Furnace x Ancient Devastator

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Kuki10 » 21.01.2015, 23:28 hod.

Tyjo jak to pak resite s rg na 40+? Už teď na 38 to trvalo měl nejakej 25 mld HP.... Sice mu to tikalo za 160m ale i tak...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Dava_C » 22.01.2015, 00:01 hod.

Jo, natoč jednu z jmenovaných.

Tak mě A Devastator trval 240 pokusů a do té doby nebyl žádný nad 2700 po natočení 10% a to ještě měly třeba vit místo intelu nebo 15 Fire...

Kuki, trpělivostí, na 44 trvá RG půlku GRiftu, ale s Furnace musí být 40 jak T6 skoro už (na SC).
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Kuki10 » 22.01.2015, 00:19 hod.

Kolik vám dává dotka?

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od M4rth » 22.01.2015, 01:38 hod.

Bez ancient Furnace do RG kolem 200 m , spíše kolem těch 150 - 170 . Nevím teda jak kluci maj určitě lepší gear ale myslím , že rozdíl tak obrovský asi nebude.

Já jsem zabíjel RG na 42 cca 5 minut ( bez hydry ) Dá se říct že tohle je největší problém GR , teda alespoň pro mne . Samozřejmě někdy to jde hůř ale většinou sem na 43 vyhořel právě na RG .

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Mlok » 22.01.2015, 07:44 hod.

Gold Eagle: Jak už napsal Dava_C, tak určitě natočit jeden z těch jmenovaných elementů.

Kuki10: Dle koukání ve hře tu budou lidi házet dost zavádějící čísla. To by se muselo koukat pouze se samotnou DoT, pak by to šlo srovnat. Jakmile se tam hodí nějaký další skill (což se vždy dělá pro urychlení), tak už jsou ta čísla mimo.
Např. když se hodí Apocal. přes infinite FB DoT, tak to změní frekvenci zobrazování čísel ve hře, takže je pak srovnání těch čísel zcela mimo.

Pro srovnání DoT je nejlepší to hodit do spreedshetu a pak je srovnání přesné:
http://data.mlok.net/diablo/Firebird%20dot.xlsx

M4rth a Kuki10:
Počkej jestli budete hrát někdy s Wiz. ještě trochu vyšší GR (na HC tak vysoko asi tedy už ne). Včera GR47, RG měl hezkých 127 miliard life. Tedy naštěstí to bylo s DH, takže to tak dlouho netrvalo (předtím ale ten rift už bez šance stihnout, blbý roll plný corruptů + další skákací potvory a tedy byl jsem časově opravdu hodně přes, asi 8 minut navíc).

aDevastator jsem měl asi na 220 pokusů.

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Sarevok » 22.01.2015, 10:11 hod.

Mlok: padol mi ancient SS ale ma dost rezervu v dmg. pozri moj profil (Imoen) pls. mam tam natocit 10% alebo rolnut dmg +200 s tym ze by sa dalo rozmyslat o EE pasivke. co je podla teba lepsie? alebo ten ancient SS je totalne marny a skoda giftu? ak roll 10% tak za vitalitu ci LpH?

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Kuki10 » 22.01.2015, 11:23 hod.

Díky jak dojdu dom tak to tam lupou a uvidím.

Na sezone HC je max 42 s rezervou 2,5 minuty tak to bych chtěl dát. Ale já měl samy angely assasiny a takovej bordel.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Mlok » 22.01.2015, 11:46 hod.

Sarevok:
Z hlavy netuším jaký je rozsah pro reroll base dmg na SS. Od toho se to bude odvíjet. Kdyby průměrná hodnota base dmg (průměrn z min a max) šla zvednout aspoň o 200, tak bych zkusil rozsah. Nemůžeš ale počítat s tím, že trefíš zcela max roll, takže ta musí být nějaká rezerva, že jde zvednout třeba aspoň o 220.
Reroll 10% dmg je jistější cesta. O celých 259 asi base dmg zvednout nejde, takže 10% přidá více a u base dmg to budeš jen dohánět pomocí EE. EE se ti ale vždy nemusí hodit použít.

Gift bych určitě použil, áčkových lepších SS se asi jen tak moc nedočkáš. Oproti tomu Gifty padají pořád (i když třeba někdy na něj čekáš o něco déle). Já mám tedy ještě asi 9 volných giftů a to už jsem použil 5 kousků v novém patchi.

K SS buildu to ale bude chtít slušné TaT.

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Sarevok » 22.01.2015, 12:23 hod.

mlok: dik za odpoved,no si ma s tym TaT nepotesil. To zasa pojde shardov na rukavice. Ja som zvedavy ci aj bez toho to nebude lepsie ako AD. sice budu mensie tiki ale 2 hydry by to mohli zdvyhnut, pri RG som si skoro isty ze to bude lepsie ako AD ak to nebude ten teleportujuci chumaj rime.
zrusil by si vitalitu ci LpH? neviem ako funguje lph pri mammoth hydre x2, ci to ma nejaky vyznam. Viem ze pri blizzarde je lph marny lebo je to 1x per cast.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Gold Eagle » 22.01.2015, 13:08 hod.

