Diablo 3 second expansion ? yes/no

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Vendetta
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BALROG #2851
Re: Diablo 3 second expansion ? yes/no

Příspěvek od Vendetta » 24.03.2015, 11:52 hod.

Seton píše:Spíš by mě zajímalo co bude za Akt a jestlipak bude nová postava :)
V datáči bych taky uvítal zrušení trialu a víc odměn za paragon...protože +5 do primárky je ve finále prd za ty vypocený XP :D. Mě by se líbilo třeba přidání +X% do elementu za paragon. Podpořilo by to i rozmanitost buildů, nemusel bych to řešit na věcech a dát místo toho jiný staty :) :)
Toto je moja rec urcite zaujima aj mna novy akt nova postava/mozno 2 :)/ Tiez by sa mi pacilo neako kompenzovat voci lvl paragonu odmenu .... kde prvych 10 spravite za par minut ale neskor je to porod a odmena zato je smiesna, tak isto by sa mi pacilo poriesit napriklad 3 vlastnost na leg.gem alebo tiez to kompenzovat lvl gemu. A neaka obtiaznost to ma nikdy netocilo....podla mna skor spravia dalsi lvl obtiaznosti....Massacre alebo nieco podobne :)

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Diablo 3 second expansion ? yes/no

Příspěvek od Gold Eagle » 24.03.2015, 14:56 hod.

firdecek píše:Trialy podle mě změní už mnohem dřív - teď na tavern talku říkal nějaký developer, že Trialy jsou nyní pod těžkou analýzou, jak se s nimi vypořádat. Až na něco příjdou, tak to oznámí...jsem zvědav na to, jak to upraví, ale je jasné, že Nerf Incomming...
Blbnou na kvadrát jak s řešením 2H zbraní jak se proflákli, že tomu prd rozumí.
Řešení bylo navrženo. Trialy budou jen pokud chceš vyšší GR key než ketrý jsi už udělal, jinak do maxima v menu vybereš to tvého udělaného maxima jaký GR chceš jet. POkud chceš vyšší vybereš trial pro získání vyšší GR keye. Ale to né to by bylo moc snadný a všem by se ulevilo, ale to se přece nedá takto. Eviodentně trialy tak jak jsou vymyslel v Blizzardu nějakej vyšší dveloper manager, kterýmu nemůžou nyní říct, že je to blbost jak to nyní je a ale musí se mu jako vsugerovat, že s touhle novou změnou přišel vlastně on. A to chvilku trvá, než to spolkne.
Však víme jak to ve velkých firmách chodí.

Uživatelský avatar
vakek
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vakek#2244
Bydliště:Liberec, Czech Republic

Re: Diablo 3 second expansion ? yes/no

Příspěvek od vakek » 12.04.2015, 09:52 hod.

No já doufám, že něco oznámí na Blizzconu. Mimochodem co si myslíte na tzv. Cursed Realms na které se přišlo v dataminingu?.Údajně v nich nemáte svůj gear,followery ani nic takového...tak tuším dvě možnosti...buď nějaký druh riftu v budoucím patchi či datadisku nebo možná "PvP" ? Ale kdo ví..jen hádám...co si myslíte vy? :-)

Uživatelský avatar
hugin
Fallen Shaman
Příspěvky:93
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hugin#2242

Re: Diablo 3 second expansion ? yes/no

Příspěvek od hugin » 12.04.2015, 16:43 hod.

No ja by som uvítal rozdelovanie bodov pomocou "stromu v D2 tak, ako tu už bolo spomenuté.
A určite by som uvítal aj novú postavu, napr. Neromancer?
Prečo nie, že áno ? :)

Uživatelský avatar
vakek
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vakek#2244
Bydliště:Liberec, Czech Republic

Re: Diablo 3 second expansion ? yes/no

Příspěvek od vakek » 12.04.2015, 16:46 hod.

Ano proč ne. I Amazonka s jawelinama nebo druid a jeho přeměny.... Kdo ví co pro nás chystají :-)

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Diablo 3 second expansion ? yes/no

Příspěvek od marian_r » 13.04.2015, 14:29 hod.

hugin píše:No ja by som uvítal rozdelovanie bodov pomocou "stromu v D2 tak, ako tu už bolo spomenuté.
A určite by som uvítal aj novú postavu, napr. Neromancer?
Prečo nie, že áno ? :)
Akože nie romantická postava? :lol:

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Diablo 3 second expansion ? yes/no

Příspěvek od Baglik » 14.04.2015, 15:25 hod.

Já vidím jako nejreálnější nový char druida nebo něco takového co se specializuje na proměny, protože žádná taková postava tam není, navíc je to postava společně s neckrem hráči nejvíc žádaná a necra nahrazuje WD.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Diablo 3 second expansion ? yes/no

Příspěvek od Seton » 14.04.2015, 15:28 hod.

Akorát upřesním větu "...Necra nahrazuje WD". To buhužel ne :(. Stylem hraní jo, ale sílou ani v nejmenším :D. Necro z D2 by WD natrhnul pr*el až k lopatkám :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“