Patch 2.2.0

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998
Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od firdecek » 21.03.2015, 13:03 hod.

Tom píše: Blizzard by měl už někdo klepnout přes prsty, spotřebitelé mají svá práva
Ano máš právo si hru zahrát a v tom ti přece nikdo nebrání. Anebo chceš Blizz dát k soudu, že Barbar nemá dostatečné DPS jako DH? good luck with that LOL :wave: :wave:
Jediné, jak můžeš klepnout Blizz přes prsty je přestat hrát D3 anebo nekoupit další expansion (případně doplňky přes mikrotransakce). Brečením na ofic. fóru nic moc nezmůžeš, protože se tam v podstatě bez pauzy brečí už od května 2012 >:D

A to, že nějací hráči na ofic. foru navrhli nějaké řešení a blizz je poslech, tak to není chyba těch hráčů, ale blizzu. Pořád nechápu ten flame tady (Tom, Dava_C), prostě pořád tu máme PTR a ještě 2-3 týdny tu bude. Blizz má kotel času na další nerfy :ble:
Bečte až nad verzí, která půjde do ostrého šmarja pano :wave: :wave:

Tom
Quill Rat
Příspěvky:13

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Tom » 21.03.2015, 13:39 hod.

firdecek píše:
Tom píše: Blizzard by měl už někdo klepnout přes prsty, spotřebitelé mají svá práva
Ano máš právo si hru zahrát a v tom ti přece nikdo nebrání. Anebo chceš Blizz dát k soudu, že Barbar nemá dostatečné DPS jako DH? good luck with that LOL :wave: :wave:
Jediné, jak můžeš klepnout Blizz přes prsty je přestat hrát D3 anebo nekoupit další expansion (případně doplňky přes mikrotransakce). Brečením na ofic. fóru nic moc nezmůžeš, protože se tam v podstatě bez pauzy brečí už od května 2012 >:D

A to, že nějací hráči na ofic. foru navrhli nějaké řešení a blizz je poslech, tak to není chyba těch hráčů, ale blizzu. Pořád nechápu ten flame tady (Tom, Dava_C), prostě pořád tu máme PTR a ještě 2-3 týdny tu bude. Blizz má kotel času na další nerfy :ble:
Bečte až nad verzí, která půjde do ostrého šmarja pano :wave: :wave:
To je strawman a ne to o čem skutečně píši, tak jestli to pro tebe nebylo dostatečně srozumitelné, tak jde o princip, tzn., že zákazník koupil nějaký produkt v určitém stavu, pokud se ten produkt neustále mění, tak už to není to za co hráč dal peníze a do čeho investoval čas, pochopil? Jestli má nebo nemá mít Barbar DPS jako DH jsem tu vůbec neřešil, to je nějaký tvůj problém, já psal, že barbar mohl být konečně takový jako měl být od začátku hry, tzn. zábavný s možností využít prakticky všechny ty útočné skilly s možností zvládat podobnou obtížnost (taková by měla být každá classa), to teď padlo, jak si můžeš přečíst porovnával jsem nové možnosti s Raekorem, příště si to přečti vícekrát. Jestli by to bylo lepší nebo horší než DH je mi volné, to je problém ostatních kteří to řeší a takhle to dopadlo. Tím moc Blizzard přes prsty neklepnu, mé peníze už mají, takže přestat hrát je moc neklepne nehledě na to, že už jsem prakticky přestal hrát a tohle mohlo být oživení, respektive, tohle mohlo být to jak to mělo být už od vydání a za co jsem v dobré víře dal peníze. Chyba Blizzu? Ne tak docela, Blizz se zřejmě řídí tím co si přeje hlasitá většina bez ohledu na správnost, tak to funguje i v té naší tzv. demokracii, a jak to je s úrovní většiny lidí je bohužel víc než známo, že se tim Blizzard řídí mě až tak nepřekvapuje.

