Greater Rifts a Barbaři

Odpovědět
limu
Wraith
Příspěvky:144
Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od limu » 03.09.2015, 05:49 hod.

Jasný, pro mne to neni nějaký honění se za co nejlepším výsledkem. Nemam vůbec perfektní gear ani dost času to hrát XY hodin. Ale popravdě WW už mi lezlo krkem, nikdy jsem ten build neměl rád už od vanila faze, ale pak jsem si zvykl. Teď je ale možnost hrát podobné GR i s něčím jiným a to mě drží u toho hraní. Testovat, měnit, pokus - omyl. Zkoušel jsem i SS build, a taky to neni uplně špatný, myslím, že nějakou 50 jsem s tim dal na pohodu. Vrátim se k tomu, až budu hotov s HoTa. No a profil koukam neni pořad aktualizovanej. PS: ale co je nejvíc potěšující na HoTa? že u bosse nestrávím mládí....u málokterého se musim vůbec hnout z místa, a ty nálože co dostává to je nádhera. Bez shriny neni problem ho dostat dolu za 1,5-2 min kolem ty 60gr.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 03.09.2015, 06:45 hod.

Tak tohle podepisuju. Vidím to do písmenka stejně. :!:

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od hulkxxxl » 03.09.2015, 06:52 hod.

takže u AD se mělo změnit to jak se počítá (nějakej bug) princip je stále stejnej, s tím cc je to dobrá poznámka hlavně kvůli té mechanice skilu lítají crity vlastně neustále a je zbytečná to tak hrotit na gearu kde může být klidně ad

včera jsem skoušel sehnatlepší palici, bohužel Kule dal jen A IK palici a hota si nechává asi zase an čas kdy ji nemubu chtít že?

PS: kuchání rg je po přechodu z ww na hota vážně příjemná činnost
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 03.09.2015, 06:55 hod.

No jo, a má teda cenu měnit Gear na AD, když je to bug a dá se tím pádem čekat, že ho odbugujou?..

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od hulkxxxl » 03.09.2015, 06:58 hod.

bug byl a v 2.3 to měli opravit, právě proto to naráz lidi začali používat (ikdyž jsem četl na ofic fórech že se ta orpava nepovedla :D a zase natom pracují)

ale to je jedno viděl jsem jak letí 300mil dmg na 3 kostry co stály u mě - bílá čísla takže podle mě to funguje (AD jsem měl jen 50%), jinak to nesthám sledovat

PS: tech charge není jen na F+R ale na zdrhání a hledání dobré pozice, včera jsem na t10 nasebe natáhl asi 4 packy a bez toho bych to neukličkoval a ripl
Obrázek Obrázek

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od limu » 03.09.2015, 07:21 hod.

tak FCH taky dělá bonus na strongam bracers ne? AD zatim neřeším mam to na palici a na ukor obrany to nikde točit nebudu, max místo toho CC ale asi bych raději taky natočil vitku. Ještě bych měl dotaz, funguje dodge chance i na afixy? pořad si nejsem jistej že se tam vyplatí víc než ta runa na AR nebo armor. Jinak včera jsem naplno pocítil ten rozdíl kolik plní bar silná a slabá mobka. Měl jsem rift kde to byla samá čarodejnice co bleje ty mobky. Kosil jsem to fakt rychle, lítalo to vzduchem. Ale žádný elity. a pak juknu a byl jsem 1cm za progresem. Jak šlo dřív skipovat elity a kosit to jen na mobkach (i když já to nikdy nedělal) tak ted se vždycky modlim už aby byla elita aby to poskočilo. jen muj postřeh.

kany11
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od kany11 » 03.09.2015, 07:31 hod.

taky jsem se chtěl zeptat jestli war cry nedat pryc dodge za něco jiného.jo a u gemu pouzivate esoteric? ja bez neho nemuzu jít.ale radeji bych dal něco jiného.talovej gogok taky není vůbec spatnej pekne jde AS nahoru a líp se to dozivuje...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od hulkxxxl » 03.09.2015, 07:51 hod.

