The Expendables

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172
Re: The Expendables

Příspěvek od Tapeworm » 04.08.2015, 20:50 hod.

BAF

Sany57
Quill Rat
Příspěvky:49

Re: The Expendables

Příspěvek od Sany57 » 04.08.2015, 21:15 hod.

BAF :-) kde ty se flakas ? :-) a jaktoze uz te nemam ve friend listu ?:D

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 07.08.2015, 14:47 hod.

no do gdža se mi nejak posledni dobou nedari prihlasit se sem. Grrrrrrr

A mam dotaz, muzu nainstalit D3 na muj notes a parit i na nem? nebude to delat nejakou paseku

druhy dotaz - kolik žere diablo připojení (at vim jaky tarif mobilního netu potrebuju)

predem diky

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: The Expendables

Příspěvek od Tyckin » 07.08.2015, 20:10 hod.

Kdybych vám náhodou chyběl, tak mne najdete v tomto "hangáru" 60x40m :D Pivko tu maj taky :)
http://www.plovarnastredokluky.cz/foto-galerie/detail/1

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od Kuki10 » 07.08.2015, 20:22 hod.

Ride píše:no do gdža se mi nejak posledni dobou nedari prihlasit se sem. Grrrrrrr

A mam dotaz, muzu nainstalit D3 na muj notes a parit i na nem? nebude to delat nejakou paseku

druhy dotaz - kolik žere diablo připojení (at vim jaky tarif mobilního netu potrebuju)

predem diky
Možná se to bude pokaždé zamykat takže doporucuju autentikator nebo SMS protect. Na mobilním netu se to prej hraje úplně v pohodě.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 07.08.2015, 22:20 hod.

tak v ty prdeli kde budu 4 mesice zavrenej je nejaky LTE tak snad v poho. f*ck mam :-).

mrzelo by me, kdybych vynechal celou 4sezonu, i tak budu hrat od 24.8 velmi velmi malo, az na konci roku na to vlitnu.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.08.2015, 01:26 hod.

Může mi někdo znalej vysvětlit, vo cen go?



Asi chápu, že se jedná o PL a že by to neměl být cíl hry v D3, což je pravda. Spíš by mě zajímalo, o čem konkrétně chlapec mluví. Díky.

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od dawemorraless » 13.08.2015, 06:42 hod.

Že se budou farmit xpy díky sdíleným expům pro partu což bude end game. Čím víc expů tím vyšší možnost GR. Od paragonu 2K-....... už se nezvyšuje nárok na expy per level.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 13.08.2015, 08:44 hod.

Deamon - hele čéče co jeste pred koncem sezony zajet nejakou prasarnu. Teda pokud se nam podari schrastit sonaka + ideal jednu kusovku DH na 4ku. Ono jak vyhlasili konec, tak uz nikdo nehraje a vsichni jen cekaj na dalsi :-(

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: The Expendables

Příspěvek od Kolmen1 » 13.08.2015, 10:59 hod.

Ride, klidně mi dejte vědět, jen už nemam natalku a stavet ji nebudu, ale mam tanka cruse a nebo dh ms..na trialy mam lighting dh s criderem...ve hre se uz moc neukazuju, tak idealne se domluvit tady..

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.08.2015, 11:41 hod.

dawemorraless: Díky za info. Přijde mi to postavený na palicu, aby výsledky v GR ovlivňoval PL. Aby byl PL finální cíl ve hře. Celé by to mělo stát na equipu a umu hráče. Jenže když může všechno padnout všude, tak to je pak marný.

Ride + Kolmen1: Tak něco by se ošéfovat mohlo, to jo. Já mám RoV DH a tank Cruse. S DH jsem včera vystřílel GR 48 a ve friendlistu se konečně posunul na první flek :D I když náskok na Kolmen1 mám jen 15s :D

Kolmen1: Já vím, že to solo tě moc nebere, že jseš spíš na multi hry :) Ale potěší to, protože od nás z klanu sezonu pomalu nikdo nehraje a když jo, tak ty výsledky jsou spíš nic, jak moc :D

Edit: Ještě by mohl dojít Soni, kterej má WW Barba (jakýho taky jinýho :D) a fear WD.

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: The Expendables

Příspěvek od Kolmen1 » 13.08.2015, 14:35 hod.

Demon: Mě solo nebere, po tom co jsem rov dh 2x po sobe pohřbil v GR 50+ pokaždý na reflect, tak už solo nehraju. Je to jenom o stestí jaky mobky a hl elity(affixy) to tam nalosuje a to me nebavi. Navic od nas uz nikdo nehraje, vsichni si radsi uzivaj leta, coz delam taky. V FL mam par blaznu hl z RIPu a RCKSTR, co hrajou porad.
Vsichni se klepou na novej patch, ale podle me to bude to stejny co do ted, nejaka kostka do ktery to vlozim jednou a pak uz s tim nebudu nic delat nic nezmeni :-D Od zacatku budou dany silnejsi geary a slabsi a na kazdej ten build bude dano co mas mit aktivni z kostky aby to spravne fungovalo. Takze zabava zase na mesic max 2 a pak to zase bude hrat 1/10 lidi.
Navic tim jak zrusel perma stun a podobny nesmysli, tak HC zakopou do zeme. Uz ted se vi, že velka cast TOP HC hracu odchazi na SC :-/ Proste na HC nepujde chodit tak vysoky GR a kdyz se to nekomu povede, tak to bude zatracena nahoda.
GR 45 coz odpovida T10 se bude behat podobne rychle jako ted T6 do 14ti dnu. Diky tem vsem boostum to nebude problem a hra bude tam kde byla predtim. Vzdyt porad jen zvedaj cisla nahoru, co to ma zatracene za smysl?
Uberi, to je pribeh sam o sobe, dalsi nerf co si deticky vybrecely, Farma Machin bude neskutecne rychla a amulet ma mit vzdy soc? Takze min 1 z 10 bude proste top a kazdej jich bude mit jak nas*ano s top rollem.


