Patch 2.3.0

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895
Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Seton » 02.07.2015, 09:11 hod.

Přesně jak píše mdmT. T10 bude za chvíly to samý co je teď T6, ale to se dalo čekat :). Kvůli frontám člověk fakt dá jen jedno kolo B, takže k testu toho zatím moc není...navíc, jsem včera pohřbil 2 chary na T9, protože sem neměl i přes buff ani jeden kompletní set :D :D.

@Stanley: Taky jsem to viděl na ten obsidian :) WH a Calamitka je asi jasná volba :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Gold Eagle » 02.07.2015, 09:14 hod.

Nyní se mi zdá, že rifty obecně trvají déle na stejné obtížnosti jako na live, ale nestopkoval jsem to.

Nové sety u WD jsou zajímavé, ase bude hrát pavoučí build - creature a nový helltooth jsem ještě nezkoušel.

Bounties jsou jednodušší - radius žlutého ukazatele se u některých bounties značně zvětšil!

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od mdmT » 02.07.2015, 09:54 hod.

... chce to počkat pár dní, ono se to uklidní ... jinak s tou hodinou jsem to myslel, až to nahodí na live, teď je to na x dnů něco nafarmit ... solo muže být ještě jak psal včera black zajímavý unity a jet f/r, protože třeba u ROVu na HC není ani tak problém dmg jako něco ustát :-) ... ale obsidian taky vypadá moc pěkně ... no prostě to chce zkoušet a zkoušet , ale to bohužel skrz fronty moc nejde :-) ...

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Stanley » 02.07.2015, 10:05 hod.

To rozhodně, teď člověk skoro všude hraje F+R a tak jsem na Unity zapomněl :)

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Gold Eagle » 02.07.2015, 12:59 hod.

Hmmm, Ashbringer nejde vyextrahovat, buuuuu. GRRR

hele WD a co takhle 2 set pavoučice setu +6 set bonus Zunimasy? 1500 v základu vynásobit 2,75? Ještě nemám dost vybavení abych to otestoval, zda pavoučice ze setu je taky pet pro Zunimasi nebo jen creature.

Existuje i na live elitko kombo - teleport + chain řetězy? Jsem se s tím setkal na PTR a je to dost nepříjemný, hlavně na HC. :green:
Z nouze jsem si vyextrahoval na zbraň pasivní lokus swarm a při Tormentu<=6 to je malinko i dost znát na slabších mobech.

Uživatelský avatar
Alaman
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alaman#2223

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Alaman » 02.07.2015, 13:58 hod.

Pokud budete mít informace o tom, jak budou probíhat public GR v partě, hoďte to sem plz. Zajímá mě:
1) Výběr hráčů do party. Potkají se současně hráči s max. GR např. 39, 45, 46, 60? A jaký GR se vlastně bude moct jít? 39? 60? nějaký průměr?
2) Předpokládám, že pro sólo, 2M, 3M a 4M se bude brát hodnota max. GR pro daný počet hráčů.

Uživatelský avatar
Alaman
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alaman#2223

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Alaman » 02.07.2015, 14:03 hod.

I když jsou hodinové čekačky na PTR, stejně je co dělat :) Sleduju a studuju, jak se daří jednotlivým classám v GR. Zajímavé výsledky WD, Barb, Monk. Na druhou stranu DH, Wiz nic moc. Že by se vrátil můj DH do dob vanila, kde ho šikanovala každá žížala? :) Prozatím jsou výsledky z malého vzorku hráčů za krátkou dobu, bez pořádného testování buildů, ale i tak tabulky ukazují zajímavá čísla.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od HELLERcz » 02.07.2015, 14:07 hod.

Tak jsem si konečně otestoval T10 .. :)
invnuli mě nějací autralané :)

Hrál jsem cca hodinu, pak jsem musel jít .. a navíc to děsně lagovalo, vím, že je to US server, ale i tak hrůza :( tak si říkám, že to čekání a humbuk kolem toho nestojí za to :D
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Gold Eagle » 02.07.2015, 15:10 hod.

Nemám na solo HC season problém. :D

Otestoval kánálovou kostku bude asi fuška i s vyvážením. Např. když jsem si dal na attak pasivně flusat locus swarm i bez locus swarm ability, tak to flusalo locus a spolu s opaskem na fetiše mi hra sama summonovala fetiše, aniž bych hnul prstem.

A jak se pasivní dovednost dá zase vypnout? Max ji můžu přepnout, ale nemít žádnou, když už jsem tam nějakou nastavil snad ani nejde?!

Uživatelský avatar
Alaman
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alaman#2223

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Alaman » 02.07.2015, 15:34 hod.

Gold Eagle píše:... ale nemít žádnou, když už jsem tam nějakou nastavil snad ani nejde?!
Nemít žádnou by snad byl herní masochismus :)

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od lulinak » 02.07.2015, 22:34 hod.

tak nevim jak je to s tim drop buffem, ale dal jsem ted T6 naphalem rift (ne PTR, ale klasiku) a padlo mi v nem 12 legendarek, asi udelali soudruzi nekde chybu.... :-) kazdopadne mel kovar o 12 ukonu dnes vic, vse rovnou slo...

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Gold Eagle » 02.07.2015, 23:04 hod.

Alaman píše:
Gold Eagle píše:... ale nemít žádnou, když už jsem tam nějakou nastavil snad ani nejde?!
Nemít žádnou by snad byl herní masochismus :)
No když potřebuješ otestovat vliv různých komb, ta to bohužel vadí. :{

PTR nyní nahazuje nějaký update.