Flame bude spíš ten tvůj výmysl co jsi mi podsunul jako bych to snad řekl já. A "bečet" se sice může, ale tak jako to bylo už to Blizz neudělá, to je ti snad jasné, to by bylo moc trapné i pro ně. I když to o něco vylepší, stejně to bude propastatný rozdíl v porovnání s Raekorem. Na bečení jsou tu jiní, já jsem se vyjádřil poprvé na tohmle fóru a hned mě obviňuješ z flamu a stavíš mě na úroveň s ostatními, tady si taky hodně ujel.

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Dava_C » 21.03.2015, 13:49 hod.

firdecek píše:
A to, že nějací hráči na ofic. foru navrhli nějaké řešení a blizz je poslech, tak to není chyba těch hráčů, ale blizzu. Pořád nechápu ten flame tady (Tom, Dava_C), prostě pořád tu máme PTR a ještě 2-3 týdny tu bude. Blizz má kotel času na další nerfy :ble:
Bečte až nad verzí, která půjde do ostrého šmarja pano :wave: :wave:
Víš jak dlouho mi trvá, když je teď sobota např. udělat 3 paragony solo? 12 hodin + trial, neumíš si představit kolik je to dřiny a jak moc je to frustrující, když vidíš, že někdo jinej to v partě s DH udělá za necelou polovinu času a Blizzard ti furt háže klacky pod nohy. Já proti tobě nic nemám, ale koukáš na to jen svým hledím, vůbec nevíš.

Obrázek
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od firdecek » 21.03.2015, 14:28 hod.

Tom píše: To je strawman a ne to o čem skutečně píši, tak jestli to pro tebe nebylo dostatečně srozumitelné, tak jde o princip, tzn., že zákazník koupil nějaký produkt v určitém stavu, pokud se ten produkt neustále mění, tak už to není to za co hráč dal peníze a do čeho investoval čas, pochopil?
Princip, který zmiňuješ, platí u 99% veškerého software - i tvůj windows se ti neustále mění a aktualizuje. Kdyby Blizz nechal D3 v původním stavu, už by ho dávno nikdo nehrál - žádný adventure mod, žádný rifty apod.. se prober. Skilly můžeš používat jaké chceš, jen tvá vůle být stejně efektivní jako ostatní hráči je důvodem toho, že se ti za barbara špatně hraje, anebo máš pocit, že ho teď v PTR nějak "pokazili". Nic se s barbarem neděje, všechny skilly pořád fungují a ty si můžeš hrát jak chceš a využívat jakékoliv sety chceš. Jediný rozdíl je v tom, že tě někdo jiný předběhne v žebříčku a rychlosti exp. Nikdo ti nenutí žádný styl hraní ani jaké předměty musíš nosit - vše je jen TVOJE volba.
Ad) "Blízz se řídí tím, co chce většina hráčů bez ohledu na správnost": takže blizz upřednostní demokraticky většinu aktivních hráčů a neposlechne jednotlivce a tobě to vadí. No pardon, ale takto demokracie zkrátka funguje :) Ne všichni mohou být vždy spokojení a to platí jak v politice, tak v D3 :)

Dava_C: chápu to, já hrával za monka ještě před RoS - to byl považován za followera stejně jako teď wizz. Ale prostě jenom říkám, že je potřeba maximálně na ofic foru napsat svůj názor bez nějakých zbytečných emocí (typu já už končím, QQ apod.) a nechat to na Blizzu. Pokud tě ta hra tak štve, tak proboha udělej pro své štěstí něco a hrej jinou hru. Budeš víc happy :)

Tom
Quill Rat
Příspěvky:13

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Tom » 21.03.2015, 15:19 hod.

