DH 2,1.2

Odpovědět
Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: DH 2,1.2

Příspěvek od hulkxxxl » 19.01.2015, 14:53 hod.

jj viděl jsem jak mu dal jeden blesk IK :D

je mi jasné že s 8 mil toughness běhat t6 nebudu, to se dá tak s 12 alespoň (navíc jak zvedli životy je toughness strašně zavádějící než jak to bylo dřív člověk zapomíná na allres a armor), mě to právě připadalo bez dmg proto jsem zůstal u CA kde mi připadá že to padá hezky, občas koukám na místě bez zdroje někdy si díky tomu myslím že mám DC :D (klikám a ono nic - hraju bez zvuku)

už i tak je to brutální hukot, už jen to že chodíme t6 split bounty jako by se nechumelilo a dmg mi rozhodně nechybí
Obrázek Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od Mlok » 19.01.2015, 15:01 hod.

Na split bounties to bude zase vycházet jinak, to je jasné. Tam může být CA varianta lepší. CKbrah to jel buď sólo nebo non split kde měl buffy z party, takže vždy dmg dost.

Já budu hrát určitě obě varianty. Na T6 více MS, ale občas si CA variantu pro spestření určitě dám. Na solo GR pak rozhodně CA cold varianta. Tam se mi hodně líbí, že lze střílet i za roh (tedy když se ožežlí první hit, což stejně někdy jinak nejde) a pořád to dává 5 raketama slušnou dmg.

Edit:
Ohledně CtW a procování, post #7:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/15698856489
Naposledy upravil(a) Mlok dne 19.01.2015, 15:25 hod., celkem upraveno 2 x.

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od iPetrB » 19.01.2015, 15:24 hod.

Ještě, jak jsem hrál, tak jsem na HC s DH běhal T6 s tough okolo 11 M. Unity jsem zásadně nepouzival a měl místo něj Soj. Držel jsem se hesla, kdo má větší dmg vyhrává a já vyhrával vždy. Na druhou stranu při DC ti stejně k přežití na T6 nepomůže ani tough 20 M, tak proč preferovat obranu před dmg. Jediný rozdíl mezi HC a SC je ten, že pasivku na HC vždy. Video jsem sice celé neviděl, ale domnívám se, že neměl pasivku, jinak by tam běhal doteď [emoji2]

Odesláno z mého Sony Z1 Compact pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od HELLERcz » 19.01.2015, 15:33 hod.

Mlok: to co mi píšeš, o ty Panty se snažím, ale Kadala je mrcha a stále nic nedala :) ani nic fajnového. Už cca 10 kalhot a ani jedny co bych vyměnil, tak zkouším a otravuju dále. Ale jinak díky.
Obrázek

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od McT » 19.01.2015, 23:37 hod.

Mám problém, kouknete pls na mé druhé DH a řekněte co by jste přerolovali na rucksaku. Chtěl jsem atack speed, ale to nějak nejde. Takže to vidím asi ten hatred na RcR.

jinak na mém hlavním DH je povedený Ancient cindercoat :)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od Mlok » 20.01.2015, 08:33 hod.

Buď hatred na RCR nebo navýšit ChC (navýšení ChC přidá dmg nepatrně výše než navýšení Multishotu). Je ale stejně nic moc roll, všude kousek chybí a nemá discipline (hodně pododstatné pro zrychlení T6 riftů dokud není gear na variantu s Warzechiany).

IAS přetáčet nejde.

Včera asi po 6tis. BS konečně jeden Rucksack. Ale také se úplně nepovedl. Sice 10% ChC, ale je s vit. (raději bych s RCR, ale to se ještě dá dohnan RCR na rukavicích, v MS buildu mi stačí na jednom z těch dvou kousk). Nelíbí se mi ale nízká IAS. Aspoň se povedla discipline.

Rucksack bude zase na dlouho a to neřeším, že by mohl být ancient. Aspoň, že s tím na CA variantu jsem spokojený (sice není perfektní, ale už se mi líbí, ten má 9,5% ChC, 8% RCR, 14% CA a 19% IAS).

