Patch 2.3.0

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Seton » 31.08.2015, 09:46 hod.

No BP se používá u Uliany setu na monkovy na S4, protže Madstone a SSS to prcnou hend ten ring....potíž je v tom, že né každej(většina) build ten prsten procne tak často, aby to byla výhoda...bez toho procu totiž nemáš žádnou CritCH a tím pádem jsi naprosto bez dmg :(.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Arnold
Gorebelly
Příspěvky:306

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Arnold » 31.08.2015, 10:02 hod.

No pokud mam 1.5 utoku za vterinu, tak tech pet slabych utoku udelam za 3.33 vteriny a pak jedu 3s same criticaly. To dela CHC asi 47 procent, coz neni moc, ale zase vam pribyde obrovske mnozstvi vitality/armoru/resistenci. Bylo to jen takove zamysleni, hodilo by se asi jen na vicezivotne prisery, ktere platite presne nasobky 6.33 sekund :D

Odesláno z mého PC pomocí Firefox 40.0.3

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od mdmT » 31.08.2015, 12:33 hod.

... náhodou u DH s multishotem to asi někdo nezkoušel?:-) ... jsem nad tím taky přemýšlel, protože tam je ten ats díky luku poměrně brutální ...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Seton » 31.08.2015, 12:43 hod.

nezkoušel bych řekl, ale zkus to, jsem zvědavej :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od mdmT » 31.08.2015, 12:52 hod.

... njn to není jen tak :-) ... to by chtělo novou postavu s komplet novým setem, protože u stávajícího se cc nezbavím :-) ... a na to pořád ještě moc umírám, abych nevěděl co se setovkama a hlavně matrošem :-) ... ale asi to nějakou nenásilnou formou jak to pomalu bude padat zkusím :-) ...

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od McT » 31.08.2015, 13:26 hod.

Já zkoušel, použil jsem build jak jsem měl, takže nemám všude AS. Mám non ancient luk a gr55 za 11min. relativně v pohodě :-) dal zkoušet nebudu dokud nebudu mít ackovy luk... Zatím to vypadá že jej nebudu mít nikdy :-D
Za mě jinak super, multishot mám rád a střílet jej skoro neomezeně mega rychlosti je fajn :-D

LacoPaco
Fallen Shaman
Příspěvky:58
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LacoPaco#2108

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od LacoPaco » 31.08.2015, 18:54 hod.

kdyz jsem solo hrac a nemam partu stalych lidi, jestli to ma cenu lizt na public GR.
je z toho čisté MMO, já solo hráč od D1 jsem donucen!! hledat partu nebo prosit o expení v guilde, pro mě hra pomalu a jistě končí a moc je mě to líto :{
Gabynator para 602. To co já nahrál na nonseasone za víkend já jedu půl roku. Ale nevím jestli mu to mám závidět. On musel strávit od pátku celou dobu za PC, zatím co já jsem byl v sobotu s rodinkou na Perštejně podívat se na hasiče. V sobotu večer jsem byl v Brně Slatině na Deep Purple revival. Dnes vykopal tchánovi erteple a pak se celé odpoledne válel s pivkem v bazén
samozřejmně to nehraje on sám..měli by mít své vlastní servery..

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Ryliah » 31.08.2015, 19:26 hod.

Ja osobne idem iba solo + občasne parta s ludmi z RL. Publicy ma už omrzely..
S4 Monk 1100+

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Tokugawa » 31.08.2015, 20:41 hod.

Mám to obdobně, hraju hlavně sólo. Pokud partu, tak soused od vedle s jedním dvěma lidmi z našeho města, případně pár lidí odtud z fóra: Pan HU, Střecha a tak. Public, pokud tedy myslíme lautr cizí lidi, ani náhodou. Víc mě baví hrát s lidmi, ale vybírám si. Úplně veřejně bych nejspíš nehrál.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od babacho » 01.09.2015, 06:27 hod.

Víte co to tam dnes proběhlo za patch?

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

dais
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dais#2318

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od dais » 01.09.2015, 06:40 hod.

Máš to na diablofans.com .... nic neřekli jen nějaký záležitosti na pozadí který jim pomůžou najít bugy.

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od babacho » 01.09.2015, 06:44 hod.

No musel jsem mazat do práce, tak nebyl čas po tom dal pátrat.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od lulinak » 01.09.2015, 07:53 hod.

public na T10 neni spatny, pokud stale clovek nema postavu co solo T10 dava na jednu ranu, tak proc se nesvest ve vice lidech, normal rifty na publicu osejpaji jednou tak rychle nez bych je jezdil solo, a mam vic XP....
spis me sejri chovani publicu pri bounties, protoze jakmile nejaky hrac odejde, tak uz az do konce celyho kola se zadnej novej nepripoji, cili jsme to vcera chvili jeli split jen ve dvou a to je opruz....

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od iki » 01.09.2015, 08:24 hod.

Ja mam s publicem celkem dobre zkusenosti. Samozrejme, najdou se vyjimky, hlavne mi spis vadi, kdyz se pripojim na rift public a hraji se bounty nebo se tam nekdo snazi delat nejake nestandardy, ale jinak v pohode. Na GR v publicu se mi dokonce i stavalo, ze jsme jako 4group dali vetsi GR, nez jsem dal s moji sehranou partou a casto ta sama sestava vydrzi i par hodin. Pak si dame vetsinou friend request a nekdy priste se zase spojime. Vicemene i tak jsem pochytal par lidi do klanu, prestoze to jsou cizinci (hlavne Francie, Nemecko, Italie, ) a jsme pak v kontaktu i mimo Diablo svet.
Klan jsem si zalozil s manzelkou, jelikoz taky aktivne hraje. A kdo je u nas, funguje temer jako rodinny znamy :)
Solo chodim jen kdyz chci pokouset prekonat GR, jinak parta/public. Skoro je to podminka, aby si clovek rychle sahl na itemy, ktere nema a jeste z toho mel nejake XP.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Seton » 01.09.2015, 08:53 hod.

Na public naštěstí nemusím, vždy se najdou ve FL 3 další :), rád hraju s lidma který znám(i když jen přes diablo).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Gold Eagle » 01.09.2015, 09:07 hod.

Zdá se mi to nebo opravdu větší část lidí hraje sezónu 4?
Přepínal jsem mezi season a nonseason postavou a koukal na public hry dler riftuů bounties apod. A u sezóny je počet public her vyšší a to i v násobcích.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Seton » 01.09.2015, 09:14 hod.

Asi jo no. Já byl k sezónám donucen, skrz FL, skrz S-only loot.... první 3 sezony jsem nehrál, ale to prostě moc nejde :(. Takže sezonu jedu z donucení, nicméně mě i tak bavi :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

LacoPaco
Fallen Shaman
Příspěvky:58
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LacoPaco#2108

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od LacoPaco » 01.09.2015, 10:07 hod.

já hraji sezonu pouze kvuli tomu modrýmu tajdrlíkovi :) :)

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Tokugawa » 01.09.2015, 10:11 hod.

Přesně, LacoPaco :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od lulinak » 01.09.2015, 10:43 hod.

co vlastne znamena takovy to modry podkresleni u nazvu postavy vlevo nahore? jak jsou dokola hvezdicky a tak.... na publicu to tam obcas nekdo ma a netusim na co si hrajou.... :-)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“