Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Stanley » 15.04.2015, 09:07 hod.

DEU: to vyhýbání jsem obcas zvládl, ale nikdy jsem tomu jeho Charge utoku neuhnul víc jak dvakrát v řadě. Vždycky si mě nakonec našel a vždy to bylo rovnou do pasivky. Mám z něj už úplně schízu. Dostal jsem ho na 44, krásnej roll, za děvet minut jsem měl RG a po dvou pasivkách jsem radši leavnul. Ale zase v partě si nemusí vždycky vybrat tebe, občas uhneš, tak to by se možná dalo :)

mdmT: to je jasné, že bez uvozovek :D Ale opravdu ji to nenajde, i když zadám jen třeba Fus, tak nic... Je to opravdu v communitách není to v klanech? Zkusil bych nějakou tu cca 45, abych viděl jak to ve skutečnosti půjde, s fearWD jsem hrál jen jednou. A pak se děj vůle boží :-)) Teď mám hrací večer dnes a zítra, cca do půlnoci. Ale jinak je to dost náhodné.

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 15.04.2015, 09:12 hod.

já začínám přemýšlet o Mara na wd tanka, protože ty blesky dle mě zredukovali a už ani tolik neprocují jako dříve a potkat Hamelina zvaného Krysoida na GR 45+... tak jsem ťuhík a nebo mam aspoň škrtátko...

@Stanley: dal jsem tam jen na pozvání, tak se to možná nezobrazuje... Až budu doma tak tě invitnu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Stanley » 15.04.2015, 09:24 hod.

To je taky bídák, když mě u sebe poprvé zavřel, tak jsem měl dost staženo :D

Tak tam asi bude zakopanej pes, už jsem se bál, že jsem lempl :)

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 15.04.2015, 09:26 hod.

@Stanley: popisoval jsem situaci samozrejme v parte. Solo jsem mel perditiona v passage of corvus jeste pred ripem. Byla to tusim 38. On charguje klidne pres pul mapy. Tak jsem toho vyuzil a nechal se chargnout ke vstupu do predchoziho lvl. Mlatil jsem ho tam, abych po pripadnem procu ihned vypadl a on me nedodelal. Idealni lokace dle me je kdyz ho mas v tech tunelech dole, jelikoz tim eliminujes disky.

@mdmt: stonesinger, rime, eskandiel, a jeste asi dva jsou hratelni snad vzdy. A naopak perdition, man carver, choker to je dle me zatim nejhorsi skupina rg co jsme potkali

@Frozen: me take pozvi do fusekle [emoji5]
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 15.04.2015, 10:13 hod.

Kdo chce do "Fusekle", tak mi musí poslat PM, to protože jsem trouba a dal jsme místo public, invite only. EDIT: "otevřeno na public, takže už by to mělo být vidět"

Co je Fusekle?
Fusekle, fusakle (‚ponožky‘) byly sice před první světovou válkou obecně lidové, ale dnes je cítíme už jako vulgarismy. Nyní jsou, zejména u mladší generace, častější zkrácené fusky. Do spisovného jazyka se dostaly fusekle jen jako charakteristický rys mluvy nižších vrstev: „Co pá můžou vzít tyhle fusekle? Co pá neviděj, že sou mokrý jako hnůj?“ vytýká posluhovačka pánovi v dokladu, který z Klostermanna uvádí PS. Většina slovníků fusekle neuvádí vůbec.

Obrázek

To asi ne co? :lol:
Jedná se o komunitu co má sdružit lidi hrající HC na nonSeason a co chtějí chodit Greater rifty na hranici svých možností. Tím, že nás pamětníků, už tolik není, tak by bylo dobré se slézt v jedný skupině, aby bylo s kým jít umřít ;)
Takže pokud chceš si užít zábavu, máš smysl pro humor, chceš si užít trošku adrenalinu a greater rift pro tebe končí až když to už prostě nestihneš, tak si hru s námi užiješ

Obrázek
Naposledy upravil(a) Frozen dne 16.04.2015, 08:33 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od iPetrB » 15.04.2015, 10:27 hod.

Strýčka Sama nemám rád, ale proti tetě nic nemám. Tak mě do té smradlavé ponožky taky hoď ;-)

Odesláno z mého Sony Z1 Compact pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 15.04.2015, 10:31 hod.

Až k večeru, co budu online :)
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 16.04.2015, 06:46 hod.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... g&sle=true

docela zajímavá tabulka - nákupní šance a šance na dropy

jinak včera se mi stahovaly aktualizace widlí což jsem poznal až jsem vypínal PC, tak dneska snad už lagy nebudou
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 16.04.2015, 06:58 hod.

