The Expendables

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267
Re: The Expendables

Příspěvek od babacho » 17.07.2015, 16:52 hod.

GZ Tyckine. Zato já dnes dam aspoň rank 10 na GR 12° :-) Drzte se ať vám to moc nelaguje.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 17.07.2015, 16:57 hod.

babacho: To spíš tobě ať to nelaguje a doma ať nedostaneš od ženy disconect :green:

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: The Expendables

Příspěvek od babacho » 17.07.2015, 17:00 hod.

No vzhledem k tomu, že jsem zivitel rodiny a je to jednou za týden, tak nikdo neprotestuje. :-)

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: The Expendables

Příspěvek od Tyckin » 17.07.2015, 17:28 hod.

Na tu 50 zatím prdím, to by byla akce na půl dne minimálně, nemám chuť na nekonečný pokusy na roll, chci si taky zahrát, ego jsem si uspokojil dost :D
EDIT - zkusil jsem 5x 50, blbý rolly, proc pasivky, no way :) A hlavně nemám dost klíčů, takže z toho asi nic nebude :D

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 18.07.2015, 17:56 hod.

Demone ja odfrcim na tyden doprčic a ty hned mas takovej drop? Gratulace pane :-), uz te těším na ty prasečiny co pudem. MUHEHEHEHE!!!!!

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 18.07.2015, 18:09 hod.

Na prasečinky si zatím nech zajít chuť, páč včera v trialu, při tvoření klíčů do GR 50, mě skočil do xichtu Winged Assassin => Awareness a když jsem se v rohu portoval do města (už to bylo tak na 80%), tak mi Exarch hodil nad palicu blesk, já dostal jednu šlehu a holka se zkácela ze skály dolů :roll:

Ale díky Kolmenovi za vyexpení už mám novou krasotinu :) Sice o dost slabší, ale to se časem poladí. Dneska mi Soni pomáhal s gemama. To je dycky největší vojeb...levelování gemů :ble: Taky mi jaxi došly emeraldy :(

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 18.07.2015, 21:50 hod.

jaj skoda pane. uz aby byly ty trialy pryc.

s Emeraldama mam taky problem. Proste 0 :-)

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: The Expendables

Příspěvek od babacho » 19.07.2015, 08:11 hod.

Obrázek
rank 305

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 19.07.2015, 11:37 hod.

Gratulace ;)

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: The Expendables

Příspěvek od babacho » 19.07.2015, 12:58 hod.

Diky. Na další postup budu muset překopat build. Není problém s defensivou, ale chybí DMG.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: The Expendables

Příspěvek od mdmT » 20.07.2015, 15:53 hod.

... normálně RIPy nepíšu ( zaplevelil bych tím celý fórum, protože už bych je snad ani nespočítal :-) , ale jako včera se mi poveld master piece, tak musím :-) ... během jednoho dne jsem pohřbil 2 fire ROV DH, obě s áčkovýma natálkama a všema gemama 40+... main byl 50+ solo rdy při slušným rollu a alt tak 46-47+ ... main aspoň zkapal hrdině, v solo 50 GR když jsem to měl slušně rozjetý a neutekl jsem po pasivce od elit ... ale stejně mě to vytočilo, protože ( a vzhledem k tomu, že už to bylo podruhé, tak mám vyzkoušeno, že to tak fakt je ) mě zabil mortar i když vím 100% že jsem stál o kousek vedle než spadl, ale evidentně je tam dosah efektu trošku jinej než grafický znázornění ( dle fór to není jedinej efekt u kterýho to tak je ) , prostě jsem se ani uhnout nesnažil a útočil jsem, protože jsem věděl, že to šlo vedle ... no hold nešlo :-) ... druhej rip byl ještě lepší ... jsem byl nasranej, tak jsem si dával speed rifty s altem ( teda v tu chvíli už vlastně mainem :-) na lvl kolem 40 ... no a jak jsem jel fakt celkem rychle, tam mě došla disciplina ve fakt dobré chvíli, totiž když jsem potkal fast , reflect a myslím i horde takový ty žabičky co se zahrabávají ... jako to bylo i na těch 40 funny, utýct jsem neměl jak a asi bych neutekl ani s tou disciplínou, protože oni byly rychlý jak hajzl, točit strafe jsem skrz reflect taky moc nemohl a stampede jsem do nich hodit mohl, taky jsem to udělal, ale jen 2x :-)) ... no prostě jsem k*k*t, ale tak aspoň se někdo kdo to dočetl až sem pobavil :-)) ... naštěstí mám teda ještě jednoho takovýho rov chudáčka bez gemů a bez calamity, ale aspoň s áčkovou natálkou a fire kuší to za 2-3 dny na nějakou 40+ zase bude, ale prostě škoda mluvit :-) ...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 20.07.2015, 15:56 hod.

