Nejkvalitnější věci z monster

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 10.08.2015, 18:23 hod.

@DD: Diky moc, vsak sis ju pral, tak jsem Te nemohl zklamat ;)

S tim TM tak uplne nesouhlasim, ale asi se vsichni shodneme, ze dropnout jak jedno, tak druhe je jako vyhrat v loterii :lol: ;)

Jinak jsem to ted pocital a na lvl 96 musim dat cca 260 runu :lol: To je jeste hracka, myslim, ze ten dalsi lvl bude pak tak cca 600 runu, dalsi asi 1.5k a ten posledni 3.5 k, no potes :lol: :lol:

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 10.08.2015, 19:50 hod.

S tím TM jsem to četl na nějaké pedii, nevím jak to má padat.
Konečně se na mě usmálo štěstí, dneska jsem LK věnoval něco kolem čtyř hodin, na 4 zátahy. Přidám i pár zážitků
Natalya's Totem, chvíli poté jsem dostal v půl vteřině asi 800 poškození od toho skokana :)
Lum
Ort původně foceno kvůli 666 goldům ale ještě ve stejném runu padlo tohle. (asi znamení že nemám nosit Moser's Blessed Circle :) )
Fal
To byl konec prvního runu, po obědě jsem se rozhodl změnit hudbu, zapl jsem Totální nasazení a jelo se dál:
5. run Vex
O chvíli později Homunculus, zde po identifikaci
Lum (nejspíš nejnižší runa kterou sbírám pokud nemám nouzi).
Trang-oul Armor
32% Enhanced Damage Jewel-zatím nejvíc co mi padl.
Třetí zátah:
Gul
Jade Talon, po identifikaci slušný výsledek, jen škoda těch +skillů.
Druhý Homunculus
Finální hodinka:
Ani ne 10. run, Gul
A ke konci Lem

Celkem mi popadalo 50 Grand Charmů, 43 Large Charmů a 30 Small charmů. Ty nejlepší jsou tady:
Shimmering Large Charm of Sustenance
Toxic Small Charm of Inertia
Small Charm of Good Luck
Grand Charm of Vita - není nejlepší ale zatím nejvyšší HP co mi charm hodil.
Skillery byli tři:
Necromancer Summoning
Necromancer Curses
Javelin and Spear Skills

Celkem jsem poskládal 64 Perfect gemů=21 rerollů. Z toho nebyl ani jeden skiller

S dnešními výsledky jsem velmi spokojen, konečně mi padla vysoká runa a nebyla sama. Momentálně můžu postavit 2x Hoto nebo CtA, zatím si to ale budu šetřit a kochat se :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 10.08.2015, 20:03 hod.

Supr, gratuluju, uz sis to zaslouzil davno, aby se na Tebe taky usmalo stesti ;)
Naposledy upravil(a) RIP dne 10.08.2015, 20:29 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Neposunuse » 10.08.2015, 20:06 hod.

RIP: Ty woe, to je opravdu opravdická ZOD! :shock: Gratulace jak cyp :wave:

Jen tak dál kluci, pěkně vám to padá. Já zkusím časem dojet ty AT a zase sem hodím nějakou statistiku 8-)
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

Uživatelský avatar
petanmrtvolak
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od petanmrtvolak » 11.08.2015, 06:57 hod.

Asman: Hezký dropy, gratuluju, už to muselo přijít. Ještě vydržet a BER se ukáže :-) Homunuculus jsem chtěl v LK mooc,
nepadl mi ani za xk runů. Nakonec mi ho dropl Mef..

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Welwet » 11.08.2015, 08:41 hod.

Gratulace RIPe, to sem zvědavej kam to narveš :))
Asman: i tobě, ZOD to sice není , ale jde to, sám jsem měl podobné výsledky v LK :roll:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 11.08.2015, 09:30 hod.

Podle me existuje jedina varianta :lol: , a to Eth Tomby s top staty ;) Pripadne 300%ED Eth Ribcracker :lol:

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 11.08.2015, 14:30 hod.

