Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 14.04.2015, 10:55 hod.

... tak Petre pokud Tě to zase chytlo, tak za mě by to bylo super, protože jestli to z nás někdo s DH umí, tak ty :-) ... já mám strašáka oblečenýho taky, ale zatím to je tak na t6, protože to jednak neumím a druhak eq je docela bídnej :-) ...

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od iPetrB » 14.04.2015, 11:12 hod.

Jsem zpět a znovu hladový po trofejích:-)

Odesláno z mého Sony Z1 Compact pomocí Tapatalk

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 14.04.2015, 13:03 hod.

Padla prvni ancka a hned zvedla dps skoro o 30k. Obavam se ze dokud nenafarmim cely set, nebudu to obstojne davat. Ringy zvedly dps sami o sobe o 100k, pricemz zdroje utikaji rychleji.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 14.04.2015, 13:15 hod.

... otázka je co myslíš tím, že zvedli dps o 100K, pokud myslíš jako že z 800K na 900K, tak to jsou uplně irelevantní čísla, protože ty ringy můžou dps v profilu klisně snížit, ale rány dáváš dvojnásobný ... ty ringy procují vždy na 5s když třefíš nějakýho moba ... popravdě nevím jestli se to v ten moment zobrazí v profilu, to jsem se nikdy nepodíval, to zkus kouknout jestli u toho sedíš ... ale jen pro zajímavost se svým průměrným equipem, kterej mám imo horší než ty záložní jsem v tom full party riftu dal crit za 1,2 mlrd a kolem miliardy se to motalo poměrně často ... samozřejmě sólo to jsou úplně jiný čísla, protože tam to neuvěřitelně boostuje to wd a crus ... ono totiž to číslo profilu je naprosto nic neříkající, já měl dps 1.200K a dával jsem menší dmg než když jsem to pak přestavěl na 800K, ale měl ty správný element boosty a +elity a pod ...

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 14.04.2015, 13:19 hod.

a to proto: http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 15&t=11355

jinak nezobrazuje se to v profilu. Na to už jsem koukal s wd
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 14.04.2015, 13:30 hod.

... a ještě k těm zdrojům, je fakt že mi taky trvalo asi 2 dny než jsem se naučil hrát bez pride fall, ale ten mi to skoro připadá jako bych měl zdrojů víc než předtím, protože na t6 dáš absolutně vše na ránu, elita neelita ( hodně se mi v tomto osvědčil physical kde ty rakety mají větší rozsah než fire a větší dmg než u coldu , takže jen vypálíš a bežíš a ono to třeba umírá až za tebou, ale to je jedno ) ... a ve full partě zase zdroje regeneruje crus a dřív šlo mraky těch kuliček "do plnejch zdrojů", takže mi to přijde, že mám zdrojů +/- stejně, jen dmg je mnohem vyšší ... ale chce si to fakt vyzkoušet a asi to nemusí každýmu vyhovovat, je to jen jedna z cest :-) ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 14.04.2015, 13:45 hod.

v partě s crusem to určitě jde, naučit se střílet generátorama i spenderama a střídat to aby jsi obnovoval stacky (a ne jak to dělám doteďka že generátor použiju až nemám zdroje)

bohužel ty ringy nemám člověk to šrotoval celou dobu jako zbytečnost a teď by to bral na dh i bárbi
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 14.04.2015, 13:54 hod.

btw a co založit komunitu... dFansMaxGr ?
kde by se přihlásili ty co chtějí zde z fóra chodit rifty na max. možnou úroveň?..... název je možný jaký koli... třeba Fusekle :P
Naposledy upravil(a) Frozen dne 14.04.2015, 13:55 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 14.04.2015, 13:55 hod.

... tak nechoď dneska spát v 21h a budeš mít určitě :-))) ... oni padají docela dost, tak dáme pár full party riftů kolem 40 a to by bylo, aby jsi za 2h neměl oba ... a jinak ten styl hry je přesně to co jsi popsal a je to jen o zvyku a otázka pár hodin ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 14.04.2015, 13:56 hod.

bránit ti nebudu dobrej nápad :)

aspoň by se daly skládat party pokud bude chybět někde někdo dopočtu

joo spaní: včera jsem to zapíchl o půl devátý a i tak jsem ráno nechutně vypínal to kykyrykání

edit 2: ono toho moc nepadne když půlku času online někoho expím :D
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 14.04.2015, 14:14 hod.

