KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 12.12.2014, 13:15 hod.

Gift bych na pr*el nepoužíval, pravděpodobně by se z tebe pak stala žena :shock: :green:
Já jsem v Giftím vláknu zjistil, že mejch 7 kousků na můj PL je zdaleka nejhorší výsledek, co tam kdo píše :ble: :( :D Takže GZ ;) (schovat na Ancienty)
S vylepšovačem a Petama já nevím. Ale netipnul bych si, někde jsem snad viděl, že Peti neprocujou LoH.., vylepšovač mi přijde dost podobná záležitost..
EDIT: já jsem si docela oblíbil Toxin jako takovou jistotku..

Mě se s WD moc nedařilo - nuda nuda neplynulá hra, málem miz toho praskl ve švu :ble: ale aspoň jsem konečně koupil tu poslední HT Masku. Do Grálu mi zbejvaj poslední dva kousky, ale blbý, že zbraně - ceník zbraní má Kadala dost drsnej :-x

Uvidíme, zkouším Wiz, aspoň to s ní trochu odsejpá na rozdíl od mýho Jade..

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od WulFgaR77 » 17.12.2014, 14:42 hod.

nooo ono peti LoH fakt neprocujou, leda bych měl nějaký pokažený :) resp. na LoH mám čivavy
s tim esli procnou vylepšovač nevim ... někde na DF.com jsem zahlíd, že jo ... ale Malthael ví, já to netestoval ...
z toho gemu se mi líbí ta druhá vlastnost, která by zvyšovala dmg petům, ale zase .... počítá se vzdálenost ode mě nebo od petů ? :) prase aby se v těch popiskách vyznalo ;)

Toxin je fajn, i těch 10pct. za secondary a možná i ve spojení s pasivkou bad medicine - určitě stojí za úvahu.

Mě to WD už taky tolik nebere. Hraju to, protože je to dvou/tří tlačítkovej build a nerušim malou krutihnátu, když konečně padne za vlast a taky proto, že mi na něj halt padly dobrý věci a je to cookie cutter ;)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 17.12.2014, 17:22 hod.

Já ještě sháním hučku na flusačkový Fťáky. Už jsem ji nejmíň 2x rozbil, že ji nepoužiju a pak mi padla kudla, díky které maj Feťáci piercing. (o té jsem nevěděl) To už by mohlo bejt zajímavý, hlavně proto, že mám často kolem sebe 23 malejch zmetků, který kdyby začali prostřelovat všechno naskrz...hmm

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 30.12.2014, 16:24 hod.

Tak borci, trvalo to sice o dost dýl, než bych si přál, ale nakonec se zadařilo :green:
Poslední kousek do Set Grálu je doma. :wave: - ROS SET GRAL Completed 8-) Ani nevím, co teď vlastně budu dělat dál.. :D

Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Lemurman » 30.12.2014, 18:13 hod.

gratz
a k tý otázce: To je jednoduchý, přece farmit a expit :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 31.12.2014, 15:59 hod.

Díky díky :)
No, dnes dám pauzu a mrknu na něco v bedně, ale už včera jsem si z nostalgie složil HoTA Barba. (Lobotor) Rubat T6 s tím jde jedna pohoda, ale musí se hlídat přežití. Rubat na místě není zrovna bezpečný.
Víkend mám volno, tak asi ještě zkusím pohledat Kukri, když už mi to WD konečně jakš takš funguje 8-)

Tak ať nám Déčko šlape v 2015 aspoň jako v 2014 :wave:

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od WulFgaR77 » 05.01.2015, 16:39 hod.

Tak to gratuluju ke všem komplet setům - slušná práce :wave:

U mě pár malých novinek. Nakonec padl ještě jeden gift - tedy celkem 4 do para 285 :) ano, jsem lucker. A pozor ... klika megaklika padla mi na mym mini-paragonu Furnace ... abych nebyl extra lucker - tak smůla - roll byl naprsto otřesnej :twisted: něco jako 42pct. do elit a dmg na spodní hranici + int +rcr + ještě nějaká kravina. I tak jsem jí proděroval/přeroloval a vystavil v truhle. Další už fakt nečekám. Vylevlil jsem si Toxin a vylepšovač bolesti - oba nasadil a v podstatě bych mohl s petWD chodit T6, dybych nebyl srábek ;) Chvíli jsem pak gamblil nový TaT a MoJ - samozřejmě nic, ale Mage Fistama mě samozřejmě krmila ta nána blbá furt - až mi padly jedny celkem pěkný. Tak jsem se z nudy nas**l a nasadil na Wiznu FB set (slabej) utratil všechny svoje prachy za rerolly (stejně se mi moc nepovedly) a šel pršet ohnivej déšť. Chvíli jsem si hrál s tou Furnace, ale nakonec vytáh lepší Maximus, páč mužů mobům vrátit ten zk****j fire chain ;) Takhle hoooodně se teď nudim :{ - asi založim Monka ...

