U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov
Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 01.12.2014, 14:46 hod.

Tokugawa : Tak ono solo není zas tak zlé,ale prostě není to ono.Solo jsem jel na PS4,skoro 300PL sám.Kolikrát se mi z toho chtělo bečet :roll: No a teď jsem pustil D3 konzolovku do světa a budu valit do konce mých dnů jen PC verzi >:D

PS pro všechny,kteří tam budou běhat dneska dřív než já : Běda Vám jestli dropnete KUKRI,beze mě :green: :green: :green:

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 01.12.2014, 14:53 hod.

Budu běhat s Barbem, takže já ti tu kukrinu nevyžeru ;-) .... i když....RNG... :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 01.12.2014, 15:03 hod.

No ikdyby ano :D Nějak to překousnu,je to přece jen pořád hra >:D Ale i tak budu mít celý zbytek dne po náladě :green: >:'( :green:

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 01.12.2014, 18:09 hod.

Pánové,tak až teď jsem dorazil domů.Dneska jsou pro změnu brutality na cestách.V busu jsem ztrávil asi 1,5h :( Junior do teď spal,takže jak se tu dostanu kolem té 21h,budu rád.Ale za to tomu dám pořádně za uši.Plán je hrát do rána!!!Najde se někdo takový,kdo to hecne se mnou :D ???

Uživatelský avatar
Relic
Burning Soul
Příspěvky:685
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Relic#2877

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Relic » 01.12.2014, 19:11 hod.

strecha uz si stary to nedas... :ble: :green:

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 01.12.2014, 19:28 hod.

To zmaknu :) Nic strasneho...Hlavne jak bude skym :D

Edit : Nebyla chut,takze zadne do rana a sel jsem spat...

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 02.12.2014, 07:40 hod.

Po delší době opět chuť na zápis. Připojil jsem se k duu Římanů (hanacius, Majklus). A jako ucho s PLVL 299 mezi dvěma šestistovkami jsem parazitoval na jejich hře. Běhali jsme GR od jedničky, dostali jsme se na mé maximum 35. Během hry se připojil i Střecha, a to už byl vážně mazec :)

Bohužel GR a elity se rollovaly na pikaču, samá elektrika a trny, chcípali jsme jako mrchy. Co se dropu týče, tak je to pořád na prd. Tedy nestěžuji si, že ano. Sem tam padne Rhen'ho, sem tam Furnace nebo Quetzalcoatl, ale nic, čím bych Pet Andulajznu posunul. A to mě mrzí. Ale aspoň pozvolna buduji Jade Bututku. Sice jsem jí nasadil Quetzal a Jade set, ale přišel jsem o Blackthorna a tím pádem i o rezistenci na molteny, na což jsem hned ve zkušební hře dojel.

Hanacius picnul šikovně Treasure Goblina, otevřel se vault. Bohužel nemám v bedně volnej Boon of the Hoarder, nasbíral jsem aspoň pěkných 50M, už mi začaly prachy docházet. Počítám, že ve čtvrtek si dám sólo GR, abych ten kámen trochu vyexpil a nějaký čas ho zase budu nosit. Rerolly u Myriam pozvolna zdražují a zlatky mizí. Lakotu jsme sfoukli jako svíčku.

Ve čtvrt na jedenáct jsem se rozloučil a relognul se na Bututku, abych jí poupravil Jade hadry. Ale nevydržel jsem to a ještě vplul mezi Římany do riftu. Neumím to. Jade je silná věc, když se to povede, na jedno odpálení okolí pochcípá. Jenže já to neumím a jen jsem tam pobíhal jako blb a vysávání střílel úplně blbě. Asi bych měl s Bututkou trochu hrát, zatím jí dost upozaďuji.

Byla to ale zábavná hra, Majkus popíjel vínko, hanacius pívo, já smáčel pysk v ginu. Nevím, co Střecha, snad jsme se moc nemotali... Mimochodem, překročil jsem PLVL 300.
Naposledy upravil(a) Tokugawa dne 02.12.2014, 09:37 hod., celkem upraveno 1 x.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 02.12.2014, 07:59 hod.

Dobre ranko :)

Mno paradni hra synci :) Skoda tech GR,ale tak nevadi.Zabava byla i tak.Ten Vault potesil mno.Bude to aspon pro me motivace si vymakat sutr na prachy :D Muze treba prijit nekdy buff a ja zas budu nepripraven :D nebo Vault.

No ten Jade je potreba se naucit.Ani ja to moc neumim jeste.Pak to musi byt parada.Kolikrat se mi uz podarilo odpalit elitu i dve :D Radost jak maly kluk...

No ja mel jen jedno pivko v plechu :D A jak jsem si rikal,ze do rana.Tak jsem to brzy zabalil :( Dosla mi energie.Mozna dnes se pokusim byt dele ;)

Jo a jeste teda jedna trapna otazka.Cim toho hanaciuse zabijime??? Porad nechapu,ikdyz si myslim,ze to bude nejaka prkotina lehce vysvetlitelna :D

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 02.12.2014, 08:01 hod.

No, Střecho, napadá mě snad jen, že ho uvrtáme do party třech a pak se na něj vybodneme a budeme místo GR99 nasávat v Tristramu medovinu...
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 02.12.2014, 09:29 hod.

Pánové nemůžete za všechny moje smrti!
Jde o to, že s fearem musím přiběhnout k elitám a stát u nich, aby se nehnuly. Mno a když si tam tak vesele stojím a elity nemají šanci, tak tam někdo hodí BlackHole nebo Piranhado. Ono by to nevadilo ale hodí je tak nešikovně, že vlastně stáhne elity přímo na mě. A pokud mají elity FireChains, Electrify nebo Plagued a podobný s*ač*y, tak jsem hned mrtvej a vy ostatní tím pádem taky :D
Takže asi tak.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 02.12.2014, 09:31 hod.

