Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 24.04.2015, 13:22 hod.

snad budu dneska večír ještě bych si rád zahrál před dovolenou, doufám že tu za ty dva tejdny všici nezrakvíte :) a až se vrátím budete mít komplet áčkový gear, gemy na l50 a parádní HF amulety :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 24.04.2015, 13:23 hod.

ps nemáte někdo zkušenost s nějakou pásovou bruskou? rád bych si pořídil, ale nechce se mi zrovna 2x vybírat zajíce v pytli...

původně jsem měl v záměru koupit tuto:

http://brusky.heureka.cz/bosch-pbs-75-ae/
nebo
http://brusky.heureka.cz/makita-9911/

ale u boshe se upevňovací háky ke stolu pohybují +- okolo 300 kč, kdežto u makity je to 1500... což mi přijde přemrštěný...
mám to spíše na hobby, tzn. neživím se tím, ale rád si dělám věci ze dřeva do domácnosti a na zahradu a broušení kotoučema a následně vibračníma bruskama je fakt otrava...

ale podle recenzí by nemusela být špatná ani http://brusky.heureka.cz/einhell-rt-bs-75/ a mohla by za ty prachy stačit... ale zřejmě se nedá dát do stacionární polohy....
Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 24.04.2015, 15:19 hod.

Dorazim mezi 7.-9. a pojedu tak do 11:30 neb mam pred sebou pracovni vikend.

A prosim ostatni team mates dopredne o pomoc s modrymi, kterych mi zbylo po rollech m6 a ostatniho pouhych 5 ks :)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 27.04.2015, 22:02 hod.

... kdyby se nekdo chtěl podívat, jak přesně se to hrát nemá, tak prosím :-)) ... 44 solo RG RIP :-) ... https://youtu.be/VOWHMxtvZAM

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od iPetrB » 27.04.2015, 22:16 hod.

RIP. Jen opravdový fajnšmekr si svůj funus nahrává. [VICTORY HAND]

Odesláno z mého Sony Z1 Compact pomocí Tapatalk

vacicak
Wraith
Příspěvky:103

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od vacicak » 27.04.2015, 22:22 hod.

1. ten marauder set fakt nedava zadnej dmg :D
2. hrdinstvi se v tehle hre nevyplaci :D
3. moc krasnej vault do toho teleportu :D

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Stanley » 27.04.2015, 22:35 hod.

RIP, moc dobre chapu, ze se ti nechtelo utikat po pasivce... been there :-)))

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 28.04.2015, 06:37 hod.

rip :) aspoň máš zase co shánět :D
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 28.04.2015, 08:46 hod.

... tak já to natáčel, protože kluci psali v chatu, že by to chtěli vidět, že ripnu jsem úplně neplánoval:-) ... a hraní na hrdiny - ono to tak úplně extra není, ten char měl víceméně průměrnej equip a mě ta hra na hraně prostě baví ... opruz je znovulevelování gemů + mraky matroše co je v háji (díky moc hlavně DEU za pomoc s farmením modrejch ), ale jinak GR na hraně je důvod proč tu hru ještě hraju ... jo příště u pasivky asi vypadnu, protože kdybych nebyl debil, tak tu 44 dám třeba v pohodě dneska, ale po bitvě je každej generál a radši sem tam ripnu, než běhat pořád dokola T6 ... navíc co , tak bych ripnul na 45,46 nebo prostě o něco výš, než na 44, ale efekt by byl stejnej :-) ...

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 28.04.2015, 14:12 hod.

Rip. Je skoda, ze jsi to nedotahl, protoze chybelo vazne malo a cely rift si jel az na ty dva procy pred rg paradne. Tenhle rg je celkem hratelny, mel jsi trochu smulu ze jsi ho nedostal v predchozi lokaci ale v realm of the banished, kde se blbe manevruje. Ale asi bych ve tve situaci udelal to same a pokusil se ho dodelat. Za modry nedekuj mam dlouhodobou praxi v zasobovani hulka [emoji2].

Ber to jako splaceni dluhu za ogearovani me po tom mem ripu lagem minuly tyden.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Predy » 03.05.2015, 09:41 hod.

