Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 13.02.2015, 13:17 hod.

jéé ty kráso.. kolik měl ten char hodin??? + jméno asi jsi ho smazal nic nevidím

já pojedu s2 jen výzvu, jinak stále ns zůstávám


ještě máš toho supporta tak šup vyhrabej gear z truhly a jedeme :)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Predy » 13.02.2015, 14:09 hod.

zdar hele měl nějakých 90 hodin dal jsem ho do archivu ... a jo stačí udělat 70 a můžu ject dál naštěstí mám gear na 4 další cruse na t6 takže proto jsem taky tak v pohodě :D teď jsme šli pár gr s tím supportem a pohoda šel s námi Deu a Thannis a šli sme nejvíc 39

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 13.02.2015, 14:39 hod.

super ty GR jsou stejnak větší zábava navíc tam expy letí ohodně víc jak na t6, jen padá málo materiálu to není šance vykompenzovat

večer bych měl tradičně bejt okolo sedmé

klidně bych to chodil jako udělat trial 30+ pak vzít kámen na 35 a končit okolo 40
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Predy » 13.02.2015, 14:47 hod.

hele já určitě budu od sedmi tak do desíti a triálů mám přes stovku takže můžeme já budu jedině rád :)

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Predy » 24.02.2015, 21:11 hod.

Prosím o zapsání Ripu zase haha

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 25.02.2015, 07:19 hod.

Rip a dopíšu....

byl to fakt strašlivej roll riftu a ta poslední elita brrrr, andělé - mortar, jail a storm? dál nevím

tak znova :)
Obrázek Obrázek

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 25.02.2015, 11:28 hod.

Tento tyden se s ripy roztrhl pytel. V pondeli jimmysvk, vcera Archangel, ElLumiro a na sezone Petr a Junior...hulku co ti riplo za char?
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od motherfucker » 25.02.2015, 11:41 hod.

RIP panove...a velmi rychle nalezeni novych itemu preji....

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 25.02.2015, 13:01 hod.

Deu nesejčkuj už jsem asi měsíc neripl :D jen na výzvě ale to se nepočítá (teda počítá se s tím že ripnu)

toho monka co jsme expili to bylo na druhej build :) (ještě záložní dh mužeme někdy vyexpit)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Predy » 25.02.2015, 15:01 hod.

No roll to byl fakt hrozný ale byla to moje chyb tam byli za dveřmi elitky a já si nevšiml že v chodbě jsou další a ty dveře otevřel takže tam bylo 5 elitek šampion a miliarda poskoků a do toho arcany mor a já nevím co ještě jako 4x jsem u nich měl pasivku pak mi ještě 3x critl akarat a do toho i potiony a stejně mi to nepomohlo jsem se na ně měl asi vyprdnou a měli jsme se odportit do města :D hele ale příště to bude lepší jen musim zase sehnat ty boty z druhého aktu a prsten na sety s nějakou obranou jinak štíty na tu slepotu ty mám a zbytek se docraftí se svět nezbořil

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 25.02.2015, 15:06 hod.

jo asi jsme měli zavelet ústup a kaškat nato

tož poučení pro všechny, naštěstí se půlka gearu craftuje boty máš raz dva, budu asi až zítra můžeme poexpit a lovit matroš
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 25.02.2015, 15:21 hod.

... tak ono je to daň za to, že se zase konečně hraje zábavná hra, kdy jedeme na hranici toho co ty chary snesou ... ale za mě to jen kvituju a osobně počítám s tím , že do týdne jsem taky na prknech, vlastně s tím počítám každej den co to pouštím:-) ... ale takto je ta hra o něčem a je to skoro "starý dobrý HC diablo, alá MP10 crypty:-)" ...

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od DEU » 25.02.2015, 23:02 hod.

Souhlasim s mdmt. T6 je traparna, kterou prolitnete jen kvuli trialu a lootu. Na vysokych gr hra teprve zacina. Btw jsem zvedavy na ten novy dh set co ma vyjit v dalsim patchi.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 26.02.2015, 09:34 hod.

... tak jsem včera pohřbil poslední hratelnou postavu a tím pádem to asi balim :-) ... už se mi nechce levelovat další, o shánění equipu nemluvě, ale každopádně můžu říct, že tak jak se to hraje teď mě to fakt bavilo, jen jsem to hold neměl hrát po sedmičce bohemky s PK Frozenem :-)....

