Build do začátku

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ghann
Wraith
Příspěvky:116
BattleTag:Saigon#2424
Build do začátku

Příspěvek od Ghann » 19.01.2015, 11:05 hod.

Zdravím ,
nemohl by mi prosím někdo poradit jaký build udělat do začátku na efektivní hraní HC ? Myslím po 70 lvlu bez gearu . Co nosit za zbraň , jestli 2hand nebo 2x 1-hand . Jaké vybrat passivky atd ? Byl bych moc rád :)

Zatím , hraju co mě napadne ale moc efektivní mi to nepřijde :) Přikládám link na moji mončici : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Saig ... o/53687740

Předem děkuji za rady a tipy :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Build do začátku

Příspěvek od hulkxxxl » 19.01.2015, 11:47 hod.

na začátek bude asi klíčové posbírat recepty na crafty a vykovat co se bude dát, nejlepší je jít s někým kdo by ti pomohl s dropem gearu a materiálu

jinak bych asi jel nějakou klasiku zvon než seženeš hůl tak nechat ještě generátor aby jsi měl zdroje

efektivní to bude až seženeš potřebnej gear, swk set, hůl atd, případně tempest rush build jde ještě udělat - tam je skoro všechno craftěný co jsem koukal (+ swk)

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... ghW!YZbYaY

třeba takhle nějak nic světobornýho
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Build do začátku

Příspěvek od Seton » 19.01.2015, 12:00 hod.

Ahoj.
Jak už jsem několikrát psal, HC hraju sporadicky a s WD, ale pár věci bych asi měl.
Cyclone strike-Implosion bych dal pryč, stahovat k sobě na HC 3/4 obrazovky a bez gearu! to není šťastný řešení ;).
Misto toho bych dal třeba Inner Sanctuary-Forbiden palacecož ti zvedne dmg pro elitky (používat jen pod ně ať je to vžyd nachystané ;) ).
U Serenity bych dal runu na 4sec. HC je HC každá vteřina bez v cooldownu tě posunuje blíž smrti ;).
U primárky WotF bych změnil runu na blazing fist kvůli AS a MS. Ale to není nic kritickýho.
SSS, vzhledem k tomu jaký máš daibo, asi bych volil Sustained Attack runu, pak bude SSS daleko častěji!! a nezapoměň, že když běží animace SSS tak jsi imuní vůči všemu ;), ale bacha kam s tím přistaneš ;)

Jak se dostaneš na 70 další pasivku dej Harmony nebo Sixth-Sence podle toho, co ti přidá víc výdrže ;).
Na 70 ukrafti sety na přežitá (aughid/ashera) asi nejdřív.

Snad jsem pomohl. Seton :wave:
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Ghann
Wraith
Příspěvky:116
BattleTag:Saigon#2424

Re: Build do začátku

Příspěvek od Ghann » 19.01.2015, 12:22 hod.

Super , díky moc chlapi :)

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Build do začátku

Příspěvek od babacho » 25.01.2015, 00:47 hod.

Chlapci když už jste u těch rad, nemrkli byste se mi i na tu moji holku. Jak ji vytáhnout na vyšší obtížnost? Díky.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Build do začátku

Příspěvek od hulkxxxl » 26.01.2015, 07:35 hod.

určitě vyměnit zbraň za http://eu.battle.net/d3/en/item/incense ... and-temple

tuhle runu u wol teda neznám, všichni jedou fire nebo pilar, na gearu jsou určitě rezervy co se týká chd (i cc není na třeba na amuletu), a toughness - dost chybí vitka atd prostě chtělo by to mnohdy lepší roly

pak ti poradím když máš inna a díky tomu dostaneš základ všech manter tak ji vyhoď z buildu a místo toho si tam dej palmu, já používám tu cold runu na 6300% musím říct že je to masakr stačí označit jednoho slabého moba a zabít ho a vyčistí to celou obrazovku, je to super i do party
Obrázek Obrázek

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Build do začátku

Příspěvek od Y0G1 » 29.01.2015, 17:40 hod.

Ahojte chalani ..Planujem do sezony novej rozbehnut HC monka vedel by mi tu niekto poradit build na expenie (pravdepodobne cez bountynia nie cez pribeh)

+ nejaky start build na zaciatok nech sa to dobre farmi ...Inak monk je v pohodicke teraz ?

Chcel som povodne WD , ale s prispevkou a celkoveho dojmu mi doslo ze je natom dost zle.

Odpovědět

Zpět na „Monk“