Patch 2.1.2

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
SilverHandCZ
Wraith
Příspěvky:169
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SilverHandCZ#2534
Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od SilverHandCZ » 12.01.2015, 14:48 hod.

Sarevok píše: ...menil by si niektoru zbran za thunderfury alebo je z tej trojice najslabsia na tento build?
Shard je nejhorší z té trojice..teď...
Kdyby mi dropnul slusny TF tak bych ho vymenil za ten Shard, ale dropnul jsem asi 4 a vždycky s inteligenci, dexteritou nebo uplne naprd...
Po patchi mi TF a Shard přijdou stejný. Ještě co se týká tý proc. šance. Tak se mi zdá, že právě jedinej Shard procoval podle proc. koeficientu skillu.
Ostatní mi přijde, že mají svůj vlastní, proto asi změnili jen ten Shard.
"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing. " Edmund Burke

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SilverHandCZ-2534/

SilverHandCZ
Wraith
Příspěvky:169
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SilverHandCZ#2534

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od SilverHandCZ » 12.01.2015, 14:50 hod.

hanacius píše:Řešilo se někde, jestli by měl novej patch alespoň částečeně řešit problém s poklesem FPS nebo zase Blizzard dělá, že je všechno v pořádku?
Nezjistil jsem v tomhle žádnej rozdíl na PTR oproti současnýmu stavu. Ty lokace, který mi zloběj mi zlobili i na PTR.
"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing. " Edmund Burke

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SilverHandCZ-2534/

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Demogorgon » 12.01.2015, 14:50 hod.

Já od doby, co Diablo hraje málo hráčů, nemám absolutně žádný problém s FPS (výjma mapy ve stokách, které se trochu sekají). Tak snad se to nezkazí, když výjde patch a bude to zase hrát více hráčů :) .
Naposledy upravil(a) Demogorgon dne 12.01.2015, 15:11 hod., celkem upraveno 1 x.

SilverHandCZ
Wraith
Příspěvky:169
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SilverHandCZ#2534

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od SilverHandCZ » 12.01.2015, 14:55 hod.

Demogorgon píše:Já od doby, co Diablo hraje málo hráčů, nemám absolutně žádný problém s FPS. Tak snad se to nezkazí, když výjde patch a bude to zase hrát více hráčů :) .
...on myslel FPS né Ping.
"All that is necessary for the triumph of evil is that good men do nothing. " Edmund Burke

http://eu.battle.net/d3/en/profile/SilverHandCZ-2534/

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Demogorgon » 12.01.2015, 15:01 hod.

Já vím, já taky myslel FPS. Nevím proč, ale teď s FPS nemám problém vůbec (dřív jo).

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od HELLERcz » 12.01.2015, 15:04 hod.

Netěšte se až tak moc hoši :D sice jim práce na patchi trvala mrtě dlouho, ale výsledek nebude až tak super kulervoucí.
Malá změna jo, fajn, ale nic extra .. já jsem zvědav, kdy se schválně dočkám té nové lokace, co zmiňovali na Blizzconu.
Problematiku FPS propadů, s tím se už musíme asi smířit, že to tak prostě bude a zůstane. Smazat mapu Cesspools z riftů by ovšem mohli.
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od hanacius » 12.01.2015, 15:06 hod.

Škoda, já myslel, že s tím třeba Blizzard bude chtít něco udělat jelikož naříkala spousta hráčů bez rozdílu na HW.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Mlok » 12.01.2015, 15:28 hod.

Optimalizace přímo žádná. Problematické mapy chodí pořád hůře.

Co se ale trochu změnilo je vliv některých buildů na drop FPS. Největší problém a to DH se upravením M6 setu výrazně snížil.

V problematických mapách byl přitom rozdíl velký i sólo. Tam kde s Wiz. to nepadalo téměř vůbec, tak s DH byly propady někdy hodně velké. Teď je to s DH o něco lepší jak to sentry už nesmaží tolik jako dříve.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od HELLERcz » 12.01.2015, 15:29 hod.

Tak tento problém trvá už déle a očividně s tím nic nedělají a asi je to nad jejich síly a úsilí. Kdysi blbnul jen rakkis most .. teď je toho více ... a propady FPS při plné partě, nebo při pet WD v partě atd .. je to prostě mizérie. Ale holt si budem muset na to zvyknout :)
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Gold Eagle » 12.01.2015, 15:30 hod.

Vše je OK už od vydání, není potřeba nic měnit (proto po X patchích je hra k nepoznání). :green:

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Seton » 12.01.2015, 15:36 hod.

jojo a dokážete si představit (Vy se silným strojem), že k tomu mám propad FPS ještě skrz výkon PC :D tzn. špatná optimalizace+špatný PC?
Bych vám nepřál :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Mlok » 12.01.2015, 15:45 hod.

Co máš za sestavu? Na notebooku jsem z toho nakonec taky vydoloval 60+ FPS (samozřejmě mimo problematické lokace) i když mám hodně slabou grafiku (cpu je I7 a 16GB RAM, ale grafika slaboučká protože to je pracovní stroj). Mám v tom Radeon HD8790M.

