HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258
Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 31.08.2015, 08:38 hod.

Tož víkend byl podařený ... s klukama GR 40 pokořen ... param mám tak nějak kolem 250 :) no life je no life ...

Wulfe, s barbem se dá chodit T1 jen z toho co si vyrobíš na 70lvl u kováře :twisted: selftested ...

Btw. je achiev, dát GR40 bez setovek /super human/ a borci to už maj ...
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 31.08.2015, 09:06 hod.

Zdar, hrůza víkend, byl to fakt masakr, ale takhle mi to snad ještě nebavilo. Novinek je docela dost. od pátku 17:00 nahráno 28 hodin, síla :o). Přemýšlím, že z toho co napadalo udělam novýho monka supporta až vylevelim expící gem a pak by nám to mohlo posunou pořádně para, ne?
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 31.08.2015, 09:10 hod.

Detox: tak nikdo tu netvrdí, že nejsem láma :D

ale já jsem nějakej bez dmg, hrozně to pižlám. Co se jezdí za build v solo s věcma vod kováře ?

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 31.08.2015, 09:34 hod.

Wulfe až budeš ve hře napiš mi .. poradím ti, jel jsem takovej poloviční točení se build a bylo to dobrý .. :)

hodin mám 36 .. ty vole, no tak to je fakt no life .. ale dobrý, ještě dneska má být tropický den a zítra už prý chcaní, oujeee
Obrázek

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 31.08.2015, 09:58 hod.

Koule :wave:

Summary: - super pokec na TS fellas (Kryon,Dawe + šálený východzniar)
- LVL(ing) trvalo koľko trvalo nebolo sa kam ponáhľať
- návrat Yonda + Trefa (ortodox skype boli nútený nainštalovať TS :twisted: (Tref samozrejme nakladal už aj na chate(rozumej čete)
- Nejaký nový člen (pozdraví keď príde tož fayn)
- CzechSnack (prosím o schválenie na KICK :ble: )
- Detox - prvý OP KoCkoT :green:
- Wizard - baví ma to, baví ma to, baví ma to (očakávam mrte RIPov túto sezónu to melee je proste choré)
- T6 sólo dám to bol nejaký ten ciel tož dám s kýmkoľvek čokoľvek kedykoľvek dnešný cieľ je farmiť RoRg a Ring of Zodiac.

2 Fru - Uži človeče.Pozor na tie teploty nezabudni na pitný režim :wave:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 31.08.2015, 16:47 hod.

TAk tanka mam prmyšleného ale než něco nafarmím......drop sux :ble:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 31.08.2015, 19:48 hod.

Škoda,že budete už někde jinde až přijdu, dal bych s vámi. Byť s mým mizerným časem večer to stejně nebude žádný šlágr...

Tak hlavně, že něco bralo Dawe

Odesláno z mého Vodafone Smart ultra 6 pomocí Tapatalk
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 01.09.2015, 08:46 hod.

Fru, oni už JSOU někde jinde :green: ale buď v klidu, já jsem taky fotr ;) a tomu neuteču

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 01.09.2015, 09:41 hod.

Pánové, včera jsem poskládal ten HoT build a je to pecka ... one shot skoro, ještě potřebuji děrovačku a bude ... každopádně neeed MONK do party!

Kryone, už jsi se dospal? Dneska nástup ... :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 01.09.2015, 10:24 hod.

Až nahrajete, byť fotrové, 30 hodin, tak na tom budete uplně stejně - my dali prostě noulife víkend. I když je výhoda, když jeden už má boost, tak se dá běhat výš i pro ostatní ze počátečního vrhu...

Už to na ty vyšší dost cítím Detox, takže mi vyexpíte altera a já vám udělám pořádnýho Crowd Control šmejda s gemem na expy, ať nám to taky trochu dává...

Zdar a sílu, dneska snad budu, i když ve vedru se prostě nevychrápu...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 01.09.2015, 10:51 hod.

ty hodiny nahraju Kryo, nemám strach ... vtip je v tý partě, ale tak nevadí ... prostě to nebude za 30, ale za 100+ no ;) třeba budu mít kliku

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 01.09.2015, 11:42 hod.

No a proto je dobrý, když si někdo na začátku udělá supporta z kraftů - může pomoct partě se stunováním, kontrolováním mobů, nahazováním, házením boostů, jde to rychlejc, nalootuje si a udělá si pak DPS, ale jak to každýmu vyhovuje a jak má čas. Holt já zase nemam jiný věci, že a to je smutnější... Zdar a sílu
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 01.09.2015, 17:02 hod.

