PEJSKARI

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: PEJSKARI

Příspěvek od Kuki10 » 18.01.2015, 13:15 hod.

Můžeš ju dropnout za hodinu nebo za týden....

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Relic » 18.01.2015, 13:41 hod.

pan HU: kolko DMG ti dava čokl a fetiši? troska skusam a max co som mal bolo cca120mil a fetisi asi 15-20 vsimam ze by sa ti hodila poisn sojka :) je lepsie davat bonusi ana fetisov?

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: PEJSKARI

Příspěvek od pan HU » 18.01.2015, 14:30 hod.

Nevím. Čísla jsem nikdy neměl zapnutá, protože to jen zvyšuje nepřehlednost v davu :-(
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Gold Eagle » 19.01.2015, 14:47 hod.

Není lepší místo Gpes + fetiší jet halvně jen fetiše + wratfull protectora s knockbackem a bracerama na to? Jsem pal měl FS sekali i s globama za 20 -25 mil a FA sekala u elit za 30 - 55 mil. A jejich více. 1 Gdog, aby byl silnej, strašně žere pasivky.

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: PEJSKARI

Příspěvek od pan HU » 19.01.2015, 15:05 hod.

Jo tak to nevím ... ale varianta jet bez psa je pro mě naprosto nepředstavitelná. V podstatě kvůli němu toho WD vlastně hraju :-)
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
geekker
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:geekker#2851

Re: PEJSKARI

Příspěvek od geekker » 21.01.2015, 14:23 hod.

Tyckin píše:No Bane of the trapped a Toxina jsem právě poslední dobou střídal - Toxin funguje pořád a Trapped jen na to co "ulovím", tzn. sice větší boost, ale ne na vše, málokdy se do rybiček vcucne celá elitka a cooldown není hned. A frozen piranhas zase nemají vcucávací efekt, ač na pokrytí jsou lepší cooldownem.
No ale očividně i dle vás zde jsem vybral dva dobré gemy ;) Pain Enhacer by se asi taky dal sólo, k obyč mobkám klidně přijdu do těsného kontaktu, u elitek už by ale ten druhotný bonus asi prakticky padnul (držím se dál), a v dobré partě na T6 bych ho už asi nevyužil vůbec - než někam dojdu, je vlastně všechno mrtvé :D
Neni to náhodou že traped funguje i při te druhé vlastnosti zpomalení o 30%??? takže když se přiblížíš tak trapet jede na ty co se zpomaly

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 21.01.2015, 14:35 hod.

To on ví, ale právě píše, že se od elit drží dál :). Pokud si dobře vzpomínám, když jsme tohle řešily, šlo o HC ;). Tzn. nechce být tak blízko mobů aby BotT procoval sám o sobě ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
geekker
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:geekker#2851

Re: PEJSKARI

Příspěvek od geekker » 21.01.2015, 18:39 hod.

aaa tak to mi uteklo to pak chapu;-)
zeptam se tedy za sebe jestli kdyz pouzivam navadeny zaby je lepsi pain nebo miri???

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: PEJSKARI

Příspěvek od skyrim1988 » 21.01.2015, 18:48 hod.

Dej si tu Mirinu urcite :D To teprv uvidis bourku :D Procuje krasne.

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Brum » 21.01.2015, 18:52 hod.

Nevím, jestli někdo zaznamenal, tak raději přidávám.

Bane of the Trapped gem nyní funguje i z effectu charm a blind, což mimojiné znamená, že funguje i z confusion, který procuje Addling Toads. Pro nás, smrtelníky bez SMK to je pozitivní zpráva

meruna
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Primeros#2709

Re: PEJSKARI

Příspěvek od meruna » 21.01.2015, 22:28 hod.

Pretocil jsem " Reduces all resource costs" Skoda, ze tam nebyl AS, nebo vit., to bych pouzil dirovac)
Obrázek

Pepito86
Wraith
Příspěvky:159
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepito86#2400

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Pepito86 » 21.01.2015, 23:16 hod.

miri se hodi akorat na pierce dart build..u pet na ni neni misto:D

Uživatelský avatar
geekker
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:geekker#2851

Re: PEJSKARI

Příspěvek od geekker » 22.01.2015, 09:15 hod.

