PEJSKARI

Odpovědět
Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885
Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 22.04.2015, 08:00 hod.

Bez daggerky je to k ničemu, já jsem jí naštěstí nedisnul. Mám na sobě průměrný gear a už teď to dává dmg jako blázen. Už teď při několika pokusech bych měl být schopen dát GR 45+ bez ackový dagerky a uvidíme kam mě to pustí. Zatím jsem solo GR nezkoušel, chybí mi doexpit dva gemy na 45+...

Trochu mě tam nervuje, že budu nejspíš přerolovávat +FA dmg na moju na +PD dmg, až mi padne nějaký slušnější. Ale to je asi jedno.

Uživatelský avatar
Kid
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lisada#2453

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Kid » 22.04.2015, 08:08 hod.

Tak nožíky mi padli 2, ale helma ani prd.
Kadala je rozdavačná jako obvykle, tzn. samé žluté a tu a tam legendu na rozebrání, ale užitečného nic.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 23.04.2015, 05:58 hod.

No mě dropuje snad všechno co už nepotřebuju, ale pižlátko do ruky nikde a Kadala je mrcha. Jsem za večer pomalu kámošovi v partě vybavil celý WD z mýho dropu :D

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: PEJSKARI

Příspěvek od buchis » 23.04.2015, 08:46 hod.

jojo, souhlas s tyckinem, ja to poskladal a na prvni pokus gr 46, mel sem unity, na vyssi pudu s CoE, jsem necekal ze to pude tak snadno
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: PEJSKARI

Příspěvek od maslo » 23.04.2015, 12:50 hod.

Tak jsem se rozhodl že se vrátím na 3 sezonu a hned mi po 15 hodinách hraní mi diablo udělalo radost :D no co mi nepadne Kukri + za nějakou tu hoďku The dagger of Darts a jako bonus Ramaladni's gift :D myslím že to mám za tu první sezonu kde jsem čekal na Kukri cca 1500 hodin :love:

Tyckine pořád se tě drží smůla ?

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 23.04.2015, 12:53 hod.

Grr, tak tomu se říká provokace hele :twisted:
Smůla ani tak ne, na HC se celkem daří (drop i bez RIPu), ale já blb si tu dagger vyhodil z truhly když byla ještě k ničemu :D Pochopitelně dřív dropovala furt, a když jí potřebuju, tak ani prd :) Se vsadím že jak ji najdu, tak to někde zalomím :D

Jo a dotaz - napadlo mne, jestli by při hře v partě nebylo výhodnější dát místo SoJ Zuni ring (mám hezkej) a pak by se vešly TaT rukavičky - má to smysl?

Uživatelský avatar
Kid
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lisada#2453

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Kid » 23.04.2015, 14:11 hod.

Já třeba uložit TaT do truhly a nasadil Zuni s tím, že prsteny mám Elements (172%) a RoRG

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 23.04.2015, 14:19 hod.

Je tu ještě nějakej pure supp WD s pyraňádem (buchis,yaka a spol?) ??
Rád bych testnul jeden DH build do party a WD s pyraňádem je naprosto stěžejní článek.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: PEJSKARI

Příspěvek od buchis » 23.04.2015, 16:45 hod.

jojo sete vodchyt si me, ja ted jedu jen wd tiki, ale pouzivam hex-jinx, ale na test ti tam hodim pirane.
Buchis je death, ať žije herdek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 23.04.2015, 16:49 hod.

Fajnovka :). jak bude čas a chytnem se tam, tak to prubnem ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: PEJSKARI

Příspěvek od maslo » 24.04.2015, 06:28 hod.

když jedeš supp WD tak tam máš místo jak na pirane tak na hex pokud teda vynecháš fatish Army a máš transcendence Belt ;)

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 24.04.2015, 07:03 hod.

Hele jako support by měl mít piranhado každej. Sice tu můžeme ject teorie, že to není potřeba a podobně, ale jelikož si tím pomáháte s pozicováním trashe okolo "hlavního packu" který držíte ve fearu, tak je to neocenitelné.

Podobné je to s tím hauntem, prostě taky to mít nemusíte - ale +20% dmg je něco, co nenahradíme ničím jiným....

