Nejkvalitnější věci z monster

O předmětech - Horadric Cube, runová slova, sety, unikáty.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Fraxinus » 20.04.2015, 22:22 hod.

jak jsem nakoupil, tak prodávám. A vím, že důležitý byl ten coronet.
Spíš by mě zajímalo, kolik měl nasyslených zlaťáků, nebo zda necheatoval tím, že po gamblu vyjel do winu a pomocí task manageru Diablo natvrdo vypnul bez save and exitu.
Dále tam psal, že ten gambling prováděl téměř nonstop 3 dny (z toho něco málo asi spánek).

A zajímalo by mě, když gambloval i circlety, kolikpak dostal Najsek, než byl Griffon.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Neposunuse
Gorebelly
Příspěvky:390
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Neposunuse » 21.04.2015, 23:17 hod.

Tyhle charmy opravdu miluju :-) S takovým defense boostem není možné, aby mě něco zabilo... 8-)
SC (Blizzna)/HC (Zerk) Grál:
Unikátní předměty 99,21 % (-2) Tyrael's Might, The Cranium Basher
Setové předměty 100 %
Runy 96,97 % (-1) Zod

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 22.04.2015, 08:05 hod.

@Fraxi: Nemusel nutne cheatovat, nektere povolene programy jako myslim Go Mule (ci dokonce i Atma?) maji moznost ukladat i zlato, ktere si nasyslis, je to jako ulozit si ho do banky a pote opet vybrat ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Fraxinus » 22.04.2015, 10:51 hod.

Já to nemyslel tak, že "nasyslené zlaťáky" třeba v atmě nebo pluzích jsou cheat.....já psal, že mohl čítovat tak, jak jsem popsal.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Slw » 22.04.2015, 17:29 hod.

Dark_Deamon píše: Spíš by mě zajímalo, kolik Coronet bylo potřeba v gamblu protočit, protože z Circlet nikdy Diadem být nemůže.
Démone co to mi to tu valíš do hlavy? :green: pokud si pamatuji tak circlet a coronet jsou normal (basic), tiara exceptional a diadem je elite předmět. tzn že z cicletu i coronetu při gamblu může být diadém :wave:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.04.2015, 18:00 hod.

Slw píše:pokud si pamatuji...
Nepamatuješ...

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Secondface » 22.04.2015, 20:06 hod.

Fraxinus píše:Spíš by mě zajímalo, kolik měl nasyslených zlaťáků, nebo zda necheatoval tím, že po gamblu vyjel do winu a pomocí task manageru Diablo natvrdo vypnul bez save and exitu.
Dále tam psal, že ten gambling prováděl téměř nonstop 3 dny (z toho něco málo asi spánek).
tak jestli to hledal na lvl bez bugu durability... na 92 lvlu... tak to ho jedna coronet stála 170K ? x 12K počet coronet... to je 2.041 Míčů :D
děleno postavou kolik unese s truhlou zlata... 3.5 Mega .... vychází to na 583 postav na 99 lvlu :lol:
te´d k tomu přičtu edge a gheed na max... takže -30% furt je to přes 408 postav s full goldama :D 1500 Mega...

sám pochybuji, že jsem za celou dobu co hraji D2 nasbíral 2.000 Mega.... :D natož aby to někdo utratil ve třech dnech :D
přes task manager by to moc dobře nešlo..... když se postava každých 5 min uloží...
spíš to dělal jak můj soused na intru
otevřel udie nebo atmu... otevřel si postavu... pak spustil diablo... a až mu došli prachy...
save and exit... alt+tab na atmu, tam save... alt+tab a šel gamble znova...


mu říkám... "a to tě baví?" :D a on: "ne, ale dropnout slušnou rare věc je větší opruz" :roll:
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 23.04.2015, 05:57 hod.

Je pravda, ze tenhle bezcennej unikat :lol: je jednodussi najit, me padl v 1.11 3x a v 1.13 taky 3x ;)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Slw » 23.04.2015, 08:04 hod.

Dark_Deamon píše:
Slw píše:pokud si pamatuji...
Nepamatuješ...
http://classic.battle.net/diablo2exp/it ... lets.shtml
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.04.2015, 10:02 hod.

Slw: Víš o tom, že se bavíme o gamble?

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Slw » 23.04.2015, 17:08 hod.

edit: tož si mě nadzvedl ze židle a jdu zapnout d2 po letech a přesvědčit se sám :green:
dit2: asik jo, z coronetu při gamblu vyskavala jak tiara tak diadém, circlet ale zůstával circletem. máš pravdu Démone a omlouvám se 8-)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Dark_Deamon » 23.04.2015, 19:10 hod.

