Patch 2.2.0

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od hulkxxxl » 08.04.2015, 08:47 hod.

hlavně že wiz má novej klobouk na všechny runy slow time že

no nic nafarmíme vyskoušíme jak se dá udržet dědek a uvidí se, ale bez lightning runy na ancientech to bude stále jen na farmení gr 35 a ne na nějaký rekordy (HC)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od McT » 08.04.2015, 08:48 hod.

Ty nepojedes monka? :-D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Seton » 08.04.2015, 08:52 hod.

Pokud to bylo na mě, tak pojedu :D, vždyť 3 věci ze seznamu jsou pro něj :D (Rainment, F/O). Jen natálku mám nachystanou pro DH :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od McT » 08.04.2015, 08:53 hod.

Aha, tak toho. Já myslel že peklo zamrzlo :-D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Seton » 08.04.2015, 08:57 hod.

Až Já přestanu hrát Monka, tak to už tady bude D5 ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Tom
Quill Rat
Příspěvky:13

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Tom » 08.04.2015, 08:57 hod.

hulkxxxl píše:hlavně že wiz má novej klobouk na všechny runy slow time že

no nic nafarmíme vyskoušíme jak se dá udržet dědek a uvidí se, ale bez lightning runy na ancientech to bude stále jen na farmení gr 35 a ne na nějaký rekordy(HC)
[troll crying mode on] No ale jako to je dost OP tohle, to je jako kdyby Berserk měl všechny runy. Hned si jdu pořídit fake účet a napsat na ofic. forum jak je Wizard OP a musí být odstraněn. A pak mi taky přijde dost OP jak WD ze všech moster dělá neškodný zvířátka, to je taky dost OP, to se mi nelíbí. Sice tyhle classy už dávno nehraju, Wizzarda nějakou dobu s FF ano jako relax od Barbara, WD jen na 70lvl, ale je to prostě OP, rozumim tomu. [troll crying mode off]

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od manusky11 » 08.04.2015, 09:00 hod.

Ale slow time u Wizza je skôr defenzívny spel......takze je to predsa rozdiel
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Tom
Quill Rat
Příspěvky:13

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Tom » 08.04.2015, 09:16 hod.

Je i s bonusem do damage. Runy u Berserka jsou také útočné i defenzivní, jen jiným způsobem, jedna ta runa u berserka je navíc prakticky k ničemu. Rozdíl to není, všechy runy u slow time jsou přece jako všechny runy u Berserka nebo jiného skillu, aspoň to je to co stěžovatelé tvrdí, nevidí rodzdíl v použití skillu, nepřemýšlí do hloubky a do důsledků o tom co to znamená, prostě vidí všechny runy a hotovo. Asi jako když 4 kola u všech aut značí, že jsou všechna auta stejná.

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od M4rth » 08.04.2015, 09:21 hod.

Hrajééééém 8-)

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Demogorgon » 08.04.2015, 09:24 hod.

Runy na slow time bude tak maximálně dobrý do party a rozhodně se to nedá srovnávat s Barbarem + berserker a už vůbec nemluvím o tom, kde by byl Barbar + berserker s DMG orpoti slow time.

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Rhondien » 08.04.2015, 09:25 hod.

Osobně si myslím, že by v D3 neměly být předměty, které dávají všechny runy, ale pouze sety (více kusové) jako je např. reakor. Aby jeden předmět dával všechny runy k jednomu skillu je nehorázný OP.

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Demogorgon » 08.04.2015, 09:33 hod.

Jo i ne. Některý skill je se všemi runami velký OP ale jiný už né tak velký. A Wizarda v patchi 2.1.2 prostě (skoro) nikdo do party nebral a slow time to může ovlivnit. Je to o správném vyvážení a né o předmětech co dají všechny runy. Bohužel to Blizzard moc dobře nevyvažuje..

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od firdecek » 08.04.2015, 09:39 hod.

Slow time má cooldown 15 vteřin, WotB má cooldown 120 vteřin. Trochu rozdíl ne? Zkrátka já bych taky přežil, kdyby ty bracery dávaly všechny runy pro ground stomp, ale WoTB je zkrátka jiný typ skillu - viz mé povornání v Vyr setem pro Wizze, který musí být celý poskládaný (4ks), aby dal na archona (srovnatelný s WotB) všechny runy..

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od lulinak » 08.04.2015, 09:39 hod.

naopak, nechal bych udelat jeden specialni predmet, velmi unikatni, ktery by dal vsem pouzitym skillum vsechny runy a bylo by to.
konecne by tu byl od toho vecnyho breceni klid.... :-)

na novy sety u wize se docela tesim, zase bude malou chvili co hrat, coz ale nic nemeni na skutecnosti, ze aktualne neni proc hrat, minimalne do doby, nez zavedou T7-T10, proc to uz davno neudelali fakt netusim....

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Rhondien » 08.04.2015, 10:14 hod.

By mě taky zajímalo, proč nikdo nic nenamítá, proti pásku, který dává všechny runy pro Frenzy.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Yaka » 08.04.2015, 10:54 hod.

Netuším, jaké byly argumenty proti těm bracerům, ale srovnávat frenzy a WotB asi nechceš že ne? To je podobné jako případ toho slow timu, který je taky dost těžko srovnatelný s berserkem....

Aspoň trochu se nad tím zamyslete než to sem napíšete.

Na druhou stranu barbar má určitě širší plačící základnu než většina ostatních charů, takže bych se nebál. Za čas na toho barba něco dají určitě.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od firdecek » 08.04.2015, 11:03 hod.

John Yang už psal na twitteru, že na ty bracery asi hodí jen jednu runu WoTB a teď řeší kterou - nejspíše striging Giant, který dává dmg redukci 50pct. Možná vymyslí nový efekt pro WoTB, možná random runu co já vím. Ale obecně s tímto bych i docela souhlasil, jedna runa bude OK, všechny runy na bracerech bylo prostě OP, tečka...Jsem rád, že to zrušili, i když to měli udělat ještě na PTR...

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Rhondien » 08.04.2015, 11:36 hod.

Yaka: jde o princip. Jeden item nemůže poskytovat všechny runy jednoho skillu, ať je ten nebo onen skill. Nic jsem nesrovnaval, píšu všeobecně.

Pokud ty bracery budou poskytovat jednu runy, pak no problem.

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od maja » 08.04.2015, 11:45 hod.

bracery jsou už probrány do detailu a teď k tématu, jako to vypadá s patchem, jaký jsou latence, novinky ..., šup sem s info, jsem v pracovním procesu

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Seton » 08.04.2015, 11:58 hod.

No na FPS drop jsem moc zvědavej i když tuším, že problém bude přetrvávat....pokud ne, bude to pro mě nejlepší možná novinka, konečně bych začal hrát jako člověk :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“