Pepito86 píše:miri se hodi akorat na pierce dart build..u pet na ni neni misto:D
no jelikož jedu žaby prtože kukri je jen mýtus tak se miri projevi dost to je jak stroboskop kdyz je to grupa.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Seton » 22.01.2015, 10:26 hod.

Pepito86 píše:miri se hodi akorat na pierce dart build..u pet na ni neni misto:D
Nemáš pravdu.
Na PD build jsou daleko lepší volby než Mirina a naopak s Krumpáčem Mirina procuje tak, že občas přes efekty gemu není vidět nic jinýho :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Rawmen » 23.01.2015, 00:01 hod.

Doufám, že to není hloupý dotaz, a že nevadí, že PC verzi nehraji. :)
On zase funguje "odpalovač psů", tak jak se to dříve hrálo ve starém D3? Já vím, že se to hraje opět nějak přes homunculus (nejspíš? :D), ale nechápu jaktože oni mají ty psy pořád.
https://www.youtube.com/watch?v=AsTD1-sY0nQ

Díky za objasnění. :)

EDIT: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Maex ... o/32399951 - takže to hrají přes starý homuncullus?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Rawmen » 23.01.2015, 00:08 hod.

Pana_Ruplahlava píše: Teď sháním ten slavné kedluben na hlavu pro pet dmg, je to těžký dropnout?
Za mě doporučuji vytočit u Kadaly, nevím jaká je aktuální drop chance (hraji xbox 2.0.5), ale za cca 300 paragonů mi nepadla ani jednou.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Stanley » 23.01.2015, 07:35 hod.

@Rawmen: to video na které se odkazuješ je z dubna loňského roku, teď je zase všechno pětkrát jinak :). Sacrifice se už ve staré podobě, alespoň na vyšších obtížnostech, nehraje. Hraje se pouze jako doplněk AOE dmg k pet WD. Něco v takovém stylu mám na SC WD.

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: PEJSKARI

Příspěvek od pan HU » 23.01.2015, 10:43 hod.

Aktuálně ke GR po patchi pro sólo WD hrající s čoklem a fetišema - včera jsem tomu věnoval víc jak 8 hodin hraní a na GR 38+ jsem jel opravdu hodně pokusů. A jednoznačně jsem dospěl k závěru, že lepší ukovat ancient boty a gatě Cain setu a přidat +8% ATS než se snažit jet částečně poison skrz bonus 20% na gatích a přes poison FA. Což jsem po chvíli hraní i udělal. Aktuální stav tedy je v podstatě vše physical, akorát psa jsem nechal zelenýho, protože léčit se přes něj zatím vlastně nebylo potřeba. A s Unity samozřejmě.

Shrnutí je takové, že v hlavní roli na GR 38+ je ŠTESTÍ NA ROLL mobů. A že problémy nebývají ani tak s příliš častým umíráním (i na GR 40 se umírá jen při špatné kombinaci elitek s elem. DMG), jako spíš s tím, aby to armáda dokázala včas ukousat. A navíc mám záchrannou pasivku přes HF amulet. Nejhorší jsou moby rychlí, necentralizovaní a rozptýlení po okolí :-( Z 10 pokusů na GR 38 jsem dal 7, ze 7 na 39 jsem dal 4 a ze 3 pokusů na 40 jsem dal 1 s rezervou 1:40, zatím v žebříčku asi 360 místo aktuálně. Ale z těch 360 si myslím, že většina bude Jade nebo tam byli občas i šipkaři, co jsem tak namátkou klikal. Pet WD bude v prvních 300 tak max. třetina tipuju. Každopádně bez ancient Kukri zatím dál sólo WD nezkouším, protože mě to v podstatě nemotivuje... hrát o náhodu a štěstí při rollu. Čili zkouším Kadalu a doufám v ancient drop Kukri, Taskerů, prstenů a případně pásku ... MoJ s rollem 99% + DMG co mám, těžko za něco vyměním. HAF vespolek.
Naposledy upravil(a) pan HU dne 23.01.2015, 14:16 hod., celkem upraveno 1 x.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Rawmen » 23.01.2015, 11:23 hod.

Stanley - děkuji za objasnění, není nad to zkoumat ve videu kdejakou blbost, a pak se zapomenout podívat na datum. :lol: I když zase to by mohl být starý patch, který je mám na Xku, takže něco pro mě. :)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: PEJSKARI

Příspěvek od Relic » 23.01.2015, 13:26 hod.

Panhu; pekne info dikes.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“