Jak ho vyladit? Monka :-)

Odpovědět
hawkeye
Quill Rat
Příspěvky:3
BattleTag:hawkeyeCZ#2925
Jak ho vyladit? Monka :-)

Příspěvek od hawkeye » 29.01.2015, 12:52 hod.

Ahoj, tak jsem si trochu pohrál a vylepšil svého monka, nicméně nejsem moc spokojenej s dmg. Když použiji WOL, runu Pillar of the Ancient, tak max crit dmg dává do 30M. Tak nějak nechápu, jak tady můžou být monkové, co dávají stovky mega dmg. Co mám ještě víc poladit, kde přidat, případně změnit? Aktuálně crit chance mám 41,3 a crit dmg 433%. Dík za vaše postřehy a nápady.

Kód: Vybrat vše

http://eu.battle.net/d3/en/profile/hawkeyeCZ-2925/hero/1841305

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Jak ho vyladit? Monka :-)

Příspěvek od hulkxxxl » 29.01.2015, 13:45 hod.

tak nevím kde začít :) začnu od vrchu

nemáš komplet set !!!!!! a o tom to je zasažené monstra pak dostávají o 500% větší pecky

takže sehnat amulet nebo helmu

amulet slabej málo chd, a zbytečná ats (má bejt dex, cc, chd a soket)

dále je problém že máš málo zdrojů - nemáš torch na snížení costu, já to jedu tak že mám cindercoat a jedu fire místo lightning

tu helmu co máš je dobrá ale chybí ti tam soket kvůli cdr, ramena dobrá rerol na cdr, ruky raději bez vitky s cdr ale stačí zatím co máš, bracery craft reapers na obnovení zdrojů

inna set: budeš muset obětovat chestu a dát cindercoat pak si místo generátoru dáš mantru do skilu, na beltu a kalhotech je zbytečne narolované + skil rerol na + life, nebo armor

ringy, rorg - sehnat lepší se soketem, druhej unity na solo nebo soj (soj tě hodně boostne je to 30% do elit navíc) jestli nemáš rerolni ten co máš + life na soket pro gem

boty ok

zbraň slabá zatím rerolni ias na vitku nebo cdr, pokud pojedeš wol chce to ideálně torch na kterým je redukce costu a hlavně taky + dmg ke skilu, lepší je pomalá zbraň míň žere a větší pecky

do pasivek si dej 20% cooldown, a třeba unity, dej pryč alar a chant

díky vysokému cooldownu pak mužeš doplňovat spirit tím že mačkáš ally a epi

no a pak si vyexpi gemy, asi oba bane, a taeguk nebo zeiss
Naposledy upravil(a) hulkxxxl dne 29.01.2015, 13:47 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek Obrázek

Kockopes
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kockopes#2670

Re: Jak ho vyladit? Monka :-)

Příspěvek od Kockopes » 29.01.2015, 13:46 hod.

Zdar chybí ti tam doplnit set sunwukos.Koukni na mého když tak. Crituju 250-400 mega. :)

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Jak ho vyladit? Monka :-)

Příspěvek od maja » 29.01.2015, 13:56 hod.

jedním slovem, není nic jednoduššího, než se inspirovat vedle :-), doplň swk, gemy prohod runy a bude to lítat

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Jak ho vyladit? Monka :-)

Příspěvek od Seton » 29.01.2015, 14:00 hod.

všechny odpovědi jsou správně :). Máš na tom spoustu práce, ale to je dobře, o tom farmení to přeci je :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

hawkeye
Quill Rat
Příspěvky:3
BattleTag:hawkeyeCZ#2925

Re: Jak ho vyladit? Monka :-)

Příspěvek od hawkeye » 30.01.2015, 13:39 hod.

Díky za rady, SWK helmu jsem měl, tak jsem jí hned nasadil a rozdíl byl hned znát. Přeladil jsem i na CDR ale ještě to chce práci, než to bude dokonalý, no a votom to je :-) Ale alespoň vím, jakým směrem jít a co boostovat.

Kód: Vybrat vše

http://eu.battle.net/d3/en/profile/hawkeyeCZ-2925/hero/1841305

Odpovědět

Zpět na „Monk“