Zod to není, pro mě je Vex cennější. Každopádně dnes jen velmi krátký report...
Farmil jsem necelou hodinku.
CoT
Zajímavá druid hlava
M'avina's Icy Clutch
Fal
Z charmů to byli akorát Small +5% MF a +6% MF
Nevím jak moc dobrá helma na barbara, každopádně jí(a nejen jí) nemám.
Jak dement jsem se portl zpátky s myšlenkou že seberu Flawless gem. Chtěl jsem zmáčknout Full Rejuv potku na 140 HP ale nestihl jsem(koukám že mám Static Field vybraný, to jak jsem mačkal ten roh klávesnice doufaje v ESC jak zbabělec). 961HP, 80% šance že mě trefí a max block nestačili. Cold resist byl 75%
Byl to level 84, ztraceny tyto věci:
Shako
Arachnid Mesh
Spirit
Amulet +1 paladin(ano paladin) skills, + resisty
Moser's Blessed Circle
Skin of the Vipermagi +22
Magefist
Rare boty s +resisty
2x Nagelring, 26% MF a 28% MF
Gheed 32%, pár +life charmů, pár resist charmů.
Postava byla stará něco kolem dvou měsíců, náhrada za mé dvě předchozí kouzelnice které mi taky umřely(level 51 a 71). RIP

Momentálně si dám nejspíš od D2 pauzu než(a vůbec jestli) se vrhnu do dalšího expení, nejvyšší postavy mám totiž na začátku NM(kromě Chcíplotiny z HC příběhů(Act 1 Hell) a untwinked paladina který už 2 roky visí Act 5 Hell).

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 11.08.2015, 14:47 hod.

To je mi lito, ale me se stalo neco podobneho s originalni Sandrine...

Par tipu, ikdyz uz asi vis sam - pri rollovani mapy davej pozor, aby ta mapa negenerovala Bosspacky uvnitr chatek, hraj na max blok (coz jsi hral) a pouzivej pokud mozno itemy s phys dmg reduced by x (ne ten procentni, jako ma treba Shako, ale ten typ co ma treba RW Lore)...Takto ma druha Sandrine prezila v LK celkem slusny sracky...

Ja vim, kazda ztrata zamrzi, co bych mel rikat ja, kdyz jsem prisel vlastni debilitou o nekolik Griefu (vcetne 400vkoveho) a Fortitude armoru ;) Je to hra, jede se dal, urcite bych Ti ted doporucil znovu soso, idealne zamerenou na dva elementy, at nemas problem s imunitama, dojet k Mephovi NM, tam zafarmit par zakladnich itemu, pokud je nemas, a pote ten Hell LK a Hell Meph...A dalsi char uz klidne muze byt ten Hammer ;) On i NM LK dava runy az po LEM, v pohode, coz se da vyuzit na spoustu veci vcetne Treachery atd, a hned se pak zije lip ;)

GL a nevzdavej to, takhle je nas tu par ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 11.08.2015, 19:12 hod.

Tak dneska se mi moc do CS nechtelo, potreboval jsem si od ni trochu odpocinout, a navic jsem chtel otestovat Thora v Travincalu...Tedy nejdriv jsem respecnul sorceresku Sandrine na cistou Blizznu, ale bylo to vo drzku, takze jsem zkusil Thora...Ten je samozrejme daleko lepe vybaven, jak co do ofenzivy, tak defenzivy, a proto na p3 (nechci radsi moc riskovat s p7) byly runy celkem rychle a konzistentni, ale take nic nepadalo, tedy az temer do sameho konce...Pak se ale na Thora opet usmalo stesti ;) :lol: , a to hned dvakrat

Nejprve nasel svou druhou LO a pote i MAL, ktera mu zatim mezi nalezenymi runami chybela...Ono jich uz ted tolik neni, co Thor nenasel, v podstate jen VEX, OHM, BER, JAH a CHAM :lol: , doufam, ze pokud ho dohraju na bajny lvl 99, tak do te doby najde vsechny ;) , a idealne povicero :lol:

Jinak neni moc co reportovat, snad az na jeden run s luky, aby padly dva amazonske v jednom runu se tak casto nevidi (ten Lycanders se objevil v tom pruchodu az po sebrani Mavinas)

Dalsi nalezy byly spis rare/magic a taky jedny War travs (34 % :roll: )

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Abuzus » 11.08.2015, 20:52 hod.