RIP...pořád lepší, jak chcípnout v trialu :D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: The Expendables

Příspěvek od Tyckin » 20.07.2015, 18:37 hod.

RIP, slušnej smolík :)
Já zítra plním achievement "Kolikrát na WC" - zhruba 12h zábava s projímadlem :twisted: Ve středu pak vyšetření v jedné narkóze spodem i horem, tak snad to přežiju a nic nepraskne, předpokládám že budou zase rozšiřovat balónkem ta dvě zúžení na střevě :roll: O dalších nálezech a co s tím provedem snad radši ani nepřemýšlím... :{
Karle a ty koukej s tím barbarem trochu přidat, alespoň v TOP100 tě chci vidět :D

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: The Expendables

Příspěvek od mdmT » 20.07.2015, 18:56 hod.

... tak se hlavně drž, to klidně budu ripovat 3x denně, když si toto budu moct navěky odpustit ...

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: The Expendables

Příspěvek od babacho » 20.07.2015, 19:49 hod.

No zatím si valim kule na dovolené :-)

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: The Expendables

Příspěvek od tomisco » 20.07.2015, 23:42 hod.

Tyckin: Tak se drz, chlape. Jak pise mdmT, radeji furt ripovat, nez kolonoskopii. Mel jsem to "stesti" to podstoupit bez narkozy (asi v Motole setrili) a byl to jeden z nejhruznejsich zazitku v mem zivote. Jakmile strejda Crohn zahrozi, na toto si vzpomenu a klidne drzim nekolik dni hladovku, dokud to neni pryc.

Odesláno z mého LG-D802 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: The Expendables

Příspěvek od Tyckin » 21.07.2015, 18:46 hod.

Tak kolono zaživa už ani náhodou, u mne nehrozí pro bolesti i zamotaný střeva :D V ISCARE to dělaj standardně v narkóze, krom kolona do mne nacpou ještě hadici vrchem a skounou horní půlku tenkýho střeva, no hlavně aby nic prorvali :) Projímadlo jsem celkem přežil, ačkoli ještě tu jsou nějako dozvuky, párkrát se myslí ještě proběhnu před spaním :twisted: A mám hlad krucinál :D No nic, zítra odpoledne už se snad najím ;)
Online předběžně po víkendu, snad už bude mít Ladislav DoD pro WD :)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: The Expendables

Příspěvek od Tyckin » 22.07.2015, 19:11 hod.

Poslušně hlásím že lékařské vyšetření "horem i dolem" je za mnou bez RIPu :D 1,5h jsem byl v limbu, nález kupodivu vcelku fajn, to jedno zúžení v operovaném místě zase roztáhli, jinak vlastně nikde skoro nic - proč mám dlouhodoběji občas fakt akutní potíže je tedy trochu záhadou - no uvidíme časem, hlavně že to mám z krku - ještě mne bolí břicho jak to rozšiřovali a krk podrážděnej po té hadici, a ta cesta domů odpoledne v tom vedru taky zaváněla úmrtím teda >:D
Radši ale budu běhat sólo furt ten GR50 než tohle všechno znova :lol:

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: The Expendables

Příspěvek od DEU » 22.07.2015, 20:19 hod.

Hlavne at v tech strevech nenajdou nic co tam nepatri. Tohle bych asi nedal. Ja se doktoru bojim jak cert krize...
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: The Expendables

Příspěvek od mdmT » 23.07.2015, 07:32 hod.

Tak hlavně, že to dopadlo v rámci možností dobře.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“