firdecek píše:
Tom píše: To je strawman a ne to o čem skutečně píši, tak jestli to pro tebe nebylo dostatečně srozumitelné, tak jde o princip, tzn., že zákazník koupil nějaký produkt v určitém stavu, pokud se ten produkt neustále mění, tak už to není to za co hráč dal peníze a do čeho investoval čas, pochopil?
Princip, který zmiňuješ, platí u 99% veškerého software - i tvůj windows se ti neustále mění a aktualizuje. Kdyby Blizz nechal D3 v původním stavu, už by ho dávno nikdo nehrál - žádný adventure mod, žádný rifty apod.. se prober. Skilly můžeš používat jaké chceš, jen tvá vůle být stejně efektivní jako ostatní hráči je důvodem toho, že se ti za barbara špatně hraje, anebo máš pocit, že ho teď v PTR nějak "pokazili". Nic se s barbarem neděje, všechny skilly pořád fungují a ty si můžeš hrát jak chceš a využívat jakékoliv sety chceš. Jediný rozdíl je v tom, že tě někdo jiný předběhne v žebříčku a rychlosti exp. Nikdo ti nenutí žádný styl hraní ani jaké předměty musíš nosit - vše je jen TVOJE volba.
Ad) "Blízz se řídí tím, co chce většina hráčů bez ohledu na správnost": takže blizz upřednostní demokraticky většinu aktivních hráčů a neposlechne jednotlivce a tobě to vadí. No pardon, ale takto demokracie zkrátka funguje :) Ne všichni mohou být vždy spokojení a to platí jak v politice, tak v D3 :)

Dava_C: chápu to, já hrával za monka ještě před RoS - to byl považován za followera stejně jako teď wizz. Ale prostě jenom říkám, že je potřeba maximálně na ofic foru napsat svůj názor bez nějakých zbytečných emocí (typu já už končím, QQ apod.) a nechat to na Blizzu. Pokud tě ta hra tak štve, tak proboha udělej pro své štěstí něco a hrej jinou hru. Budeš víc happy :)
To je pro mě novinka, že aktualizace Windows nebo jiného software mění jejich vlastnosti tak jako v případě Diabla 3, měl jsem za to že se opravují bugy apod. věci a ne že se mění základní vlastnosti produktu, který jsem v dobré víře koupil s určitými vlastnostmi. U kterého softu můžu tenhle fenomén pozorovat? Mám tu dost pracovního software a asi jsem slepý, že jsem to přehlédl. :lol: Navíc tu aktualizaci nebo Service Pack (když ti tak vadí opravu bugů :D ) si tam prostě nedáš a jedeš dál, u Diabla prostě musíš, nebo to nehraj = dal si peníze za něco co nemůžeš používat. Hodně špatná analogie, zkus to přístě jinak. Ty rifty a adventure mód není žádná zdarma aktualizace pro naše krásné oči, to jsou změny přímo související s vydáním datadisku za který Blizzard inkasoval další peníze, Blizzard od vydání vanilly (aka pre-alpha verze) prakticky jen opravuje co zmršil jen proto aby se to s nima netáhlo, nebuď naivní. "Se prober" použiju-li tvá slova. Nepodsouvej mi pořád srovnávání s ostatními hráči, to je zase strawman, mě je jedno jak si to kdo hraje a jaké podává výkony, mně vadí že je zde jen jeden použitelný build pro mou postavu, a tento patch to mohl změnit, tudíž mohli splnit to co slibovali když lákali na koupi tohohle produktu, variabilita buildů atd. Leda že by si chtěl hloupě argumentovat, že ta variabilita tu je, jen se "zapomněli" zmínit, že s jedním buildem můžeš hrát jen Normal a s dalším T6, to by byla argumentace hodná tzv. "šmejdů" co slibují vše možné, ale "zapomenou" se zmínit o "detailech", které dost mění situaci.

Pardon, já se nepřu o to jak demokracie funguje (2 blbci s přehledem přehlasují 1 inteligentního = demokracie), to ty si tvrdil, že za to může Blizzard a ne hráči a najednou přiznáváš, že vlastně Blizzard jen vyhověl přání "většiny" hráčů, tak se rozmysli. Opravdu by ses měl naučit jak se vyvarovat logických klamů, neargumentovat proti něčemu co druhý vůbec netvrdí, tzv. strawman.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 21.03.2015, 15:31 hod.

BuKromě crusse mám na live všechny postavy a budu hrát jen to co Blizzard ve svém střílení od boku přešvihne. Jinak bych se např. s pet WD vzekal půl roku než ho konečně asi nyní boostnou. Wizina bude uledu, Barbar tam nevím jak na tom bude WW set, mám dojem, že celkem naord, když nerfli promise. DH mám, ale je už dost profláklej, občas nahodím pro změnu monka. Teď z ěj udělali zas eskákací blechu a granátovejma atomovkama. :D
Bože.