Jen jsem nakonec musel slevit z nativního rozlišení na 1600x900, k tou textury low, shadow low, physics low a hlavně vypnout anti-aliasing (což nezafungovalo jen vypnutím ve hře, ale musel jsem to poladit přes Catalysty). A v neposlední řadě jsem v Catalystech musel ještě ručně vynutit přepínání na Radeon (bez vynucení to jelo na první Intel grafice, která je ještě o dost slabší a nedá to vůbec).
I tak to tedy dává jen kolem 65fps (normálně mám zapnutý v-sync, na chvíli vypnutý pro zkouknutí kolik to opravdu dá bez limitu 60), což ale akorát stačí, aby to drželo většinu času nad 60fps.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od mdmT » 12.01.2015, 15:56 hod.

... a co teprve,kdyby jsi tam nastavil rozlišení 640*480, to by teprve valilo :-))) ... no hate, ale nemohl jsem si pomoct :-) ...

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Mlok » 12.01.2015, 16:19 hod.

V 1600x900 to naštěstí vypadá ještě slušně i když to není nativní rozlišení displeje. O jedno rozlišení níže už je to bída.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Gold Eagle » 12.01.2015, 16:37 hod.

Seton píše:jojo a dokážete si představit (Vy se silným strojem), že k tomu mám propad FPS ještě skrz výkon PC :D tzn. špatná optimalizace+špatný PC?
Bych vám nepřál :D
To jako budeš říkat nám, co sice máme 1x 24" monitor a 2x 23" monitor kvůli práci a k tomu sice SSD disk Crucial M4 256 MB + 2x 1TB záložní klasiku ale jako motor máme Intel E6700 (2x 2,67 GHz) + 4 GB RAM + Geforce GT 240 + Geforce GT 640? :D
Proč, bo od tý doby co na PC hlavně pracuju a hraju už jen Diablo se mi zase dávat do upgrade PC zase 40 000 - 100 000 Kč jako kdysi dávno už nechce. :green:
Průměrný fps s více WD a některýma postava na publicu, když hraju v okně a na pozadí mám ještě puštěný 1-2 věci je kolem 5-9 fps a taky mi to na hraní stačí. :twisted:
Hol jsem odkojen Sinclairem ZX81, takže nejsem moc náročnej. :oops:

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Mlok » 12.01.2015, 16:41 hod.

Na ZX81 to ale bylo vše plynulejší než 5-9fps :-)
Takový Manic Miner chodil zcela plynule, lépe než D3 na silném stroji, i když pravda, ta grafika byla o fous horší :-)

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od mdmT » 12.01.2015, 16:46 hod.

... no vzhledem k těm cenám kompů co popisuješ tak musíš být pamětník ( stejně jako já ) zlaté éry turn based strategií, tak to se vlastně musíš cítit jako ryba ve vodě :-) ... ale chvíli vážně - optimalizece diabla je prostě špatná, ale na tom se už nic nezmění, tzn. je potřeba to brát jako fakt ( dle mého by to ta GT 640 při dobré optimalizaci naprosto v pohodě utáhla na 30+ fps v jakékoliv situaci ... )

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od Gold Eagle » 12.01.2015, 16:49 hod.

Na ja, to je pravda, hry se neškubaly a nedohadovali jsme se jak nastavit grafiku. Stačilo nám snad 8 barev, včetně černý a bílý a jak to bylo u některých her na pínavý. :green: Obřím upgradem byl přechod na Didaktik Gama s upraveným funkčním Joystickem, který jsme posílali k opravě na Slovesnko do družstva Skalice bo jak to bylo. Jen jsem byl u různých soudruhů dotazován už dříve v 6. třídě na základce "XY jak to myslíš??" Když jsem nevykonal soudružský příkaz na místní buňce sleziny komunistické strany. A chápal, že si musím dávat bacha na to co říkám.
Teď je to lepčejší. Ale zase máme větší problémy při nastavování her! Kruciš. :green:

mdmT: GT 640 to utáhne, když stáhneš optimalizaci na D3 od Nvidie. Ale nesmíš to hrát v okně,a spoštět ještě Youtube na pozadí apod. :D
Kolem 1990. roku chtěli např. při restituci odepsat ve statku za komp i286 až 150 000 Kč z restituce, naštětsí jsem rodičům a spol. řekl. ať ten šrot neberou, že to jse strašný za tu cenu, ale holt účetní cena je účetní cena.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od mdmT » 12.01.2015, 16:54 hod.

... to já jsem odkojenej atari 800 XE, který mělo rozšířenou ramku na 128 Kb, takže to byl stroj jako hrom. Dokonce jsem na něm pařil v barvě i na černobílé televizi, protože z nějakýho důvodu přes ní bylo přetáhlý zelený plexisklo ( proč to nevím, bylo mi cca 6-8 let :-)) ... a vzhledem k tomu, že tatík byl fakt šikovnej, tak ovladač jsme měli vyrobenej ( jako fakt vyrobenej a funkční :-) z 380V zástrčky na elektriku, dokonce myslím, že bych celej ten stroj i s těma ovladačema ještě někde vyhrabal :-) ...

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 2.1.2

Příspěvek od WulFgaR77 » 12.01.2015, 16:55 hod.

+1

a jaký to bylo sehnat k tomu ZXku pod pultem mono kazeťák Elta v Máji z dovozu z Polska hmmmmmm měl připravenou už dírku na štelování hlavy, která se ladila jak jinak než podle sluchu ...

Dík za pobavení dědkové ;)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“