí půjde na season, ale že to bude 95% klanu jsem nepočítal, takže jsem rezignoval a jedu taky season, ač nerad teda. Jenže co dělat když z 30 lidí online je 28 na sezóně :roll:
Takže bohužel, já tě nepodpořím, non-season zdá se nemá budoucnost :{ Ale ta vybavená postavička i truhlička mi dost leží v žaludku :green:

Atrej
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Atrej#2900

Re: The Expendables

Příspěvek od Atrej » 03.09.2015, 11:13 hod.

vcera som dosiel a bol som tam jediny nonseason, sezonu urcite nepojdem, malo casu aj na nonseason a obavam sa ze velmi tazko dame dokopy na nonseason full partu na vysoke grka :cry:

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: The Expendables

Příspěvek od mdmT » 03.09.2015, 11:23 hod.

Atreji já tě včera zaregistroval a tvoji trefnou poznámku taky, ale už jsem zrovna balil ... Každopádně stav je takovej, že na NS jsme zůstali asi tak 4 - ty , já, frozen a black, kterej imo hraje oboje ... Což je naprd, protože každej hrajeme trošku jindy a tím pádem je to zabitý ... Jak jsem se na patch těšil, tak teď to vidím, že si dám od diabla zase pauzu, nějak to překlepu solo a s Rocket league do 22.9, pak koupím fifu a budu hrát FUT :-) ...

ellumiro
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ElLumiro#2839

Re: The Expendables

Příspěvek od ellumiro » 03.09.2015, 11:32 hod.

kucii, počítejte se mnou, ja jen chci toho pejska a pak zase zpátky na NS, času málo a S4 nestíhám ... ale budu asi az zítra

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: The Expendables

Příspěvek od Tyckin » 03.09.2015, 11:37 hod.

Atreje jsem taky zaregistroval, ostatně poslední dny občas skouknu stav a najít v listu něco bez lupenu je fakt bohužel vzácnost :-|
Kdyby nás bylo alespoň 10 aktivních na NS, tak bych na sezónu nelez, ale ono by nás bylo tak 5 max. a z toho nějaké hrátky na vysokých GR prostě nekoukají :{
Takže se kousnu, opustím plnou truhlu gearu, týden či dva budu okusovat nižší obtížnosti než dám něco obstojného dohromady, ale dohnat ty herní šílence či udržet alespoň krok při menší herní aktivitě bude trochu problém :) A až budu mít všechno hezky poskládané, začne season 5 >:D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 03.09.2015, 11:54 hod.

Jako já jsem za momentální stav rád. V S3 to bylo přesně naopak. 95% lidí na non-s a na sezoně bylo nemožný poskládat partu 4 lidí. Teď je aspoň s kým hrát :)

Uživatelský avatar
Winny
Quill Rat
Příspěvky:21
BattleTag:Winny#2898
Bydliště:Praha

Re: The Expendables

Příspěvek od Winny » 03.09.2015, 12:06 hod.

Ja si NS rad zahram ked budem mat cas a bude s kym, ale zas to do moc vysokych GR hned nepolezem, nieco okolo 40... pak zas zdechnu a stvrt roka nezapnu :D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: The Expendables

Příspěvek od Tyckin » 03.09.2015, 13:05 hod.

Však ono jak na to lidi rychle vlítnou, tak je to stejně rychle omrzí a ke konci sezóny už zase bud hrát jen pár lidí, páč budou mít za měsíc všechno :)
Je to furt dokola - patch a sezóna to na chvíli přitáhnou, a pak to rychle odpadá - dneska je drop a vůbec získávání všeho tak boostnutý a snadný, že to ani jinak být nemůže. Když to srovnám s dobou na SC kdy jsem za téměř 600 paragonů nenašel Kukri, je to teď ukrutnej rozdíl :{ Na HC jsem za 9 měsíců získal jedinej :!: kvalitní RoRG a ten jsem ripnul. A teď? Stačí jakejkoli zmetek, šoupne se do kostky a vymalováno :)

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: The Expendables

Příspěvek od DEU » 03.09.2015, 14:58 hod.

Md ja jedu oboje. Takze staci napsat a muzu se pridat.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: The Expendables

Příspěvek od mdmT » 03.09.2015, 15:22 hod.

... njn to jsi psal už před začátkem, ale 24/24h trávíš na sezóně :-)) ... a jestli nepůjde někdo NS píšu do chatu každej den:-))) ...

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: The Expendables

Příspěvek od DEU » 03.09.2015, 15:25 hod.

Tak mi priste napis pm. Ona je ta chatova konverzace dost neprehledna.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: The Expendables

Příspěvek od Jimmi » 03.09.2015, 16:09 hod.

Ole Pani

Ja hram sezonu ale kludne ak bude treba pojdem zatankovat na nonseason. Ako povedal DEU napis PM a nieco spachame.

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: The Expendables

Příspěvek od babacho » 04.09.2015, 06:31 hod.

For mdmT: hele stal ten fotbal včera za to? Když jsem se ráno díval na výsledky, tak to bylo spíš o nervy.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

ellumiro
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ElLumiro#2839

Re: The Expendables

Příspěvek od ellumiro » 04.09.2015, 08:21 hod.

tak jak? poskládáme večer něco? potrebuju se zbavit 15 mašin na ubery a chybi mi bounty materiál ;-) ... budu po devate, NS

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: The Expendables

Příspěvek od mdmT » 04.09.2015, 09:36 hod.

... já normálně včera po fotbale odpadl, tak už jse nedošel :-( ... jinak fotbal byl děsnej, ale aspoň napínavej :-) ... dneska budu +/- ve 20h na značce a jsem defakto pro cokoliv ( bounty matroš taky nemám, GR kdykoliv, jen na ubery nemám mašiny, ty už všechny padly ... ) , počítám že dneska pojedu aspoň do půlnoci, tzn. kdyby se nás nešlo víc, tak budu rád :-) ...

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: The Expendables

Příspěvek od babacho » 04.09.2015, 10:00 hod.

Ajajaj dnes pááátek a jde se na pivo.[emoji3]

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“