Greater Rifts a Barbaři

Odpovědět
LordMiste
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordMiste#2788
Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od LordMiste » 10.04.2015, 11:02 hod.

Novej set nemám zatím komplet tak sem zvědav.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 10.04.2015, 14:11 hod.

Já zatím dal s tímhle napoprvé 41. Víc nebyl čas. Ale GR byl dobrej, tak počítám, že max. 42 a pak už je problém s damáží. Je to ale zatím v plenkách.
http://us.battle.net/d3/en/profile/DrSm ... o/58354486
6IK+BK+Skull Grasp/WW Tornáda.

OT: na T6 rychlejší a pohodlnější jak Raekor ;)

LordMiste
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordMiste#2788

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od LordMiste » 10.04.2015, 15:40 hod.

Já dal max gr 45 s tímto.
Tak už aby mě vypadnul zbytek ww setu nasadím palici a jedu xd. ten skull me padl hned s pěkným rolem.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Lord ... o/52551065

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Sarevok » 11.04.2015, 10:29 hod.

Takže asi 5x wastes +3x IK je neprekonateľná kombinácia. Škoda. Skúšal som BK + IK set, light vs physical, IK full, IK + 3x wastes, IK + hexing + taskers, všetky možné kombinácie pasívok. Vždy som dosiahol dostatok fury, aj keď často za cenu zníženého dmg. No inak sa nedalo. Barbar nemôže prísť k guardianovi a po 10 sekundách ww tam stáť.
Generátor + bastion set som tiež zavrhol lebo ww + generátor je úplná hovadina (boh vie že som sa snažil :) ) fungovalo by to iba pri guardianovi, na ktorého element má barb rezistenciu cez amulet, inak nepoužiteľné lebo barb príde o DR z whirlu a je všeobecne ťažké sa zastavovať uprostred mobov lebo došla fury a treba nabiť.
Proste 8x set sa nanešťastie nahradiť nedá ničím. Ak ww tak zabudnúť na skull prsteň, hexing, taskers, rend opasok. Perma berserk je lepšie ako všetko toto dokopy + dust devil z wastes je taký dmg dealer ze normálny whirl je tam iba na pohyb. Ak mám na ww dmg 14m tak dust devils idú na 150m, to hovorí za všetko.
Nemám ancient verzie zbraní. Všetky kombinácie čo som skúšal tak už boli pri GR42 na tesno, založil som 5x wastes +3x IK a na prvý pokus GR46 s asi 5 minút rezervou.
Je to ako som si myslel, barb po patchi poskytne veľa priestoru na kombinácie pre tých čo si radi všetko odskúšajú sami, len posledný bonus s wastes setu zabil všetky možnosti. Skôr by som ten bonus dal na skull grasp prsteň a to by bola alternatíva k unity...
V každom prípade som s barbom konečne spokojný, verím že keď sa naučím s ním hrať + mi padne ancient zbraň :lol: tak 50+ pôjde. Podľa toho čo som raz skúsil tú 46 tak možno 48-49 dám aj s normal verziou zbrane.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 11.04.2015, 12:50 hod.

5xWotW+3xIK+RoRG
Souhlas. Zatím jasně nejlepší.

Já zatím jen testuju okolo 40. (mám na to první den víc času) Ale i tak se dá podle toho dobře porovnávat. Pro zajímavost - s IK zbraní s 3,2k dmg mi na GR41 zbylo bez sekundy 9m času. :shock: 8-) Večer budu asi výš, klíče už mám bez vylepšování na 46.


EDIT: stále s nevyladěným Gearem: GR44 7:31 remaining :wave: - dámáž OK, dál to bude spíš o defense.
EDIT2: OK, tak GR45 2:06 remaining - myslím, že dneska mi to stačí. Teď to chce ještě ladit. Jinak klíč bez úprav z dneška 48.

Martin888
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abraxa#2350

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Martin888 » 11.04.2015, 22:19 hod.

Zatím GR 46 a 47 utekla o pár vteřin, časem padne i 48 a 49, mám ještě starou Ancient IK weapku bez +dmg petů...
taky 6x WW a 4x IK.
PL - 1188

S10
DH Shadow GR 88+
DH Shadow GR 4S+ 90+
https://eu.battle.net/d3/en/profile/Abr ... o/91222838
PL - 850

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 12.04.2015, 05:57 hod.

Jojo, máme to hodně podobný. (i s tou starou zbraní) -EDIT- teď koukám, že naní updatnutej bnett, škoda- Mám pocit, že budou Barbové úplně stejní i s Runama velice brzo. Ale to je tak nakonec asi pokaždé. Jinak jsem koukal, že máš na WW Tornádovou runu. Není to dost velkorysé, když ji máš z WotW? :)
Já mám nahozený na WW léčení a krom ukrutný DMG Tornád to i ukrutně healuje critama. ;)

Jinak nás Blizz pěkně vyšplouchnul. Všichni furt řešili jen IK set a Ancienty a nakonec se ukazuje, že prim jsou brutální tornáda z WotW. :D

Martin888
Fallen Shaman
Příspěvky:73
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abraxa#2350

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Martin888 » 12.04.2015, 10:27 hod.

