HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258
Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 05.06.2015, 08:48 hod.

hosko potrenuji ... a xko je soliter ... ostuda :D
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 05.06.2015, 11:25 hod.

Zdar, prdlajs soliter, je už poslední, kdo to ještě valí naplno (i když já tu dlouho nebyl :o) a i tak musí lovit oběti na publicu, co jsem zažil, aby mohl jít vyšší GR na který moc nemam (byť i klíče). A když jste už v partě ve vysokým gr, tak není čas kolikrát na to ani mrknout vedle, aby člověk nechcípl. Jednou se mi stalo, že jsem u toho koukal na televizi, na vteřinu jsem zvedl oči, dostal jednu ránu a bááááj, takže na odpovědi čekat 15 minut :o).

Já to asi dneska poškádlim trochu, jestli se z práce dostanu, potlačim to DH, celou sezonu ho zanedbávám a jen se točím doblba. Pak mi ale mají přivést zakládače 3, takže víkend noulife :o).
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 06.06.2015, 11:11 hod.

bude dneska vecer /sobota/ nejake to klanove mrdani na ts a v dia? nebo zaklinac? :)
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 08.06.2015, 06:46 hod.

Tak ten zaklínač bude dobrej žrout času. Dal jsem tomu skoro noulife víkend a teprve pár úkolů hotových na level 9? Jako spousty věcí vypadá hezky, ale pár mi jich naopak vyloženě s*re. Pořád běhat ke kovářovi a opravovat si... taky mi přijde na hlavu to vylepšování zbroje a meče na 15 minut, věčný trhání kopretin... ale jako některý úkoly luxusní, pobavili a není to úplně ichtyloidní jako dones mi kámen z cesty a já ti dam body (i když něco taky na hlavu). Ale jako nejdelší hra po déčku, co jsem asi hrál to bude, pže se se*u se všemi postranními úkoly. Ale jako jo, je to zajímavý...

Jo a v pátek jsem zapl déčko a hned DC - to už je třetí za sebou, co jsem to měl zapnutý. Prej málo hraju asi :o)... Co ty xko, jak to jde?
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 08.06.2015, 11:04 hod.

hoši sorry jestli něco bylo ... šel jsem v sobotu po obědě na pivko a přišel kolem 16 v neděli ... :)
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 08.06.2015, 11:13 hod.

Já se rozbil u kámoše na chatě tahali sme tvárnice v tom pařáku a ted sotva lezu :roll: Kámoš si ted ve špitále užívá morfia >:D >:D >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 08.06.2015, 22:37 hod.

xko Mr.robot dikelil si? ted se eče chystám na Sense8 což nevypadá vubec špatně
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 09.06.2015, 11:14 hod.

Nazdar ľudia mal som odmlku.Zubár, chata, zubná chirurgia...mám zbrúsený chrup je to brutal takže po práci som rád, že sa zvalím pri seriál nejaký a namiesto stravy fičím na nutri drinkoch.
Od dnes tomu ale idem dať opäť na prak bolesti sú už menšie.S tým zdravením je to tak Dawe ja som to už rozoberal fakt mi blbne ten Battle.net tak sa nehnevaj a keď som už in-game 99% chodím public páč inak to nemá význam...pri paragone 650.Cieľ je stanovený do konca sezóny 700 no ak to bude padať tak ako padá, že padá prdlajs tak to asi zabalím a vrhem sa na toho Witcher(a).
Inak všetkých zdravím TS najbližšie možno sobota nedeľa to by som mal mať nejaký dočasný chrup v ústach pokiaľ mi v Praze nedokončia ten nový Holywoodsky :wave:
Mr.Robot bol výtečný čakám na ďalšie diely a 8sense je na disku takže sa do toho pustím tiež.

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 11.06.2015, 08:44 hod.

Hlavně si nenech udělat vamp zuby nebo zuby jako ten padouch z jamese bonda :o). Zaklínač klucí super, jsem z něj nadšenej, kvůli tomu sem si koupil PS4 (výhoda, že kámoš může zásobovat dalšíma hrama), abych nemusel rvát prachy do novýho kompu. Je to setsakra rozsáhlý, vtipný, hezký, grafika fajne... Takovouhle nějakou scifárnu s otevřeným světem bych bral... Zatím level 15 a zdržuju se postranními úkoly narozdíl od ostatních her, protože jsou fajne a nenudí...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 12.06.2015, 07:40 hod.