S těma změna to pro mě jinak nejde. Ešě¨če, že mě baví hrát 5 class dle chuti. Být zaměřenej na , tak mě občas po těch nerfech abostech a nerfech asi šlehne. BUM! :green:

Zrovnma na T6 zkouším toho nerfnutýho Pet WD, jo na bounty T6 to jde na GR na pytel. Vytáhneme holt konečně zase krasavce pet WD, už moc zasmrádnul nicneděláním, jak bezdomovec. :green:

EIDT:
Zdá se mi to nebo má pet WD bug na FS??? Vždyť dmg FS je stajnej, zato FA má boost značnej. To zase udělali soudruzi z NDR někde chybu. :D

Už jsem to napsal do svýho vlákna na Battlu, tak uvidím. Nyní mi FA seká i přes 100 mil/1 fetišáka i 150 sem tam s plným boostem, ale FS seká furt max 12 -16 mil. WTF :shock:

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Ksinbad » 21.03.2015, 17:17 hod.

Já pořád nechápu to testování Blizzardu, to jak snížily ten poslední setový bonus immortal setu z 500% na 100%. Stačilo mi pouhých pět minut hraní na PTR ke zjištění, že immortal set je v takové podobě nepoužitelný, dokonce i na T6. K čemu jim takové testování je, to šlo snadno vypočítat z hlavy, že to nebude fungovat. Ano barbar se stal nejsilnější postavau na PTR, ale rozdíl vzhledem k DH, Monkovi či Crusadrovi s Roland setem nebyl zase tak velký. 20% snížení by bohatě stačilo, čili sundat to z těch 500% na 400%, i to by bylo dost citelný.

Trochu jsem to počítal - pokud by ten bonus ze setu zvedly na 200% stačilo by to na t6, 300% šlo by s tím hrát nižší GR, tak do 38, no a na vyšší by to chtělo těch 400%. Pokud ne, tak zbývá jen ww build a reakor build, jenže oba tyto buildy mě nebaví. Chtěl bych vědět, jestli Blizzard chce, aby hráči používaly immortal set nebo ne, pokud ne, tak už nemusím dále hledat za barbara ve hře ancientní immortal set, abych si ulehčil přechod na patch 2,2,0.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od DrSma » 21.03.2015, 17:27 hod.

Cože :!: :?: Že nestačí novej 6IK na T6? Tak to už je ale hodně moc mimo.
Na T6 sejmou Ancienti v současný podobě RG za jednotky sekund. Ancienti usekaj během chviličky cokoliv, co za mnou zbejvá i když nezastavuju.

Nezlob se, ale potom něco neděláš dobře, když to máš jak píšeš. IK rozhodně sbírej. Bude to důležitej Set.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Ksinbad » 21.03.2015, 17:50 hod.

No napsal jsem nestačí, měl jsem asi napsat, že to trvá dlouho a je neefektivní a strašně nudný. To co zvládne Monk a DH za 3 s, tak trvá barbarovi 15 až 20. Není to teď prostě konkurenceschopný build.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 21.03.2015, 20:13 hod.

GR44 s pet arbem po nerfu. Mnoo, jako jedu na výdrž v pohodě, ale je to krávovina než se useká hlavně Guardian. Lepší bude dle mě WW set, bo větší část dmg jsem dělal spíše nyní já (WW + rend) než ancienti. A s ww setem bude dávat ještě větší WW + rend dmg.
Dle mě tam měli dát pet Barbarovi bonus asi tak +250 - 300% a pet WD měl mít bonus +300 - 350%. testoval jsem to nyní proti sobě.
Pet WD s 6 set bonusem:
Bez root helmy to jedem pomalu a problém s ranged attacky - peti se pomalu převalujou. Bo je člověk za nimi. Jediný prsten, který může mít je unity, abych měl pet rukavice, tak zunimasu prsten. To je snad jedinej vekej set, kt. musí mít prsten. Root helma je jako thougness věc. Prsteny výběr omezen opět.
pet Barbar:
Jede dopředu a peti za ním dosekávají a regenerují zdroj, navíc se rychle přesunují po ploše.

