Nejkvalitnější věci z monster

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Welwet » 05.08.2015, 21:15 hod.

Tak vezíra je sundat spolu vždy trošku hokna, navíc člověk nechce hned sejmout jenom jeho bo umřou všichni a nejsem si jistej jestli to dá expy, na druhou stranu asi každej rád vždy začíná Infectorem a Seisem, bo tihle zmetci jsou prostě to nejhorší no

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 06.08.2015, 19:59 hod.

Tak takovouhle bídu jsem opravdu dlouho nezažil. Necelé 2 hodinky, v posledních 10 minutách padla Ko jako nejvyšší runa. Jinak 2x Hel a zbytek jsem nepočítal.
Z charmů(15 GC, 19 LC, 17SC):
Toxic Small Charm +100 poison damage over 5 seconds
+23 Life +57 Mana Grand Charm možná na ES kouzelnici dobrý.
Ostatní typu +1 strength...
A nakonec jsem v kostce zkoušel asi 20 rerollů, na poslední pokus mi to hodilo +1 Defensive Auras.
Asi změním mapu, to určitě pomůže :lol:

@RIP 95 to je za chviličku, pak už jen 4 levely a je to, to máš do konce srpna :) (i když asi ne letošního :P )

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 07.08.2015, 17:56 hod.

Treste se pred Asgardskym bohem :love:

Co rict, neveril bych, ze tu runu nekdy najdu, tak ted uz jen JAH a mam to komplet ;)

Jo, a taky tahle helma neni marna ;)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 07.08.2015, 19:29 hod.

Tak to gratulace, to se nevidí každý den. Já doufám že zítra zaberu a padne aspoň Um :)
Máš už Tyrael's Might? To je snad jediná věc vzácnější jak Zod. A budeš skládat i všechny runová slova?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 07.08.2015, 19:37 hod.

Dik, Tyraels samozrejme nemam, je to jedna z mala veci (Tyraels, Shaeffers, Earth shifter, JAH), ktere jsem nikdy nenasel ;)

Runova slova budu delat pripadne az slozim klasicky gral vcetne run ;)

Jinak LK Ti urcite da velmi brzo HRs, ja takhle postavil do cca 1500runu Infinity ;)

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od DeathHero » 08.08.2015, 05:17 hod.

@RIP Velka gratulace koukam ze to v Chaosu slusne pada :wave:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 08.08.2015, 08:02 hod.

RIP: Tak to mám nejspíš vyloženě smůlu, mám něco kolem 600 runů a zatím Um a Mal z vysokých run. Dnes a zítra ale hodlám zabrat tak doufám že to napadá. Jen otázka, na kolik /players si to chodil a co všechno si otvíral? Jen superbedny nebo i mrtvoly okolo atd. Jak dlouho přibližně ti 1 run trval?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 08.08.2015, 09:10 hod.

@DeathHero: Dik ;)

@Asman: Mas vylozene smulu...Ja za stejnou dobu mel daleko vyssi runy, a hodne...Zlomovy bod je podle me to, ze clovek beha na p7 (p7 a p8 jsou z pohledu dropu stejne, p8 jen navysim monstrum hitpointy - to je taky duvod, proc beham CS na p7) a take to, ze otevira nejen superchesty, ale i vsechny popable-y (stromy, tela atd) po ceste, zjistil jsem, ze mam skoro vic dropu HR z techto popable-u nez ze superchestu, no minimalne je to 50/50...Pokud by ta mapa byla i nadale neproduktivni, klidne ji zmen, idealni je nejaka kruhova (muj nazor) ;)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 08.08.2015, 11:17 hod.

Dobře, díky za tipy. Určitě dám zase nějaký report ohledně toho co padlo. Mapu mám docela v pohodě až na stojan s dominancí Ogre Club.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 08.08.2015, 18:30 hod.

Dneska najezdy neprinesly nic prevratneho, jen 2x PUL, 2x KO, 2x LUM a Bone shade hulku a 3x Crown of Thieves ...Ale zitra uz bych snad mohl dosahnout ten lvl 95 ;)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 08.08.2015, 18:46 hod.

Tak to jsi měl pořád lepší jak u já :)
Celkem 35 GC, 30 LC a 29 SC.
Kromě +19 life SC tyto lepší nálezy:
+20 Life SC
Toxic SC
Lightning Resist +Life GC
Unique Amulet(Asi 3. celkově co mám, nějak nepadají :) )

Nejvyšší runa Pul, jedna Fal, 1x Ko a to bylo dneska celé.

Z 35 GC nebyl ani jeden skiller, z 50 poskládaných Perfect gemů jsem 16 rerollnul=žádný skiller.

@RIP Docela sranda když ti padá víc run než mě a to je ani nehledáš. :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 08.08.2015, 18:56 hod.

Ten Highlord je supr drop ;)

Uprimne, pokud si chce clovek zachovat zdravy rozum, pokud hleda gral ci jede 99, jinymi slovy, jedna se o tisice, ci spise desetitisice najezdu (zalezi kde a co zabijis :lol: ), tak nejde premejslet nad tim - ted mi neco musi padnout, proste je lepsi se tim nestresovat, a ono to prijde samo...A to se snazim delat, a ono to pada...Navic je zabavnejsi ziskavat runy ze zabitych monster nez z truhel...