Já ted nebudu až příští týden a pak mě čeká herní víkend takže když se potkáme můžeme zkusit, ale pouze NS, vy blázni na sezoně co už máte full Ackovej gear to je na slzy:)))

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 27.04.2015, 09:40 hod.

Tak mám dilemátko, je lepší pro PD build starý mojo s +15% PD nebo nový mojo s +22% FA ?? zbytek parametrů tak nastejno....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
buchis
Doom Knight
Příspěvky:444
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Pustiměř

Re: PEJSKARI

Příspěvek od buchis » 28.04.2015, 05:26 hod.

vzdycky na moju PD, pockej si na dobrou A verzi, kde budes mit aj +prct k dmg do elitek
Buchis je death, ať žije herdek

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 29.04.2015, 07:53 hod.

Setone když ještě koukám na ten build tak jednu poznámku - btw taky jsem to ze začátku nepostřehl.

Mít Grave injustice jako pasivku je plýtvání slotem. Všichni jsme tak nějak zapoměli, že je to funkční pouze a jenom, když ty mobky umřou do 20yardů od tebe. Ten build je čistý range, takže ta pasivka je 90% kilů nefunkční:))) ale jak říkám, taky jsem jí měl ze začátku než jsem si toho všiml.

Ono i tem Gruesome feast je hodně diskutabilní. Všichni to sice tahaj, ale upřímně řečeno sbírá někdo globy? Takže ten buff má člověk většinou až ve chvíli, když se přesunuje a má ho na 15 sekund teda aspoň.. Už jsem viděl i pár jedinců, co to zkouší běhat s creaping death, aby nemuseli furt stackovat 6pc bonus ze zuni a jedou v klidu šipky.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 29.04.2015, 10:46 hod.

Jop, díky za upozornění ;). Creeping death není špatná varianta :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Tyckin » 29.04.2015, 11:34 hod.

Hele je potřeba u poison dart buildu mít na nějakým itemu mana regen? Mám ho na áčkovém Zuni offhandu, kde se ho můžu zbavit, vše ostatní je tam dobře rolnuté :)
Jestli bude na Dagger of Darts netuším, ostatně netuším ani kdy a jestli ji vůbec někdy budu mít :D

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Yaka » 29.04.2015, 11:39 hod.

Neni to nutný - přeroluj to.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 30.04.2015, 11:27 hod.

Přemýšlím o klasické pet verzi s kukrinou, full zuni, novým pásek a Homolungulumusus moju, teď když je CD stáhnutej na 2s by to mohlo být hodně dobrý!
Už teď mi každej fetiš dává 130-170 mega za hit :) :) s tím mojem bych buď jel runu na dmg (asi jo) nebo bych ještě zkusil jakej bude mít dmg output runa For The Master...pokud se to bude blížit miliardě, tak to nechám jako hodně dobrý AoE pro podporu čistýho Pet buildu, protože dávat každý 2s do pyraňáda za miliardu by mohlo být ultra efective :) :). Nějaký názory a příprcy k tomu? hmmm?
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 30.04.2015, 12:13 hod.

Pokračování "diskuze" ze Zdi nářků.
Přemýšlel jsem na tím elemnetem pro Fetiše....Physical se jeví jako nejlepší, protože base dmg FS se nezměnilo, je stále Phys, FS pouze navíc dostává boost od nejviššího elementu v době vyvolání, ale útočí stále jako Phys.
Předpokládám to, protože věta z patch notes zní "Fetish Sycophants damage is now increased by your highest elemental damage type at the time of summoning." Né změněné, ale pouze navíšené o nejvyšší element v době vyvolání konkrétního FS.

Teď ale nastává otázka, jak se k tomu postaví CoE ring :) :).
Rotuje s bonusem do určitýho elemntu...tááákže, znamená to, že pokud bude na CoE např. Cold turn a já vyvolám FS, bude mít tento FS cold boost +200% ? to stejné pro jiný elemnty v rotaci CoE? FS by tím pádem netězily z CoE jen 1/4 času (phys turn) ale 4/4 času (all turns) :) >:D :love:
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“