KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 13.01.2015, 10:34 hod.

Šak jasný, já mám právě Confla a chci nasadit EE - jsem do teď právě nevěděl, že má Confla tolik limitů..

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od WulFgaR77 » 13.01.2015, 10:42 hod.

Tak kdybych nebyl levej, tak asi na to T6 to stačit bude, ale jsem prostě srábek :twisted:

Ten Disintegrate tam mám jen tak, vono to se cindercoatem téměř nežere arcane, tak jsem z nudy smažil zombíky ve weeping ... jinak buď teda familiar nebo teoreticky s mym velkym LoHem tvůj nápad se Spectral blade ... ještě nevim

ramena s BH mám, jenže jak je vidět, tak jsem na tom zase blbě s obranou, proto tam mám tyhle ... jsme na HC, uberboss se jmenuje DC ;)

EDIT: hele vy to máte vyzkoušený ... při fatal dmg nejdřív procne pasivka ze skillbaru a když dostanu další tak z FB setu a dostáváš fullheal ?

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 13.01.2015, 10:55 hod.

Z FB dostaneš fullheal a dokonce dostáváš čas nějakou sekundu v klidu odejít z místa v podobě stínu (jako když lehneš na SC)
Jestli se vybije passivka i FB současně, pokud máš oboje nabitý ale nevím,..(ji nepoužívám)

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od WulFgaR77 » 13.01.2015, 11:01 hod.

Tak mi to kluci na SC kdyžtak vyzkoušejte dík :P :lol: co jsem pozoroval na streamech, tak myslim, že současně nejdou a je to dvojtá záchrana, ale tak pro jistotu ...

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 13.01.2015, 11:09 hod.

OK, no problemo - večer testnu 8-) (pokud to někdo nestihne dřív) - ty jseš fakt hrozně měkkej :lol: :D

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Stanley » 13.01.2015, 11:15 hod.

Testovat nemusíš... Nejdřív procne UA pasivka a pokud umřeš znovu během cooldownu UA, tak pak teprve procne FB set. Pokud vydržíš 60 sekund, tak jde zase znovu UA.

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od WulFgaR77 » 13.01.2015, 11:18 hod.

Supr díky za potvrzení Stane ;)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Mlok » 13.01.2015, 11:29 hod.

Jen poznámka k Zeis a pozicování. Tady nejde nic zkazit. Hodíš Apocal. a běžíš dál (tedy vůbec ani nemusíš cíleně řešit Zeis, prostě se přesunuješ k další skupince), tak Zeis velmi rychle jede na max (a funguje dynamicky, takže se i u DoTek dmg navýší jak se zvdálíš a navýšíš bonus Zeisu) . Cíleně je ho třeba trošku řešit jen tam kde se zdržíš, tedy RG a případně některé elitky.

Zeis je hodně silný nejen proto, že je multiplikativní, ale navíc ještě z důvodu dvojitého násobení pro dočasnou FB DoT. Tedy dokud se FB DoT nezmění na infinite, tak se to bonusem Zeisu násobí 2x (platí jen pro dočasnou FB DoT, neplatí to pro nic jiného, tedy pro Pain to třeba neplatí).
A na T6 je to především o dočasná DoT.

Pasivky nefungují zcela vždy stejně. UA by měla procnout jako první (samozřejmě pokud už není v cooldownu) a následně pak FB. Většinou to tak je, ale není to 100%. Už jsem několikrát zažil, že mi procnul FB set a přitom nebyla UA v cooldownu. Na vysokých GR ale není moc čas to nějak podrobně sledovat. Na T6 pak samozřejmě UA nehraju.
A FB pasivka funguje jak popsal DrSma. Sice má velký cooldown, ale jiak je daleko lepší než UA.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 13.01.2015, 11:41 hod.

No tak nevim nevim, WulFe,..začínám mít o tebe starosti.. :lol:
Pozitivní je, že bez ohledu na pořadí nikdo neřek, že někomu procnulo obojí naráz (= jeden záložní život) což je asi hlavní..
Jen pro doplnění CDR nemá na FB vliv, že? - hraju Wiz téměř bez CDR, tak nevim..

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od WulFgaR77 » 13.01.2015, 11:56 hod.

Mlok: určitě máš se Zeisem pravdu. Problém je prostě mezi klávesnicí a židlí. Upřímě ... Já to hraju jako tatar ;) Trash moby není třeba řešit, ty prostě umřou na dočasnou dotku v podstatě hned. Problém jsou trochu ty "tlustší" jako bejčci, skákající židi, baletní lordi apod. a pak ty bossové a guardiani (to je vůbec zlo, páč mi zdrhaj od BH). Další věc je, že já se vracím pro loot moc brzo, hraju HC tak se chodim koukat, esli mám krytý záda a tak. Ve výsledku mi pak T5 rift trvá ... pozor famfára ... kolem 7minut a tady je jasně vidět, jakej jsem salát a že spoustu věcí prostě dělám blbě - neefektivně :green:

A proto má DrSma o mě takovou starost. Jednou to přijde, vyrumíčkuju se a pak ty pasivky padnou najednou ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 13.01.2015, 12:02 hod.

Dobrej styl :twisted:

Někdy teda zaberu (když jsem doma sám, občas chytím rytmus) a to to pak lítá, ale většinou jsem na tom úplně stejně.....jednou jsem se ve FoM tak kochal, že jsem po cestě našel hřiby :green:

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od WulFgaR77 » 13.01.2015, 14:40 hod.

