HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764
Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 03.02.2015, 17:35 hod.

Wulf: přece to nechceš zabalit :shock:
Obrázek

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 03.02.2015, 17:57 hod.

Panove, u me zatim nevim ... asi dam jenom max lvl a bud to pojedu zcela vazne a nebo ten firefall, zatim me to tam bavi docela dost :) takze uvidim ...

Kazdopadne Fru aby to s tebou nedopadlo jak v sezone 1 :D :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 03.02.2015, 18:26 hod.

To Detox:
Toho se bojím taky ;) :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 03.02.2015, 20:23 hod.

Nebalim, ale sezoně nakloněnej moc nejsem. Tak co s Vám jelita :lol:

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 03.02.2015, 20:27 hod.

Ajta, to je mi líto Wulfe... My původně s dawem říkali, že zůstaneme asi off seazon, ale všici chtěj do sezony což na jednu stranu chápu, na druhou stranu mi těch 600+ paragonů je líto no. Snad to střídat, protože třeba ta DH čubka je vybavená už slušně... Možná to taky zkus chvíli tam i tam, třebas ti to přinese nové polohy do vztahu :o), s námi samozřejmě :o)... jdu zapnout déčko, nějak mi to cvičení a vaření dneska dlouho trvalo, čus ve hře...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 03.02.2015, 20:45 hod.

Mno já taky moc ne taky sem přemýšlel nad tím že pokud pojedou všici season tak uteču >:D eče se musim pokochat těma lákadlama S2 pokud tam nic nebude tak asi nic teda .....vzdát se para 560 cca se mi moc nechce :roll: season 1 mě teda uřímně moc nenadchla asi seem očekával víc a těch super season stuff mi padlo prd :ble:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 04.02.2015, 07:52 hod.

Je někde seznam nových itemů do sezóny nebo to bude zveřejněno až potom? Každopádně sezono 1 papa, moc jsi se nepředvedla (nejlepší drop calamitka RIP, ancient maximus RIP, furnance bohužel až potom co byly ancienty, takže díky, a jediný na co jsem měl štěstí, tak na spousty SOJEK - těch mam asi 8 a UNITY jsem měl asi 6 kousků). No nic, už se těšim na WD změnu, snad u toho vydržim a nepůjdu zase s davem (nečti s Dawem, porotože ten musí čůrat zásadně proti větru a to ještě při jízdě z vlaku).

Koule
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 04.02.2015, 09:10 hod.

Tak zatím jsou na seznamu pouze nový defensivní gemy a i když jsou zajímavý, ty mě opravdu nezlomí.

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 04.02.2015, 09:50 hod.

Takže u mňa sa majú veci tak, že som bol rozhodnutý do Season 2 Monk alebo DHčko.Ale pokiaľ sa tam máme stretať a hrať parta tak ostanem podľa toho čo vidím kto chce čo hrať pri Wizzne.Ohľadom klanu a teda nonseason určo budem chodiť už len kvôli Wulfiemu. :wave:

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 04.02.2015, 12:00 hod.

Xko, vůbec na to nekoukej kdo co bude hrát, každej podle svého gusta. Bejt tebou, tak zkusím jinou klasu ať ti nepraskne cévka :o), wiznu už kroutíš dlouho. Vidím to asi tak, že hlavně budu na non-seazon 50/50, což bude hodně tam i tam, takže se uvidíme "všade" :o). Hlavně se těšim na WD, docela mi chybí ten fetiš...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 04.02.2015, 13:03 hod.

Tak to bychom byli dvě petWDčka ... tak já asi začnu dneska toho monka :D vůbec mu nerozumim, ale doufám, že lightning verze je hratelná, když už mi nechtěj dát věci na light wiznu čubky :OXO

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 04.02.2015, 14:17 hod.

Jako pokud nechcete hrát sezonu, nemám s tím problém... klidně pojedu nonseason...jen dejte vědět včas... Já každopádně nebudu mít chuť hrát season i nonsason...vyberu jedno a jedu. Ale vyberu dle Vás pánové..
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 04.02.2015, 14:37 hod.

Tak vzhledem k tomu, že tam trávím teď asi nejvíc času (trávil jsem), nemám problém mít postavu tam i tam a zaběhat se všema. Takže na mě se neohlížet :o) a postavy neřešit co budou hrát ostatní, však lagy budou tak jako tak...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 04.02.2015, 14:41 hod.

Cywe Dawe, to nám nevyšlo, takže navrhuju Season SC :lol:

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 04.02.2015, 14:44 hod.

Hoši, co furt máte s paragony? Když se člověk do toho opře, má to pěti kilo za měsíc ani ne :D

Jedu S2 ... monk, jak jsem psal, vyexpím a uvidím ... záleží hlavně na partě, bo od půlky S1 se už pařilo společně hooodně sporadicky ... :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 04.02.2015, 14:46 hod.

Njn, když ono taky od půlky S1 nebylo co dropovovat ;) jen hunti paragány... Nemluvě o tom, že mě tehdy fakt točil propad FPS na starém PC, kdy s Vámi v partě jsme hrál při 10FPS...a to prostě přestane člověka časem bavit :D
na novém PC to vypadá podstatně lépe... Tak jsem zvědav :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 04.02.2015, 15:00 hod.

Asi jo Wulfe Sc to jistí nacpem vše do damáže a k vysokým gr se prostě prochcípem >:D V S1 sem nechcíp byli sme na 35 Gr někdy v listopadu takže celkem slušné bych řekl....momentální plán seskládat tank monka na vysoký GR což mě zabere cca 20 min :green: seskládat lightning monka fire monka a vyvenčit wdčko kua pul roku sem poison ivy nehrál :{ S2 furt nevim
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 04.02.2015, 15:17 hod.

Tak se hlavně rozhodni včas Dawe ;) ...Zatím se mi zdá, že většina půjde do S2 ...nebo se pletu?
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 04.02.2015, 17:02 hod.

Ty voe Dawe a s kym chces toho tanka monka hrat? To ze jsme chteli vice resit ty GR tady uz bylo a jak to dopadlo ... srali jsme na to :D

Jakakoliv hra je o parte, a ze tu mame dobrou partu, ale s dochazkou je to hodne na <> ... ve finale posledni mesic jsme chodili xko, kacko, dawe a ja ... wulf byl non season :D

Jinak max GR je na HC imposible ...

Nebo vymyslete neco jinou hru a ja jsem in, bo se mi jinak s vama pari dobre :D
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 04.02.2015, 19:10 hod.

Čeče nevim třeba dám meziklanovou erotiku >:D no stunovat asi nebudu páč Miriam za 200 láv a 300 mio nenabídla ani 1 cdr na fistě beeeeeeeeeeeeee :cry: tak sem šoupnul nějakou kudlu a sem na maximu možné cdr
btw beeeeeeeeeeee buuuuuuuuuuuuuu i hate that c.unt :ble:
p.s. sezonu asi ne koulaři co sem to všecko natahal poskládal debordelizoval tak sem pozjištoval že mám prdlajs samý máčky nic pořádně dotažený do finále :( žádný unity pořádny Rorg amulety prostě nika nič ........bo to všecko sešrotuju postavy smažu a bude....
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“