U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov
Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 02.12.2014, 11:45 hod.

Mlok : Ok ;) Dik ti.Nastuduji a prubnu to.At jsem tez k necemu uzitecny.Jen to bude pro opet neco new.Takze snad to hned dostanu do ruky...

Jinak ring Focus mi pada snad kazdy den :D

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Mlok » 02.12.2014, 13:53 hod.

Akorát to tedy musíš stavět s ohledem na to, jak to bude hrát hanacius. V tom odkazu se počítá s tou variantou čiště suport WD. Wiz. pak neřeší ani defense, ani nemá teleport a vše podřizuje maximalizaci DPS. A jakimle WD cokoliv uteče, tak Wiz. okamžitě smrt.

Jinak s tím uvedeným buildem se Wiz. dostala na GR50 (v týmu ale pouze 1 Wiz., druhý dmg dealer už DH).

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 02.12.2014, 14:32 hod.

Aha :) Tak to bychom se kdyz tak domluvili nejak...Aspon budu vedet,ze neco takoveho existuje ;)

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 02.12.2014, 14:33 hod.

Že bych si zkusil DH?
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 02.12.2014, 15:57 hod.

S DH hraju strašně nerad - týrají mi hardware :D ale na vyšší GR je DH v partě prostě nutnost

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Relic » 02.12.2014, 19:13 hod.

hanacius: aku mas zostavu?

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Dava_C » 03.12.2014, 07:48 hod.

Ještě Crus/Monk, kteří dělají v 4 men partě support k WD jako secondary.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 03.12.2014, 07:57 hod.

Tak když už to tu tak rozebíráme, monka mám na 70 lvl. Ovšem jen jsem ho vytáhl, rozhodně na něm nemám hadry. Potíž teď je v tom, že i kdybych nakrásně chtěl s tímhle vousáčem hrát, nebudu té partě, která se tu schází, absolutně stačit. No a když pojedu sólo, zase to půjde pomalu. Chtěl bych postavit Setonův Pull-IN SWK/Inna build, ale jak říkám, kromě Inna trenek a nátělníku nic nemám. Na druhou stranu si říkám, hošci, mohlo by to být zajímavé. Na třetí stranu, když začnu ty chary tříštit, nic se pořádně nenaučím. Na čtvrtou stranu, nemá ta hra být vlastně pro zábavu?
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 03.12.2014, 08:24 hod.

Relic píše:hanacius: aku mas zostavu?
C2D E8500, GTX 260, 4GB RAM, SSD
- novej HW plánuju až na příští rok, teď na to moc nejsou finance

Jinak včera se zase projevil můj "syndrom únavy" ze hry. Zapnul jsem to a dal s Majklusem a Strechou 3-4 rifty a zase jsem to vypnul. Zábava se nějak vytratila :( Zato jindy k tomu sednu a vydržím u toho celou noc... Už aby vyšel patch.
Btw: nejsou nějaké bližší informace, kdy by mohl patch vyjít? Poslední dobou moc zahraniční fóra nečtu...

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 03.12.2014, 08:29 hod.

Skoro si říkám, že právě SSD by tyhle problémy mělo odstranit...
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Mlok » 03.12.2014, 08:46 hod.

Ani lepší HW to nezachrání. Hraju na i5 4670 + 16GB RAM + R9 270X VAPOR-X, rychlý SSD. Běžně mi to udrží všude 120 fps+ (zkoušeno s vypnutým V-sync, jinak ho mám normálně zapnutý) při všem na max.

A pak přijde rift v Cesspools:
- s DH sem tam spadnu i na 10fps
- s Wiz za podobné situace na té stejné mapě udržím 60fps (zapnutý V-sync)
Stejný problém ještě na pár místech Rakkis crossing.

Snížení čehokoliv (obraz i zvuk) nemá žádný vliv.

A to je jen sólo.