u wc jsem vždy jezdil allres runu, testoval jsem to s full bufem jsem měl víc toughness než s runou na armor, v hota buildu a se zvýšením šance na dodge se momentálně používá dodge, myslím že funguje i na elementy nejen na melee útoky

gemy se jedou myslím hlavně taeguk, bane zelenej a na sezoně novej gem na elity + na ns asi pain se vyplatí, já teda jedu kvůli výdrži ten esoteric
Obrázek Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Gold Eagle » 03.09.2015, 09:59 hod.

Dodge runa u WC finguje i na kouzla a jedový s*ač od mobů. Hodně vyzkoušeno za barbara, když jsem hrával HC + Bersekera se zvýšenou dodge šancí. A když jsem to pak přepnul na jiný runy, tak jsem měl pak s kouzly a s*ač hodně infarktový stavy (HC) a vrátil jsem to zpět.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 03.09.2015, 12:41 hod.

Žil jsem v tom, že FCH je dobíječ Fury a HotA spender pro F+R. To se pletu??..

Uživatelský avatar
Gepi
Fallen Shaman
Příspěvky:98
BattleTag:Gepi#1756
Bydliště:Kladno

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Gepi » 03.09.2015, 13:03 hod.

Nepletes... Vše co píšeš a ještě plus unikovy skill

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 03.09.2015, 15:27 hod.

No proto :green:

limu, to myslíš vážně sám do GR s HotA bez Unity? :green:
Hele, nemám to odzkoušený, ale oplatí se opravdu ty Ramena na Fury Antíky? Něšlo by to bez nich jak se tu už zmiňovalo? Bych hned věděl, co zkusit místo nich. Sakra, já potřebuju ten druhej prsten k Focusu! Bez toho můžu prdlajs testovat :evil:

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od hulkxxxl » 04.09.2015, 08:29 hod.

díky ramenům na fury přece dáš pak tao runu na toughness! no a o tom to je (nebo máš tolik fury i bez petů?)

včera mi padl novej restraint akorát, skouším sílu, chd a AD na něm uvidíme jak to bude odsejpat

PS: jel jsem public s jedním slušným monkem kterej to stahoval, házel palmu + dělal bufy bylo to prostě úžasný, placka na zem stáhnout, palma já do toho charge pár ran kladivem a půlka mapy leží nazemi
Obrázek Obrázek

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Brum » 04.09.2015, 08:59 hod.

FCH neni na doplňování Fury. Resp. ono by to Fury doplňovalo, kdyby bylo co. Nikdy se mi nehne Fury ze 100%, tak neni co doplnovat. Jen detail :) Na F+R a Strongarmy to funguje mooooc pěkně. To nemluvím o pohyblivosti. Jinak jsem se svým základním gearem vyzkoušel konečne F+R, Strongarmy a CoE, protože nemám ani jedno Unity, ani token na Templara, ani Leorics Crown. Moje toughness na solo tedy dost trpí a ani lvl 25 Esoteric gem to moc nezachrání. Každopádně GR50 za 8 min. GR53, což bylo moje dostupný maximum nedám. DPS mám na GR 60 snad i, ale jsem moc papírový. Jakmile potkám na GR53 elitku, tak ležím, když se na mě jen trochu zle podívá. Pravda měl jsem ještě exp gem v helmě, ale to je detail :) .Ale je to moc zábavný na hraní. U WW jsem na S3 usínal do 20 minut. To byl pro mě build na uspávání hadů. Když procnou bracery, F+R a fire CoE, tak jsem videl i na solo crity přes 4,5 bil. Po tom co jsem se na Rift Guardianech protrápil celou S3 s Delrasha bubble wiznou a pak ještě WW barbarem, jsou teď RG vítaným zpestřením :). A to nemam v kostce Furnace.

