U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154
Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 04.12.2014, 10:45 hod.

Beru Tě za slovo, Střecho, a díky :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 04.12.2014, 10:50 hod.

Takze hana dneska nezastihnu...
Možná že zastihneš, nevím kdy dorazím z kulečníku. Když to bude v rozumném čase (cca půlnoc), tak to možná na chvilku zapnu. Ale nic neslibuju...

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 04.12.2014, 12:16 hod.

Vsak musime si prece pomahat :) Tim padem bude RORG co by dup.Pokud ho teda nedropnes driv :) No ja to vidim prave jen do pulnoci,pak trocha spanku a sup na posledni ranni :)

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 04.12.2014, 12:19 hod.

Já se odhaduji tak od půl osmé do jedenácti, víc nedám. Pokud dropnu RoRG dřív, tak se stejně nic neděje, bude jich muset být víc, ty rolly, jak se znám, budou na prd :) Navíc u monka ani nevím, co tam chtít ;)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Mlok » 04.12.2014, 12:26 hod.

U RoRG je nejjistější natural socket. Ten potřebuješ u každé postavy a pak si jen rerollneš LoH (případně IAS pro těch pár buildů co nepotřebují navyšovat ATS) na co zrovna potřebuješ. A případně to můžeš v budoucnu zase změnit když se změní gear (třeba někdy je ještě výhodnější tam mít 6% ChC a někdy už 45%+ ChD).
A odhadem na to potřebuješ 20 kousků RoRG (tedy cca každý 20. kousek padne s dírou). K tomu ještě pokud chceš trefit i dobrou secondardy a vyšší hodnotu main statu, tak jich můžeš potřebovat ještě o dost více.
Teď se to ale celkem dá, jak padá průměrně každou 5. cachku.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 05.12.2014, 07:01 hod.

Přátelé, spoluhráči! Včera jsem měl velký den. Farmil jsem RoRG pro svého monka. K Diablu jsem zasedl v 19:00 a opustil ho s ukrutnou bolestí v zápěstí v 0:00. Pět hodin čistého času. Jel jsem pouze bounties v prvním aktu. Nějprve několikrát na T1 a pak jsem postupně snižoval až na normal, kašlal na moby a co nejrychleji sledoval jen jediný cíl: splnit bounty a vrhnout se na další. Pět zatracenejch hodin dost nudného hraní. RoRG mi nepadl ani jeden!

Abych se z toho nezbláznil, dal jsem si na konci několik riftů a tři GR (1, 15 a 16). Získal jsem prsten s dírou, SoJ, takže jsem mohl nasadit kromě Boon of the Hoarder druhý gem: Mirinae, Teardrop of the Starweaver. Víte, dost mi to spravilo náladu. Ten pocit, kdy dáváte T1 a elity jdou dost pomalu, a najednou máte gem, kterej se vizuálně projeví sloupem světla na mobovi s tím, že každej takovej sloup zasadí 2320% Holy poškození vaší zbraně (rank 8)! A najednou jste z T1 na T2 a ani nevíte jak!

Dál jsem našel Inna's Favor, opasek do Inna/Sunwuko buildu, tak hurá. No a než padne nějaké to Sunwuko, nosím aspoň Eight-Demon Boots a Mask of the Searing Sky, což mi dává +500 Dex. Takže ve čtvrtek zkusím T3.

Potřeboval bych vážně ten RoRG, ale vůbec nevím, kdy ho dostanu, protože Act I už nemůžu ani vidět. Takže pokud pominu neúspěch s Ring of Royal Grandeur, byl večer vlastně úspěšný, neboť znamenal posun monka o dvě obtížnosti. Na druhou stranu mi při hraní chybíte vy ostatní, takže zvážím, jestli v pondělí nesáhnu opět po Andulajzně.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Mlok » 05.12.2014, 07:17 hod.

Neromumim tomu postupu. Kdybys vzal jednu z hotovych postav, farmil A1 bounties na T6 a pak prehazel cachky a otevrel na te nove postave, tak jsi za tech 5 hodin mel RoRG nekolik kusu. Farmit RoRG na nizke obtiznosti kde je mnohem mensi sance je ztrata casu.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 05.12.2014, 07:20 hod.

Mloku, to mě nenapadlo, že bych mohl kešky předat jiné postavě :) Sakryš :)
Někde jsem tenhle postup (běhat to na Normal) četl. Že je to nejrychlejší. Tak jsem se domníval, že ta šance na RoRG je stejná skrz všechny obtížnosti. Podle Tvého komentu se ale zdá, že jsem se domníval špatně :(
Škoda času.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Mlok » 05.12.2014, 07:42 hod.