Jedna minifanfára PL300

btw: wizna momentálně v profilu či na d-progressu

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 05.01.2015, 20:55 hod.

No, to je dost, že se taky ukážeš :dead: :green:

Já jsem největší Gift looser na Foru :lol: (možná i ve Vesmíru :-x) - 7ks na PL643 :ble:
Furnácka je každá dobrá - natož první :twisted:
Gratule ke Gemům,..to ses toho tak obával 8-) i k PL300 - musí bejt hrůza se ke hře kvůli zámotku vůbec dostat :green:
FB Set je brutal - zrovna jsem včera s WD dropnuj INT Soj, tak jsem ho šel potestotvat - palebná síla Wizny je ukrutná - po tom šmrdlání s barbem je to až k pláči...ty rozdíly jsou prostě až moc velký no..

Monka rozhodně založ :!: :twisted: ...co se budeš nudit >:D


EDIT: tohle mě dneska s Wiznou opravdu bodlo :love: = cca +200k base DPS + 10% do Elit za set :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Cartman » 07.01.2015, 11:18 hod.

Jojo, taky sem rozjel wiznu a na to, ze ji hraju par hodinek, uz to zabijim ukrutne, kam se hrabe DH na solo, alespon za me : )) A1 bounty za 10 minut a rift 4:30+ konecne zase vidim, ze se mi hybe paragon, kdyz uz hraju ; )-

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 07.01.2015, 15:41 hod.

Jo, je to vražda, já to počítal ve hře a ověřoval i na DP. Úplně se mi to nesešlo (nepodstatné, potřebuju to jen pro obrázek) ale průměr DPS, pokud jede Powerful se mi hejbe okolo 5,5M do Elit a to mám velice slabý DMG na Sunkeeperu - mít lepší, nebo jen Giftovat 10% DMG,...
Uvedená DPS je bez % Apokalypsy a 15% Item bonus do Apokalypsy...pro T6 už to ani nemá cenu počítat...všechno shoří buď ihned, nebo za pár sec na dotku...v podstatě nepotřebuju obranu, protože mě nemá co zranit..

Ani nevim, co si o tom mám myslet..


Asi nic. Barbar nemá myslet :twisted: ...jdu nabrousit sekyrku, to jediný Barbovi může pomoct páč Patch to evidentě neudělá..

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Mlok » 07.01.2015, 16:08 hod.

Pro Wiz. je jak profil, tak čísla na Diabloprogress úplně k ničemu a nemůžeš dle toho nic srovnávat.

Už jen, že v tom máš všude započtenou IAS, která nemá žádný vliv ani na dočasnou, ani na infinite DoT, ani na DoTky Painu a Toxinu.
Dobře to jde srovnat dle Excel FB DoT kalkulaček (já si tam sám dodělal ještě výpočet Painu a Toxinu).

Dmg FB DoT zase žádná velká sláva není, pořád o dost méně než DH. Je to pak i na T6 hodně znát u bosů a RG. Tam je Wiz. prostě pomalá. S Furnace to je ještě slušné (i tak výrazně pomalejší než DH) a protože to není tak častá situace, tak to tolik celkově nepozmalí (a to, že je na hordy trashe rychlejší to přebije). Se Sunkeeperem ještě také celkem slušné, ale Sunkeeper už je na hranici pro trash (pro rychlofarmu vše zabít na jednu apocal.) a hraju raději Maximus (který se pro trash vyrovná Furnace, ale ztrácí dost do elitek).

Wiz. je na T6 rychlá především z následujících důvodů:
- umí díky Apocal. velmi rychle roznést dmg Pain + Toxin na obrovském území na hodně mobů
- kombinace Warzechiany + Teleport + nějaké CDR + Frozen Storm/Scramble umožňuje superrychlé přesuny

Psycho:
Je mi divné, že jsi s DH byl nějak výrazně pomalejší. To co uvádíš jsou moje časy když hraju s DH. S Wiz. jsem tedy ještě o trošku rychlejší i když není Furnace, ale ne o moc (bounties jsem dokázal držet v průměru na 9 minutách). Teď hraju často čistící styl bounties (tedy FoM vždy celé a někdy si přidávám i další lokace když vidím, že je dobře rolnutá a dává mi nadprůměrně XP). Pak už to o nějakou tu minutu naroste.