Přesně, hřiby uprostřed ledna překvapí prostě každého ;)

Já třeba mám u Diabla puštenej soundtrack z Diabla :lol: a v riftech s tímto: https://www.youtube.com/watch?v=RaewHlfbTxw (ten ve vzduchoprázdnu s portálama) prostě poslouchám a nezabíjím. Čili když odečtu od 7:00minut 2:34 ... tak ano :!: je to světový rekord >:D :green:

Ten Blizzard si ty prachy zasloužil už jen za Cinematics a Soundtrack, co ? ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 13.01.2015, 14:52 hod.

WulFgaR77 píše:Ten Blizzard si ty prachy zasloužil už jen za Cinematics a Soundtrack, co ? ;)
Já jsem za těch pár šlupek spokojenej - úplný žůžo je to od doby skutečně funkční customizace :lol: - ty skiny u Kozatý nemaj chybu, co char, to originál >:D (jen přece není nad to u toho dobře vypadat ;) )
Ještě by nás mohli nechat měnit skiny na spellech, aby to bylo opravdu custom - nevim, co všichni rejou :D

Soundtrack to je zapeklitý. Já jsem spíš na to ticho doma, takže vlastně ani nevim, jaká je tam hudba, protože když hraju, nacházej se na samé hranici slyšitelnosti max. tak zvuky jako drop lege a sem tam pokřiky :D - To je pravý HC točit dokola 2:30 song celej den :twisted:

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Cartman » 13.01.2015, 14:57 hod.

Ja mam vse na 20% a muziku na 100. Narazim sluchatka a jedu ; )- Je to super, neusinam u monotonniho zvuku ;D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 13.01.2015, 15:04 hod.

Já si ještě narazit sluchátka, tak mě moje fakt už vymění :lol:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 13.01.2015, 16:10 hod.

ber to tak, že by bylo víc času na Diablo :green:
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od WulFgaR77 » 15.01.2015, 13:00 hod.

Tak já nevim. Možná je chyba v battlenetu, ale mně se změnilo LoH na zbrani. Na druhou stranu už jsem si včera při hře říkal: "Do háje, oni udělali něco s proc rate na LoH u mága. Mě tu healuje něco jako hovado!". V tu chvíli jsem to přičítal spíš tý zvýšený toughness. Tak to jsem zvědavej až přijdu domů.
Mám zbraň s 27k Loh ? To by byl úlet.

Ale i tak by mě zajímalo, proč pro mě nesmyslně zasáhli do obyč. obtížnosti :OXO To už jsem mohl hrát softcore, páč na T6 mě zabije už jen DC :{

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 15.01.2015, 14:16 hod.

Dej pak vědět, já LoH na bacadlech nemám nikdy, tak nevim.

No obtížnost. Tys mohl hrát T6 dost na jistotu i před Patchem. Tak svlíkni FB a postav zase nějakýho zdechláka podle vlastní chuti. :) Jasně budou dva tábory. Jedněm vyhovuje čím lehčí, tím lepší a druhejm naopak. Je pravda, že vůbec netuším, k čemu by mělo smysl teď hrát na T6 partu, tam se lidi snad akorát musej navzájem zdržovat. Já si nemůžu pomoct, ale CDR skokan netrpí nějakým extra přebytkem výkonu, bavím se dobře, pěkně to padá, já si nestěžuju. Možná bych mluvil jinak, kdybych vyparkoval kanón Wiznu, ale to teď nehrozí, Barboch mi určitě ještě dlouho bude zabírat všechen čas 8-)

Tím teda nechci říct, že se mi teď zdá T6 obtížná :green:

Ale já nevidím problém, když jsou GR. T6 je prostě prostor pro zbrojení a GR pro jeho využití (a partu).



Lidi si prostě neuměj hrát. Jsem třeba zvědavej, když jde teď T6 tak pohodlně, kolik vznikne nějakejch promyšlenejch a dobře fungujících ujetejch fun buildů na T6...dovoluju si odhadnout, že moc ne. Není to škoda?..

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Stanley » 15.01.2015, 14:46 hod.

Ano LpH na itemech zvyšovali o nějaký procenta asi 20-25% a to i zpětně ;)

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od WulFgaR77 » 15.01.2015, 15:10 hod.

Ještěže toho Stana máme, opět díky ;)
Asi bych si občas měl přečíst nějaký "release notes" :green: ale to dělám nerad i v práci. ;)

U mě to tedy dělá celých 50pct. navíc asi proto, že je to 2H :lol:
Zvláštní ... Vyrobili gem na LpS a zároveň daj takovýhle dardy na itemy.

Já si umím hrát i přes tohle, neboj ;) , ale radši měli sáhnout do skillů. Takhle jen zesílili silné, což povede k tomu, co říkáš - nevznikne nic nové :roll:
Nebo se na to mohli vyprdnou a nechat jen A-čkový věci - že si "tu obranu/útok" vybojuješ.
Mně sa T6 jako solo causal hráči zdála na tom HC tak nějak fajn a teď mi ji "darovali" bez boje. To mě naštvalo asi nejvíc ;)

EDIT: no vida, hned je ze mě 9. wiz na světě v d-progressu v healingu >:D

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“