Inna už skoro bude ale ještě to chce botky born plán atd....ono s tím stunem to nejni tak easy Kryo ten perma cc je nerfnutej. Já budu kolem 8 večer a budu razit T3(ráno sem zkoušel T4 GR a pižlal sem to 12min fukt si nejsem jistej jak ten ss set mám 4bonus fakčí) a snad něco napadá a bude někdo do party páč to solo je jak píše Wulf to co dáte za 30h se na solu natáhne 3x.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 02.09.2015, 07:16 hod.

Zkoušel jsem nacpat innu a skilly, ale musim od tebe něco opsat, nějak se mi nepodařilo natlačit tam, co bych chtěl a pořád jsem neměl mlíko, nestíhal jsem ostatní atd. No ono taky stíhat detoxu s WW, ten když se rozjede :o)... Ale docela mi to bavilo zase dělat supporta.

BTW, co říkáš na novej set?, nevypadá to nejhůř ne?
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 02.09.2015, 08:03 hod.

Kryone, ale vždyť já na ty GR jedu HoT build :) tam žádný točení není ... WW mám jen na farmu normal rift a bounties ...

Každopádně s monkem, mě tou bouchá ránu za 1,2 miliardy! Gviny šel včera 50GR na publicu a dali to v pohodě, takže ještě xko poladí ten zatracený prsten a myslím, že můžeme jít lámat rekordy.

Dawe, není problém si napsat a boost, dáme pár runu VIII, když budeš mit zDPS a máš to složené.
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 02.09.2015, 08:11 hod.

Detox, však to nepíšu aka trololo, musím poladit rychlost, abych tě stíhal a mohl stahovat, prostě to WW jede strašně rychle a zabije to "za sebou", sám to vim, dyk jsem se točil minulou sezonu jak debil :o). Na ty Gr je to super HoTA, tam jsme pořád mezi mlýnskými kameny, spíš mam strach o DPSka vzadu. Dneska jsem něco početl o support monkovi, tak snad to bude lepší, teda zítra nejdřív, dneska mi čeká oslava.

Zdar a sílu
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 02.09.2015, 08:15 hod.

dawemorraless píše:Inna už skoro bude ale ještě to chce botky born plán atd....ono s tím stunem to nejni tak easy Kryo ten perma cc je nerfnutej. Já budu kolem 8 večer a budu razit T3(ráno sem zkoušel T4 GR a pižlal sem to 12min fukt si nejsem jistej jak ten ss set mám 4bonus fakčí) a snad něco napadá a bude někdo do party páč to solo je jak píše Wulf to co dáte za 30h se na solu natáhne 3x.
A dejve, mě to fakčilo trochu, protože jsem měl helmu, která rozdávala palmy automaticky, ale taky jsem to pak dopižlával max T3, to až ten poslední bonus to rovnou odbouchne (+ jsem měl azuratku, která dává do bomb 98%), takže T6 klasika až po kompletaci. Tohle mi na D docela sere. Bez setu nebo kombinaci setů je člověk STUCK. Dřív to bylo takový volnější a člověk si mohl dát sklil, kterej se mu líbí. I když zase na druhou stranu, na MP10 bylo jen pár kombinací, takže...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 02.09.2015, 09:58 hod.

Je to děs i s full setem musi se nahonit cc tož set jen nestačí..snad dneska s B týmem něco nalootujem :green: Já mám supp vymyšlenýho potřebuju jen inna ruce botky na alíky a ten prašivej zodiac pak bych teoreticky měl zamrazit 42cílů ale nemám odzkoušeno.....mlíko nemáš páč jedeš se serenitou místo ephiany co sem si tě prohlížel.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 02.09.2015, 10:20 hod.

A jak je nejlepší Dawe aktivovat zodiac? Já se snažim skočit do mobů dashing a pak cyklonem... Tim mi seven strike ubývá rychlejc se mi zdá, ale že by nějak hodně pomáhala ta fazole legendary gem, to mi nepřijde... Přemýšlim třeba o toxinu, kterej boostne partu nebo spíš o tom bosovským... (nejlíp se mi na coldovej sevenstrike a palmu koldovou - to jsem nevěděl, že jí tam mam mít, říkal jsem si, stačí, když se aktivuje ta defaultní. Takže ty gemy zelenej pain, bílej na kold, kterej zvedá CC a pak ten novej na bosse.
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 02.09.2015, 10:41 hod.

Ten Zodiac ma začína srať.Už som skúšal dať do kocky IN-Geom no neni to ono.Pokiaľ Zodiac nepadne vyššie ako GR 40 sólo nedám a v parte max 45 vyššie je to fakt o hubu.Kadala 25k shardov a nič kocka cca 50 pokusov taky houvno... :OXO

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“