PS: Gratulace Demone k 48 ;)

PSS: Klidne si to berte jako hate, tohle je muj nazor nikomu ho nenutim...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.08.2015, 15:10 hod.

Ano, máš pravdu. Je to víc postavené na náhodě, než na nějakým umu hráče. Tu 48, co jsem dal, tak na stejné mapě bych dal i 52-53. Mapa: Agony lvl 2, monstra: Punished, Wretched Mothers, Zombie a nějaký posion flusačky. RG došel Stonesinger :D Víc bych asi nedal z jednoho prostýho důvodu. Mám PL jen 640 a ne 1000+.

Jak už jsem psal někde jinde...každej ten patch je vlastně o ničem. Dál a dál se jen zvedá dmg, aby si lidi mysleli, že na té hře Blizz maká. Fakt bych si přál vnímat tu hru stějně, jako člověk, kterej je schopnej říct, že je ta hra perfektní a že Blizz dělá co může.
Opět se od každé postavy bude běhat jen 1 build, kterej bude prostě top. Pak nějak nechápu, na co si dávali práci s těma dalšíma 70% skillama, který jsou k ničemu. Mohli udělat každé postavě skilly na 1 build a šmitec hotovo.
Místo úprav lege itemů, tak se furt do hry vkládaj další a další sety, čím přímo nutijou člověka, co má hrát. Jenže co naplat. Blizz evidentně zobe z ruky té hrstce "expertů", co si myslí, že mít PL 7512 je nejvíc cool na světě, ne-li ve vesmíru. Takže se bude hra dál zaměřovat na tuto skupinku lidí. Smutné...

PS: Díky :)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 13.08.2015, 21:45 hod.

hehe taky bych k tomu neco napsal, ale je to zbytecny. Proste to páni serou.

Hra - ja mam jen DH (multi, nata, mara :-D ) protoze nic jinyho me nebavi. ted si valim koule u vody, ale mohli by jsme se pevne domluvit na pondeli. Mel bych mit cas od 12:00 - 22:30. Chodil bych GR tak vysoko, jak to pude nebo nepude.

Solo - ja se solo rakvim uz na 45, takze to proste prdím, nejde mi to aniza ho*no :-). Chodim to jen s Mara pro zabavu, protoze me ten build bavi. Ono pridavani new veci nepomuze, kdyz stejne chces 1 set. Jen to dyl trva, ale o kolik - tyden? K hovnu toto.

Demon - jak uvidis ve hre Sonaka, tak mu to pls. dej vedet, pokud ten terminy bude vsem vyhovovat.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: The Expendables

Příspěvek od Stanley » 13.08.2015, 21:49 hod.

Máte recht, taky si nemaluju, ze to zmeni hru. Ale bude to aspon zase sranda na chvili. Uz nekolik tydnu nehraju a docela se na sezonu tesim. Hlavne na ty grka bez trialu. To je to jediny co me pak baví, pushovat grka, hlavne solo :) ale co upravi cc efekty, tak bude zase sranda i v parte pri pushovani.
Paragon je znat, ale stejne to ovlivni jen ty top pricky a hlavne vsichni pro to maji stejny podminky, zalezi na kazdym kolik tomu venuje casu.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 20.08.2015, 21:37 hod.

at se pobavi i ostatni:

jedem s demonem GR50 public. K nam se pridal WD tank a dmg monk. Meli jsme peknou mapu a smradocha bosse a treba by nám to hodilo i pekný key, ale ten pi*us WD vzal uplne zbytecne pylon s nemesis (speed se na bosse dycky hodí, ze) takze elita k tomu s mortarem na tak pupym miste, ze jsem se tam nemohl ani priblizit. No wwwocas mega to je.

ale co na blbce a nemecky turisty de narazit vsude :-D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: The Expendables

Příspěvek od Tyckin » 21.08.2015, 05:58 hod.

Public no :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.08.2015, 13:53 hod.

Poslední den S3 jsem dosáhl aspoň částečného úspěchu. Škoda ripu 2 dny zpět. Ta holka měla i na GR 53, což by bylo do první dvacítky. Její náhradnice byla na každém slotu slabší a bylo to poznat. Každopádně GR 50 mi už nikdo neveme. Vlastně ani nikdo z clanu nebo FL nemá s DH 50 a víc.
RG jsem měl Ghoom(a) + Power Pylon - 1x proc => směr město, takže čas mohl být ještě o kapku lepší.

Special thanks: Všem, kteří mi pomáhali s tvořením klíčů do GR a se kterýma jsem během S3 přišel do herního kontaktu a jakkoliv pomohli nebo prostě jen zahráli :)

Very special thanks: Našemu šéfovi BlackMage17 za pomoc, když mě zlobilo připojení a pomohl mi to dát do kupy. Taky za trpělivost při mých všemožných dotazech :) Nástěnka forever :twisted:

Ať se daří a zdarec v S4 :)

Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od Kuki10 » 23.08.2015, 13:55 hod.

V pátek na značkách. :)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 23.08.2015, 14:52 hod.

Vsem diky za supr hru v S3. S4 na 99% vynechavam, protoze budu az do poloviny prosince v nejakym zapadakove. At se EX daří a poradne makejte. Pokud budu mit net a pojede tam, tak to bude lagoš jak svin, takze zadny prasarny nebudou :-(, ale tak T1 snad dam. HEHE

GG Wokurky a gratul Demonovi za top 100 :-)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“