DrSma:
To víš, musíš překousnout Raekora a hned bys byl nehrychlejší. V soutěži Wiz. x Barb o nejrychlejších 10 solo riftů v řadě stále ještě o chlup vede Barb. Aktuálně je to na 35 minut nejlepší Barb a 36 minut nejlepší Wiz.

A DH v novém patchi na T6 trochu zrychlí, takže se Wiz. může zase více přiblížit. Je ale pravda, že s Wiz. také mírně zrychlím jak mi teď chybí Furnace (vyzkoušeno s Ancient Devastatorem na PTR).
Jak jsem psal jinde, RG na T6 s prvním mojím nástřelem buildu na PTR za 3-4s. Ghoom 6s (tam nejsou předem položené setrny jak se mění lokace, proto horší čas než RG). Na hordy trashe ale bude Wiz. pořád rychlejší a zřejmě to bude stačit, aby byla i mírně rychlejší i celkově.

Edit:
Kdybys dával s Wiz. v reálu 5,5mil. DPS, tak to bude naprostá zoufalost. Butcher má 4 miliardy, tzn. trva by přes 12 minut :-)
Infinite DoT sama o sobě dává kolem 80-150mil./s dle konkrétního setup. Jenže DH tohle dá s jednou sentry.

Edit2:
Teď jsem to přidával do sousedního vlákna, ale pro zajímavost to přihodím i sem
10. VocaloidNyan (40:27) - fire Strafe
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/ ... age=15#300
Tohle já s Wiz. nedám, pod 45 minut se nedostanu bez Furnace.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Cartman » 07.01.2015, 18:06 hod.

Já ti nvm jestli je to tim turbohudem co používáš, nebo jestli tě to prostě baví víc. Mě to nějak omrzelo a wiz mě už od začátku chytl víc, prostě běžim a zamnou to padá, o dost rychleji dělám vše. Kolikrát mi s DH přišlo, že snad FoM ani neoběhnu za 10 min :D Ani kdybych nikoho zabijel.

S DH sme po práci nebyl schopný dát 2 lvly, jen když sem se přetrhl a nutil do toho, s wiznou to stihnu zhruba do 5 hodin, neudržim se u hry v kuse : )

Off: To je pes, vaření, uklid po vaření, jídlo,. Já potřebuju takový minimauzy, jinak mě to nebaví, ale s wiz to i v kuse někdy dám, akorát mě pak se*e, že sem zabil den a du se zas jen probudit do práce, momentálně už delší dobu tam není co dělat, takže to je ubijející :D Hlavně že chodí peníze..

A CG k 700 ; )-

EDIT: Teď sem si stopnul pár bounty a průměrný čas na splnění z menu do menu bylo 7:30 +- z 5ti bounty

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Mlok » 07.01.2015, 19:13 hod.

10 minut na FoM, to bys tam s DH ale musel usnout :-)

Turbohud je příjemné zlepšení hry, ale žádný zázračný urychlovač. Pro přesnější srovnání jsem změřil 5 pokusů FoM s a 5 pokusů bez Turbohudu. Snažil jsem se plnit stejné questy aby to bylo srovnatelné
- s Turbohudem průměrný čas 4:15
- bez Turbohudu průměrný čas 4:35
A to je FoM lokace, kde pomůže Turbohud u DH asi úplně nejvíce. V riftech jsem měl rozdíl průměrných časů menší, tam jen 12s (a tam to bylo z měření 100+ pokusů, takže relevantní srovnání).

U komplet bounties hrozně záleží kolik toho po cestě zabíjíš a kde se navíc zdržíš. Metoda splnit je maximálně rychle jsem nehrál už ani nepomatuju, ale ten čas by tak odpovídal co jsi naměřil. I když zrovna nejedu v modu FoM komplet v rámci bounties a to i když tam zrovna bountie není, tak i tak toho zabíjím více kde se to vyplatí. Proto pak čas i s Wiz. kolem 9 minut a DH 10 minut.
S DH by se šlo dostat také níže, kdybych třeba přihodil Tactical Advantage. Ale mám vyzkoušené, že tahle metoda pro co nejkratší čas se na XP nevyplatí. A při zabíjení více mobů se Tactical Advantage už nevyplatí (jsi všude rychleji než to stačíš zabíjet).