Teď váhám jestli jet dále toulce u Kadaly nebo se přesunout na rukavice (tam bych chtěl nejlépe ancient verzi nebo aspoň hodně dobrý roll s 8% RCR).

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od McT » 20.01.2015, 08:47 hod.

Tak to vím že je na prd, ale k vyzkoušení multishotu je ucházející :-) tedka u kadaly rolluji narameniky a až budu mít co chci tak se vrhnu asi na nový ruksak.
Discipline mě tak netrápí, tak t asi zkusím prerolovat na reduce cost, to 1% dmg za kritak asi nemá zase tak moc cenu..
No je to prd, je toho víc co je potřeba a BS jsou vzácné :-) ikdyz BS gobliny vidim rád..

Jinak hlavní ruksak můj se mi lib, i když má vitalitu.. Bohužel jsem od patchu měl 3 tyto ruksaky a všechny na prd :-(

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od Mlok » 20.01.2015, 08:53 hod.

Tak ten hlavní Rucksack máš sice s vit, ale jinak perfektní roll (CA případně ještě můžeš zkoušet na 15% jestli máš pár volných miliard goldů :-)). Ten by tedy navíc byl perfektní pro MS variantu. Tam tolik RCR netřeba. Jestli nemáš moc vysoký reroll, tak bych ho rerollnul na MS a další Rucksack zkoušel pro CA (což samozřejmě můžeš udělat až v případě, že bys nějaký nový pro CA dropnul).

Pro MS variantu bych ten tvůj hlavní bral všema deseti.

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od McT » 20.01.2015, 08:58 hod.

Jojo uvidím co mi padne někdy za ruksak, no mám tam roll asi za 15mil a za tu dobu tam CA bylo 2x, tak už nemá nějak chuť stim něco dělat :-)
Ale ten multishot zkusím nějak doladit, aspoň mám co lovit.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od Mlok » 20.01.2015, 09:00 hod.

Z 15mil. by se mi už taky moc nechtělo (nerad farmím goldy), to už jsi poměrně vysoko.

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od McT » 20.01.2015, 09:02 hod.

Chtěl jsem mít ten ruksak po laděný když má takový super roll, ale hold se nezadarilo :-(

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od HELLERcz » 20.01.2015, 10:07 hod.

Hele,
padla mi dneska tato hračka

Obrázek

A rád bych si nechal poradit, jak ji zakomponovat do buildu ? :) nyní jezdím cold cluster build s dobře rollnutou kuší pus spitter, ale kalamitka mě potěšila :D
Obrázek

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od McT » 20.01.2015, 10:15 hod.

No tohle je tak na lighting build :-)

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od admiralos » 20.01.2015, 13:05 hod.

Padlo tu ze nejaky DH (hned po patchi) udelal GR50. Takto se to myslim neda moc merit. Neverim tomu ze by to ten dotycny v zapeti byl schopen zopakovat, jelikoz to beztak byl roll mapy, kde mel tunu Conduit a Channeling pylonu s tunou tucnych mobu a na konci StoneSingera :D Jojo takhle trapne se delaji nejvyssi GR, ze proste mas nekdy z pr*ele stesti a pri tom mas stejne silneho DH jako v podstate kde kdo. Neco jineho je kdyz se rekne ze s danym DH jsem schopen v prumeru jezdit takove ci makove GR.

Co se tyce procovani toho BoTT a CtW, jak uvadel Mlok odkaz, tak pokud je to pravda (coz asi bude), tak musim rict ze velke zklamani :( Pokud toto vezmete v potaz, jake gemy (passive skilly) tedy berete s DH?
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Gepi
Fallen Shaman
Příspěvky:98
BattleTag:Gepi#1756
Bydliště:Kladno

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od Gepi » 20.01.2015, 13:11 hod.

Ahoj padla mi ackova buriza ale roll nic moc no... Asi bude lepší ten arcane barb... Co myslíte?

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od Mlok » 20.01.2015, 13:17 hod.

