Nejkvalitnější věci z monster

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Welwet » 23.08.2015, 12:18 hod.

M4rth: tak tohle info mě uklidnilo, relativně..jinak jasně, hraješ SC, ale kdyby jsi hrál HC a používal tu funknci na zobrazení bosspacků, tak by mě to iritovalo, pokud tvrdíž že to nepoužíváš, tak je to fajn...jinak zrovna u pindla toho smetí není tolik, takže tam ta funkce na skrytí pointu nemá, no v LK a AT už je to jiná..

a propo, proto je to fórum tu tak fajn, protože tu polovina lidí nepoužívá "to" a druhá "ono", ale víceméně tu všichni používají plugy/atmu což má za následek že jsme všici prostě na stejné lajně, ikdyž každej hraje jinak a má jiné výsledky ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.08.2015, 14:07 hod.

M4rth: Pokud jedeš SC, tak si můžeš zapnout co chceš ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 23.08.2015, 15:15 hod.

@M4rth: Je dobre, ze otevrene priznas, co a jak pouzivas, to je spravnej pristup...Pokud by zde na foru neprobihaly zadne spolecne aktivity, tak by mi nebylo nic do toho, jestli mas MH nebo nejakej drop mod, byla by to ciste Tvoje vec, pokud, jak rikam, bys to rekl narovinu, problem to muze byt jen v pripade, ze by se jednalo o nejaky MF turnaj ci gral...Navic jak psal Deamon, vetsina z nas tu hraje HC a Ty SC, takze ta debata je dal uz stejne uplne bezpredmetna, to jsou zcela odlisne svety ;)

Tak at to pada ;)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 23.08.2015, 17:01 hod.

@Abuzus: HoZ mám nejvíc 181% ED, to by mi jich moc nezbylo :)

Takže dnes jsem rozšířil své kolečko o několik dalších kostlivců, polen a beden, toto jsou výsledky za 2 hodiny:
Um za začátek
Po asi hodině a půl má nejvyšší runa, Lo
3. HoZ - tentokrát 164% ED
To bylo všechno z dropů, po delší době jsem rerollnul skiller=Shapeshift Druid
Padla i zajímavá čelenka na druida ale mohla být lepší.
Z charmů to byl
+7% all resist Large Charm
3-6 Cold damage, 175 poison over 6 seconds Large Charm
+100 poison over 5 seconds, +15 life Small Charm
Summoning Skills Necromancer-veliká spokojenost
Fire Skills Sorceress
No a po dokupování klíčů a scrollů jsem našel jeden zapomenutý Small Charm, ukázal se jako 7% Magic Find.
Jednou ta smůla přestat musela :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 24.08.2015, 20:39 hod.

@Asman: Gratulace k LO ;)

Tak jsem si dneska strihnul 100 p3 Travincal runu a 100 p7 LK runu a vysledky byly tristni...V Travincalu pouze LEM + IO (JO :lol: ), v LK pak LUM, 2x IO a situaci jen mirne zlepsila IST...Screen dodam zitra, rajce totiz dneska nejak odmita spolupracovat :roll:

Edit, Tak preci jen IST

Edit 2: Tak jeste dalsich 50 p3 Travincalu, padl Metalgrid, Ormus (Energy shield) a runy KO + LUM :{

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Abuzus » 25.08.2015, 07:09 hod.

Je teda pravda, že nemám tzv. najeto ani to, co Vy máte odcouváno, ale takhle to vypadá, když to nepadá.
O jednu LO už jsem napsal Ježíškovi.
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 25.08.2015, 09:38 hod.

Tak Abu, on je obrovskej rozdil se jen tak placat hrou, nebo nekam na ty runy cilene chodit...Tim Te nechci vubec shazovat, chapu, ze Te to nemusi bavit, nebo ze preferujes hrani misto behani jako priblblej bot, holt kazdemu co jeho jest...Kdyz hraju untwinck chary, mam to stejne :lol:

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od M4rth » 25.08.2015, 11:34 hod.

