HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 24.01.2015, 20:03 hod.

Tak esi sem to správně pochopil tak mi Poe padá kvuli tomu že mám 32 bit system kterej používá pouze 3gb ramek ikdyž mám 4. Otázka zní dá se to update na 64 aniž by se muselo přeinstalovávat všecko? Tzn vrznu flashku updatne se mi systém a vše zustane jak bylo? Kodeky atd....
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Kuki10 » 24.01.2015, 22:54 hod.

Bohužel budeš muset udělat cistou instalaci.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 24.01.2015, 23:22 hod.

Omg to se mě teda nechce moc jakože vůbec :green: je to zachvilku tj ale já sem expert na to něco dodrbat :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Kuki10 » 25.01.2015, 00:21 hod.

Dáš flashku a za půl hodky máš hotovo. :)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 25.01.2015, 09:22 hod.

J, to je fakt rychlovka. A já byl ještě unesenej jak jsem instaloval na SSD.. za 15 minut čisté Windows :D .. Luxus... Dřív jsem se k tomu odhodlával i nějakej ten týden a ještě jsem si na celou proceduru musel vyhradit 2-3 hodiny (na čisté Windows se všemi ovladači) a spoustu nervů... Nemluvě o tom, že jsem předtím instaloval vždy z DVD a k tomu jsem měl DVD mechaniku připojenou přes serial...Takže to dělalo bordel ještě s ovladači a mnohdy se mi prostě instalace povedla až na 3-4 pokus...Fuj...očistec :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 25.01.2015, 10:12 hod.

1 problém najít win idealně 7 (co sem našel všici s tím maj nějakej problém) :green: 2 problém nemám cdo s ovladačema :green: 3 problém minule sem to zvlád ale bojoval sem s tím dlouho :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Kuki10 » 25.01.2015, 13:43 hod.

Win na USB ti klidně pucim jsou tam všechny verze. :) doporučím udělat si Image Windowsu a driverama pak je to za 5 minut a jen updatnes drivery co budou starý. Jinak CD nepotřebuješ postahujes z netu nebo mě napiš co máš a stáhnu ti to.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 26.01.2015, 16:29 hod.

panove, vcera jsem ripnul s monkem v TRIALU, jsem uz u toho spal ... pasivka a RIP :)

jinak doporucuji Dawe treba win10 tu zkusebni vezi, vysla ted nova co je i v CZ, mam to na kompu a je to super ...

ani bych se nebal, ze je to zkusebni verze, jel jsem takhle od 7 vsechny a vzdy v pohode ... co se tyka toho keylogeru, tak je to fama a neodesila to vsechno, navic se to da vypnout, navodu je na netu dost ...
Obrázek

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 27.01.2015, 12:46 hod.

RIP Toxi.Mňa po víkende na svahu skolila chrípka takže paralen,rum a čaj.Bez PC pravdepodobne.No a k tomu Windowsu by som sa fakt nebál ani Toxovej rady.Je všeobecne známe, že WIN 8 jadro je menej náročnejšie na PC ako Win 7 i keď ja som momentálne na ňom nakoľko sa mi nechce sťahovať Déčko s mojim netom 512kb/sec donwload :roll:

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 31.01.2015, 10:14 hod.

Tak co Dawe? už máš reinstal pořešený :-)?
Páč do té doby to asi nemá moc cenu.. :(
Stejně za chvíli začíná sezona...Už je známé konkrétní datum?
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: HC Poetarum

Příspěvek od DrSma » 31.01.2015, 21:15 hod.

Season 2
Europe: Friday, February 13 @ 6:00 p.m. CET ;)

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 01.02.2015, 09:41 hod.

Hmm, díky Drsmíku ;) ... Super, budu se těšit.. doufám, že mi to těšení a bavení vydrží co nejdéle :D
Kdyby místo datáčů pro Heartstone dělali datáč pro Déčko :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 01.02.2015, 11:45 hod.

Fru Poečko zatim neřeším spíš poladim lováče a kupim new machine :) beztak co chvilka season 2 a hodně o5 masakruju Heroes of the storm >:D v Déčku se nedaří nemužu ucraftit ani dropnout nějakou tyčku pro monču :( wizz bude po konci sezony komplet tak sem zvědav jak bude zmrzlina šlapat :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 01.02.2015, 13:45 hod.

Hosi, do sezonu se v decku neukazu ... po delsi dobe jsem vyzkousel http://www.firefall.com/ a musim rict, ze od bety co jsem to hral, je tam hodne velky zmen ... takze se ted venuji tomu :) kdyby se chtel nekdo pridat, dejte vedet ... je to free
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 02.02.2015, 09:49 hod.

To Dawe:
Oki, je pravda, že v POE to do sezony neurveme :D . Aspoň dohraji Saints Row IV :D
Na nové železo našetři, to bude asi nejlepší řešení situace ;)

To Detox:
To asi nevidím, mám pocit, že bych neměl nervy na to nechat se vykostit 12letým klučíkem :D ... a přesně tahle skvadra se hojně do F2P stahuje. :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 02.02.2015, 15:07 hod.

:) tak presne tyhle typy Firefall nehrajou ... nemaj na to nery ... jsem v CZ/SK army s průměrem kolem 25-30 let ...

nenutím samozřejmně, ale Fru nedavej vsemu co je free nalepku hry pro male decka :D... jinak je to na STEAMU si přečti nějaké recenze a pak napiš něco konstruktivního, než že se tam stahujou puberťáci :)
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 03.02.2015, 14:56 hod.

Tak jak vypadáme buřti? Už utnuli sezonu nebo až v "noci". Už se docela těším na tlustou čáru, nějak mi z těch dropů po 550 plvl šibe, abych byl upřímný + nic moc dropy. Zvlášť, když jsem měl za tu dobu asi tři ošklivější ripy se skoro vymazlenými postavami, ale zase byla pr*el. Moje skore je jeden neprověřený net, jedno přehnané sebevědomí pod vlivem (ta calamitka byla fakt koulervoucí), a teď o víkendu DC. Jinak celkem pohoda, jsem zvědavej, v jakém počtu se slezeme, ale alespoň u pěti tipuju, že už se neobjeví nikdy (přes 100 dní off), tak to asi trošku promáznu, ne?

No nic, každopádně koule a v nový sezoně to vidím na WD, aby za mě někdo pracoval, když už nejedou sentry automaticky (když už stojim v real life jako vedoucí naprd, tak aspoň ve hře, ať na mě otroci makají) a pak možná alter monka nebo crusiče, někoho nablízko, nevím...

Nu děti, těším se na vás,

Váš Kuloděj
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 03.02.2015, 16:33 hod.

Na novou sezónu se už těším, já pojedu jako vždy DH :wave:
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 03.02.2015, 17:09 hod.

budu si, koukám, muset najít jinej kuloklan ;)

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 03.02.2015, 17:30 hod.

to detox:
Tys to teda vzal osobně ;)... Oki, oki, věřím Ti..ale stejně mě MP FPSko neláká, získávat zase novej skill a tak... Třeba někdy zkusím až budu mít chutě na FPS, ale teď mě to fakt netáhne... BTW to jinak nevypadá zle. Tak užívej pařby a stav se někdy ;)

To Kulošéf:
Se mnou počítejte! Jdu do toho za křižníka :D . Těším se na Vás pancharti ;D
Jinak kdo se nedostaví na sezonu a nepísne ani zde, tak ho klidně "vyčisti" . Mrtvé duše nedržíme a přihlásit se můžou zpět kdykoliv.
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“