Zeď nářků

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: Zeď nářků

Příspěvek od Kuki10 » 27.04.2015, 21:17 hod.

Tvle já mám nápad. Kolikrát maj tady ti dva pravdu, ale už to přesahuje meze.
Navrhuju někde v offtopicu udělat téma 18+ a tam si to můžete vyrikat se vsema oblibenema slovama ne? A všichni budou spokojeni, zbytek se pobaví.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

vacicak
Wraith
Příspěvky:103

Re: Zeď nářků

Příspěvek od vacicak » 27.04.2015, 22:10 hod.

s jeho inteligenci to tema nema sanci vubec najit. vsak je to chudak, jestli je zenatej tak mu to dava manzelka pekne sezrat a tady si jen chodi vylejvat srdicko.

a aby to nebyl oftopic: tak od zacatku sezony mi jeste nepadl dobrej neklak kde by bylo alespon 9%+ a 90%+, sem fakt zoufalej :D

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Zeď nářků

Příspěvek od marian_r » 28.04.2015, 08:43 hod.

Fakt vás to baví ohovárať sa navzájom?

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 28.04.2015, 08:46 hod.

Včera GR úplně na ****. S DH naprosto bezva roll, Lacuny skákači v celým patře(úzké chodby) a jejich elite verze pouze ve složení Reflect/Thunder/Jail/Horde...skrz ty úzký chodby to nešlo ani moc dobře vynechat to patro, takže zase pár klíčů 47+ v **** :( :(. Korunu tomu nasadil asi třetí GR46 s mazlíkama typu Morlu a Exorcist....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Zeď nářků

Příspěvek od McT » 28.04.2015, 08:55 hod.

Také si pobrečím, solo GR51 na konci na bosse 4:30 (bez pylonu :-) ) a stejně jsem to nedal :-D dostal jsem Agnidoxe a ten blbec neustále na mě házel mortar a fire bally, pořád jsem ležel na zemi :-/

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Rhondien » 28.04.2015, 08:57 hod.

Včera hra stála za nic... Kadala mi dvakrát po sobě dala jen zlutej a modrej trash za 950 shardu... Mám takovy pocit, že A IK rukavice, A WW rukavice a A IK kalhoty jsou pro mě zakleté itemy a nemám je vůbec na droplistu.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 28.04.2015, 09:17 hod.

Takže to bylo včera zakletý u více lidí koukám :D. Zapoměl jsem dodat, že jsem 2x chytnul na konci jako bosse Orlashe...ten z*rd je neuvěřitlelnej!! rozmnožuje se, je rychlej jak fretka a ty paprsky snad mají 4 ruzný elementy nebo nevím.....
No nepřipadal mě před patchem zrovna slabej, jakej byl sakra důvod ho takhle boostnout??? hnus velebnosti, jdu blejt :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Zeď nářků

Příspěvek od skyrim1988 » 28.04.2015, 09:54 hod.

To je zase more slzy :D Ja tez nejakou prihodim,ikdyz vcera jsem jich par utrel :p ( konecne druhy Unity :) ).Jenze to nestaci!!!Kde je hergot relikvie na nesmrtelnost a kde je Ackova verze IK 2h :( !!!To se mam porad crckat s tou jednou co mi padla :D ???

Hned mi je lipe :D Odpoledne muzu jit s usmevem do prace...

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Zeď nářků

Příspěvek od pan HU » 28.04.2015, 10:04 hod.

Já s radostí včera v partě poprvé pokořil GR 51 ... a těšil se, že 30% šance na upgrade aspoň jendou vyjde ... A NIC :-(
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Tyckin » 28.04.2015, 20:59 hod.

Sháním ji od patche, no comment >:o

Obrázek

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Rhondien » 29.04.2015, 08:33 hod.

Seton: Orlash je hroznej po patchi. Ty jeho paprsky se moc nedaj, navíc když použije ty stěny a pak tě s nima zavře, tak moc šancí nemáš. Všichni ostatní bossové mi nepřijdou nějak hrozný, ale Orlash teda jo.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Zeď nářků

Příspěvek od tomisco » 29.04.2015, 22:40 hod.

Nedávno jsem na HC rozjel WW barba. Ve Vanille mě strašně bavil a teď mě to chytlo zase a následující dny se budu výhradně točit po place jako čamrda. Ale mám ustavičně problém s fury... Takže se pravidelně sekám v davu potvor a life letí nebezpečně dolů. Modlím se za drop BK mečů a otravuju týden Kadalu, ale zatím velký hnědý...

Uživatelský avatar
kaindra
Wraith
Příspěvky:127
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaindra#2514

Re: Zeď nářků

Příspěvek od kaindra » 30.04.2015, 08:06 hod.

Pada vam ted setovy prsteny Focus a Restraint? Jakooo pred patchem to byla fakt nepouzitelna vec, takze tuny jsem toho rozvaril a kdyz ve hre vypadl zeleny prstynek tak to bylo vzdy a jeeeee, zase soula. Ted me to vubec nepada a Kadala na me zvysoka se.. :OXO :D Jaky mate zkusenosti vy?
GR SOLO ALL CHARS 80+ DONE
GR SOLO ALL CHARS 85+ IN PROGRESSION
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kaindra-2514/career

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Zeď nářků

Příspěvek od McT » 30.04.2015, 08:25 hod.

Mě padne každý den aspoň jeden, ale všechno craps... :-) mám jiné problémy co mě nepadá :-D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 30.04.2015, 09:19 hod.

F/R už mám na 3 postvách použitelný, jednou v A verzi :) padají docela dost :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Zeď nářků

Příspěvek od maja » 30.04.2015, 09:43 hod.

F/R padá jak na běžícím páse, několik v A-provedení jsem jich už sešrotoval, což se o ancient parth. defenders bracerech říct nedá, ty mi prostě nechtěj padat a Kadala je nemá na skladě :-(

Samariel
Fallen Shaman
Příspěvky:69

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Samariel » 30.04.2015, 10:06 hod.

Mě vůbec nepadá na sezóně A verze BK mečů. Obyčejné jsem už několikrát sešrotoval ale ancient ani prd.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zeď nářků

Příspěvek od HELLERcz » 30.04.2015, 10:19 hod.

4 dny se snažím od Kadaly, aby mi dala A shouldery a zatím ani prd .. těch BS, co jsem do ní vrazil už ani nevím kolik bylo :(
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Gold Eagle » 30.04.2015, 11:55 hod.

No, občas nyní hraju pet WD. I když se změnil skil FS tak, že lze hrát i jiný elementy s pety než jen physical, tak i při použití zbraně s +% elemntů zjišťuji toto. Physical fetish pet build je asi stejně nejsilnější a hlavně stejně nejvíc boostne ANCIENT KUKRI. Kurnik, já ji chcííííííííí. Ona totiž Ancient jednoručka s lementem je na tom cca stejně jako non ancinet Kukri + BBW. Bych blil být takto závislej u jedný classy na 1 konkrétní vzácné zbrani.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Zeď nářků

Příspěvek od Seton » 30.04.2015, 11:59 hod.

To je náhodička, včera jsem Kukri PET build nahodil a užívám si ho. A zrovna teď sem přemýšlel na těma elementama. Přesunem se pls v diskuzi do WD vlákna, pojdně trošku teorizovat a zamyslet se tam ,ať není OT ;).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“