Tak sem taky konečně něco hodím ;)

Ve zkratce poslední týden : Koukám že ty bídné dropy nejsou jen u mne . Cíl sem si ale splnil a po 1750 LK runech ( posledních cca 900 runu jen GUL a IST ) sem konečně složil Infinity ! Radost sem měl samozřejmě velkou , hlavně když mi poslední Ist která mi chyběla padla v neděli kolem 11 hodin , poslední run kdy sem si řekl že to zabalím . Momentálně sem se zavřel do lokace Travincal který je s Infinity mnohem jednoduší , tak uvidíme jak to popadá i když časová aktivita teď nějak závratná asi nebude :roll:

Tady Jsou ty nejzajímavější dropy za poslední týden , uvidíme jak se mi bude dařit v Travincalu :)

Ať se daří

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 25.08.2015, 13:14 hod.

Tak ty charmy, to jsi fakt delas pr*el :lol: , nenasel jsem takovy za 1800 runu v Travincalu a 15k runu v LK ;)

Jinak gratuluju k Infinity ;)

Edit: SUR

Tak mam k dispozici 4 SUR, jinymi slovy, muzu vyrobit JAH, ale to se mi nechce, preci jen minimalne 2 SUR budu potrebovat...Ach jo, 1,2 nebo 3 JAH by bodly :lol: ;)

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od M4rth » 25.08.2015, 16:16 hod.

Těch charmu padlo abnormální množství to přiznávám , hlavně čisté 7 mf a čisté skillery

Čerstvý ÚLOVEK z Travincalu po cca 320 runech na PL 3 , asi mne zabiješ co RIPe :-D , teď už "jen" poskládat Ber a může se začít Hammerovat :D . Vypadá to že po delší době začíná opět pršet ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 25.08.2015, 16:41 hod.

Tak to uz si fakt delas MEGAPRDEL...To jako ze ja tam beham jak idiot, a nepadne mi nic vyssiho nez SUR,Ty si tam parkrat zabehnes a JAH?ku*va kde je nejaka spravedlnost :OXO Chci rict, gratuluju :D

Abych nebyl uplne OT, tak jen tak pro srandu jsem ze zbytku udelal tohle

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.08.2015, 16:43 hod.

RIP: Měl být eth a měls tam narvat tu Zodku :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 25.08.2015, 16:53 hod.

Vsak rikam, ze jsem to vyrabel for fun z nepotrebnejch zbytku :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 25.08.2015, 21:06 hod.

Tak jsem si jeste strihnul 50 p3 Travi a 60 p7 LK, vysledky byly da se rict nevalne, ikdyz :lol:

Takze, krome ranni SUR mi padla v Travi jeste jedna FAL, pak v LK jedna UM, jedna FAL, a taky jedna MAL

Z dalsich itemu bych vypichl Cold skiller a taky SOJ...Pokud hledate bizuterii, tak doporucuju radu v Travincalu, pac ti ji davaji dost casto ;)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 30.08.2015, 14:59 hod.

Tak po delší době, neměl jsem moc času farmit, omylem jsem překlikl obtížnost takže už nemám mapu s Gilded Shieldem :(. Toto je za 4 hodiny:
Naj's brnění
Summon Necro Skiller - už asi čtvrtý
Jade Talon, tady identifikovaný, resisty jsou 49 z 50, ED 198% z 240%
String of Ears
Tiamat's Rebuke(čekal jsem že to bude něco lepšího, už jsem zapomněl co je Dragon Shield zač, měl nejmenší možné resisty=25)
To byli 3 hodiny, poslední hodinu padla Lem a
Minotaur
Z bižuterie akorát 35% ED Jewel
Z poslední hodinky bylo na 6 rerollů charmů, šestý reroll byl Paladin Combat Skiller.
@RIP: Jaké nevalné výsledky? :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 31.08.2015, 13:00 hod.

