MF turnaj vol.4

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od IGNI » 21.02.2015, 23:32 hod.

Tak já už nakouk na hell, zachránil jsem Caina budu muset do podzemí. Pro moje tornádka tam bude moc zdí a to se bojím. Já jel hru tak abych mohl chodit na NM s vysokým magic findem, což je můj osvědčený recept hned po resetu na battle netu, jasný, že elite předměty tam nepadnou, ale hodlám sbírat body i na těch nižších. Dark_Deamona nechápu, že furt otravuje s tím pindlem a LK, mě tam ty runy prostě nikdy nepdaly a nepdaj...ja chodím NM 5 akt + andy + meph + coutness a cow level bez kinga. Poslední dobou bych řekl nic moc, tak proto jsem nakoukl na hell :)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Welwet » 21.02.2015, 23:36 hod.

DDho nechápe nikdo.., ani samotné diablo, stejně je to nějaká čarodejnice..


navrhuju upálit! >:D


ehm..už vím: jestli DD dropne ohm na cta nebo sur/ber na coh tak nám všem na srazu kupuje panáky! :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Smilee
Gorebelly
Příspěvky:362
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Smilee

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Smilee » 22.02.2015, 00:30 hod.

já to naprosto chápu LK a pindl jsou lokace kde ty runy padaj ,me padla u pindla i jedna zod bouhuzel ne vtomto turnaji :) a bohužel i na SC tak me donutila zbírat gral na SC :) mozna to prubnu ono ted turnaj hraju na HC padne tu a postavy tu udelam nove :)
HC Grál - Nesbírám
učastníkem MF turnaj vol.5 až do dnes

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 22.02.2015, 00:55 hod.

LK na runy a Pindle na itemy jsou nejlepsi lokace, takze ja zase nechapu ty, co to nechapou ;)

IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od IGNI » 22.02.2015, 01:11 hod.

Nevim, ja mám zkušenosti, že mi tam runy(LK) a itemy(Pindl) nepadaj. Nejlepsi lokace je podle mne cow level hell.
Pravda zase že nejvyšší mi padla kdy v životě padla jah, takže možná na tom něco bude....:)
jinak tohle potěšilo.


IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od IGNI » 22.02.2015, 01:40 hod.

se nevytahuj...:)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dragonius » 22.02.2015, 02:01 hod.

Tak 4. akt a Diablo za mnou. Zatím nejtěžší část hry, jelikož u samotného Diabla to chtělo s lukem a šípy teda ksakru obratnost, zručnost a trpělivost, ale po něco málo 20ti minutách je po něm :) mám rád Amu, ale zjistil jsem, že v určitých fázích hry je lepší bojovat s oštěpy než s lukem, ale zato jsem se naučil střílet v pozici "vem nohy na ramena a sřílej" :D každopádně mne to s ní velice baví :!:

DD: Dej si pár dní odpočinek, ať Tě můžeme dohnat :D
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Mia
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Mia

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Mia » 22.02.2015, 08:51 hod.

Jak má mít člověk motivaci hrát, když sotva rozběhl diablo aby mu fungovalo a teprve dokončil druhej akt na normal, a pak vidí u DD tohle??? >:o
"I shall purge this Land of the Shadow!"

Uživatelský avatar
Maarshjaz
Gorebelly
Příspěvky:316

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Maarshjaz » 22.02.2015, 09:26 hod.

já byl vylískaný z toho, že mi padla sol a ddovi padlo tohle :) ..

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 22.02.2015, 11:52 hod.

@DD: Kamo, Ty jsi nejvetsi lucker na svete...Chci rict, gratuluju ;)

Uživatelský avatar
Flammeus
Gorebelly
Příspěvky:311
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Flammeus » 22.02.2015, 12:00 hod.

Gratuluju DD k runám... štístko :D.

Máte někdo recept jak za Javu zabít Uber diabla? Mně to přide nemožné.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.02.2015, 12:21 hod.

RIP: Tak víš přece, že já jsem runař jak víno :D Jsi už asi zapomněl, jak jsem v tvém turnaji vyhrál event právě v Lower Kurastu a to jsem tam jako jedinej běhal s Assou :!: Všichni ostatní jste tam řádili s portovacíma Sosama :D

Však na Skype ze mě Welwet měl nejprve srandu a pak nechápal. Jsem mu říkal: "No nic...dneska mrknu do LK, chtělo by to Chains of Honor :D". On na to, že ať zapomenu no a po chvilce říkám: "Hele, Sur z nějaké obyč bedny....a po nějaké chvilce...hele, další...no nic, jdu si složit CoH :green: ". Pak tam začal blekotat cosi o čarodějnoctví a nespravedlivosti, ale to už jsem běhal Pindla s luxusníma rezama a zase lepším dmg 8-)