Ale chapu Tvou frustraci - zkus zmenit mapu, behej jinak, proste neco udelej a uvidis, ze se to zlepsi ;)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 08.08.2015, 21:06 hod.

Pořád mě to baví když alespoň něco přibývá, vždycky se odměním identifikováním napadaných charmů, navíc když farmím víc než jen bedny tak to i utíká, ten Highlord mě potěšil, na softcore jsem měl armádu Nokozanů. Jsem rád i za tu Pul. Vím že je to dlouhá cesta a nemůžu čekat nějaký postup každý den. Zítra toho moc nestihnu ale pozítří za to pořádně zatáhnu že mi padne hotová Enigma :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 09.08.2015, 19:03 hod.

Lvl 95

Jinak nic, krome ne-etheralniho Hand of Blessed light scepteru, byl to jediny eth item, ktery jsem potreboval nahradit v gralu ;)

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 09.08.2015, 19:59 hod.

Gratulace k 95, teď už to bude brnkačka :lol:
Já dneska měl poměrně úspěšný den na tu mou smůlu.
5. run Pul
Stormshield se vždycky hodí
Po dlouhém nic Fal
Hodí se na něco Eth Monarch?
Poté se na mě usmálo štěstí, Lem a o 10 vteřin později konečně Guillaume's Face.
Z charmů kromě 19 life SC:
Pestilent Large Charm
Shapeshift Skiller

Pořád čekám na nějakou vyšší runu, vždycky se leknu když padne Ort jestli to není Ohm :)

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od M4rth » 09.08.2015, 21:01 hod.

Pánové co to vidím , jen na chvíli vytáhnu paty z baráku a už takové žně a pak že je sucho :)

Velká gratulace RIP , už předtím sem ti vzdával respekt s tím HC na které já sem nikdy neměl koule :) lvl 95 je krásný doufám že to půjde už jen lépe a bude to padat ještě líp.

Když to takhle sleduju zpětně tak ta 1.13 je fakt obrovský skok co se týče HR a myslím že je to jen dobře.Vím že patch vyšel před několika lety ale pro člověka co si pamatuje poslední patch 1.10 je to něco úplně nového :D

Jinak co se týče mne tak taky nespím ;) rozjel sem menší "projekt" s Ancient Tunnelama tak se určitě na konci pochlubím , sice to není nic velkého ale už si vydropoval vše , pro co sem tam šel a ještě pár TC 85 + itemu , už se nemůžu dočkat až se pustím na další metu a tím budou Lower Kurasty ;) . No snad se taky trochu zadaří a rozjet Hammera s Enigmou bude snad to nejlepší na farmění itemu v Chaosu jako RIP protože minimálně pro mne je to TOP lokace:)

Jinak včera menší radost a hned vzápětí smutek :D výsledek snad říkat nemusím , ale ono to jednou padne ;)

Obrázek

Asman
Doom Knight
Příspěvky:466
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Asman » 10.08.2015, 07:54 hod.

Chápu no, další Tyrael's might to už je musíš zahazovat a ten Templar's Might ne a ne padnout :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 10.08.2015, 07:57 hod.

@Asman: Fakt zmen mapu, tohle uz neni normalni ;) Jinak ten Eth Monarch se da pouzit na merce z A3 - Iron Wolfa, a tedy Spirit

@M4rth: Diky moc, skoda, ze nebylo Tyraels ;) Zrovna Sacred armory moc casto v CS nepadaji, videl jsem jich za tech cca 450 runu zatim jen par, ale to se muze zlomit...Jinak na farmeni HR vcetne JAH, CHAM, ZOD je to podle me nejlepsi lokace, problem je jen v tom, ze potrebujete supr equip a rychleho zabijaka, v tomto pripade je fakt idealni telehammer...

Uvidim, jak to pujde dal, myslim, ze lvl 96 by jeste nemel byt takova tragedie, s lvl 97 uz to bude horsi, kazdopadne bych rad obojiho dosahl pred koncem roku, a pokud to jen trochu pujde, tak do konce toho pristiho lvl 99 :lol: ;)

Uživatelský avatar
petanmrtvolak
Fallen Shaman
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od petanmrtvolak » 10.08.2015, 08:59 hod.

Asman: Je potřeba vydržet. Vždycky když jsem měl stovky runů v LK "na prázdno", tak něco pak přišlo. Někdy dřív, někdy pozděj. Pak to byly třeba dvě SUR po
pá runech za sebou. Je to prostě o náhodě. Bez LK bych neměl Infinity.
RIP: Gratulace k ZOD i k ostatním dropům v CS. Jak jsi psal, runa z monstra je nej. A jěště k tomu ta nejvyšší. Mazec vč. lvl 95....

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 10.08.2015, 18:13 hod.

RIP: Obrovká gratulace k Zod! Už léta ju tu v klasické hře nikdo nedropl. To je už pomalu na sochu :D
Asman píše:Máš už Tyrael's Might? To je snad jediná věc vzácnější jak Zod.
S tím nesouhlasím a drop calculator je mi toho důkazem. TM je 3x snazší dropnout jak Zod.

Odpovědět

Zpět na „Předměty“