Pet barbar je tak spíše přední tank nyní co nemám moc dmg.
Jse ovlivněn taky tím, že s pet Barbarem jsem v pohodě dal GR54. A GR44 jsem měl jako speedruny.

Jenom upozorňuji, že barbarovi nerfli taky zbraně a prsten. Tak si myslím, že to drobet přešvihli a budou to trochu vracet zpět.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Ksinbad » 21.03.2015, 21:08 hod.

Gold Eagle

Ty jsi dal GR44 s pet barbem po nerfu??? Upozorňuji, že klasický pet barb nemá set WW ani set reakor. Vznikla totiž určitá patlanina setu ww a immortal setu, jenže v ní jsou ancienti směšným doplňkem buildu, jehož hlavní dmg je založen na jiných skillech.

Nevěřím, že by s klasickým buildem pet barbar šla dát GR38 natož GR44. Před nerfem mí ancienti dávaly dmg 200 M každý a já zhruba také tak. Po nerfu dávají singl útok 35 M každý a já nějakých 40 M - samozřejmě nemám úplně top věci, ale i kdybych to vynásobil dvěma, tak na GR44 je to málo.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Seton » 21.03.2015, 21:41 hod.

Monk včera: DS hituju za 600mega :D :), je to ping-pong porod ale sakra dobře to sází!!!
WD včera: Boost FA je hodně znát, WD pomalu ale jistě dohání co ztrácel. BTW FS jsou asi fakt nějak buglý, taky jsem je nedostal nad 16mega/hit, ale papírově by měli mít řádově v desítkách víc.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 22.03.2015, 00:56 hod.

Ksinbad píše:Gold Eagle

Ty jsi dal GR44 s pet barbem po nerfu??? Upozorňuji, že klasický pet barb nemá set WW ani set reakor. Vznikla totiž určitá patlanina setu ww a immortal setu, jenže v ní jsou ancienti směšným doplňkem buildu, jehož hlavní dmg je založen na jiných skillech.

Nevěřím, že by s klasickým buildem pet barbar šla dát GR38 natož GR44. Před nerfem mí ancienti dávaly dmg 200 M každý a já zhruba také tak. Po nerfu dávají singl útok 35 M každý a já nějakých 40 M - samozřejmě nemám úplně top věci, ale i kdybych to vynásobil dvěma, tak na GR44 je to málo.
Copa já můžu za to, že pet Barbra na PTR neumíš hrát. :D
Z WW setu, ani raekoru nemám nic funkčního (jen ww Shoulders, ale jen proto, že jsou Ancient a měli hned OK bonusy), nemůžu na PTR pro něj totiž najít stále Royal ring.
Normálně stačilo si naašetřit čas na hru a během buffu legendárek a exp si najít rychle ancient věci. Kromě rukavic a bracerů mám na PTR pet barbarovi vše Ancient. Mám i Ancient Skull c., jo mohl bych to risknout i se S+E, ale tam bych potřeboval 4 set bonus z WWsetu, bez Royalr. to nelze. Využivej rend v Bersekerovi - hodně to léčí během hry.

Teď jsem si zkusil GR45 a stímhle pet Barbarem po nerfu OK. Bylo to ale delší než GR54 před nerfem co jsem měl za 7:31.
Obrázek

Blah, ten WW set je u Barbra na pytel. i s tím nerfnztým pet Barbarem jsem lepší. :shock:

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Ksinbad » 22.03.2015, 06:36 hod.

Gold Eagle

Věřím tí, že jsi udělal GR45, jenže pořád nechápu jak - podle mě to hraješ asi nějak jinak než je klasický pet Barbar. Buď je to ve skillech nebo ve vybavení, nejspíše obojí. Já jsem z ancientů dostal těch 40 M s fire runou s rukavicemi TT a prsteny focus a restraint. Nemám ancient věci, ale ty mi dmg nezvednou více než o 50%.

