HC Poetarum

Odpovědět

Hlasování: Budete hrát sezóny? (jen pro členy klanu)

ano
19
70%
ne
8
30%
 
Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno
Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 18.12.2014, 20:30 hod.

Jak tak koukám šéf nám na to háže bobika...... a docela by mě zajímalo proč zhovinka náš klaneššššéék :green: Kua mít čas jak detoxa to by se smažilo :green: déčko mě začíná chybět krapet mohli by sme někdy zapařit :!: Jinak se máme fajn a třepeme se na 16 dní volna jak rosol :green: aaaaaa propos xko a vujičiči rád bych přijel na tu lahef viděl bych to někdy na unor (februar? čo ja viem jak to je do minžoris) hmmm :?:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HC Poetarum

Příspěvek od WulFgaR77 » 19.12.2014, 13:14 hod.

dawemorraless píše:....já 2 sezonu nepojedu tak Wulfe dáme pak občas až se mi to všecko převede a ntb bude fungovat dneska zatim ohlalala žádnej stroboskop
jasný ... votevřu si konečně rumíčka a zavzpomínáme ;)

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 19.12.2014, 14:00 hod.

dawemorraless píše:Jak tak koukám šéf nám na to háže bobika...... :?:
Ty hade, on mi předá klan když postupně všichni přestávají hrát, já jedinej jako kapitán jsem s plavčíkem wulfem ještě na potopené lodi (kam se čape dikaprio) a prej háže bobíka. Ty husu kryso :o)
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 19.12.2014, 15:34 hod.

Ja mám od dnes do 28.12.14 volno.Dnes idem na nejaké to pivečko dám zachladiť Jamesona a cca 22:00 budem na TS cca 2-3 hoďky tak sa chlapi ukažte prehodíme zopár viet.PEACE :wave:

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 19.12.2014, 16:45 hod.

Když mi nebudou slečny ještě hajat, tak se ukážu na pokec taky !
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 23.12.2014, 12:10 hod.

Zdar vy potopená bárko, kdybychom se neslyšeli ve hře, tak hezký svátky, a ať ten další rok není posr*nej jako tenhle
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 23.12.2014, 12:29 hod.

Heeeeej, krásné svátky básníci ! Co nejméně měkkých dárků a spoustu chlastu nebo komponentů do PC ;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Lemurman » 23.12.2014, 12:56 hod.

taky přeju pěkný Vánoce a ať vám dá Blizz něco pěknýho :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 23.12.2014, 16:53 hod.

Štastný a Veselý :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Rencol
Quill Rat
Příspěvky:4

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Rencol » 24.12.2014, 22:08 hod.

Přišel mi Ježíšek,nadělil smůlu,
že ji měl dost,dal mi ji fůru.
Povídám,Ježíšku co takhle štěstí?
Listoval v seznamu pak mi dal pěstí.
Tak ŠŤASTNÉ A VESELÉ KOULAŘI!
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Poetarum

Příspěvek od KryOn » 28.12.2014, 00:37 hod.

Tak stačilo, aby dva měsíce nikdo nehrál a konečně mam nejvyšší paragon z klanu saláti :o) (a taky ten vánoční bonus teda no pomohl :o) Doufám, že vánoce byly ok, já už zítra zase do háku, takže kdo má ještě dovolenou, ať si jí užije. Koulim, koulí koulejte!
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 30.12.2014, 12:19 hod.

tak šéf musí mít nej paragon :green: já dropl konečně helmu na hydry a zjistil že s taskerama to neprocuje rychlejš :-| holt začne lov na frostburny >:D Kryo napiš jak pudeš hrát celkem bych zahrál ale samotnýmu se mi nece :roll: wizznu bych rád doladil potřebuju odjebac as atd ...
sem ted v zajetí HOMAM 3 sosnul sem ty piráty udělal si mapu (jde udělat 256x256 což je masakr strávil sem na ní 5 dní piplání) tak ted ladim hratelnost :green: ale apku kontrolíruju :wave:
co Detox streamuje? link?
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 30.12.2014, 21:17 hod.