A když máš běžně 5 hodin, tak to je pohoda, to bych měl těch paragonů o dost více. 5 hodin mívám jen v úterý a ne ještě úplně každé (třeba včera ne). Běžně večer 2-3 hodiny, častěji spíše 2. A sem tam se podaří nějaká ta hodinka navíc (třeba sobota dopoledne), ale to je málokdy.
Kdybych měl každý den 5+ hodin, tak to bych asi trvale už také nedával.

Teď už nedám mimo úterý v jeden den ani celý 1 lvl pokud zrovna náhodou nemám nějaký bonusový čas co běžně nemám. Jak jsem psal jinde, tak teď po + út jsem dokonce dal jen 0,8 lvl za oba dva dny dohromady.

S Wiz. trash je o dost rychlejší, ale pak se zase trochu něco ztratí u bosů. Třeba Skeleton king mám u DH 7-8s (v novém patchi to bude ještě mnohem méně), to u Wiz. je násobně více.

Edit: A aktuálně jsem s DH na 3h na lvl. Ještě nedávno to bylo 2,5h a ještě pamatuju i 2h. Nějak to pořád nechutně narůstá :-) Teď už ale nechci expit až tolik, do 800 to vezmu volněji a tedy bude to na delší dobu. S Wiz. by to bylo někde na 2,5 hodiny.

A co se týká zábavy, tak právě DH bylo pro mě oživení. Na čas mám dle profilu nahráno s Wiz. pořád 3x tolik než s DH. A už začínám být stylu hraní s DH také pomalu nasycen, takže nakonec se na tu změnu v novém patchi těším. Kdybych měl Furnace, tak už více střídám zase i Wiz., ale když vím o kolik je to lepší s ancient Devastatorem (oproti tomu co teď mám), tak s Wiz. čekám na patch.

Edit2:
Tak pro srovnání jsem změřil ještě párkrát Wiz. na FoM. Tam jsem tušil, že to bude pod 4 minuty (i když jsem předtím FoM neměřil, tak dle času co zůstane na armoru a MW, kde to Turbohud ukazuje přesně).
A bylo to tak: 3:50.
Tedy ani ve FoM zase o tolik rychlejší s Wiz. nejsem s mojim gearem.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 07.01.2015, 23:55 hod.

DP je naprosto k ničemu, Turbohud,...Mloku, Mloku,.

Mimochodem, Turbohud je Blizzem nepovolený program. (oprav mě, pokud se pletu) Propagování programů třetích stran je na Foru zakázané. Né, že bych byl takovej puritán kvůli Foru, ale jaksi se pak diskuse s někým, kdo používá herní pomůcky, odkrývá mapy, dostává lepší kontrolu nad Skilly a spoustu dalšího a ještě to bere jako normální, stává celekem mimoúrovňová. My dva zkrátka nehrajeme stejnou hru, ani ze stejnýho důvodu a ani se stejným cílem, pouze se stejným názvem, to se nedá nic dělat..

Psycho, buď v klidu, moje Wizna je taky výrazně rychlejší jak moje DH 8-)

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Mlok » 08.01.2015, 08:15 hod.

Schválně jsem změřil i čas bez použití Turbohudu, aby bylo vidět jak to je od těch zmíněných 10 minut daleko.

Už ho tu ale nebudu nikdy zmiňovat (propagovat tu opravdu nic nechci a nikdy jsem nechtěl), když jste tu někteří na to tak hákliví. Ani bych s tím sám nezačal, kdyby to nebylo v reakci a pokusu ukázat, že ani tam kde pomůže úplně nejvíce (DH + FoM) to není žádný zázračný boost (jak si zřejmě někteří myslí). Pro představu v GR jsem s ním nedal ani o ten 1 lvl výše než bez něj.
Striktně dle podmínek Bliz. samozřejmě zakázaný je, úplně stejně jako naprosto jakýkoliv SW třetí strany a to včetně např. maker (ty jsou popsána v podmínkách také naprosto jasně, že se používat nesmí). V reálu pak o něm Bliz. ví už roky (existuje od začátku D3) a ani při aféře VocaloidNyan na US fóru Bliz. nijak nezasáhnul (cíleně to ignoruje).
Moc dlouho ho nepoužívám, asi až někde od PL 630 (nevím přesně), takže moc dobře vím, že to je hlavně zpříjemnění hry (než zjednodušení nebo něco podobného) + statistiky než cokoliv jiného. A k tomu ho nepoužívám pořád, protože na notebooku mi to už s ním HW nedává, takže i průběžně moc dobře vím jak se hraje bez něj.
A samozřejmě beru ohled v diskuzích, že ho dost lidí nepoužívá a jaké to je tedy bez něj (i když jsem byl překvapený z US fóra, že ho z TOP hráčů používá téměř každý včetně většiny MVP).

