Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 21.04.2015, 06:51 hod.

RIP ty jsi bez modrýho? tak to už je napováženou, dneska bych měl bejt tak můžeme jet farmu t6 na matroš, z toho co jsme posbírali posledně jsem udělal dvoje bracery a jsem zase nasuchu, v gr se toho bohužel moc nepobere

já stále čekám na odpověď poskytovatele, pokud to bude blbnout dám večer přednost nsdap na čt2
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 21.04.2015, 07:48 hod.

... RIP, fakt to byla blbá smrt a byl to opravdu lag a ně takovej ten lag co mývá 80% lidí ... nebyla to jinak situace kde by bylo nutný umřít, byly to elity s arcane orbama a i přes strašidlo to asi 2-3 hodilo, ale dalo se tomu lehce uhnout, nicméně v lagu to byla konečná ... přitom přijít to 10s před a nebo 15s po, tak by tě ten lag nezabil, respektive v 99% toho riftu by jsi ustál i DC, prostě pech jako hrom ... já teda musím říct, že lagy taky nemám a za 2000h mi na DC umřela jedna postava a to bylo tak nějak, že spadly všechny servery ... bohužel ty vaše lagy jsou z 99% u vás a dělajíto ty wifiny, já mám internet sice relativně pomalej ( up/ down ) ale jsem přímo na optice a mám ho perfektně stabilní, tzn. na diablo ideální ...

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od iPetrB » 21.04.2015, 12:22 hod.

RIP jsem viděl v přímém přenosu. Dva křižujíci arcany pod nohama si vybraly svou daň. Hned, jak ses z místa nehnul, mi bylo jasné, že přišel pan Lag nebo pan DC. Lagy mívám jen sporadicky a to většinou jen v případech, že je mají téměř všichni z důvodu nějakého technického problémů u Blizzu. Hold optika je optika.

Odesláno z mého Sony Z1 Compact pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 21.04.2015, 13:03 hod.

Dnes budu, tak bych něco zašel. Navíc když máme strašáka s kukri :lol:
Obrázek

ellumiro
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ElLumiro#2839

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od ellumiro » 21.04.2015, 13:30 hod.

Myslíš moji pátou?:-)

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 21.04.2015, 13:43 hod.

Obrázek

Ať chci, jak chci, můžu smutně koukat, mě stejně nepadne.
Obrázek

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od iPetrB » 21.04.2015, 13:55 hod.

Frozne, máš pravdu, tobě prostě nepadne a smutně koukat můžeš, jak chceš. Větší pravděpodobnost dropu má i můj S3 Barbar:-o

Odesláno z mého Sony Z1 Compact pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 21.04.2015, 14:07 hod.

Mno začínám přemýšlet, že mi spíše padne na wizzně, při mém štěstí (teda nepadne vůbec).... taky jsem 14 dní sháněl IK pásek na barbovi... utracených x tisíc BS a nic.... a padne mi za WD... trošku jsem to nepobral :)
Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 21.04.2015, 15:03 hod.

Diky za podporu kuci. Lag prisel hned po otevreni pylonu. Stal jsem vedle nej a najednou tma. Dal jsem rychle mys nahoru a zmackl asi 3x vault a do toho busil do potionu. Tohle me uz nekolikrat pri lagu zachranilo. Ted bohuzel ne. Probral jsem se mrtvej u vstupu. Bylo to uplne to same co jsem mel v te 43 kdyz jsme ji v tom unoru dali. Proste 10 sekund tma a pak nazdar. Takze stehuju komp do obyvaku a pripojuji kabel :)

Ani tento d****** rip me neodradil od dalsiho hrani. Dam si ale asi chvili pauzu ve vysokych gr a pujdu tak tyden dva farmit matros a i zalohu na dalsi ripy...
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od babacho » 21.04.2015, 16:13 hod.

R.I.P. Jsem zvedavej kdy pujdu ja. Dnes jsem zkousel 38 docela to slo a uz to vypadalo, ze to stihnu, ale koupil jsem jako RG Sand sandera nebo jak se jmenuje. Nestihl jsem to, nakladal mi sutry na hlavu, vyry a vse co umi. Natahl jsem si ho ke vstupu do patra, mel jsem tam pilon, ale na reduce cooldown. Diky tomu, ze jsem byl u vstupu, jsem ho skolil, ale 2.5 min po casu. Nu coz, treba priste.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 22.04.2015, 06:35 hod.

