The Expendables

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
BlackMage17
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BlackMage17#2679
Re: CZMFT - HC klan - přesun členů pod klan TheEx

Příspěvek od BlackMage17 » 22.06.2015, 12:48 hod.

Maly souhrn pro nase DH RoV:

GR55+ Natalya's Solo Stampede Build
http://www.diablofans.com/builds/55104- ... pede-build

Advanced Natalya's 2.2 guide
http://www.diablofans.com/builds/54714- ... -2-2-guide

Natalya rain of vengeance breakpoint information:
~35-36% for 4:1 (1.67 ias)
~45-46% for 3:1 (1.88 ias)
~60-61% for 2:1 (2.14 ias) gogok required
^^ 53-54% cdr and 1.91 ias without gogok ^^

Natalya Breakpoints Explained
https://www.youtube.com/watch?v=JxxZ0ZixcT0

Gameplay
- mit nastaveny force move
- autocast strafe (typicky prava mys a obcas prolozit/prerusit Evasive Fire - klavesa)
- leva mys - RoV

Cold Natalya's na HC - taky moznost
http://www.diablofans.com/builds/55338-cold-natalyas
http://www.diablofans.com/builds/54967- ... r-40-w-vid
http://www.diablofans.com/builds/54578- ... lder-build
Nat + Asheara
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/18194501155

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: The Expendables

Příspěvek od mdmT » 22.06.2015, 16:18 hod.

... Blacku jen si dovolím doplnit, že ten build je season ... na non season je max 52 ( teda 2 dny zpět bylo teď se nepodívám, mám děsně pomalej net v práci :-) a ten rozdíl tam dělá ten iceblink ...a osobně to mám pravá myš strafe, prokládám levou myší evasive fire a stampede spodní boční tlačítko ... ale to už je asi jen o zvyku ...

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: The Expendables

Příspěvek od Cartman » 22.06.2015, 19:59 hod.

Přišel jsem, zahrál jsem si, umřel jsem a odcházim ; )-

Tak sem tu mějte.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: The Expendables

Příspěvek od hulkxxxl » 23.06.2015, 06:07 hod.

?????????? končíš se hrou?
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: The Expendables

Příspěvek od Cartman » 23.06.2015, 06:40 hod.

Jojo

Dal jsem 46 pod 11 min( s non ancient bul kathoskama), tak jsem udělal pár klíčů na 47 a u posledního trialu mě zaje*ali ty hajzli s tou palicí, jak s ní mlátí do země :D A tak šikovně, že to bylo i přes pasivku. Zrovna jsem slyšel ten zvuk v tom marastu, tak sem uhejbal no a pozdě zjevně :D

460 para, 111 hodin a to mi stačilo na zjištění, ze mě to Diablo zas až tak moc nebaví už.

Jezdim trial, takže vemu kolo a budu se tomu real triálu věnovat zas trochu víc :D Asi znamení

Naštvaný jsem nebyl a nejsem. Banku sem měl ještě plnou náhradního gearu, zrovna v neděli jsem to třídil. Ale krom těch GR se tam nic dělat nedá a to je jen otázka času, kdy bych to zrakvil.

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: The Expendables

Příspěvek od Kubizek » 23.06.2015, 08:47 hod.

Jako se vracejí dobří holubi i já jsem se po delší době vrátil, abych si to naše "dajablo" zase zahrál. A je to opět super. Pauza prospěla a trochu smutně koukám, že někteří už přestávají hrát. Já se teprve rozehrál a to ve velkém stylu - plivací wd (áčková plivací kudla těžce chybí na riftech 42+), dh (jak multishot, tak rov), barbar (ten je zatím jen season, opět chybí áčková guna), wizard (zatím jen bublifuk, ale mám to zajímavě postavený s mirrorballem a s element ringem to dává slušný pecky + parta si chválí všecky runy na bublině). Chystám se dostavět tal rasha wize, nonseason barbara a pak i monka. Shield bash crusader mě moc nenadchnul. Sice dává bomby, ale přijde mi to oproti ostatním charům hrozně statický, není to plynulý. Ale možná s tím jenom neumím.
Co se týče Natálky, tak jsem si ji postavil spíš jen tak z povinnosti a nechápal jsem, proč jsou z toho všichni urvaní, ale předevčírem už jsem pochopil, o co jde. A musím uznat, že je to pecka. Akorát ty šutry hraju tak, že mám Taeguk, který je OP na vyšších riftech, stejně jako ten zelený regen/shield šutr, který taky používám. Udržovat stacky na Taeguku je sice náročnější na hraní, ale ten nárust dmg a tough je sakra znát a vyplatí se to. Ale to asi na hc všichni už dávno víte a hrajete to tak :-)
Obrázek

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: The Expendables

Příspěvek od Jimmi » 23.06.2015, 09:12 hod.

Vcera sme opat skusali 50+rifty a podarilo sa nam bez vacsich problemov zdolat 52.neviem
Ci to uz niekto dal z nasich klanov kedze som sa par dni venoval alkoholu:) pokus na 53ke vdaka hroznemu rolu dopadol zle...museli sme to vzdat..ale nastastie nik neskapal. Zostava bola ja tank monk. Blackmage barb a 2x dh deu a mdmt

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: The Expendables

Příspěvek od Kubizek » 23.06.2015, 09:22 hod.

