Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885
Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Yaka » 25.11.2014, 08:29 hod.

Hanacius - dal jsem si to ráno na sebe ten gear, ve kterém jsem to dal. Koukal jsem na staty.

1,28 mil DPS
5,6mil Toughnes

Prostě opravdu musíš obětovat toughnes na úkor DPS, jinak nestíháš.

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od hanacius » 25.11.2014, 12:04 hod.

Nevím to sice úplně přesně ale ja mám
1,48 mil DPS
8, 4 mil Toughnes (cca 9, 2 když dám Jungle místo Zombie Handler)
Z toho mi vyplývá že je to jenom rukama. Respektive musím asi vylepšit styl hraní. Navíc je to o nervy zkoušet jestli rift zrovna dám nebo ne...
Včera jsem malém ztratil nervy když jsem furt zdechal... Budu muset chodit opatrně a nehnat se tak dopředu, jak jsi mi včera psal.
Každopádně to solo GRiftovani nechám chvilku uležet.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Yaka » 26.11.2014, 08:07 hod.

Zkoušel jsem včera 4 pokusy na GR 41. Neměl jsem na to díky mladý moc klid - ale přesto..
- jeden pokus jsem vypnul, roll ty malý mušky všude kam se podíváš to bylo zlo
- tři pokusy jsem dal i přes celkem dost smrtí s tím, že 2x jsem vyvolal guarda přibližně 20 sekund po skončení limitu, zabití trvá 45 sekund - 2 minuty podle obtížnosti a místa, kde se spawne (nejlepší je žalář nebo nějaké členité prostředí se zdmi, stačí stát z druhé strany zdi a defakto všechny ability guarda se avoidují a jde to rychle
- jednoho guarda jsem vyvolal 15 sekund před koncem limitu, zabil jsem ho cca půl minuty po čase

Zkusim ještě ten HF neck a příští víkend bych tu 41 mohl snad dát, uvidíme kolik na to bude času.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Gold Eagle » 27.11.2014, 19:27 hod.

Na ja to známe. Blbě se člověk soustředí u hry, když se emoční stvoření v době ovulace již nezvládá ovládat a cpe se všude do trenek i u hraní hry. :OXO :oops:

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Seton » 28.11.2014, 10:21 hod.

Tak tohle znám taky :D. A vysvětlovat po padesáté, že v partě to prostě teď nepauznu už je na budku :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Gold Eagle » 28.11.2014, 21:47 hod.

Plně soucítím. :green:

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Yaka » 05.12.2014, 14:30 hod.

O víkendu budu dost hrát to vypadá - má někdo z Vás slušný DH se kterým bychom zkusili 2pl party (nebráním se ani většímu počtu) ideálně někdo, kdo používá mmble nebo tsko:)? Stačí napsat ve hře nebo sem, je to jedno.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Seton » 06.12.2014, 07:37 hod.

mám M6 fire-calamity :) TS taky :). Uvidíme, snad budu ready.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od skyrim1988 » 06.12.2014, 08:58 hod.

Pridal bych se vecer ;) Bohuzel zadny komunikacni program nepouzivam ( rodina :D ).Vzali by jste me i tak???

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Stanley » 10.12.2014, 18:06 hod.

Tak dnes konečně padly smradlavý kalhoty a rovnou jsem s nima dal napodruhé GR 37, 38 jsem zkoušel jednou a byla bídná densita, ale s limitem jsem vyvoval RG, takže do dvou minut skluz na normálního guardiana. Ale dostal jsem Rakanotha a ten mi dává IK s tím jeho teleportem co dělá každých 5-10 vteřin, takže bych to nestihl ani náhodou :)
Otázka na někoho kdo chodí vyšší GR s tímto setupem, Yaka a spol. Jak si poradíte s blbým guardianem. Jde to nebo prostě člověk musí doufat v dobrýho, protože cokoliv co udělá RG je IK a u některých se tomu nedá vyhnout. Ale kdybych časem doplnil vitku na helmu a mojo, případně na TaT pokud nebudou trifecty, tak si myslím, že to stejně bude u RG one hit kill z jeho útoků.

EDIT: ještě zkusím vysadit Unity a vyměnit za jinej ringoš, kterej ve výsledku přidá hodně dmg (asi 15%) do normal mobu a cca 100k do elitek. Na vyšších GR mi s tak malou toughness a perma fearem asi unity není tolik k užitku, ale musím otestovat. Ještě jsem přemýšlel nad Travelers amu a ringem co mám na wizzovi, ale ztráta třetího socketu bude asi ve výsledku horší než zisk 50% CD.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Yaka » 11.12.2014, 08:42 hod.

Koukám na tvůj profil a gratuluju ke kalhotám - krásnej roll:) Doporučuju začít gamblit Mojo pokud to ještě neděláš (možná děláš). Za každou cenu tam potřebuješ mít vyvolání psa každé 4 sekundy, aby jsi měl vždy nahozen minimálně jeden stack sacrifice. 5sekundové Mojo Ti toto nezajistí.