Jinak pro ostatní....Kdybych já u někoho viděl takový dropy, tak by mě to právě motivovalo jak sviňa, páč nikde není psaný, že to nemůže padnout i vám ;) Ale chápu, že na někoho to může působit opačně :-|

Za těch asi 150 runů jsem tak 50x měnil mapu a když jsem ju běhal, tak jsem klikal na všechno, na co se dalo. Taky těch uniq/setů, co padlo... :)

Jinak něvěšte hlavu...z turnaje uběhlo teprv 8 dní a nějakých 37 dnů je ještě před náma :)

Flammeus: raisen ho umlátila tuším i na p8, ale měla Infinity no. Jinak klasika....chce to rezy, prevent monster heal, crushing blow, open wounds, popřípadě nějakej slow...Lower rezist hůlka na switchi by taky měla pomoct.

Aktualizovaná score tabulka
Naposledy upravil(a) Dark_Deamon dne 22.02.2015, 14:33 hod., celkem upraveno 1 x.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od RIP » 22.02.2015, 12:26 hod.

Ty voe, Ty to aktualizujes tesne predtim, nez ja dojdu se svymi krasnymi 327 body, koukej to napravit!!!!Jo, a pro me to motivace je, takze pokud vydrzim az do konce, tak Ti nedam nic zadarmo :twisted: :twisted:

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dragonius » 22.02.2015, 12:40 hod.

I pro mě to motivace je :twisted: a jak říká DD, není všem dnům konec...
Jinak já už si to valim na quest Rite of Passage a Larzuk dostal zakázku na vytvoření "spešl" šípů na Baala :D
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dark_Deamon » 22.02.2015, 12:49 hod.

RIP: Máš to tam ;) Tak přesně takovou rivalitu mám rád :twisted:

Dragonius: Tak ať se daří. Ty bys pro Bowku potřeboval klidně i rare luk. Hlavně ať to má kotel enhanced dmg a v lepším případě i šanci na Amplifu. Nezapomeň, že i obyč rare luk se dá v kostce upgradovat ;) Kdyby i merc měl něco s Amplifou, tak ještě líp :) To se to pak pěkně zabíjí.

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Dragonius » 22.02.2015, 13:15 hod.

@DD: Zatim beham s lukem s 3xTal a ted premyslim na RW Edge, ale to dmg poison se mi libi. Dost prace udela merc a Valka, ja to z povzdali obstreluji Multi Shotem. Co ty bys doporucil, preci jen Amu s lukem taky hrajes :)
Štěstí přeje připraveným...

IGNI
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od IGNI » 22.02.2015, 13:41 hod.

Me to spis vybudilo tak jsem se vrhnul na hell.
Andariel byla štědrá.
Ten magic find už začíná být závratný :) :)
Ale musel jsem asi 20x vracet do města, Act Bossové budou kumšt na hell...

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Obter!vr » 22.02.2015, 14:25 hod.

Tak koukám, že se toho nebojíte :D ... já jsem se teďka dal na pomalý ale jistější průchod hrou :) ... ikdyž hraji SC tak se snažím neumírat a pořád se mi to daří :) ... ještě jsem neumřel :) ... a to už jsem v 5. aktu na Hell :) ... tohle se mi ještě nikdy nepovelo a za tu dobu co tohle hraju jsem se takhle daleko ještě nedostal :) ... takže jako pro DD byl první turnaj úspěšný co se Guardiana týče, tak mě se třeba konečně podaří dohrát to alespoň na SC :D už bylo na čase :D ... sice 3. a 4. akt co se dropu týče, tak to bylo hodně slabé, ani akt bossové se nepředvedli ... tak jsem zvědavý co přinese 5. akt a pak hurá nekonečné nájezdy do zblbnutí na nějákou zajímavou lokaci :) ... ten poison nekro vážně na akt bosse neni :) ... sice umírají v pohodě, ale dlouho ... a to už mám všechny jedová kouzla + LR na max :) ...

Tak ať se vám pořád daří a ať vyhraje s nějvětším štěstím :) ... přeju to někomu HC :) ... nic ve zlém mému kolegovi SC, ale oni si to zaslouží víc než my:D ...
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: MF turnaj vol.4

Příspěvek od Welwet » 22.02.2015, 14:38 hod.

IGNI: pěkný, zrovinka jsem řešil s ddem že ještě nikomu nepadl gheed, a ten roll je fakt vostrej :love:

Obter!vr: dost čumím, když jsem viděl ty hp přišlo mě to že musíš umírat na každém rohu...ehm, to asi jen já umím :lol:

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“