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 26.02.2015, 10:14 hod.

jéé to je škoda rip

a já že si dneska zahrajeme jsem slaměnej vdovec :(
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 26.02.2015, 11:10 hod.

... njn docela bych i rád, celkem mě to takto bavilo, ale fakt nemám s čím ... a jako levelit to a honit základní equip, to je tak na 10h otravování celé party a to už se mi asi tak nějak ani nechce ...

motherfucker
Gorebelly
Příspěvky:315
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tvoje mama

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od motherfucker » 26.02.2015, 11:26 hod.

Chlape neblazni nerad se mezi ty co si chtej hru uzivat na vysokem gr...a pritom kdyz ripnou tak se na to chtej hned...ty vis co...takove lidi moc nemusim o tom preci diablo je ne?A kdyz uz chces hrat gr na hrane je jasne ze tam zarves tak by jsi uz mel mit nejako uroven a mit tech postav nekolik protoze pro takove hrace jsou vysoka gr tedy pokud jde o HC si myslim...nebo mit aspon nekolik sad equipu v bedne...no nic asi bude o jednu mrtvolku zase mene...skoda :(

Nordir
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nordir #2938

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Nordir » 26.02.2015, 11:27 hod.

Jaky grift to byl kde jsi RIPnul?

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 26.02.2015, 12:36 hod.

... mf, ale toto není můj případ :-)) ... kdo mě zná a něco se mnou odehrál od začátku co D vyšlo, tak Ti to potvrdí ... já diablu věnoval fakt poměrně dost času ( určitě 1500+h ) a 95% času jsem strávil jako dle mého více než dobrej suport, hrál jsem nejdřív sledge fist monka a pak zdps monka ... cca půl roku zpátky mě to absolutně přestalo bavit a diablo jsem prakticky nehrál, za poslední 3 měsíce budu mít nahráno tak 15h, když moc ( z toho 14 za poslední 3 dny :-) ... teď jsem to zapl víceméně náhodou když jsem byl nakulenej a neměl co dělat a zjistil jsem, že mám v bedně full mara set co mi kluci postupně naházeli, když jsme hrávali tank +2-3x DH ... tak jsem si řekl, že to zkusím DH jsem měl na lvl 70 z první sezony, takže s tím byla práce nula nula nic a od záčátku jsem to bral tak, že až ripnu, tak ripnu a víceméně s tím končím ... tzn. DH neznám, neumím , nikdy jsem nehrál a ani neměl extra v plánu hrát , jen to byla fakt zábava po dlouhé době něco zabít a nebýt jen podržtaška :-)) ... tzn. souhlasím s Tebou, že když hraju vysoký rifty tak musím počítat s ripem a pak je asi divný být nasranej a dávat unistal ... prostě jednodušše - jsem fotr od rodiny, mám minimum času na hru, jen tehdy, kdy se okradu o vlastní spánek ... a v tu chvíli mám s diablem jeden problém, nízký obtížnosti se skoro nedají hrát, protože to je neskutečnej opruz a nuda, aby jsi mohl hrát vysoký potřebuješ equip ... a prostě už se mi nechce věnovat 95% času tupýmu pobíhání , kdy to všechno padá na ráno, abych si pak 5% času mohl zahrát hru na hraně ... ale toto co popisuju není problém diabla, ale můj, vlastně ani nevím proč se tu "obhajuju", ale prostě nemyslím si, že jsem přesně ten typ hráce co jsi popsal, spíš jsem už si za ty 2,5 roku s dialbem vyzkoušel asi všechno co jsem chtěl a teď budu pařit to co posledního půl roku ( fifu, crew a poe :-))) ...

Nordire ten GR nebyl žádnej závratenej, šli jsem já s DH a frozen s WD gr 37, ale šli jsme to oba v dmg a já byl nakulenej jako puk, za střízliva bych tam nezůstal, ale jak jsem ji měl, tak jsem zjistil že mi došla discipline v né úplně pravej čas, pak nějakej jail , mortar nebo co a bylo vymalováno :-)) ...

Nordir
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nordir #2938

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Nordir » 26.02.2015, 13:47 hod.

A pak ze alkohol skodi jen za volantem :)

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“