Hele včera jsem s hrůzou zjistil, že mě vlastně Kukri ještě nepadla.... jedinou co jsem měl, tak ta padla md monkovi, když jsme běhali spolu a hodil mi jí. Takže asi tak ke statistikám....

ps. jinak včera fajn hra :) škoda toho RG jinak jsme tu 49 dali
Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 17.04.2015, 23:01 hod.

Kukri jednou padne.

Dnes jsem premierove pokoril 39 solo. Slo to celkem v pohode. Rg voracity asi ve 3/4 zezelenal jak listi a zacal b***t na vsechny strany. Musel toho vypit opravdu hodne, radeji ani nechci vedet co vsechno :). Ale mara kaleidoscope odvedl na mem krku famozni praci. Cim vic mu health ubyval, tim vic zamoroval jeskyne arenae tim svym jedem. Myslim, ze budou nyni nejaky cas neobyvatelne cimkoliv :) Zitra prilozim screen jak se topim v te jeho zelene smrtici smesi. Vypada to opravdu vtipne :)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 20.04.2015, 09:00 hod.

Ahoj, dnes vecer mam konecne volno. Budu tak od sedmi tak jestli mate cas, muzeme opet dobyvat gr.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 20.04.2015, 09:23 hod.

dneska si dám oraz, stejně s těma lagama by to bylo oničem pro mě.. tak gl a dejte tu GR50 :D
Obrázek Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 20.04.2015, 09:25 hod.

Ja to rano na chvili pustil. V jednu chvili latence asi 900 v gr 40 pri uniku pred elitkou. Ale u tebe mi prijde, ze to bude i providerem.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 20.04.2015, 10:50 hod.

Já nevím jak budu či nebudu :)
Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 20.04.2015, 10:52 hod.

Po osme tam natuty budeme zase prilepeni vsichni ;)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 20.04.2015, 11:11 hod.

no už jsem jim zase napsal ošklivej mail, minule to pomohlo

prostě hraju a naráz se vše zasekne jak při dc, ukazatel se tváří zeleně 10 sekund čekám pak se to rozjede a nebo to vyhodí dc - většinou se to ale rozjede a pak mám latendy tak 400 - 1100+

chvíli jsme si myslel že to dělá ten barb s tornádama, kdysi byl problém u cm wize kterej dělal prostě moc hitů, ale to stejný mi to dělalo i s dh včera

než se to opraví budu jezdit asi jen t6 akrádu případně nějaký gr do 30

doufám že natáhnou tu optiku, pomalu jsem už ochotnej vzít prompáč a jít to vykopat sám :D
Obrázek Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 20.04.2015, 21:42 hod.

Tak jsem pohrbil dalsi char. Tentokrat diky lagu v gr 44. Mam uz vylevenou novou, ale chybi gemy a hlavne modry matros...
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od motherfucker » 20.04.2015, 22:32 hod.

RIP ale kdyz si hral jeste za puvodni postavu x hodin mel sis udelat zalohy pokud chcete chodit prakticky jen hight GR takhle to ted budes mit tezky ty lagy o kterych pises byl jeden z duvodu proc sem na cas prestal hrat prisel sem timto zpusobem o tri chary a rekl sem si dost....nevadi mi umirat vlastni vinou a obcas jednou za pul roku na lag ale tohle byli RIPy v rozmezi dvou mesicu a pokazde uplne to same full life a najednou tuhej na zemi bez pasivky proste nic natoz mit moznost zareagovat pripada mi ze clovek ma mikrolagy kdy si mysli ze je v cajku a pritom dostava klepec a do normalu se to vrati ve chvili kdy uz lezis na zemi to uz na mne bylo trochu moc i s ohledem na to ze uz mne to nebavi...preju good luck pri dropu ;) .

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 20.04.2015, 22:35 hod.

Dikyes. Zalohu mam. Jen bude treba dofarmit dalsi mary pro pripadny dalsi rip a hlavne modrej matros kteryho mam asi 200 :). Asi pujdu behat normal az bude cas :) A neco zaberou gemy...

Vypadalo to tak, ze mi zhasla obrazovka asi na 10 sekund a probral jsem se mrtvej...
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 21.04.2015, 06:17 hod.

RIP, takto to vždy zamrzí. Hlavně teda z důvodů šutrů a materiálu. Já musím zaklepat, ale naštěstí žádné lagy nemám.
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“