Jo, grindeři od nás z IM, kteří hrají celou dobu a ne jako já, to dali. 4 různé čtveřice daly 53. Nejlepší čas je 11:35.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od Kuki10 » 23.06.2015, 12:34 hod.

To je hodně pěkný, musíme zabrat. :)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 23.06.2015, 18:43 hod.

tvl 100.000 lidi co neznam a stejne nikdo nehraje sezonu. SAKR :-D s kym mam tu 50 zmoštovat

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od Kuki10 » 23.06.2015, 19:13 hod.

Tvle dyt plno lidí je na sezone....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 23.06.2015, 21:18 hod.

sakr tak to zas hraju v blbej cas. Dam vypoved a budu parit nez mi zabavi komp, odpoji elektriku a zastreli me zena.

Zitra du na to, huraaaaaaaaaaaaaaaaaa

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: The Expendables

Příspěvek od Kuki10 » 23.06.2015, 21:28 hod.

No teď tam byl na sezone akorad Marast no.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: The Expendables

Příspěvek od Tyckin » 24.06.2015, 06:03 hod.

Tak my přeběhlíci z CZMFT se sezónou moc nepomůžem, byli jsme právě z 90% non-season klan, tudíž sorry :)
Pár lidí snad ještě časem přileze (Raivo např., vilda, elsusta, monster...), klan jsem z různých důvodů nerušil, takže ty lidi nelze jen tak hromadně invitnout, teprve když přijdou online a rozhodnou se CZMFT leavnout.
Jinak večer 10+ lidí online, to už jsem fakt dlouho nezažil, kouzlo 3 in 1 :D

sajrajt
Quill Rat
Příspěvky:42

Re: The Expendables

Příspěvek od sajrajt » 24.06.2015, 09:05 hod.

hosi serus :) ja ted nemozem vobec hrat lebo som v uk a nemame na novom dome este net :D a ked aj bude obavam sa ze budem skapinat lebo akosi to tu pada :D ..ale nevadi...chcel som sa len spytat ze preco v sezone ludia davaju o dost vacsie rifty ako v non sezone ??? su tam nove sety zbrane alebo proc jako ? :) dik za info ;)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: The Expendables

Příspěvek od mdmT » 24.06.2015, 11:39 hod.

... důvody jsou imo 2, jednak jsou tam přesně jak píšeš nový věci, ať už lege s lepšíma legendárníma vlastnostma a nebo nový gemy a druhak většina těch opravdovejch závisláků ( nemyšleno nijak pejorativně ) hraje právě sezónu ...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.06.2015, 14:55 hod.

Tvle člověk je 5 dní mimo net a takový změny se budou dít :shock: Když jsem si četl článek ohledně nového patche, tak jsem jen doufal, ať na konci není napsáno apríl :D

Btw...T10 challange by nemusela být marná :green:

Edit: Blacku, pamatuješ, jak jsem říkal, že se do konce roku bude běhat GR 100? :green:

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: The Expendables

Příspěvek od mdmT » 28.06.2015, 06:33 hod.

... tak včera jsem taky poznal "výhody" perma online :-) ... providerovi spadl net a málem mi to pohřbilo expící set, kde mám u mary lvl redukce 20-30 a dá se s tím sólo vyexpit cca za 30 minut ... naštěstí to padlo v úplně perfektní moment, jel jsem cellar bounty a a1 a spadlo to přesně v moment, kdy jsem vlezl do toho cellaru, ale ještě nestihl otevřít bednu ... padnout to o 2s dřív nebo 2s později, tak je komplet set v pérdeli :-)) ...

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 28.06.2015, 22:11 hod.

Demone ty zmeny jsou fain, ale podle me nejsou. jen se mozna dostaneme k zase vetsim cislum, dmg ...

chtelo by to tak trochu ubrat, nemusim davat 156454162325341263 dmg, staci mi treba 15.000, kdyz k tomu bude opraveno vse, jako zdravi, live potvoraku atd. Nechapu tyhle zbytecny big čísla. Pak by pomohlo zruseni uplne vsech zachranujicich pasivek, ale to tvrdim od zacatku.

no ted ma DH 3 hratelny sety (vlastne 2 natalka a multi), probude mozna dalsi nebo bude neco upraveny, takze vic casu na nalezeni jednoho co chces hrat v pouzitelnym (vubec neresim trapoancienty zbytecny) dropu.

muj zaver je tento: zni to SUPR, ale nejsem si jisty ze me to neprestane bavit. No neprestane, protoze su ... a to GTA a Heroes7 si kupovat nebudu :-), Holt D3 je pro me best.

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: The Expendables

Příspěvek od Kolmen1 » 28.06.2015, 23:04 hod.

Obrázek

Další meta překonána. Podruhé co jsme se věnovali vyššímu GR. Poprvé se povedlo 53..Pokus na 58 bohužel nevyšel. Třeba zase příště :) Zjistili jsme, že trial na GR55 se nejlépe udělá přes rychlé proběhnutí GR48 se dvěma DH s multishotem. To nám dost pomohlo..

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“