Na US fóru jsem viděl video, kde ve 4-členném týmu s 2x slow ball DH dokázali v GR47 na 10s zcela zastavit celou hru (tedy oproti tomu nějaký propad na 10fps hadr). A tady je jasně vidět, jak je to dané serverem a špatnou optimalizací, protože se zastaví hra všem stejně nezávisle na tom jakou mají sestavu/připojení. Ještě si tam z toho dělali srandu, že DH už má také nově "Slow time" :-)

Tokugawa:
SSD je poměrně velký přínos pro D3. Je hodně znát, že nečekáš na načítání. Ale ty propady v blbě optimalizovaných mapách + některé kombinace charů v partě (zvlášť na vyšších GR) to nevyřeší (stejně jako jakýkoliv jiný nadupaný HW).

hanacius:
Žádné info. V posledním týdnu v podstatě žádné Blue posty kromě upozornění na skončení drop buffu na PTR. Stále ještě ani nevyšla druhá iterace PTR (to snad už bude brzy, i když žádné info k tomu není a jako vždy nejspíš ani nebude dokud prostě patch nevydají). A nejprve musí oznámit 30 dní do konce sezóny. Tedy 100% nemůže být patch dříve než za měsíc.
Můj odhad je, že to bude o hodně déle. Těch 30 dní podle mě oznámí až budou mít nějakou aspoň trošku použitelnou verzi PTR, tedy ještě si nejspíš dost počkáme i jen na to oznámení 30 dní do konce season 1.

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 03.12.2014, 09:36 hod.

Já vím že propady fps mají téměř všichni. Bez ohledu na hardware.
Jenom je dost smutné že taková technicky "zastaralá" hra, kterou hrají takové masy lidí není optimalizovaná. Nejhorší je že blizzard se tváří jakoby žádnej problém nebyl...
Vzpomínám když jsem nainstaloval diablo hned po jeho vydání. Hra mi běhala krásně na high i v plné partě. S RoS a každým dalším patchem se situace jen zhoršovala. Jsem zvědav kam to půjde dál.
Když si lidi začali stěžovat na trhání hry, jediné co se změnilo bylo vykreslování obsahu inventáře a transparentnost petu a některých skillů u ostatních hráčů v partě.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Yaka » 03.12.2014, 14:26 hod.

Hele největší peklo je prostě tankovat jako support a se mnou tam je jeden lighting DH a druhej fire/cold DH s calamitou. Já to mám taky na dobrý stroji a SSD disku - ale to nepomůže prostě nic.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 04.12.2014, 06:48 hod.

Chvíli jsem včera jel monka, ale ten build tak, jak ho mám, respektive gear, neumožní víc jak T1, možná T2, což dnes prubnu. Na T1 mi jen jedinkrát za dvě hodiny hrozila smrt. Budu se muset soustředit hlavně na RoRG a také by to chtělo dropnout aspoň něco ze setových věcí. Chybí mi jedna Inna a všechny Sunwuka, chybí mi Strongarmy, zbraň, boty. Nemám vlastně nic :)
Aspoň jsem se vyzbrojil Emeraldy a Diamondy, což pomohlo.
Docela mě to bavilo, je to tak rozdílné hraní, že mám zase tohleto nadšení :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 04.12.2014, 09:04 hod.

Já se chtěl včera za tebou připojit ale když jsem viděl že rozehráváš monka tak jsem chodil radši sólo.
Chodil jsem solo GR. Našel jsem v truhle 2x rank 41 a 1x rank 42. Řekl jsem si, že to vyzkouším :D Mno jelikož mě vždycky strašně ničí Reflect damage, tak jsem se rozhodnul vrátit k původní variantě s Cain´s setem a vrátil jsem do buildu Spirit Walk místo Zombie Doga.
Díky AS z Cain´s setu se mi navýšila damage i toughness ale už nemůžu využívat tak často bonus ze sacrifice a nemám damage z Pox Faulds, takže co se týče damage, tak je to +/- nastejno. Nicméně výhoda je v tom, že tak často neumírám a s reflectem už není taková potíž :)
Když jsem vrazil rank 42 do portálu, nedělal jsem si žádné extra iluze, že bych to dal. Nakonec mi chybělo asi 30 vteřin do zabití Guardiana.
Pak jsem tam vrazil rank 41. Poprvé jsem to nestihnul zabít Guardiana cca o 10 vteřin. Jsem myslel, že mě jebne :D
Druhou 41ku už jsem vůbec nestíhal, vyvolal jsem RG snad 4 minuty po uplynutí doby.