Sakra, na chvilku si odskočím a Vám to teda jede. Tož s křížkem po funuse ale velkej CONGR RIPe. Už se moc a moc těším na tu tvojí "bezbolestnou" :-))
Asman: ...r.i.p. a jedeme dál.
Jinak Charger zatím putuje na NM, nejtěžší (včetně Bossů) byla zatím finální bitva v Maggot Lair. Všeobecně trošku přituhuje (stále pl8), ale doufám, že se brzy ozvu z Hellu a nějakým tím dropem.

Jo, a kdyby jste ho chtěli vidět, tak tady je můj Charger včetně prvního itemu - Velocipé (super unique booost boots) !!! FikSmyk !!!
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 11.08.2015, 21:32 hod.

Abuzus: Gut equip :green:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 12.08.2015, 05:13 hod.

@Abu: Dik, ale to si jeste hezkou chvili pockas...Celkem mam na tyhle dva itemy v 1.13 smulu, Tomby mi padla jen jedna (normalni) a ten Ribcracker sice povicekrat, ale eth jen jeden s ne moc peknymi staty ...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 12.08.2015, 07:54 hod.

Tak jsem si jen tak pro zajimavost spocital, kolik mam sestavenych RWs, kdyz bych pripadne casem sestavoval vse, a neni to nic moc :lol: Ne, ze bych se o to do teto chvile staral, ale cekal jsem, ze toho bude vic...Holt ty multiple Griefy, Fortitude atd :lol:

Celkove tedy jen 44/78, tedy asi 56%, jde to lehce navysit, protoze potrebuju socket questy pro takove prkotiny jako je Memory a White, a take neco na Splendor - ten uz vubec nechapu, ze nemam :lol: , ale chybi mi nejaky slusnejsi 2 socketovy stit (kdyz uz ty RWs delam, tak chci, aby byly pouzitelne), tak jakmile tohle splnim, bude 47 :roll: Mno uvidime, v planu toho mam celkem dost, a ten zbytek je astronomicky drahej :lol:

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Secondface » 12.08.2015, 17:43 hod.

M4rth: co je to ten Show hidden items on? :D
jako že ti to ukáže předměty přes celej screen? když je jich tam hodně..:D se pak bát zmáčknout alt když tam bude ještě příšera :D
Cooldown zmražení a poisnu taky good .... dá se v tom Maphacku nastavit i FPS? :D

PS: welvet mi teď píše že se tam prej dá naklikat i snad jednotlivé předměty co ti tam má ukazovat :D
to je dobrá prasárna když toho padne hodně :D nebo pro Find Item :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 12.08.2015, 18:13 hod.

Mas pravdu, prasarna to je :OXO :OXO To uz s poctivym hranim nema nic spolecnyho :roll:

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Abuzus » 12.08.2015, 20:14 hod.

Uz je to sice dlouho, co jsem mel C3PO, ale show hidden funguje právě obráceně. Máš borce, co ti kosí krávy jak kopřivy a z nich padají tuny bílých nesmyslů. Tož navolíš si např., že chceš vidět jen itemy typu:
unique ring/amu, runes, small charms a zrovna hledáš eth CV. Takže po zabití krávy sice item vypadne normálně (není to žádný scanner neobjevených cheastů) jenže pokud nesplňuje podmínky, které jsi navolil, tak ho nevidíš. No a když dáš show hidden item, tak vidíš vše (všechny ty bílé kraví kobylince), co vypadly po regulérním zabití nebo otevření truhly. Asi takhle nějak to funguje. Má to asi 3 polohy, jako že to vidíš bez ALT, nebo s ALTem..... už nevím, ale je to intuitivní. 2x si něco zkus a pochopíš.

fps asi nastavit nejde, ale každý si ho může (i na netu) zobrazit: enter /fps
Myslím, že je to vestavěná funkce, uvidíš tam i ping. Vypíná se stejně (asi :-))
Greenhorn s duší Throwera

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 12.08.2015, 20:26 hod.