Není třeba se omlouvat. Nikdo neví vše. Jsem rád, že už si rozumíme, jak to s těma čelenkama je ;)

Btw...to tvoje DH se dá poskládat líp :)

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Secondface » 23.04.2015, 19:56 hod.

Dnešní úlovek na Exile.... :P
ještě že ty palachy hraju... :D
v Exile bude mít kolem 1300-1400 defence
Obrázek
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 24.04.2015, 06:51 hod.

Exile mi neprijde zrovna jako supr RW a navic jde sehnat i daleko lepsi base item, rekl bych ze takovy Sacred Targe nebo Sacred Rondache s 45% All res by byly lepsi, a celkem padaji pri trose prace v LK...

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Slw » 24.04.2015, 08:40 hod.

abych to tu moc nespamoval OT...
štít určo lepší na Exile...
2: Démon, tjn ale to by někdo musel hrát i jiný classy než monka a barbuchu :green:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Secondface » 24.04.2015, 15:48 hod.

RIP píše:Exile mi neprijde zrovna jako supr RW a navic jde sehnat i daleko lepsi base item, rekl bych ze takovy Sacred Targe nebo Sacred Rondache s 45% All res by byly lepsi, a celkem padaji pri trose prace v LK...
tady konkrétně jde spíš o defence....
na jakým štítu můžeš říct že budeš mít Exile s cca 1350 defence? :D a 30 all rez? :D
všiml sis vůbec RIPe že jsem základní číslo defence skoro 2,5 násobil?

jako najít ethereal vortex bez socketů s 45 all rez na bug defence... není o troše práce.... to je při troše smůly i kus života :D
hlavně když se vám pak zmrší roll socketů....

můj best co se povedl byl Ethereal Zarakum shield s 42 all rez měl ve finále kolem 1718 defence
vortex by mohl mít kolem 2K defence

Sacred Targe a Sacred Rondache říkáš asi jen kvůli tomu že jako jediný padaj ze stojanů v LK co? :D
ale je fakt že ten základ defence mají mez sebou minimální. ale mě se prostě ty protáhlý štíty libí víc... :D
ale mezi S. Rondache a Vortexem bude ve finále asi skoro 900 denfence... což jev defence bez armoru celý equip........ mě to jako důvod hledat dál stačí.

stejný je to u armor... najít pěkný elite brnko ethereal bez socketů taky není pr*el.... ale tam aspon je fuk jestli se povedou 2, 3, 4...
něco tam složíš když je tolik možností a merc to ocení. ještě aby ne s 2,5-3,5K+ defence.... :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 25.04.2015, 14:47 hod.

Secondface píše:
Sacred Targe a Sacred Rondache říkáš asi jen kvůli tomu že jako jediný padaj ze stojanů v LK co? :D
ale je fakt že ten základ defence mají mez sebou minimální. ale mě se prostě ty protáhlý štíty libí víc... :D
ale mezi S. Rondache a Vortexem bude ve finále asi skoro 900 denfence... což jev defence bez armoru celý equip........ mě to jako důvod hledat dál stačí.
Presne tak...Muzes klidne vytvorit mapu, ktera bude ty Sacred targe pripadne Rondache generovat prakticky porad, takze neni problem najit eth a vytvorit do nej 4 sockety...Ja takovou mapu mel v 1.11 a behem chvilky jsem mel asi 5 takovych stitu...Ten roll by se nakonec povedl...A eth chce proste jen trochu vic trpelivosti, no :lol:

A navic, defense je podle meho nazoru brutalne precenovana abilita, v nekterych obzvlaste ozehavych pripadech Ti nepomuze vubec, a v globale rozdil mezi 10k a 11k prakticky nepoznas...


Edit: A nejsem uplne priznivcem vyuzivani tohoto bugu ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Fraxinus » 25.04.2015, 17:54 hod.

přesně jak říká RIP. Pár "přátel" má dokonce ignore target's defense.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od Welwet » 25.04.2015, 19:16 hod.

já rád připěju k tomu flame nebo co to tu je.. :lol:

stejně je to potom o tom lítat nějakou lokaci a potom je samozřejmě na místě aby člověk věděl jestli monstra mají nebo nemají ITD..a dodám že ono Defence není asi zas až tak přeceňovaná vlastnost, když nevím o nikom kdo by ji nějak aktivně sháněl, kromě PVP na realmu a všech paladinů, kde ale má svůl smysl :lol:

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Nejkvalitnější věci z monster

Příspěvek od RIP » 26.04.2015, 06:45 hod.

Mozna je to muj omezeny uhel pohledu, ale ja se celou dobu bavil o PvM ;)

Odpovědět

Zpět na „Předměty“