... njn, je to tak jak říkáš, dám si za trest 15 otčenášků, protože ten edit 2 byl bezesporu na mne .-)) ... ale já se polepším fakt, tato Anička vydrží minimálně 300h :-))) ...

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 14.04.2015, 14:21 hod.

Md na tom physical elementu neco bude. Prave jsem dal 34 o 4 minuty rychleji. Rakety, bracery, vymenil jsem amu na arcane za na poison s zeiem. A jede to jako blazen. I tak bych ale rad dropnul cameo a udelal do nej diru. Protoze na gr 50 bude jail uz bez tohohle natuty ik
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 14.04.2015, 14:22 hod.

ne to je sranda však já ripl s monkem asi 4x během měsíce :D taky mě vždy někdo zase vytáhl

PS: na nějaký noční orgie v GR to vidím až na pátek spíš sobotu
Obrázek Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 14.04.2015, 14:24 hod.

Ja ted 5 dni po sobe pracuju. 17. a 18. mam ranni, takze cas. Ostatni dny budu v poklidu farmit ancky a vylepsovat princeznu :)

Dnes vecer nebudu, zacina sezona futsalu a po zapase jdeme do hospody koukat na ligu mistru.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Predy » 14.04.2015, 17:16 hod.

Čus já bych dneska taky rád dal ale zítra vstávám ve čtyři ráno a jdu do práce takže tak max do deseti možná o trošku déle ale půjdu ... jinak já mám ty s*ač na zemi moc rád hlavně tam jsem abych vám sbíral ty globy :P ... a rozhodně hlasuju pro založení comunity FUSEKLE to je přece jasnej název na gr 40+ :D

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 14.04.2015, 23:06 hod.

kdo chcete najít lidi co chodí pravidelně rifty na kraji svých možností a rift končí tam kde se to nestihne a ne že se řekne dopředu na to nemáme dmg, tak se přidejte do skupiny "Fusekle" :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Stanley » 15.04.2015, 07:43 hod.

Tak s novým patchem, kdy se mi trochu zlepšily FPS v plné partě bych s Vámi rád zašel. Sice hraji sezónu a ladím Wizze, takže určitě nebudu pravidelný účastník, ale když budete mít nouzi o dmg dealera, tak můžete napsat. Do Community jsem se chtěl přidat, ale pod názvem "Fusekle" jsem ji nenašel :)

Mám M6 Sentry Phys/Cold DH s Focus a Restraint. Předělal jsem to dnes, takže v armory nic neuvidíte. Tak jen ve zkratce staty in-game jestli má cenu mě vůbec brát :). Bez mála 1,5 mio dps + element na bracerech. Díky ringům F/S jsme přišel o zbytek elementu a elitek, ale bonus z ringů to bohatě vynahradí. Navýšil jsem Toughness na skoro 28 mio s lege gemem Esoteric Alteration na 40 lvl. +CA dmg 29%. Zeis lvl 45 a BOTT na 43 lvl.

Jediná chvíle kdy leavuju, je RG Rakanoth :)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 15.04.2015, 08:25 hod.

... to Fusekle je bez úvozovek :-)) ... a vzhledem k tomu, že chodíš sólo rifty do kterých se nikdo z nás ani nepříblížil, tak za mě můžu říct, že Tě vždycky rádi uvítáme, stejně tak kohokoliv z jakýhokoliv klanu ... a není to v principu o nějakým trhání rekordů, jde o to, že je tady fakt všeho všudy 10-15 lidí co hrají to nejtěžší na co mají a v rámci té komunity by jsme rádi chodili rifty na hranici možností těch charů a nejde úplně o to, jak vysoko to bude, někdy se sleze parta co půjde 40 někdy co půjde 45+ ...

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 15.04.2015, 08:30 hod.

Perdition je humus. U nej musi DH behat. Polozis sentry, vystrelis, popobehnes, vyhybas se diskum. Ten jeho charge dava ik kdyz stojis, pokud se hybes, neprocnes. Alespon mne se to tak vzdy stavalo.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 15.04.2015, 09:02 hod.

... no je to prostě tak, že některý RG se na 45+ prostě skoro nedají, respektive dají, ale trvají věčnost ... a za mě to není jen perdition, sakra problémy mi dělají namátkou crusader king a men carver ... a hodně záleží i na poloze, kde ten kterej RG je ... každopádně myslím že perditiona jsme na 45+ nikdy nedali včas, takže tam je to skoro jasný ...

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“