cau panove ... furt chlastam, pc slozene, stahuji hry a zkousim ... archeage, tera, wowko, decko, cokoliv ... ofico stream bude po novem roce, akorat jsem zjistil ze musim poladit net, protoze adsl ma max 2 mb upload a to je malo ... takze ze startu pojedou noHD :D

dam pak vedet, decko jestli budete hrat od 1. ledna (pozde vecer :D ), dejte vedet, dam taky, jinak treba od vikendu ... pak uz jdu taky do fachy, stream bude kazdy vecer od cca 19 do 22 ... oddelam si tu brigosku do konce unora a pak pojedu asi nonstop, no uvidime :D

snad se na to semtam podivate aspon vy, bo s tim stream se ted roztyhl pytel a uz to dela snad kazdy, zas takove terno to do riti nebude a ja uz myslel, ze me to bude delat nejaky dolary ... no nic, zatim cau

PS: jinak teda stastne a vesele :D ... vse nej do noveho roku, hlavne at je cas na sezeni/relaxovani u PC i v novem roce .. jo a mam uz sluchatka s mikrofonem, tak muzem konecne poradne pokecat na TS ... btw. co zbytek klanu, kua, zijete nebo kde se flakate????
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Kuki10 » 30.12.2014, 22:07 hod.

Btw s 2mb up sem streamoval. :-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Detoxa
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Detoxa#2258

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Detoxa » 30.12.2014, 23:07 hod.

o.k. Kuki, a jake rozliseni ono to ale hd asi nebylo, ne? ti lidi jsou uz rozezrani :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Kuki10 » 30.12.2014, 23:12 hod.

Já. Myslím že j jen kvalitu sem. Trochu stáhl. Mrkni třeba tady. Wizzard Beta stream CZ: http://youtu.be/EhRb5ESKKpw

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 02.01.2015, 08:54 hod.

Šťastný nový rok fellas.Ja som si dal total odpich od PC.Proste som to nemal pustené iba FB cez phone a sem nahliadnem v práci.Všetko sa vráti do starých koľají od dnešného večera.Detox link na stream pošli potom sem Followera máš istého :)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: HC Poetarum

Příspěvek od dawemorraless » 06.01.2015, 08:05 hod.

Tak sem čučel že mě Kryson utekl o 105 para :oops: no nic už je to jen o 98 ted >:D T6 s crusičem zvládam relativně v poho ale efektivní to není vubec :green: Expím ted gemy wizzně honim kešky 1 a 3 akt a vubec mi nepadá to co by se mi hodilo as always :{ 13 vyjde už konečně Beta do Heroes tak počítám že mi zase kápo uteče :lol: jo a odpočívej v pokoji zápalko :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
xpandelx
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:xpandelx #2976

Re: HC Poetarum

Příspěvek od xpandelx » 08.01.2015, 09:02 hod.

Tak ma to po sviatkoch opäť chytilo a venujem Déčku cca 2-3 hodiny denne.Stretávam sa max s tvrdým jadrom tj. Kryon a Dawe.
Ostatných pozdravujem a nezabúdajte - Nikoho neposlúchajte :)

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: HC Poetarum

Příspěvek od Fru-fru » 08.01.2015, 10:23 hod.

Koule koule kouličky ;).
Já jsem zatím prostý jakýchkoliv D3 tendencí..i když pomalu přemýšlím, že bych si zarubal...to znamená, že dle toho jak se znám, mě D3 chytne tak za 1 - 2 měsíce :D ..No myslím, že v únoru se zapojím do sezony s novým crusičem ;).

Jinak teda Xko, dotklo se mě, že jsi mě vyřadil z tvrdého jádra... Jako nehraju, ale tohle beru osobně ;)

Jinak jsme strávil za prosinec cca 100 hodin v Crew (autíčka) a teď mám od Crew pauzičku a herně se věnuji Sim City 5... Na Crew to ještě vidím, čekám na nová auta ;)

Krásné paření pánové a očekávejte můj návrat ;ú
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „HC Poetarum“