Mno tak, abych nezůstal pozadu, tak jsem včera ripnul tu svojí tal wiznu :roll:

a bylo to jak jinak než na .......... to , že jsem kus vola :lol:


Takže nastíním situaci... šel jsem GR 36, 38, 40, 41 (182 rank) a chtěl jsem dát ještě 42....
Mimochodem bez unity :twisted: viz. profil http://eu.battle.net/d3/en/profile/Froz ... o/42239916 - sice tam není dead, ale je už po smrti :twisted:

Tak k té situaci...
skočím do riftu s č. 42 a ihned u vchodu na mě vyskočí Vile Huntres (championi)
Obrázek
Co si pamatuju, tak měli Horde, Frozen Orb, illusionist a Shield... takže nic hroznýho, ale bylo to u vstupu, takže jsem nemohl moc manévrovat a vždy jsem naházel všechny spelly a jak se probraly a šly po mě, tak jsem utekl do města... takhle jsem to udělal 2x a zbylo jim cca 25% života, vlezu tam po třetí naházím všechny spelly a tlačím očima, aby už chcíply... už jen kousek vy potvory a jak tak sleduju jejich život... nesleduju, že na mě letí 5 takovejch těch jejich kuliček... resp ano vidím je, ale co, hlavně ať už chcípnou.... :lol: :lol: :lol:
a jak to dopadlo? první koule, druhá a objevila se okolo mě jitřenka a třetí a už jsem se jak v metrixu vyhýbal té čtvrté a páté, které trefili zeď za mnou... problém byl ten, že to vyhýbání, nebylo vyhýbání, ale potácení se mé postavy k zemi, a ty potvory ještě žily!!!! zbylo jim tak 1% a já to očima nedotlačil :ble:

Takže jsem fakt hňup a jen jsem se zasmál. Každopádně budu chtít tal rashu sehnat znova, je to velice zábavný build.
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Stanley » 22.04.2015, 06:45 hod.

Tak to RIP, ale aspoň byla sranda ne :-)))) Bez Unity už to není úplně all right, ale prostě Focus a Restraint, to je věc :-))

Taky jsem takhle byl s TalWizznou na GR 40, dmg to má velkej, takže to padalo a začal jsem už skoro přemýšlet jakej další klíč dostanu. Byla elita, dostávala nářez, najednou mortar, pasivka... byla už skoro mrtvá, tak si říkám, dodělám jí a pak budu postupovat pomalu. Omyl, ona dodělala mě :D

EDIT: Teď jsem tam už pro jistotu dal dva kusy Firebirdu :)

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 22.04.2015, 06:51 hod.

JJ ten FB je fajn, ale ono kdybych byl zvyklý hrát s Talisman of Aranoch (cold tě healuje)... tak jsem před tím frozenem neutíkal... :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 22.04.2015, 07:02 hod.

ps. ehm neměl jsem si jít včera vsadit na bayern na to skóre? :roll:
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 22.04.2015, 09:04 hod.

... jj to jsem si hned říkal, ale ty radši sázíš na naše s lotyšema, na holanďany s turkama a tak :-))) ... jinak RIP, čte se to pěkně, jen škoda, že je to rip ...

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 23.04.2015, 00:30 hod.

RIP. To byl dost na h**** rip. Ale podobny jsem to mel pred tydnem s tim svym mainem. Take jsem rg tlacil ocima dolu a pak dal on dolu me :) Jinak diky dnes za farmeni a levelovani gemu. Uz jen boty a m6 je opet komplet :) A ten wh co mi padl je nadhernej! :)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 23.04.2015, 20:54 hod.

Jsem na ceste z prace. Doufam, ze propukne nocni diablo sichta :)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 24.04.2015, 12:30 hod.

Večer by jsme mohli dát, chtěl bych zkusit lock na RG s Homunculusem
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 24.04.2015, 13:06 hod.

... já bych měl být +/- v tradiční čas, navíc dneska snad i s vínečkem, takže pokud jde o mě, tak můžeme cokoliv:-) ... můžu vzít buď DH a nebo strašit, ale straším oproti frozenovi blbě, takže bych asi radši to DH :-) ...

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 24.04.2015, 13:08 hod.

ale prd, strašíš lépe, páč máš kukrinu, ale já nemám žádného dmg dealera...
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“