Zdarec hoši chci Vás jen upozornit, že od 17.5. na nějakou dobu končím s Diablem. 17. jdu do práce 18. budu v Praze a o půlnoci z 18. na 19. budu na půlnočním prodeji Zaklínače a pak, už se ponořím do světa severních království a dokud nezabiju divoký hon tak mě tu nikdo neuvidí :D navíc než dohraji Zaklínače doufám, že už bude čeština na Pillars of Eternity a to mi zabere dalších minimálně sto hodin takže tímto chci říct, že pokud budete potřebovat cruse na vysoké gr tak mi napište sem a nějak se určitě domluvíme ale hrát už budu vážně jen zřídka kdy :)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 03.05.2015, 17:58 hod.

.. tak to nás tu bude myslím docela dost, teda půlnoční prodej neřeším, ale jinak zaklínače mám předobjednanýho a než ho dobraju, tak diablo nezapnu :-) ...

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 03.05.2015, 18:23 hod.

taky ho mám předobjednaného, ale než ho spustím, tak musím dohrát ještě jedničku a dvojku :), takže mi to bude trvat o něco déle než Vám :D
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 04.05.2015, 07:42 hod.

... jinak něco na zasmání, včera jsem zjistil, že jsem úplně, ale úplně blbej :-)) ... celou dobu jsem jel ten Natálkovej buil, kterej je čistokrevnej fire s ramenama i amuletem na physical ( takže dmg o 40% nižší ) ... tzn. i tu 45-47 jsem s tím šel a přesto dmg nebyla špatná ... po přehození na fire musím konstatovat, že ta dmg je brutální ... usóloval jsem 43 za nějakejch 13 minut a to jsem 3x procnul a 3 minuty stál ve městě ... tzn. do party to bude fakt zajímavý, takže pokud by jsme se ještě před zaklínačem slezli, tak bych rád vyzkoušel full party :-)) ...

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od iPetrB » 04.05.2015, 09:18 hod.

Klidně mužem. Mám na malou §, takže spoustu času.

Odesláno z mého Sony Z1 Compact pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 04.05.2015, 09:22 hod.

Mno já jsem pozapomněl na jednu věc a to snížit CD na psi, takže možná toho bosse udržím po celou dobu na uzdě. Případně toho bude dělat opravdu minimum. Jinak dneska budu v pauzách u hokeje a možná po něm. Ještě bych mohl vyhodit piranhado a dát si haunt, pokud bude Predy
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 04.05.2015, 09:39 hod.

... jj dneska to vidím jedině po hokeji :-) ... a piranhado bych nechal, čím víc hromádek , tím líp :-)) ...

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Predy » 04.05.2015, 11:59 hod.

Čus no já zítra jdu brzy do práce a bude ten hokej takže nevím kdy to chcete spáchat já tu do půlnoci nebudu když vstávám ve tři ráno :D ale jako šel bych rád

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Stanley » 06.05.2015, 09:15 hod.

Tak jsem se včera na popud mdmT rozhodl odložit sentry, rozloučil jsem se těsným úspěchem na GR 47, a dát přednost ROV. K mému překvapení jsem měl v truhle téměř komplet gear. Pouze ramena mám z nouze, Natálka zbran je stará bez +ROV dmg, ale anci a nemám Calamitu, jinak je to myslím OK. Profil není úplně aktuální, dělal jsem to dnes ráno. Jak jste vy na tom s útokama na GR 49 a dále? :) Tyto víkendové večery budu mít pařící, tak pokud by jsme složili partu, tak bych šel. Potřebuju trochu dostat do ruky skill na jinej build, ale jinak jsem připraven. :)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 06.05.2015, 10:36 hod.

... já to včera vytáhl na 46 :-) ... sice teda za 14:49, ale bylo to zase s 3 procama, tzn. i těch 47 by mohlo být naprosto reálných ... myslím, že kdyby jsme se slezli v nejsilnější sestavě, tak reálně musíme dát i 50 ... pokud dáváš se sentry 46-47 a navíc budeš mít ode mě všechno pod markou, tak ta dmg musí být brutální ... naposledy jsme relativně těsně nedali 47 a to jsem měl celou dobu blbej element ( phys místo fire , tzn -38% dmg ) ... jinak pak jsem si krásně zahrál s Blackem, dali jsme 48 i s pěknou rezervou a hra to byla fakt parádní :-) ... tedá já mu tam spíš zavazel, ale královsky jsem se bavil :-) ... A jako odměna mi v posledním riftu padl krásnej Restraint nebo jak se ten ring jmenuje :-) ...

Stanley a na solo není nezbytně nutná calamity, jezdí se i ta kuše +fire ( nevím název ), sólo to vyjde prý dokonce o něco líp než marka ...

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“