Mi kakánkujete :green:. Tak to jdu shánět hodně trash legendárek na točení typu dmg toho devastatoru, zatím se mi povedla rel. OK arcane dmg. To bych nejradší bo cold/blesk můžu mít dle typu štítu ze štítu. Arcane dmg Firebird wizaerd nijakou nedělá (s vyjímkou pofidérního typu familiára co většinou trefuje mimo :OXO ).
Takže nyní potřebuju hodně legendárního trashe. A už to začalo, místo trashe padají Ancient verze, bych se z toho... :oops:

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Mlok » 22.01.2015, 13:30 hod.

LpH je pro Wiz. k ničemu (hydra neprocuje vůbec a Apocal. na počet hodíš tak málo, že je to zanedbatelný přínos). Tedy zachovat vit.

Orkus
Quill Rat
Příspěvky:9
BattleTag:Orkus#2505

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Orkus » 22.01.2015, 14:36 hod.

Zdarec...zrovna zkouším různé varianty, které mi budou nejvíce vyhovovat. Ale pořád tak nějak nemám jasno. Proto se zeptám na vaše názory. Jedná se o to, že jsem se pokusil změnit energy armor runu prismatic za force a teleport runu safe passage za calamity. Šlo mi o to, abych případně nějak zyýšil prosperitu DMG na vyšších GR, ale nejsel si úplně jist, jestli je to správná cesta. Uskutečnil jsem taky pokusy bez string of ears, místo kterého jsem dal WH, ale nějak se mi zdálo, že s tou výdrží to jde rapidně dolů. Gemy používám Zeis + Trapped + Toxin. Velké mezery jsou dané i tím, že jediná ancient věc kterou mám, je ancient devastator. Ancient offhand ani po cca 6000 BS ne a ne padnout. Tudíž prostě celková DMG není žádná hitparáda. Tady je link na postavu:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Orku ... o/14994373

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Gold Eagle » 22.01.2015, 14:41 hod.

To ten BAne of the trapped je pro tento build tak dobrej proti Pain Enhancerovi, se divím.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Kuki10 » 22.01.2015, 14:52 hod.

Teda mloku v te tabulce vyznat bude pro mě asi umění ale napoprvé mě vyšlo 160m uvidíme co večer. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Mlok » 22.01.2015, 15:16 hod.

Tak je pravda, že nebyla úplně jednoduchá ani na začátku a já tam doplňoval Toxin + Pain. A pak ještě další sloupec pro srovnání více variant.

Použij hlavně Player 1 a 2, těm vyplníš jen příslušné položky a spočítá vše samo.

Orkus: Force armor je vhodné použít až na tak vysokém GR, kde už je téměř každý hit > 35%. Pokud to tak není, tak je Prismatic o hodně lepší. Ono i když to tak je, tak Force armor má pořád nevýhodu, že tu zůstavají některé typy dmg, které dávají hodně malých hitů a tam bude Force armor vždy o hodně horší.
Já nikdy nehrál s Wiz. dost vysoké GR na to, abych přešel na Force. Aktuálně odhaduju zlom tak minimálně na GR45, možná ještě výše.

Calamity už jsem ani nevyzkoušel. Bude to určitě zajímavá alternativa pro tu velkou hustotu mobů a každý si to musí zkusit co mu sedne lépe.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Gold Eagle » 22.01.2015, 15:32 hod.

Nebo ať zkusí jinej build Wizarda s názvem Demon hunter. Ehm. :green: Taky furt jen něco kouzlí, nebo je to pet WD, kyž má kolem sebe vyvolaný zvířata? Prasečí noha aby se v tom vyznala.
Taky místo pet WD jedu nyní kvůli urychlení farmy, nový WD build s názvem Firebird Wizard. :OXO

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Kuki10 » 22.01.2015, 15:44 hod.

Stačí i player 1 ne? Když budu počítat jen sebe.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Stanley » 22.01.2015, 15:52 hod.

:lol: Jen pokud netrpis schizofrenií.

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Sarevok » 22.01.2015, 23:07 hod.

Tak teda testujem čo je lepšie. Či ancient devastator alebo ancient SS. Je to ako som si myslel. Na normálnych mobov je lepší AD lebo má väčší dmg ale rift guardian na vyšších GR keď dostáva od dvoch hydier s väčším AS tak su tiky lepšie pri SS. Zaujímavé bolo keď som testol SS+ TaT. Dropom som 40tkové s AS a CD. Vychádzalo to horšie s nimi ako s firebird rukavicami. Ešte skúsim vyhodiť cindercoat aby mohol nechať Unity no mám pocit že tých 40% na rýchlosť hydier veľa vody nenamútilo.
V každom prípade s wizardom sa mi to páči. Hneď po patchi som dropol ancient FB helmu, ďalší deň som chcel offhand tak mi ho Kadala dala tak som skúsil vykraftiť AD a hneď medzi prvými 10 pokusmi boli 2 z nich jeden super. Ďaľší deň ancient SS a dnes TaT. Celkom ujde. :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Furnace x Ancient Devastator

Příspěvek od Kuki10 » 22.01.2015, 23:42 hod.

Já dneska nedal 39 teda dal ale po čase. Totálně idiotskej rift a mobky.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Odpovědět

Zpět na „Wizard“