Dodge skutečně funguje i na effecty od elitek. Nevim jestli zcela na všechny. ale určitě to funguje třeba na freeze effect od Frozen (ne že by mě zrovna tenhle trápil), nebo Molten výbuch.

Monk je můj nejoblíbenější spoluhráč. Bohužel kamarád jede SS build a nemá tam mmísto pro CS, takže bez stahování na hromadu. Ale trochu to řeší náš WD. EP naštěstí v SSS buildu je :)

@Drsma Co se těch ramen týče, tak nevím no. Nikdy mi neklesne Fury pod 100%, možná to jen GoJ s 25 Fury refundem utáhne. Ale celej build je postavenej na 100% Fury, i pasivka je na to. Pokud by hladina Fury skákala, tak by to bylo k ničemu. Ale asi to je k vyzkoušení .... jaky ramena by jsi tam dal Drsma? Skeleton Kinga na HC asi?

Mimochodem co vrazil do kostky za zbrane, kdyz neni Furnace. Tak nejak nic poradnýho mě v bance nezaujalo

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od hulkxxxl » 04.09.2015, 09:46 hod.

no já tam dal Decimator než jsem našel furnace

na hota asi nic moc ale s ww mi pomáhal s procnutím pain enhanceru, možná i Scourge by byl pěknej, chtěl jsem tam hodit ashbringer ale to mi za barba nešlo
Obrázek Obrázek

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od limu » 04.09.2015, 09:52 hod.

no Drsmo, jo na solo jedu bez unity, a proč? prostě proto že na něj neni místo, zkoušel jsem to v kostce místo element prstenu, ale to pak zase neni požadovaná dmg. Jinak malá rada, battle rage bere taky 20 fury což je u meho cca 5000 lpfs - 100k HP, to jedu nonstop v nesnázích + k tomu dalších 100k z každé rány kladivem...ale chce to být taky v pohybu s FCH hodně přemejšlet kam se přemistujete a trefovat vždy víc mobek pro rychle nabití. No a v paragonech nemam ani bod na redukci fury c, ja tu fury prostě potřebuju žrát co nejvíc hlavně kuli perma berseku a healování že jo. Ale to asi každej ví. K tve otázce, ty ramena jsou tam dobrý, zkoušel jsem to bez nich a neni to ono. http://eu.battle.net/d3/en/profile/limu ... ro/2119908

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Brum » 04.09.2015, 10:30 hod.

Njn Ja mam v bance prdku na sezone. Vcera jsme delali ubers, NAsel jsem jeden amulet, ktery ma spise prumerny roll (str+cc+cd+socket) po rerollu a mel NoS pasivku. Je lepsi takovýto amulet s 5th pasivkou, nebo mam koukat spise po immunity amuletu jako MARA?

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od hulkxxxl » 04.09.2015, 11:13 hod.

souhlas se spamem battlerage kvůli healingu

jinak pěkneh HF amulet je asi BIS, maru mám pěknou a nepoužívám (bez imunity mám lepší) a v plánu je určitě hezkej HF

jinak nezatracujte HF amu kde nebudete mít možnost dát cc!!!, soket a síla jsou tam vždycky a pokud bude dobrá pasivka tak je docela dobrá šance že bude použitelnej
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 04.09.2015, 13:46 hod.

Včeraj jsem dal dohromady F+R, takže můžu testit sám. 8-) Nahodil jsem Kingova ramena a můj pocit je, že bez problémů. OK, ještě to dneska prubnu s Fury ramenama, jestli poznám nějakej rozdíl.

Jako limu, jestli dáváš 60 s HotA bez Unity, tak já to vypínám.. :lol:
Včera jsem celkem v klidu zmastil 56 s unity, ale občas mi hořela koudel. :green: - můj HotA je zkrátka stále ještě takový miminko.., ale pracuje se na tom. :P
(jako další krok zkusím 58)

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Brum » 04.09.2015, 14:02 hod.

Jestli je tvuj Hota Barbar miminko, tak muj teprve jako pulec miri k cili ... :)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“