To je jasné, že nejlepší výsledky v žebříčku nikdo pravidelně nezopakuje. Ale tak to budou mít všichni, tzn. srovnávat to lze. Autoclear má každý vždy o pár levelů níže než maximum.
Toho fishingu riftů zatím nemohlo být tolik, takže naopak fishingem to půjde u všech časem ještě mírně výše.

Ono to ale překvapivě nebývá zase o tolik lvl rozdíl. Třeba u Wiz. nejlepší před patchem končili na GR44-45. A tihle nejlepší měli autoclear většinou na GR42.

A o tom stejně silném charu a pouze fishingu to zdaleka není. Fishing GR dělá hodně, ale skill hráče taky. To bylo krásně vidět třeba u DH frost/fire před patchem. Hrozně moc hráčů skončilo na GR40. Maximum pro frost/fire bylo přitom na GR44. A spousta z nich zkoušelo stovky pokusů na GR41 (hodně z nich brečelo na US fóru, že ani při 100+ pokusech nemohou dát GR41).

Ti nejlepší jsou kombinací dobrý char, dobrý hráč a velký fishing na dobrý roll GR.

Ohledně gemů:
- Trapped hraju jednoznačně pořád i solo, i přes komplikaci s procem jiná lepší alternativa není:
Kromě Polar station pomůže na solo hodně dobře vybavený Templář s Intimidate (u Wiz. se Trapped gem hraje s tím, že ho procuje v podstatě pouze Templář a i tak se to vyplatí, u DH je to díky Polar station pořád o hodně lepší) + pomůže občas Spider (to ale není tolik vzhledem ke cooldownu)
- CtW už solo nehraju, ale nemám HF amulet. S 5. pasivkou bych přidal i CtW na GR. Se 4. pasivkami je to CtW x Steady aim a tady už mi vychází mírně lépe pořád fungující Steady aim i když je o něco slabší (ale ne o tolik pro solo hraní, takže to už převáží, že jede více času)

Gepi:
Pro horší roll Burizy bude potřeba více testování. Takhle od boku si moc netroufám říct, co vyjde lépe. Samotná dmg je srovnatelná (po odečtení vlivu IAS mají téměř stejnou dmg). Takže je to RCR x 1x pierce a to se musí zkusit. Spíš si myslím, že bude AB mírně lepší, ale jak říkám, chce to testnout.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od HELLERcz » 20.01.2015, 13:23 hod.

Poraďte mi, co s tou kalamitkou :D

Koukal jsem se na http://www.diablofans.com/builds/3053-2 ... ate-15-jan

ale nevím, ani co za toulec atd .. nějak jsem z toho jelen .. asi ji dám do pece :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Gepi
Fallen Shaman
Příspěvky:98
BattleTag:Gepi#1756
Bydliště:Kladno

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od Gepi » 20.01.2015, 13:27 hod.

Mlok : díky taky si právě říkám že to bude cca nastejno a ten RCR mi přijde lepší. Ale je fakt že přesně nevím na co všechno se vlastně ten Pierce vztahuje. Zkoušel sem to s generátorem jestli to nebude víc generovat ale to mě nepřišlo...
A jinak dobře že si vybral DH na hraní... Tvé rady a postřehy jsou velmi přínosné
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od Mlok » 20.01.2015, 13:30 hod.

Generátor je za cast, tam to pomoct nemůže.

HELLERcz: Snad jen ten lighting, kde už nefunguje Helltrapper a proto je lepší Calamita. Light build je aktuálě ale stejně slabší na GR. Na jiné buildy použít nepůjde. MfD nemůže zachránit ten hrozný poměr base dmg x spotřeba hatred.
Já bych si ji schoval kdyby se něco zajímavé třeba ještě objevilo.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: DH 2,1.2

Příspěvek od HELLERcz » 20.01.2015, 13:35 hod.

Tak jo :) nebudu to hrotit .. roll je super, jen tak lepší asi nebudu mít , v truhle jsem malou čistku dělal .. tak místo tam najdu na uschování :D
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“