Uživatelský avatar
Alaman
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alaman#2223

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Alaman » 03.07.2015, 09:46 hod.

Podařilo se mi lognout na PTR. Zjistil jsem, že 9,5 hodiny ve skutečnosti může znamenat i 45 minut :)

Několik postřehů:
1) Najít kostku bylo jednoduché. Jeden Q, pak ACT3 v bounties na mapě pravý horní roh - nová zóna, nemusí tam být aktuálně bounties Q. Na kostku se klikne, pokecá se a v každém městě je od té chvíle k dispozici. Tady jsem se zasekl. Po pokecu jsem hledal v zóně co dál (asi problém s angličtinou :) ). Stačil port zpět do města.
2) Obsluha kostky jednoduchá, okamžitě pochopitelná. Materiál se získává z cache za bounties. Na T10 jsem měl 4ks. Po pravdě jsem si myslel, že získám kostku, nasypu do ní legendárky a mám jejich vlastnosti. Takže k tomu ještě běhat bounties a sbírat materiál. Celkově ale kostka ++
3) Dál mě zajímalo, jak expy (je to PTR, můžou být ještě změny). To co je na PTR aktuálně by mohlo zůstat. T10 Q jar of Souls od vlezu do krypty po splnění - 470 000 000, GR 45 (moje oblíbená farma - odpovídá T10) - cca 5 500 000 000 (to bylo fakt slušný).
4) Blood Shardy. Za T10 Rift - 300. Za GR 45 - 524.
5) Nová zóna silně připomíná poslední act z D2. I ti Yetiové tam jsou.

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Rhondien » 03.07.2015, 11:55 hod.

Alaman: díky za pěkné shrnutí :). Doufam, že blizz ještě přehodnotí obtížnost t10 v riftech, protože gr 45 už bohužel není v dnešní době žádná výzva, alespoň ať to v normálních riftech odpovídá gr 50.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Gold Eagle » 03.07.2015, 12:01 hod.

Moc zase uberkomby v kostce neradujte něco kostka neumí vyextrahovat (nejenom Hell amulet), budu brečet na Bliz foru nebo doprčic proč vadí oslepující helma a Ashbringer nebo Death watch mantle a jistě další?

Taky pro novou postavu ma nižších tormentech , hlavně na HC jsou velmi užiteční Lunatici z prstenu. STačí počkat až se nastřádají všechny 4 a pak vlítnou na bosse - každý dává výbuchem asi za 30 mil. dmg, což na T1-T3 HC je na bosse dostačující na občas IK.

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od cabes » 03.07.2015, 12:30 hod.

ja na ptr za barbara mozem extrahovat death watch mantle powa:D ashbringer nie. oslepujici helma neviem co je.. dal som si grand ring ,furnace a hexing gate na ww build:D celkom fajn
ale co mne vadi ze po dokonceni GR uz je len moznost up gemov a neda sa ist zas vyssi GR

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od lulinak » 03.07.2015, 13:03 hod.

na solo bude predpokladam jenoznacne vest Unity, kdo by tomu jeho podivnemu "kouzlu" nepodlehl :OXO

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od mdmT » 03.07.2015, 13:28 hod.

... osobně si myslím , že nebude ... včera jsem to zkusil a dnes ji zase sundám, protože ta ztráta dmg je obrovská, navíc to na PTR zdaleka nenakládá tak jak na live , pocitově bych řekl, že ta dmg mobů je tak -5 lvl, jeli jsme včera s blackem 48 a 50 a bylo to imo jak 43/45 na live ... a to nemyslím naši dmg, tu zvedla kostka, ale dmg, kterou dostávám ... pak jsem zkusil solo 50 s unity a bracerama na 35 redukci inc. dmg a mohl jsem tam i s DH s troškou přehánění stát, ale zase ta dmg byla brutálně malá ... tzn. pokud se mi tam dnes podaří přihlásit, tak zkusím dát do kostky zpátky kombo calamita, rorg a pásek na ROV a pojedu fire kuši, cindercoat a WH ... a zítra napíšu v kolik jsem ripl :-))) ...teda vše co píšu platí pro HC ...

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Gold Eagle » 03.07.2015, 13:42 hod.

cabes píše:ja na ptr za barbara mozem extrahovat death watch mantle powa:D ashbringer nie. oslepujici helma neviem co je.. dal som si grand ring ,furnace a hexing gate na ww build:D celkom fajn
ale co mne vadi ze po dokonceni GR uz je len moznost up gemov a neda sa ist zas vyssi GR
JJ tak Mantle mi jde, nevím co jsem potento. Blin Faith je ta oslepující helma. Tu zkus jestli ti půjde. :green:

Uživatelský avatar
Alaman
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alaman#2223

Re: Patch 2.3.0

Příspěvek od Alaman » 03.07.2015, 14:39 hod.

Rhondien píše:Alaman: díky za pěkné shrnutí :). Doufam, že blizz ještě přehodnotí obtížnost t10 v riftech, protože gr 45 už bohužel není v dnešní době žádná výzva, alespoň ať to v normálních riftech odpovídá gr 50.
Rifty ani bounties nejsou žádná výzva, kde by se někdo chtěl trápit s každou elitou. Je to zpravidla na rychlou farmu. Pravdou je, že na aktuální stav gearu a možností hry je asi 45 OK. Otázkou bude, jak se bude obtížnost jevit s novými vlastnostmi. Aktuálně mám GR53 a 45 mi na farmu připadlo tak akorát. Dokonce jsem si několikrát wipnul na bounties Belialovi. Pravdou je, že co je zelené nemusí být vždycky poison a moje Mara mi na to imunitu nedá :)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“