Kdysi než Bliz. hodně navýšil šanci na drop cache specific itemů to tak bylo (to byla tenkrát šance na RoRG všude stejně malá a na normal jsi nejrychlejši). Navýšená šance to zcela změnila. Teď je to takto:
- 100% šance na cache specific item na T6, tzn. RoRG padá průměrně každou 5. cachku (je 5 různých cache specific itemů a padají stejně)
- na T1 už je to méně než 50% (50% by to mělo být na T2), takže tam už potřebuješ průměrně kolem 13 cachek na 1 RoRG (a je to průměr, takže můžeš mít štěstí a padne dříve a smůlu a bude jich potřeba více)
- na normal je šance pak zase ještě nižší, ani nevim kolik, ale je hodně malá a trvá to tam násobně déle

Obecně jak na novou postavu solo bez pomoci (jak mi to zhruba trvalo když jsem dělal ve 2.1 DH):
- největší opruz je udělat lvl 70, i když trochu pomohou gemy, tak mi to trvalo celých 5 hodin (tohle změní nový leg. gem, který umožní použít 70lvl zbraň, odhaduju, že tím se to zrychlí až někam na 1-2 hodiny)
- RoRG mi trval něco přes 2 hodiny (farmeno s Wiz. na T6); tak dlouho proto, že jsem použil až 3. kousek s aspoň trochu slušným rollem a první dva vyhodil (následně časem jsem farmil ještě znovu a to něco už přímo s DH, něco s Wiz., abych dropnul SoJ s natural socketem)
- za 3 hodiny jsem s Wiz. nafarmil komplet M6 set (z Wiz. jsem farmil shardy a utrácel s DH), i když samozřejmě jen první kousky tedy mizerné rolly
- největší problém pro DH je TaT a WH, ty jsem ale mohl použít co jsem našel už dříve s Wiz. a rerollnout na dex (WH neměl main stat vůbec a u TaT byl rozumný roll přímo dropnutý, takže šlo rerollnout int na dex)

Po 10 hodinách od založení postavy šlo tedy už bez problémů hrát T6 (šlo by to i bez TaT a WH od Wiz., i bez nich se už s DH dá solovat T6 i když ne tak dobře). Dále už vylepšování šlo pomalu a probíhalo už při hraní dané postavy.

A pokud chceš zkoušet novou postavu hned a potřebuješ na to RoRG, tak prostě vezmi RoRG z jiné postavy. Sice bude špatný main stat (pokud zrovna neděláš postavu se stejným main statem), ale to zase na první zkoušení postavy není žádná tragédie.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 05.12.2014, 07:48 hod.

Mloku, díky, v pondělí se pokusím o RoRG znovu. Ovšem nerozumím tomuhle:
Mlok píše:následně časem jsem farmil ještě znovu a to něco už přímo s DH, něco s Wiz., abych dropnul SoJ s natural socketem
Jak má typ charu vliv na to, zda bude mít RoRG natural socket nebo ne?
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Mlok » 05.12.2014, 07:54 hod.

Nijak. To jsem chary střídal proto, že s DH už to na T6 šlo, tak jsem si ho už chtěl zahrát. Ale pořád měl jen základ a k doladění měl hodně daleko, takže s Wiz. jsem byl pořád o hodně rychlejší, tak jsem to střídal.

Jinak obsah cache se vygeneruje ve chvíli obdržení od Tyraela. Tedy jestli tam bude RoRG se generuje když to sbíráš s tou silnější postavou. Jednotlivé staty se pak generují až ve chvíli otevření. Proto daná metoda funguje a vygeneruje se tam správný main stat.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 05.12.2014, 07:56 hod.

Díky Ti.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 05.12.2014, 08:18 hod.

Dobre rano vsem :)

Omlouvam se Tokugawo :( Treba si ho uz vcera mohl mit.Ja nedosel :( Juniora jsem uspaval snad 40min. takze bych k tomu zasedl az tak ve 22h.Neboj RORG ziskas rychle.Hraj T6 s Andulajznou ;) a otvirej to Monkem.Jak psal Mlok.

Kurna 2 dny skluz :D Dnes k tomu sedam ikdyby nevim co a parim do aleluja :D

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 05.12.2014, 08:19 hod.

Střecho, to je OK, naprosto žádnej důvod k omluvám :)
I když jsem si říkal, kde jsi :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 05.12.2014, 08:31 hod.

No neboj se nic.Myslel jsem na tebe ;) Ze tam behas sam opusteny :( Ale vazne uz jsem nemel ani naladu to zapinat.Ikdyz zena se nabidla,ze ho uspi.Odmitl jsem,at si tez spocne :)

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Nekronaut » 05.12.2014, 10:32 hod.

Já si včera taky na závěr hry řekl, že bych uvítal prozatím jakýkoliv RoRG a z první cachky na T4 mi vypadl. Mohl jsem jít s dobrým pocitem spát :-)

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Gold Eagle » 05.12.2014, 13:07 hod.

Ježši marjá. :D Základem je to co tvrdí Mlok. Vezmu T6 postavu. nafarmím kešky. Přehodím na postavu u které RoRG potřebuji a sní kešky otevřu. Taky jsem to tak dělal, když pet Wd farmil RoRG pro slabýho DH. Přece jen se tu to diskutovalo. :twisted: :D
Naposledy upravil(a) Gold Eagle dne 05.12.2014, 13:10 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 05.12.2014, 13:09 hod.

No jó, no jó! :-D
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Relic » 05.12.2014, 17:16 hod.

ktore leg potiony pouzivate?

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 05.12.2014, 17:29 hod.

Žiadne :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“