Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Tyckin » 14.04.2015, 05:51 hod.

I vy divočáci, gz :D
U nás to bude asi na dýl - jsme vlastně jen přesně čtyři co do toho jdou, navíc nějaká ta úmrtí to trochu narušují, takže kdo ví jestli se ještě někdy sejdem. Nicméně strašidlo mám komplet a připravený do akce :)

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 14.04.2015, 06:48 hod.

co se stalo DEU?
Obrázek

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od iPetrB » 14.04.2015, 07:05 hod.

Zubatá si pro něj přišla, tak jako pro nás ostatní. Každopádně RIP.

Odesláno z mého Sony Z1 Compact pomocí Tapatalk

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 14.04.2015, 07:20 hod.

Spis priskakala :)

GR 36 s Arigem ve dvou. Katakomby III. aktu, rg bloodmaw. Mlatili jsme ho a ja ve 1/4 jeho life procl, utekl jsem do townu a Arigovi zacal klesat zivot tak jsem se vratil, ze toho smejda sejmu ze zalohy. Vypalil jsem po nem davku, ale ten blbec na me skocil, stunnul me a druhou ranou dodelal zbytek meho zivota. Predtim me normalne jen hitnul a ja vzdy utekl bez procu :( Normalne bych tam nelezl, ale nechtel jsem tam Ariga nechat samotneho. Nu coz, 596 hodin je nadhernych :)

Uz stavim novou, tentokrate dcerku Xbowprincess. A ta pomsti svoji mamku, Xbowqueen az na plvl 1000! :)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 14.04.2015, 08:31 hod.

... RIP, to už je špatný, když i ti nesmrtelní začínají umírat:-) ... ale jako 48.000 elit to už je vážně slušnej počin a eq musíš mít za tu dobu +/- stejnej i záložní, takže do konce týdne by jsme v klidu mohli atakovat 50 :-) ... jinak k té 48/49 - je potřeba si nalít čistýho vína, ono je to boost díky patchi, supportům se značně zvedla skrz nový gemy toughness, tzn. takřka neprocují a jsou takřka nesmrtelní a nám se výrazně zvýšila dmg díky f/r ... tzn. naprosto reálně se dá s průměrným equipem a dvěma DH, který pojedou f/r udělat gr 50 a bude to odpovídat +/- těm 45-46 před patchem ( já mám dokonce absolutně podprůměrnej eq, mám jen 3 áčkový věci a nemám ani emeraldy, protože je prostě nemám :-)) ... ale každopádně jsem rád, že jsme se zase slezli v sestavě, kdy jsme mohli jít toto, protože to moje RIPování v riftech 38 a v trialech, kdy jen z nudy zkouším kraviny už mě začínalo docela štvát ...

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 14.04.2015, 08:40 hod.

Bohuzel nemam. Nemam nahradni ancientky, rorg tragickej, ruksak horsi, alespon barb se poved ukraftit celkem rychle. Ale tak do 2 tydnu to snad popada...
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 14.04.2015, 08:47 hod.

gz k riftu, nemůžu se zbavit pocitu že vám to vlastně kazím :D

a deu RIP no škoda zapíšu ti ji na krchov
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 14.04.2015, 08:48 hod.

... rorg nepotřebuješ, to je pro DH mrtvej ring :-) ... a to ostatní A/neA to už je rozdíl maximálně 1 GRlvl ...

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 14.04.2015, 08:51 hod.

Mam papirovou dps 931k. Predtim jsem mel 1.3m. To je sakra rozdil.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 14.04.2015, 08:52 hod.

... když si vemeš f/r budeš mít vyšší dmg než jsi měl včera, takže asi tak ...

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 14.04.2015, 09:06 hod.