S ps4 by mě v u notáku už nikdo neviděl :green: Gran turismo a jedem héééééén hen héééén :green: Chtěl sem si to pořídit ale musel bych i televizi což je zlo :green: Nedáme večír něco uber bude kdesi v čoudu do pulnoci + -
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Marast » 12.06.2015, 20:21 hod.

dawemorraless píše:Homam 3 "Horn of the abyss" holt piráti mě chytli a jako by tam patřili fakt se to povedlo ...
Nejlepci Dawe. :wave: Fakt potesi, kdyz nekdo neco takovyho zna a zapari. Ja mam kluky piratsky taky rad, byt jsou jenom lehce ustrojeni. Zato teda rychli a zbesili jen co je pravda. :twisted:

BTW. Hrajete sezony, nebo koulite i neco mimo kluci :?: :wave:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 13.06.2015, 13:50 hod.

Piráti se mi hodně líbí možná víc jak muj milovaný Rampart >:D esi Maraste hraješ často poslal bych ti mou mapu na otestování >:D Jinak déčku moc nedáváme nějak chybí motivace (navíc od patche se mi to seká mrazí a dost to laguje :( ) když se lognu nikde nikdo tož log out a hurá bud na piráty bo do buřky >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 13.06.2015, 13:59 hod.

Njn, za mě by to chtělo novej datadisk... Ale to je přání, které nebude ještě 1-2 roky vyslyšeno. bohužel...

Koukal jste někdo na hru na Kickstarteru Umbra ?

Link na kick:
https://www.kickstarter.com/projects/10 ... nav_search

Už jsem backerem ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 16.06.2015, 07:42 hod.

Yoha, tak včera Paragon 666 no a bol osudný...R.I.P. TheBackUpOne :-x (72hodín/5min) alive...Gemy (52lvl)

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 16.06.2015, 14:11 hod.

xko R.I.P.

hosi a me v OP ukradla jedna fetka pred ocima kolo ... byl jsem na policajtech, rekl kdo to byl, oni no on uz tento mesic ukradl tak 15 kol o kterych vime ... jednou jsme ho honili, ale vite jak to je ... on na kole, my autem, no ujel :/

svet se v pr*el obraci, kolo uz neuvidim a pravo musim vzit do svych ruk, naucim ho chlapce plavat respektive vydrzet pod vodou 15 minut :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Marast » 16.06.2015, 17:58 hod.

Jen z toho zm*da vsechen ten fet vyplav. :D
dawemorraless píše:Piráti se mi hodně líbí možná víc jak muj milovaný Rampart >:D esi Maraste hraješ často poslal bych ti mou mapu na otestování >:D Jinak déčku moc nedáváme nějak chybí motivace (navíc od patche se mi to seká mrazí a dost to laguje :( ) když se lognu nikde nikdo tož log out a hurá bud na piráty bo do buřky >:D
Mapu klidne posli kamo. ;) S pritelkyni to radne otestujem. To jinymi slovy znamena, ze ji v te mape ztriskam tak, ze bude litovat dne, kdy se narodila. >:D
Jestli chodis sezony a byvas spis po vecerech, tak mi klidne ve hre napis. Rad si na nekoho z vas udelam cas. Sice je ta sezona jen okrajova zalezitost [Para 358 >:D ] a preferuju spis non-season, ale ten RoRG (na sezone) z kostky proste jednou musi padnout. :green:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Kuki10 » 23.06.2015, 16:30 hod.

Kluci kdyby jste chtěli, tak máte u nás v klanu dveře otevřený. :)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 24.06.2015, 12:11 hod.

btw: se hlásím, že stále žiju ;)
Jak jsem říkal, šel jsem mydlit HoMaM III (HD mod se všema datáčema) a trochu jsem se u toho zasekl. Vyhlížím novej patch.
A co jinak ? ;)
Zdravím šecky.

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 24.06.2015, 13:09 hod.

taky relaxuji u jinych her a pokeru ... na patch se tesim, vypada to slibne ... uzijte leto :)

v Dia budu logovat tak nejak ruzne, ale S4 to jisti v plnem nasazeni ... :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 24.06.2015, 20:59 hod.

S4 taky jistím už se mi nějak stejská koulaři :wave: jinak mám to na pikaču kolega co byl ve špitále po brigádce v práci chybí tož mrskám za 2 a sem celkem vyřízenej :{
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“