Nj, to máš pravdu s těma tornádama, hh, vůbec jsem si toho nevšiml, uvidíme odpoledne jak dojedu z města s mladou se na to podívu a vyzkouším... Navíc jsem přemýšlel co takhle dát místo pet gemu pet na dmg gem Bane of Traped, myslím, že by to mohlo slušně boostnoot o 30% dmg do mobů pod slow aurou z toho gemu.
PL - 1188

S10
DH Shadow GR 88+
DH Shadow GR 4S+ 90+
https://eu.battle.net/d3/en/profile/Abr ... o/91222838
PL - 850

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 12.04.2015, 10:58 hod.

Já nemám Pet Gem testnutej na vysokým GR - nebyl ještě čas. Ale odhaduju, že pokud máš Antíky na Fury a DMG dealer jsou Tornáda, tak se to nevyplatí. BoT jsem testoval na T6 a v Trialu zatím. Přijde mi, že to moc dobře nemaká, jak je pohyb s WW rychlej, ale porovnání ještě zatím nemám. Rozhodně by se ale měl výrazně projevit u RG, pokud se u něj udržíš blízko.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Gold Eagle » 12.04.2015, 11:21 hod.

Pet gem se u dědků nevyplatil ani u klasického pet barbara.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 12.04.2015, 18:14 hod.

Docela mě zaujal tenhle výsledek :P ...to už snad půjde něco poexpit :) Nikde si tohle nevedu, ale na GR40 je to zaručeně osobák - a bez fishingu :love:
Obrázek

LordMiste
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordMiste#2788

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od LordMiste » 12.04.2015, 19:51 hod.

Mě stále ne a ne padnou zbytek WW setu tak zatím jedu pořád p ostaru ty svoje GR 47
Aspon mě padli 2 pěkné nové IK palice a A skull s parádním rolem který pak možná zkusím použít.

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od cabes » 12.04.2015, 23:58 hod.

ja som dal GR43 za cca 8 min 6ww/4ik bonusy klasika. len musim poladit a vylevelovat gemy lebo som mal pain a ten na bonus po kille elitiek.s3 char

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od limu » 13.04.2015, 09:30 hod.

tak GR 47 hotov, 48,49 mi uteklo o kousek tak že hratelný to je...na víc už ta dmg nic moc. Zatim. Jinak jeden postřeh, v jednej hře jsem chytl rift bosse ghoma, byl to GR47 a měl jsem na něj 7!!! minut. Nedal. Prostě nutně potřebuju amu na poison, pomalu každej rift boss je poison tak by se šikl. Jeden mam parádní v bedně, ale bez díry bohužel. http://eu.battle.net/d3/en/profile/limu ... ro/2119908

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 13.04.2015, 12:24 hod.

Jojo, Ghomův smrad, to je dílo :D :{ Já bohužel nemám na PL 730 ani jeden použitelnej immune Amul. Proti ohni mi nepadnul dokonce vůbec žádnej, když jsem ho sháněl/nakupoval pro Raekora. S těma je to kříž.

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Rhondien » 13.04.2015, 13:13 hod.

Což o to, ony ty amulety padají, několik jich mám v truhle, ale problém je trochu s tím, že mají absolutně nepoužitelný roll, který bohužel zamezuje v jejich použítí, protože ani jeden mi nerollnul tak, abych nepřišel o velký objem dmg, tj. s kombinací chd / chc.

Se mi na publicu normálně stalo, že člověk odešel kvůli tomu, že jsem si na publicu dovolil hrát reakora, kam to D3 spěje.

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Y0G1 » 13.04.2015, 13:59 hod.

Tak ten raekor neni uplne pohode D Mne na pube nevadi , ale niekedy ma vie nahnevat ze je 200km pred nami D

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od Rhondien » 13.04.2015, 15:05 hod.

To záleží pouze na hráči, jak ho hraje. Když nebude mít Sprint, ale Ground stomp tak taky bude pomalej, jen movement speed z paragonu.

Dneska si asi složím IK only WW a uvidím, kam se s ním dostanu.
Naposledy upravil(a) Rhondien dne 14.04.2015, 07:22 hod., celkem upraveno 1 x.

LordMiste
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordMiste#2788

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od LordMiste » 13.04.2015, 21:13 hod.

Tak jsem to dneska pořádně vyzkoušel a GR 49 jak prd a 50 jen o chlup a to bez pylonů.
Jedu jen čistě WW set plus meče zkoušel jsem kombinaci IK ale to mě tak nešlo byl jsem pořád bez Fury.
Do GR 45 jsem v pohodě nosil místo unity skull.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři

Příspěvek od DrSma » 13.04.2015, 21:27 hod.

Lorde, ty jsi ďábel :D
Já jsem dnes sehnal poslední kousek na druhou postavu na čistý WotW. Myslel jsem, že to budu mít hlavně na rychlofarmu T6 a Bounties, ale jak vidím, tak nejen na to. Dneska jsem blbnul s HotA, takže se k čistýmu WotW dostanu až zítra, ale tahle zpráva je pozitivní..

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“