HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764
Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 15.01.2015, 14:53 hod.

Fru: vypadá to zajímavě, ale nemám Steam, takže se mnou nepočítej

All: jak hodnotíte nový patch?
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 15.01.2015, 17:56 hod.

Počkej Lemure, nemít Steam je jako problém :-) ? Download, create acc and play ;) Nebo máš se Steamem nějaký filosofický problém ;)

Nový patch ozkouším s novou sezonou :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 15.01.2015, 18:52 hod.

Nový patch nic nového moc nepřinesl monk dává pecky jak hovado GR sou zlehčené. Lidi budou odcházet z diabla Torment 6 aka muka na šestou bude s ancient věcma superspeedquick farma i na HC asi se budu víc věnovat Hosku :roll:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 15.01.2015, 19:37 hod.

Fru: nevidím důvod si zakládat účet jen kvůli jedný hře :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 16.01.2015, 14:29 hod.

Lemur:
Ts ts ts ;) ...oki :D

To All:
tak do startu nové sezony se asi budu binkat v POEčku..kdyby náhodou na to někdo slyšel ;) ...

PS:
Toto je můj tisící příspěvek na fóru..ou jéé...Co to znamená? méně kecat a více hrát ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 17.01.2015, 00:08 hod.

Co to? Poe? im in :!: napiš mi přes bnet jak Tě bude svrbět myš :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 17.01.2015, 10:01 hod.

Oki, tipuji dnes večer 22h,driv určitě nestihnu. Máme oslavu narozenin..

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 17.01.2015, 15:32 hod.

To Dawe:
Měl jsme chvíli času, tak jsem udělal talenty. Byl novej patch takže to budeš mí také resetnuté..tak si to možná nastav s předstihem..ať na sebe nečumíme ;)
Hlavně než jsme našel co jsem to vlastně chtěl hrát a dohledal to :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 19.01.2015, 09:42 hod.

Kam si včera tak rychle zmizel Dawe? To vypadalo jak nějakej rage quit ;) I když důvod mi není znám :D
PS: dneska bych klidně pokračoval
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 19.01.2015, 09:46 hod.

Mě to padlo nevim hodilo mi to nějakou hlášku kvuli zvuku :roll: klido popojedem bavilo mi to ikdyž teda body sem porozděloval nějak všelijak :green: jinak sorry za ty hemzy v déčku ale já fakt nevim no :{ gratule yčkovi k ancient kukri a xkovi k ancient furnance
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 19.01.2015, 09:51 hod.

Už máš Déčka plný zuby, co? Tak si dej voraz, hraj HOS + POE a ono se to vyčistí ;)
Abys byl ready na Season 2 :D.
Dneska zkusím dorazit dřív, ale včera sjem měl starosti s malou, takže těžko stíhat..dneska doufám, že dorazím třeba už chvíli před desátou...Ale dřív to nevidím..prakticky od 20h a 22h se podílím na péči o malou...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 19.01.2015, 10:03 hod.

Jako mě by to bavilo ale ten facepalm na T6 je šílenej 2 season na tom nic nezmění...na to abys mohl hrát vyšší GR tak prostě hraješ to co všichni tak proč se snažit hrát něco jinak :?: :{
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 19.01.2015, 10:57 hod.

Njn, tak déčko je mainstremová hra, s tím nic neuděláme. Praktická neexistence většího množství efektivních buildů ho pronásleduje už od začátku a jiný to nikdy nebude. Vždycky pro danou klasu bude jeden, maximálně 2 op buildy a pokuď Tě neba nebo se chceš vyčlenit, tak budeš hrát o několik příček níže, tedy budeš mít horší drop - což je u hry která je o dropu dost hloupé.
Ve výsledku to byl důvod proč jsme pak hodil bobek na milovaného barbara...protože prostě se hrál skippy build a všechno ostatní byl odvar... Barbara jsem si nikdy jako klokana nepředstavoval... Ale to je fuk.. Prostě variabilita je nízká a vždycky asi bude. Ke každé postavě existuje jeden až dva OP buildy a zbytek hraje druhé, třetí ...šestnácté housle.
Nevím no, chci si zase zahrát při season 2 a doufám, že mě to bude bavit. Když ne, tak to bude asi až další datadisk...

Nic, uvidíme. Já prostě od season 2 čekám prodloužení herní doby kterou jsem věnoval D3 o dalších 50-100 hodin... A pak zase pojedu alternativy, ať už ve stejném žánru nebo mimo něj. POEčko mě teď baví, třeba se to chytne a vydržíme u něj aspoň tak..uvidíme. Teprve na Cruelu se ukáže jak dobré máme buildy ;).. Do Cruelu máme myslím asi 10-11 levlů před sebou..

Jinak juk sem :
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/917964

a něco si vyber ;) . Ať pak nezapláčeš... Jen tak halabala jsme si jel prvního mauradera a na Cruelu jsem shořel jako papír :D (pravda je, že to byla ještě beta...) . Teda jestli se Ti chce v tomhle hrabat :D

Jinak sry za wall of text ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 19.01.2015, 15:01 hod.

Tak včera dropla no :)Ja hoši som mainstreamista asi a Déčko baví stále a tak isto aj Wizzna.Ak má omrzí mám ešte 3 classy ktoré som nehral tak mám vystarané.
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 19.01.2015, 15:04 hod.

gratz k Acient Furnace :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 19.01.2015, 16:56 hod.

Mě asi nejspíš štve že nevim co hrát Flurry a zvon monka ted budou hrát všici tak asi o5 sestrojim tankistku :roll: na wizze mi nepřeje drop :{ cruss mám vymyšleno ale drop nepřeje taktéž (pepíci jsou ok ale nějak mě to přestává bavit) nad zbytkem sem nepřemýšlel ještě :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 22.01.2015, 09:21 hod.

Kua de ty ancienty furt berete? :ble: Mě padá velký houno do puče už :{ Jinak Fru já se ozvu....btw poečko se mě sekne jakmile otevřu portál a vlezu do něj tak město se načítá tak 5 min a houno pak chytnu nerva a vypínám :green: zkusim někde pohledat a večír se dostavit (včera sem byl v putyce)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 22.01.2015, 21:47 hod.

hosi na S2 to u me vypada asi na monka ... ten tempst rush build vypada peckove, ted to zkousim a rikam si, ze s timhle bych tech para 1000 pak mohl dat rychle :D
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 22.01.2015, 23:40 hod.

JJ TR je bombička já jedu flurry a dnes crit za 3 miliardy. Ale musim vyladit tačnes i s unity mi hápéčka celkem haprujou :oops:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 23.01.2015, 14:02 hod.

Sry Dawe, ale včera zabijačka... Prostě s emalou teď nedaří nějak rozumně uspávat, přišel jsem k tomu v 23:15 :D ...Takže super ...
Jinak sjem tam byl i okolo osmé, ale to jsem si myslel, že je tak na 30 minut max a to mi přijde hloupý Tě tahat z Déčka nebo HOSu.. Pravda, že nakonec z toho byla hodina..ale to byla náhoda...

Jinak co to je za čísla..jaký miliardy sakra:-)? Já házel nejvíc s WDčkem asi 300 milionů:-)...a vy mluvíte o miliardách :D ... Kurňa...to mi něco uteklo :D
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“