K těm RG - mě to trvalo dva víkendy chození GR 38/39 než jsem se naučil popasovat více méně se všema RG. Hrozně moc to ovlivňuje roll patra, ve kterém ho vyvoláš proto je dobré už když se blíží ten moment kouknout jak to je rolnuté a předem si vybrat místo, kde s nim budeš nějak zápasit a tam ho dotahnout. Skoro všichni RG se dají zaseknout v nějakém rohu/průchodu/přes zeď s tím, že Ty stojíš z jedné strany a oni s fetishema jsou z druhé strany ----- problém je, že to musíš udělat tak šikovně, aby ses nemusel hýbat a zároveň když vyvoláš nové fetishe, tak aby oni sami okamžitě běželi ke guardovi. Pokud se toto naučíš - zjistíš, že pokud Tě RG jako by neregistruje, nepoužívá skoro žádné svoje ability a máš vyhráno. Pak jsou tam ovšem někteří, se kterými budeš mít problém stále a to je zmého pohledu:
- Rakanoth, který je schopen ti dát IK i přes zeď což jsem osobně zažil, ale i on se dá zaseknout přes roh a pak nedělá vůbec nic
(zaseknul jsem ho v žalářích z třetího aktu - já z jedné strany, on z druhé strany, dal charge do zdi, ani se u mě neobjevil = zůstal z druhé strany té zdi a přesto jsem dostal IK)
- Zoltan Kule - ty jeho doslova zku*vené víry když potkáš v nějakých úzkých uličkách tak to je dobré peklo, ale dá se před ním stále ustupovat dál a dál a tím se tomu dá vyhnout.
- Ghom - tam i v relativně úzké uličce se dá začít přímo u něj a postupně se posunovat z jedné strany na druhou a pomalu dozadu vždy, když dává ten plyn, dělá u toho "vrtící" animaci (nevím jak jinak to nazvat:))

Všichni ostatní guardi se dají uhrát relativně pohodlně, u některých musíš stát relativně blízko, aby si stíhal CCčkovat vyvolaný trash a zbytek prostě sekneš v nějakém rohu a je to bez starostí.

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Stanley » 11.12.2014, 10:20 hod.

Teď jsem právě gamblil kalhoty brutálně dlouho než je kadala pustila, mezitím mi dokonce dvakrát dala hexing pants, který jsou snad nevzacnější. A teď právě potřebuju jednak lepší TaT, masku s CC a samozřejmě to Mojo, kterým asi začnu, myslím, že by mohlo být nejrychleji (pak už jen trochu štěstí na roll). Určitě bude 4 sec Mojo lepší, ale i tak ten bonus padne na zlomek vteřiny v boji. Škoda, že si bonus z PVP při stacku neobnoví cooldown i na předchozí stacky, pak by 4 sec na moju byly zásadní (to už by jsme ale chtěli moc :) ). Ale i tak ho budu brát přednostně asi.

U RG se také snažím využívat mapu ke krytu, ale v některých mapách to nejde třeba vůbec a kolikrát se snažit ho vyvolat v jiném patře je velká ztráta času. A pak jsou tu právě ty problémový guardi. Jako Zoltan, ten skákací stunovací (skáče i přes zeď), ten jedovej co kolem sebe udělá poison kruh a pak to rychle začne bouchat všude, skeleton king dává jailer když má málo životů a když jdu mimo dosah, tak zase fetishové neútočí, a potom ti co vyvolávají normální moby, to sice problém není, ale zdržuje to, apod. Rakanoth je hajzl, na tom se shodnem :lol:. A zrovna Ghoma jsem dostal jednou na vyšším GR a jako na potvoru jsem měl smůlu v bug a jak jsem před ním utíkal, tak tam zůstali mobové i elity a to nešlo :)

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od hanacius » 11.12.2014, 10:29 hod.

Tak mě se vyplatilo gamlit Pox Faulds za Wiznu, kde je větší šance na drop. Ale už s nima nechodím, jelikož se mi ten damage boost moc nezdá a navíc dostávám šílenou sadu od reflectu. Vrátil jsem se ke Cain´s setu a jsem spokojenej - větší damage i toughness. Kalhoty samy o sobě dávají dost ale pořád mi připadá lepší Cain. Hlavně se mi hraje líp se Spirit Walkem ale zase nemám tak často psy.
Je to dle vkusu každého soudruha :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Seton » 11.12.2014, 10:33 hod.

jojo, já teď např zkouším místo psů Soul Harvest a zatím si libuju :) boost DMG z 5 nacuclejch mobů je v pohodě :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Stanley » 11.12.2014, 10:50 hod.

Ta možnost pro změnu tam je, taky mám pěknou sadu Cain kalhot a bot, ale bez Illusory boots by někdy mohl být problém s více elitkama, když se k nim nepůjde dostat přes velkou skupinu. Každopádně pro výměnu skillu na dogy za cokoliv jinýho budu potřebovat to 4 sec Mojo :)

Tbro
Wraith
Příspěvky:131
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Tbro » 05.01.2015, 21:17 hod.

No ohledne gemu, zkousim ted TikiPet a jaksi se nemuzu rozhodnout mezi Powerful vs Enhancer (samo v riftech). Porad nevim, osobne se mi vice zamlouva Powerful, je to naky markantni rozdil ve prospech Enhanceru?
fetišisticko netopírovitý wič doktor z jížní Srílanky

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tyt- ... o/44594241

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Ritual_Sac_Pet_WD by Seton

Příspěvek od Yaka » 06.01.2015, 08:24 hod.

T6 rifty = powerful. Ten buff máš 100% času.

GR podle toho - já nosím Enhancer.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“