Takže hlavní otázka je kolik dps dávají tví ancienti, že s nima dáváš GR45? Jinak rend je bez WW a opasku Lamentation slabý skill a já nemám problém s pet barbarem přežívat, problém je malé dps ancientů, takže nechápu jak by mi rend mohl pomoci?

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od cabes » 22.03.2015, 07:33 hod.

nerf toho barbara bol na mieste a ocakavany.hadam ste necakali ze to nechaju tak a budete lietat o 10 GR level vysie ako ostatne classy.broken promise to iste hned ako som ho videl my bolo jasne ze ani nahodou tak neostane.a ze nerfom IK setu zabili nove buildy tak to sa my nezda bude to ok a podla obrazku Gold Eagla GR 45 je velmi slusne.
vsetky classy maju na topovanie GR jeden a ten isty set tak teraz pribudne alternativa
ukoncenie sozony a patch vitam a tesim sa ako to nakoniec vypustia:D

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Ksinbad » 22.03.2015, 08:02 hod.

Cabes

Nedělej předčasné závěry Gold Eagle ještě nenapsal jaký dmg dělají jeho ancienti, že dává GR45. Podle toho obrázku používá skill Whirlwind, což je silně podezřelé (WW set) a pokud dává hlavní dmg tímto skillem, tak se nejedná o pet barbara.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Ksinbad » 22.03.2015, 09:11 hod.

Jo a ještě je nutné dodat , že s whirlwindem se nemůže jednat o klasický pet build. Filozofie pet buildu je totiž založená na tom, že peti tvoří nárazník mezi Vámi a nepřáteli, s whirlwindem to jaksi nedává moc dobrý smysl. Otázkou je proč Gold Eagle používá whirlwind a ne seismic slam, který je silnější (pokud nepoužívá WW set), má větší rozsah a může se s ním bojovat na dálku.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 22.03.2015, 14:59 hod.

Cooo?
Přece se nebudu flákat vzadu s pet Barbarem. Vidíš v mojí výbavě nějakou funkční část WW setu, která dává WW set bonus (mám jen ramena a nic víc z WW setu)? Kdyby jste četli moje příspěvky výše, tak by jste tam viděli, že tam jasně píšu, že dávám hodně dmg WW i bez WW setu. Hrál jsem to tak vždy a WW hráli i top pet Barbaři před nerfem tady. Kdybych chtěl hrát pet barbara tak, že jen čumím a čekám až to za mě umlátí dědci, tak se z toho opupínkuju. To přece můžu hrát původního pet WD. Kterej má spoň support pro pety. Pet barbar takovej support do boje pro pety nemá.
Snad nehrajete pet Barbara tak, že jen čumíte vzadu a nehnete prdelí? Jako se to hrálo před aktualizací PTR někdy před 11.3. :shock:
Zde gear (jak jsem psal, potom jsem zkusil přepnout na WW st s generací furry přesdědky pouze a je to horší něž mít full IK set, ten WW set je slabej):
Obrázek

Pet barbara po změnách 11.3. na PTR jsem viděl hrát hlavně s WW nebo bacítkem na furry, ale nikoliv jako předtím, kdy jsem ho taky tak hrál, že se stálo vzdau, to ještě dědkové prodlužovali svými attaky besrekera, což už nyní neplatí. Nyní musíte aktivně utrácet furry nebo nemáte bersekera. Hergot pánové, hráli jste to teď někdy vůbec??????????????????????????????? :shock: :shock: :shock: :green:
Nebo to hrajete tak, že jedete WW nebo boucháte naprázdno někde za zdí do země nebo kroutíte naprázdno rend aby jste utráceli furry a dědci o kus dál mlátí sami bez vás moby? Něpřipadáte si v takový hře pak jako dementi. :green:
I ten pet WD se hraje tak, že hází na moby haunt, pod zadek jim dává piranhado, spamuje Woodo, spiritem sbírá globy na cr. feast pasivku nebo rrotuje když má helmu apod. A taky jen nestojí jak trouba vzadu, a taky se mu říká pet WD.

A až budu mít Royal ring, tak Hallowenku vyhodím a zkusím Ancient Ashbringer.