Abuzus: Hraješ ho s Concentration aurou?

RIP: Díky za podporu a radu, myslel jsem že jsou damage reduced by x naprd když dostaneš ránu za 500. Ono se to odečte před tím vším násobením?

Každopádně jsem včera smutnil nad tou ztrátou, dnes mám jen jeden snímek.
Ztrátu 1 kouzelnice jsem nahradil založením dvěma novými >:D , pojmenovanými jak mi poradil kamarád, podle pořadí, čtvrtá a pátá. Čtvrtá je hraná untwinked, celý průběh zaznamenáván(streamován, možná někdy nahrán na youtube), za cíl má hell Mephista(se zastávkami pro získání lepších věcí na nejspíš NM Andariel a NM Mephistovi). Pátá je hraná twinked, za cíl má hell LK bedny dokončit to co má třetí kouzelnice fmlmist nestihla-nafarmit Enigmu a při tom co se povede, např. Hoto, klidně víc a chtěl bych alespoň jedno CTA a alespoň jeden Grief. Snad neumřu někde po cestě to by mě velmi rozesmutnělo. Obě kouzelnice mají za sebou Act 2 Normal.

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Welwet » 12.08.2015, 20:32 hod.

Abazus: šak to si taky myslíme, třeba já nemám rád LK a jeden ten důvod proč to tam nemám rád je že je tam x bordelu, totožné to vidím i u counciů..a co teprve takové WSK + fetišové + barb. víc players a vživotě se nedohrabeš konce, takže se to neběhá, ale díky tomu prográmku by to mohlo stát za to :D

jinak, na tento prográmek neznám, ale MH dříve rozbrazovalo na mapě bosspacky/shriny a módy těch bosspacku..to ani v tom HC potom o tu enigmu nejde přijít :lol: :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 12.08.2015, 20:43 hod.

V LK Ti maloco da bombu za 500...Spis jde o to, ze kdyz padnes do Bosspacku a ta sosa nema moc zivotu, tak Ti to pomuze nebyt porad v Hit recovery, a proste dosatek casu se napit/portnout nekam jinam...Aspon me to takhle funguje...I s crapy gearem jde nahnat cca 50 PDR a cca 40MDR (tohle pomuze proti elementarni dmg, kterou monstra maji) - velkou vyhodou je, ze spousta itemu ma tyhle staty oba + dalsi vyuzitelne veci (Viper, Gerkes sanctuary stit)...

Ja pouzival Lore + Viper + Gerkes + String of ears, da se i slusnej amulet a hned je zaklad hotovej...Gerkes ma i hafo resu a slusnej blok, takze se zabijou dve mouchy jednou ranou ;)

Navic, podle toho, co vidim u Thora, prijde mi, ze nejvetsi nebezpeci pro postavu s teleportem a max blokem je prave ten nahodny port do shluku monster, mozna, ze je to jen muj pocit, ale po prvnim portu se casteji dostanu do problemu, ale pokud jen stojim, branim se a hazim kladiva, tak je vsechno na cajku - jinymi slovy, pri porteni ten blok nefunguje :-| Muj dojem

Edit: Jo, urcite jdi nejdriv po CtA, to je taky hodne dulezity

@Asman: Hmm, a nejen to, ja slysel o Maphacku hodne ve smyslu duplovani, jak rikam, to uz neni srovnatelny Diablo...Ja nerikam, ze to co tu hraje vetsina z nas, je uplne cisty (tim narazim uz na Plugy), ale vicemene to podporuje jen to, co by v te hre podle me melo byt, kdyby pri vyvoji nekdo vic premyslel...

Jo, a v Travi je dobry zkusit neco jinyho nez Barbara, pak Te tam ten bordel neceka...Ono v konecnym dusledku, kdyz das 2x tolik runu co bys dal s tim Barbarem, tak se ta jeho vyhoda s FI celkem vyrusi ;) Ted s Thorem je to mnohem pohodlnejsi ;)

Odpovědět

Zpět na „Předměty“