No za posledni tyden jsem na D2 vubec nesahl, takze ted jsou jeste nevalnejsi :lol:

Gratuluju k nalezum, ja takhle ztratil armor rack se Sacred targema, ani nevis, jak moc me to ted mrzi :(

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 01.09.2015, 12:40 hod.

Včerejší výsledky byli po týdnu zase uspokojivé:
V první hodině to byla jen Fal, 37% ED Jewel, +20 Life SC a Fire Skiller.
Druhá hodina padli Titánky, Gul, za 17 minut druhá Gul a z rerollů vyšel Shadow Disciplines Skiller.
Na jednu stranu jsem byl rád za vysoké runy ale ty Gul už mi lezou krkem :lol:.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Abuzus » 01.09.2015, 22:13 hod.

Já mám Gul velmi rád:
2 = HotO
4 = CtA
8 = Forti
atd :-)
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 02.09.2015, 07:28 hod.

Tak jsem dokoncil druhou vetsi serii runu v Travincalu, a musim rict, ze jsem celkem zklamany...No, posudte sami

Dal jsem 1200 p3 runu s Barbary pouzivajicimi FI (puvodni Hulk a druhy Hulk) a dalsich 1100 runu prevazne s Thorem a nenasel jsem jedinou runu vyssi jak SUR...Nechapu, jak nekdo muze tvrdit, ze za 12k p3 runu tam nasel 6x CHAM, 6x JAH apod, kdyz me nepadne za 2.4 k runu ani jedna takova runa...budto mam extremni smulu, nebo dotycny pouziva nejaky drop mod, jinak nevim

Hulk 1+2 nasli SUR, SUR, OHM, VEX, IST , MAL, MAL

Thor nasel SUR, LO, OHM, IST, MAL, MAL

Jak vidite, fakt, ze Thor nepouziva FI skill se prilis nepodepsal na vysledku, rozdily jsou da se rict minimalni, a Thor zabijel rychleji a bezpecneji, takze Barbar v Travi je podle me silne precenovana komodita...

Co se tyce nejakeho plusoveho hodnoceni. pokud shanite v D2 bizuterii, Travincal je nejlepsi misto, kam jit...Padl mi tam ted Maras, Highlords, SoJ a rada dalsich slusnych kousku, bohuzel ne Wisp projector, ktery mi jediny chybi...

Aby to bylo kompletni, v posledni runde padly runy UM a FAL, diky kterym jsem stvoril Gloom brnco (takze mam ted 49 RWs a dalsi tri se daji vyrobit snadno), dale pak 2x Gheeds (dva runy po sobe, 30 a 32 roll :ble: ) a ten Highlords, to je asi tak vse

Ted se Thor zase prestehuje do CS, ikdyz asi parkrat radu obcas omrkne, kdyby nahodou :lol:

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 02.09.2015, 12:03 hod.

@RIP: S těmi runami to bude úplně stejné jako se všemi ostatními dropy. Za mých přibližně 2000 LK runů dropla 1 Lo, 1 Ohm, 2x Vex, asi 6x Gul, 2x Mal asi 8x Pul. Mám pocit že ty jsi psal že jsi měl do 1500 runů Infinity, tak to holt je, ty šance jsou tak malé že se na počty runů nedá vůbec spoléhat. Mě osobně z rady padla Ohm na první pokus co jsem tam byl kdysi farmit ještě na softcore. Šanci jsem našel v drop calculátoru asi 1:350 000, bylo to na players 1.

Jinak ze včerejší hodinky jedna Pul hned druhý run. Pak až ke konci Cerebus' Bite, tady identifikovaný. A hned další run padla druhá Pul a z dalšího baráčku Fal. Z charmů ani jewelů nic moc zajímavého.

Odpovědět

Zpět na „Předměty“