Uf. UFF! Střecho, tos musel být Ty! Já Piraňádo nemám :-D
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 02.12.2014, 09:36 hod.

Střecha měl Black Hole - hrál s wiznou. Piranhado měl Majklus. Navíc vlastně ani nevím proč ho měl - neměl Strongarm Bracers, takže mohl mít klidně Frozen Piraně, které mají nižší cooldown ale stejně neměl ani Trapped gem...

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 02.12.2014, 09:38 hod.

Black Hole mám vždycky tejden po vejplatě až do příští vejplaty. Je to fičura k ničemu ;-)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 02.12.2014, 09:56 hod.

Aha.Dik hane.Takze jak si psal vcera.Ten BH hodit hned co uvidim elitaky ;) Ikdyz takove vlastnosti maji snad vsechny elity :( Aspon uz budu vedet.Jenze nekdy proste zapomenu a chovam se jak barbar.Vidim elitu a jen si reknu huraaaa na ni i za cenu smrti :D

Hehe Tokugawa s tim BH pri vyplate to si zabil :D No doufam,ze budou Vanocni bonusy.Tak by ta BH nemusela byt velka :D

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 02.12.2014, 09:58 hod.

Naopak, Střecho. To navíc, co jsem dostal, sebrala změna životního pojištění a podělanej alternátor. Takže tentokrát přišlo BH ještě před výplatou a ani výplata tomu nepomohla. No, aspoň trochu zhubnu :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Mlok » 02.12.2014, 10:20 hod.

Pokud je v partě dobrý WD a všechny moby jsou pod cc efekty. Potom je pro dobré fungování party potřeba u Wiz. zcela předělat build na čistě party build, který je úplně jiný.
Wiz. v party buildu žádnou BH nemá a k problém dojít nemůže.

Tady se to řešilo
http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... &start=380
a tady anglický zdroj na celý build
http://www.diablofans.com/builds/4580-f ... mage-ticks

Nejen, že nebude docházet k problémům s BH, ale hlavně party Wiz. build pak dá mnohem větší dmg než když se to hraje s klasikou solo Wiz. buildem. Bez suport WD to hrát nelze.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 02.12.2014, 10:24 hod.

Co je to "support WD"? To, co má hanacius? Perma fear?
Naposledy upravil(a) Tokugawa dne 02.12.2014, 10:24 hod., celkem upraveno 1 x.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 02.12.2014, 10:24 hod.

Mlok : Jenze nemam nektere itemy :( Bude to fungovat i tak,kdyz teda nahodim ten party build?

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Mlok » 02.12.2014, 10:53 hod.

WD nerozumím, takže jen vím, že se to hraje s Tiki WD. Prostě WD musí zajistit, aby Wiz. mohla nerušeně stát na místě a udělovat dmg.

skyrim1988: To vůbec nevadí, že nemáš všechno. Bez ideální výbavy to bude jen trochu slabší, ale pořád o hodně lepší než to hrát se solo buildem.
Vytahuju popis jak se to hraje:
You will move to a pack and you cast slow time for the attack speed buff. Then you power up arcane dynamo using electrocute and then cast your hydra's. Then you power up arcane dynamo again make sure you are at maximum resource and then cast disintegrate. With a SS set-up Hydra's are most of your damage so make sure you power them up.

Restraint and Focus gives you a 1.5X multiplication on your damage at the end of all the additive and multiplication buffs when you are at full resource. You can get critical hit damage and chance on both rings. Lasts for the entire channel of disintegration and if you do the maths you can see why the ticks are so high. SOJ, RROG and a cinder coat also work and now with using blazing hydra the damage is a lot higher from initial tests.

Hratelné to bude určitě v různých modifikacích. Klidně můžeš začít s Furnace, tam bude větší důraz na disintagrate. Budeš to mít jednodušší s AP managementem (pomalá zbraň, malá spotřeba AP). A můžeš testovat i variantu s Mamoth hydrou.
Jen si to vždy musíš poladit tak, abys měl dostatek AP. A vždy nabít arcane dynamo (na nižších GR to ani nemusí být vždy třeba když moby ještě nebudou mít tolik life a bude stačit třeba u elitek a RG).
Focus a restraint jsou jen o navýšení dmg (a je to hodně blízké variantě RoRG + SoJ), bez nich to půjde také v pohodě.

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 02.12.2014, 11:32 hod.

Tokugawa píše:Co je to "support WD"? To, co má hanacius? Perma fear?
To co mám aktuálně v profilu není Support WD. To je klasickej Tikky Pet build, kdy sice udržím elity a moby v CC ale zároveň dávám dost velkou damage. Zato však občas umřu, jelikož neustojím některé affixy monster.
Čistě support WD mám taky (respektive veškeré itemy na něj). Občas ho hraju s partou DHček, ale tam jde o podstatně vyšší GR než jsme hráli včera :D
Gear je potom čistě o cooldown redukci a maxování defense. V tom případě nosím Born´s set, Blackthorne set, místo Moja mám Stormshield a hlavně Xephirian amulet. Samozřejmně všechny body v paragonu pak dám na defense.
V praxi to pak vypadá tak, že mám DPS sheet cca 500tisíc a 35milionů toughness. Takovýto WD má jediný úkol = vydžet útoky elit a fearnout je. O damage se pak starají ostatní hráči v partě. Dochází i k úpravě skillů, kdy místo Zombie Doga je Mass Confusion - Paranoia a místo Sacrifice je Piranhado.
Zkrátka se to skládá na maximální podporu ostatních hráčů v partě.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“