Závěr: měl bych asi odvolat to, co jsem tady dřív psal o SW v buildu :D Není sice úplně nutný a bez něj je častější bonus ze Sacrifice, ale musí se tomu přizpůsobit styl hraní. Co jsem vypozoroval na zahraničních fórech, tak jsou dvě varianty jak to hrát (ať už se Spirit Walkem nebo se Zombie Dogem). Nelze objektivně říct, která varianta je lepší. Je to dle vkusu každého soudruha :D
Teď mě čeká craft Aughild´s setu a Cain´s setu. Ty co mám sice nejsou úplně zlé ale chtěl bych něco se super rollem včetně secondary statů.
Materiálu je celkem dost, tak snad se poštěstí.
Večer jsem se ještě snažil sehnat nějakého DH, který by mě pomohl nafarmit nějaké klíče lvl 39-40 ale nikdo nebyl ochoten. Včera bylo nezvykle málo hráčů online....

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 04.12.2014, 09:12 hod.

Hanacie, pokud mluvíš o svém Tiki WD, pak by ta souhra s monkem s Inna/Swk buildem mohla být bezvadná. Ty ochromíš moby, já je stahnu na hromadu a zlikviduju šmahem... Ovšem pokud mi bude trvat dostat monka LaoTse na úroveň Andulajzny, vidím to na dva měsíce :)
Dnes je čtvrtek, takže si trochu déle zahraju, pokusím se nafarmit pro Laa RoRG a pak se vrhnu na obyčejné rifty. Potřebuju dosbírat Inna set a začít se Sunwuko a najít Strongarmy. To by pro začátek stačilo ;-)
Na druhou stranu sólo hra mě moc nedrží a bude mi líto vědět, že někde v grupě likvidujete ty splozence pekla... Herdek, jak to mám udělat... :-D
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 04.12.2014, 09:16 hod.

Zdur vsem ;)

Ja na to vcera hodil bobek...Sel jsem spat nezvykle brzy :D Dneska ale budu uz pritomen.Tak muzem pobehat vecer :)

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 04.12.2014, 09:17 hod.

To mě sólo hra zase baví ale pouze GR. Samozřejmně mě baví hra i v partě ale opět jen GR. Obyčejné rifty jsou trapně jednoduché...
GR je sice honba za časem a často se nedaří ale aspoň tam občas umřu :D Navíc mám většinou lepší drop v GR než obyč riftu....
Dneska mi začíná další Diablo "ramadán". Zapnu to možná na chvilku po práci a pak jedu na trénink a v pátek na Moravu až do pondělka. Takže nejdřív to vidím na úterní večer... Opět očekávám Monster Drop :D

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 04.12.2014, 10:19 hod.

hanacie, on je to zřejmě problém úrovně hráče. Můj gear stojí celkem za nic a mám potřebu ho vylepšovat. Hlavně tak, že najdu novej. Ta odměna v GR je, diplomaticky řečeno, nebohatá. Zatímco v normálním riftu mi toho padá víc. Rozhodně víc. Dál jsou to expy. V GR lezu nahoru daleko pomaleji. Baví mě obojí, každé svým způsobem. Hra s vámi (Majklus, hanacius, střecha, Poldinka...) je dost adrenalinová. Strašně rychlá. Ta grupa mě baví, ale mám pocit ocásku, kterej nestíhá běžet za svým nositelem :) Oproti tomu sólo a ještě obyčejnej rift, to je pohoda. Likviduju sudy a truhličky, nikam se neštvu, mám čas. Každé má svoje. Dneska se chystám zase trochu poladit toho monka, na grupu s vámi to rozhodně není, takže si pustím nějakou muziku a pěkně na pohodu začnu farmit ten RoRG.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 04.12.2014, 10:38 hod.

Takze hana dneska nezastihnu a Tokugawa solo MONK :) Toz ja si tez dneska dam solicko.Nakoupim pivka,hodim music a jede se.I nejakou krabku z A1 bych udelal.Potrebuji lepsi RORG :D Takze klidne te pak prizvu Tokugawo pro vyzvednuti krabky.Legosku mas na T6 zarucenou :) A s Wizem ti budu sypat krabku za krabkou :)

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“