Stále ale dědci musí dávat dost damage, protže jak jsem si oblíknul full WW set a měl jen 2 set bonus z IK setu - aby dědci furt žili, tak jsem byl slabej a marnej - taky totiž už jsem nemohl udržet perma bersekera - nešlo se léčit přes spent furry apod. A těch +2500% dmg dust devil WW to už nedorovná.
Je to na pikaču, zatím to pro mě vypadá, že full IK set s petama je stále lepší pro barbara. :shock:

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Ksinbad » 22.03.2015, 15:41 hod.

Gold Eagle

Měl jsem jen jednu jedinou otázku a to jakou dmg ti dávají ancienti (dědci). Jinak chápu tvůj způsob hraní a respektuji ho, i když mě se mnohem více líbilo hrát ze skilly weapon throw a seismic slam, čili skilly na dálku a nevadilo mě hrát za "dědkama". I když jsem hrál ze zadní pozice tak jsem na PTR dával velkou dmg, tedy než to celý změnily. Bavilo mě to, ale teď se to bohužel po tom nerfu hrát nedá.

Pořád mě zajímá dmg tvých ancientů, zvláště když se ti padařilo získat téměř top výbavu.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.2.0

Příspěvek od Gold Eagle » 22.03.2015, 16:06 hod.

Se na to kouknu až se k tomu dostanu po návratu z venčí. Nebudu tady odhadovat teď z hlavy abych neplácal.
WT ani seismic slam bych řekl, že po změnách 11.3. nyní nic moc. Styl hraní zůstal i po posledním nerfu stejný. Hlavní změna byla jak překopali IK set bonusy.

Pet barbara hraju aktivněji než pet WD. častěji u něj mačkám klávesy - v pravidelných intervalech oba řevy + neustále bersekera a rend dost často, do toho stále držím myšítko na WW. Takhle mačkací pet WD není (gargu a FA zmáčknu jen na začátku 1x), tedy jak ho mám nastavenýho.
Zkus si to postavit s tím co máš dle mě. ještě ti sem pak hodím prinstcreen aktivek a pasivek. A kam se dostaneš i s ne ancient gearem.
Až budu mít Royal ring, tak vyhodím Unity, ten mi dává redukci 50% dmg, doplním WW gear na 4set bonus - redukce dmg 40%. Dědci ale nebudou mít pet rukavice, zase bude silnější Rend. Pak mám s Royal ringem ještě možnost použít Ashbringer, pak budu muset podvariantně se zbavit Skullcrapu nebo narvat všude diamanty do Gearu. Takže na testování ještě co je. Pet WD mám hlavně v Neancient verzi a zatím jsem s ním zkusil jen GR39 a ten jsem s ním dal, ale rel. prd vydrží proti barbarovy bez root helmy. Pet WD gearovat při PTR buffu jsem už nestihnul.

EDIT:
Takže na normál mobech dědci critují od 23 do 76 mil. dmg. Sám s WW runou dust devil crituju od 25 do 65 mil. dmg.
Ale jak to porovnat? - vždy jsem odběhnul dál, aby se mi tam dědci nepletli. Ale jak to porovnat?- ww procuje určitou rychlostí, dědci s pet rukavicema taky mají svojí rychlost.
GR46 hmm.
Obrázek
Dovednosti:
Obrázek
Ještě dám prsten na elemnty, prtože jsem rend změnil na cold - zyvšuje +10% vššechny dmg a bude mi tak rotpvat přes 2 elementy, které budu mít.

EDIT2:

Rend vyměně za cold verzi, Skull Crap vyměně za Convention of elementals a dopadlo to takhle:
Obrázek

Ješt zkusím vyměnit element na WW.
Takto to i potom nerfu barbara jakžtakž jde. Pokud máte převážně Ancient výbavu - nemám ancient bracery, rukavice, oba prsteny a amulet. Jinak základní brnění a zbraň je Ancient. Takže TOP gear nemám.

Jeět pak zkusím tedy ten Ancient Ashbringer, ale přijdu o pet rukavice na dědky.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“