Ale už to dále nebudu rozebírat, kdo ho nezkusil, tak má stejně zcela zkreslené představy (což není nic divného, sám jsem na tom byl úplně stejně než jsem vyzkoušel), ono např. s tou mapou to tak skoro nikdy nefunguje (ani nemůže, protože server tu informaci předem neposílá), atd.

Ohledně DP. Ten je opravdu ohledně srovnávání dmg pro buildu typu FB Wiz. + DoT gemy, M6 DH úplně k ničemu. Na DP nejsou žádné potřebné výpočty implementované. Ono to není tak úplně jednoduché srovnat ani s použitím M6 kalculátoru (problematika více sentry x jeden cíl, jeden x více cílů a další komplikace), ani s použitím FB DoT kalkulátoru (do toho vstupuje na začátku dočasná DoT se svojím dvojitým násobením, rychlejší nástup dmg DoT gemů x pomalejší nástup dočasné FB DoT a další komplikace).

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Cartman » 08.01.2015, 08:23 hod.

Sem tak premyslel, dokud nebudu mit pouzitelnou 2h, tak muzu rorg vyhodit, dat SoJ a misto hexin dat fb. To se asi vyplati zatim nejvice ne?

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Mlok » 08.01.2015, 08:55 hod.

Ano, to je dobrá varianta. Hexin p. hlavně moc nefungují (dost věcí je snapshotnutých už ve chvíli castění a v tu chvíli vždy stojíš), takže se vůbec nepoužívají. Pokud se jede RoRG +1-hand, tak se používá Cindercoat + Magefisty.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Cartman » 08.01.2015, 10:01 hod.

Na solo urcite misto magefist, unity a soj. S tema hexinama me to napadlo no, ale neresil sem to, pac to padalo rychle ;D No tak ted se zase o kus posunu, az to predelam.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 08.01.2015, 11:49 hod.

Mloku, však se podívej, já v souvislosti s DP mluvil pouze o přibližném určení základní DPS, o DoT jsem jen napsal, že všechno spálí a je silná, nijak víc jsem ji neřešil (žádná čísla ani porovnání s DH nebo cokoliv cos pak rozepisoval) - to jen k tomu DP, protože za tím si stojím, je to velice užitečná a přehledná pomůcka, byť bez možnosti třeba reagovat na DoT (což naprosto souhlasím, jde do detailu stejně dost těžko úplně přesně udělat)
Ohledně Turbohudu dík, že chápeš, že to nemusí každému vonět. - nejde jen o výhody, ale i o princip. (ostatně tomu nikdo moc netleskal ani v topicu o Gemech, kde ses tomu věnoval víc, tak jsem snad nebyl s tím upozorněním zas tak úzkoprsej..) Berme to jako rozumně uzavřenou věc. ;)

Psycho, koukals, jak mám Wiznu já? Koukal jsem na DP, že na tom nejsem tak zle za tu krátkou dobu, co mám s ní odehráno. Hodně mi to nahání Elite DMG, kterou mám absolutně nejvýš ze všech postav a dost v pohodě toho šlo dosáhnout. A to nemám Furnu. Samozřejmě nevím, jaký věci máš a jaký ne, ale používám i craftěnej Aughild třeba, což je no problemo..
EDIT: mě čoveče ty Hexáče moc neoslovily z různejch důvodů ani pro jeden Char a to jsem se na první tak těšil..

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Cartman » 08.01.2015, 12:03 hod.

Ja mam s wizem odehrano teprve 20 hodin : )

Hexiny sou vzdy to 1. Co mi padne :D ale rikam, ztm to necham tak jak to mam, jen dam fb gate a misto rorg dam soj. Kdyz mam one a off fb, tak neni co resit, az padne maximus, tak to zase predelam. Kazdopadne ja bych se bez braceru co mam uz neobesel, ten speed je obrovskej : ))

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“