HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 02.04.2015, 20:59 hod.

Sauroon smaží smaží vyřídím ale pauzoval :green: btw já S3 rozjedu vidím to na Dh dloooouho sem ho nesmažil pak maybe esi se někdy na něčem konečně dohodnem klido vyrobim nějakýho youtube tankistu ale jen možná chcát z vlaku mě pořád baví.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: HC Poetarum

Příspěvek od motherfucker » 03.04.2015, 01:46 hod.

Kdyz tak mu rekni ze se mu omlouvam za ty slova co jsem mu rekl kdyz od nas odchazel ale nemyslel sem to tak spis me mrzelo ze od nas odchazi moje dvojce ve hre >:D a chapal sem to kdyz sam sem v tu dobu pauzoval a nebylo u nas zrovna moc s kym hrat rad bych ho zase potkal holobradka jednoho :D .

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 03.04.2015, 06:42 hod.

Sauroon v úterý odešel, chtěl hrát víc v partě, což se u nás poslední dobou nedělo, pač jsme byli každej rozlítanej někde jinde a zase už tolik jsme taky nehráli, takže se přemístil k immortals, což s jeho nasazením chápu, že potřeboval hráče, kteří u toho sedí víc... Peace a přeju progress.

V S3 budu určitě a asi přemýšlím o Tomášovi Krujzů nebo Barbíně, sice mi nikdy nevzali u srdce, ale sou to postavy, který jsem ještě moc nehrál, takže tipuju s nimi 200 para a pak se klasicky vrátím zase k DH, protože mi nebudou bavit...

Zdar a sílu všem
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 03.04.2015, 08:29 hod.

Och tak to já nevěděl je fakt že když to zapnu nikde nikdo tak letim do Hoska a nějak se od toho nedokážu odtrhnout. No a monka(sexy prdelku) si jistě na S3 taky udělám bez ní to nepujde :love:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 03.04.2015, 09:05 hod.

taky mám v plánu jet buď krujze nebo barbí, no možná i wizchudáka v nejbližší době, monk po patchi vypadá debilně, DH mě neláká, WD jsem hrál moc ... možná se překonám a půjdu sezonu ... ikdyž teda solovat to, bude asi vopruz ;)

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 03.04.2015, 09:35 hod.

Proč solovat wulfe, vypadá, že na sezoně budeme šici a starý jádro se určitě semkne. Uvidíš, že to poletí strašně rychle a budeš hned na para co jsi teď... Navíc si užiješ dvě sezony na ráz, jelikož jsi teď v jedničce, myslím, že to pro tebe bude hodně fajn novinek.

Jaký jsou změny na monkovi?, překopali ho hodně nebo bude stále zvonilka? Kdysi jsem po zvoníkovi od matky boží toužil, ale když jsem ho rozjel, tak mi po chvíli přestal bavit, možná to bylo tim fajrovým - měl jsem jít asi do elektriky...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 03.04.2015, 09:51 hod.

no já se k tomu teď dostávám spíš po 9tý večer, takže tebe vůbec neuvidim :D a tak na hodinku ... ty párty jsou teda s velkym otazníkem ... to mi utečete za dva dny ;)

Monk může zvon hrát dál, ale přesně jako ty, už jsem si ten build celkem ohrál a novej vymyšlenej je dashing strike ... a to je snad ještě horší pakárna než raekor. Do toho se mi vůbec nechce. V monk sekci jsem postoval i vydeja z YT, tak se můžeš kouknout. Možná nějaká slabší varianta přes primární útok (kterej je v tom setu taky posílenej) by se dala vymyslet ... ale i tak, krujze jsem nehrál vůbec a barbara od vanily natolik změnili, že to bude pro mě taky nový.

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 03.04.2015, 10:23 hod.

No já byl teď na dovče a tam jsem to s sebou fakt nebral :o), takže není se co divit... Jdu juknout na ty videa
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 04.04.2015, 22:49 hod.

Hlásím další konec sezonní rip. Dal jsem GR39 s junitkou, pak jsme běželi s lemurem 35 a nějak jsem zapomněl vypnout god mode, tlačil jsem ubera s procnutou pasivkou a bylo vymalováno. Holka už je v pekle, byla asi nej, ale co, v pátek je stejně nová sezona. Lemur jako správnej parťák mi v tom nenechal a položil to za chvíli po mě. RIP a hurá do nového! Koulim koulim
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 04.04.2015, 22:53 hod.

u toho bosse to pak bylo hodně drsný :twisted: minuta do konce, pasivka na CD a 3 mld life. Tak sem si řek: f*ck it, teď nebo nikdy! a tak prej nikdy :(
uvidíme se v nový sezóně :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 05.04.2015, 13:17 hod.

Nazdar páni.PL 400 pokorený.Dnes som sa odsťahoval naspäť k rodičom.Vyzerá to tak, že sa rozchádzam po 4 rokoch s priateľkou a je mi z toho nejak nijak :(
Vidím to tak, že buď budem proste hrať alebo vôbec.Je mi nejak ne houvno a nedokážem sa na nič sústrediť.
Každopádne Vás pozdravujem majte sa lepšie ako ja :wave:
RIP Kryone, Lemmur(e).

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 05.04.2015, 14:17 hod.

Ouch, tak to mě mrzí Xko !Tak držím palce, a% to zvládneš co nejlépe. Drž se chlape.

PS: Vypař se z toho, vychlastej se z toho, hlavně ať už je lépe !
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 05.04.2015, 16:24 hod.

Jaj cukrík to mě mrzí :( drž se bratček dobre bude pre jednu baranicu slnko nesvící ;) a s chlastem opatrně :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 05.04.2015, 21:15 hod.

Ajta Xko, tak přeju, ať to je buď co nejrychlejší a máš klid, abys na to nemyslel a nebo ať se to vyřeší. Drž se kámo...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 06.04.2015, 19:24 hod.

Tož všem RIP dneska co mrskali :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 07.04.2015, 08:14 hod.

Tož pěkně jsme si poripovali včera... RIP
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 07.04.2015, 15:53 hod.

Hoši tak start sezony asi nejdřív v neděli budu na víkend perdeli má být pendalačes počasí tak hurá do přírody :green: eče přemýšlím že bych zkusil http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 18&t=11350 hmmmm někdo by se tu našel na pár smrtí :?: >:D
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 08.04.2015, 08:16 hod.

Tak to se hodí dawe, v pátek mi ukroši přijedou dělat vokna a vypadá to i na malování kuchyně, takže když se k tomu dostanu v neděli, tak to bude fajn :{
Na T6 fakt nemám :)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 08.04.2015, 08:30 hod.

Tak já taky ne ale chvilku pokoulet by sme to mohli přece nejsme másla :green: s tím víkendem nevim uberka nějaká nakřápaná je to tak 50 na 50 ...ale rád bych vypad na víkend
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 10.04.2015, 12:11 hod.

chlapci a devcata ... kdo bude dnes na start sezony v 18h? at vim ke komu se muzu vetrit do party ... jedu nakonec cruse ... i kdyz monk ma uz konecne spravenou pasivku, tak crusis me stale neomrzel a dam mu jeste nejaky svuj cas :)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“