Md mě třeba ten patch to hraní znepříjemnil a to dost razantně... musel jsem sundat Ice climbery a nandat boty na procházení, takže už mohu zamrznout a cokoli mě zpomalí, navíc nemohu už běhat jak naspeedovaný wd, ale musím koukat dost dopředu, co mě čeká a piraně házet hlavně napřed.
Dále nemohu být téměř pořád ve spirit walku, ale je tam prodleva a je to sakra znát. Předtím jsem mohl stát ve s*ač pořád, protože jsem byl skoro pořád neviditelnej, teď už ne... Navíc si začínám myslet, že ten šutr se štítem je k hovnu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 14.04.2015, 09:12 hod.

vlastně kuli tomu jsem včera málem 2x zařval... teď už fakt nemůže nikdo běhat předemnou... dříve to šlo ještě v poho, ale teď jakmile někdo jde předemnou (včera párkrát Predy :) ) a přijdou championi s frozen orb, nebo pulse a jsou fast, nebo horde k tomu, tak je to pro mě fakt průser... nemohu k nim, protože zmrznu a pokud nemohu k nim.... oni čarujou pořád, musím se k ním dostat, než zjistí, že na ně vůbec někdo útočí....
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 14.04.2015, 09:13 hod.

... fro vidíš to jsem si vůbec neuvědomil :-) , ale zase ty máš tak úžasnej skill, že my jsme to ani nepoznali a procl jsi za celej večer jen jednou pokud se nepletu :-) ...

EDIT : a přišlo mi, že Predy si v tom vyloženě rochnil, čím víc sra_ček, tím mi přišel spokojenější :-)))

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 14.04.2015, 09:20 hod.

procnul jsem 2x jednou na bosovi a jednou u těch championu s orbama :) (ale tam jsem málem chcípnul asi 3x) protože jsem začal utíkat do neobjevený lokace.... pak jsem musel zpět přes championy, zůstal tam po nás bordel... takže do horního patra.... a tam byly taky ještě zbytky... takže jsem měl škrtátko na trenkách..

ps. mačkání dvou tlačítek je opravdu skill :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 14.04.2015, 09:22 hod.

ale jinak souhlas... taky jsem si říkal, že se mu tam líbí :D
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 14.04.2015, 09:53 hod.

... no každopádně hlavní problém jsem my jako dmg dealeři, protože já mám eq naprd ( jak jinak, když jsem furt mrtvej :-) a DEU šel teď na prkna taky :-) ... pokud by se nám nějakým zázrakem podařilo týden neripnout, tak myslím můžeme dávat 50 úplně v pohodě ... případně by jste to mohli zkusit s hulkem, protože on má DH určitě lepší jako já, jen vzít f/r, nebo vzít někoho z kluků z CZMFT i když nevím jak ti jsou na tom po jejich ripech - tolik jen k té soutěživosti, pokud jde o mě, tak se určitě nemám ani nejmenší chuť poměřovat nebo něco podobnýho, naopak je to pěkně na_ho_vno,protože je nás tu jak do mariáše, hraje nás to všeho všudy 10 z tohoto fóra co jsem ochotní vlízt do riftů 40+ ... tzn. naopak by bylo velmi záhodno se domluvit a chodit spolu, protože takto se slezeme jednou za 14 dnů ... ale to je samozřejmě čistě můj názor ...

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 14.04.2015, 09:59 hod.

Md ted jsem jel trial a dalo mi to 32. To je rozdil 7 riftu a celkem hodne.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od motherfucker » 14.04.2015, 10:12 hod.

U nas je taky dost problem ze nekteri v tuto dobu trpi syndromem vyhoreni pokud jde teda o Diablo :D .

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 14.04.2015, 10:18 hod.

u mě není problém jít s DH, crusem a teoreticky mám i strašidlo ikdyž bez praxe ale klidně ho obětuju :D (helma je jen na 6s)

přemejšlím jak vytunit barba na GR aby přežil i monk pokud by se našla torch by možná nebyl k zahození (pasivka se zlepšila) jako dmg dealer

jinak půjdu v partě s kýmkoliv kdo si bude chtít zahrát a je mi jedno z jakýho je klanu
Obrázek Obrázek

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od iPetrB » 14.04.2015, 10:44 hod.

Tak já si pauzu v D3 a nový patch pochvaluju. Vrátil se mi do hry můj oblíbený ww/děda Mráz:-), tak společně s ním začínám na sezóně zase farmařit. Primárně budu na sezóně, ale v případě zájmu jsem schopen poladit své DH a dobývat vysoké gr.

Odesláno z mého Sony Z1 Compact pomocí Tapatalk

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“