U Andulajzny

Odpovědět
Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885
Re: U Andulajzny

Příspěvek od Yaka » 24.11.2014, 14:54 hod.

Myslel jsem - že to víte. Proto si rychle odvyknete používat SW až je nasadíte.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 24.11.2014, 15:18 hod.

Jak u kterýho buildu, ale dovolím si tvrdit, že SW (pokud tím myslíš Spirit Walk) se jen tak používat nepřestane, protože v mnoha momentech je to jedinej únik před jistou smrtí. Já si to teda bez SW neumím představit, takže i s botkama určitě odvykávat nebudu :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 24.11.2014, 15:39 hod.

Až ty boty nasadíš, tak zjistíš, že Spirit Walk opravdu nepotřebuješ... Uvědomíš si, že ti zbytečně zabírá slot pro jiný spell. Navíc jako únik stačí využívat pasivku Spirit Vesel - ikdyž jen 1x za 90sec.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 24.11.2014, 16:03 hod.

Seton : No snad to ma zena zvladne :D A ja jen dojdu domu a prubnu to.Kdyz bude nejaky brutalni cas,tak to prdim a pobeham normalne.Hlavne at je s kym zahrat.Muj cas prichodu po odpo neni zrovna idealni...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 24.11.2014, 16:18 hod.

Strecha: Tvůj čas příchodu po odpolední je docela ideální pro mě :D, začínám většinou až okolo 10, až má mladá pocit, že sem se jí dostatečně věnoval (proto taky furt ta únava a usínám v půlce riftu 8-) :twisted: ;) :lol: )
Hanacius Opravdu rád bych ti věřil, ale prostě SW ke Griftům patří podle mě :D. Určitě to testnu, bude to chtít si zvyknout, ale když si vzpomenu, z kolika s*ač*k už mě SW vytáhnul, tak nevím nevím :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 24.11.2014, 17:04 hod.

Seton : Tak to bys mi mohl venovat jeden den,aspon ze par riftu :D Teda az po mlade a PTR :) A hlavne mi neusnout :D

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 24.11.2014, 17:50 hod.

Tak hlavně se SW jsme neviditelní... To Illusorky nenahradí.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 25.11.2014, 07:04 hod.

Včera jsem překročil Styx a založil si WD Thanatos na Hardcore. To je vám zábava, úplně něco jiného. V první řadě jedu od nuly, což mě u Diabla baví. V druhé řadě nic neumím a užívám si úvodní kouzla a útoky. A ve třetí řadě mám strach, což hru velmi koření. Dotáhl jsem to na 14 lvl.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 25.11.2014, 10:10 hod.

Na HC mám tuším lvl64 WD. Taky přemýšlím, že na to vlítnu, ale pak příjde 2.1.2/sezona2 atd. a zas to odložím :D.

Jinak včera...no...co říct...bylo to...zvláštní :D.
Nejdřív GR s Yakem a Majem, 36 průlet, to byla pohoda, pak 38 tuším, že nám úplně nevyšel. Jenže co následovalo potom, to sem prostě nepobral :D :D.
Připojil se Strecha a bylo po srandě :D. Né, že by za to mohl on, ale prostě jakmile vlítl do hry, RNG se změnilo v "Generátor největšího marastu a pekla". Sorry chlape, není to tvoje vina, ale tohle bylo prostě neuvěřitelný :D :D. Najednou byl GR 32 (po předchozích x 36,37 průletech) problém! Generátor největšího marastu se rozhodl, že nás prostě nenechá si zahrát :D.

Všechny následující GR se řídily pravidlama: (trošku nadsázky tam bude ;) )
1. Pokud už se objeví normální mob(trash) je to Anarch,Skokan nebo Terror demon
2. Pokud se objeví Elite pack je to Anarch,Skokan nebo Terror demon
3. Elite packy mají jen a pouze affixy: Jailer,Frozen,Fast,Fire chains,Horde,Thunder
4. Tyto affixy se buď střídají v libovolných kombinacích nebo nejlépe vše dohromady. Fire chains affix pak vždy v kombinaci s Horde a Fast affixem :twisted: :twisted:
5. Thunder affix přichází nejlépe odnikud, nebo přes obrazovku odněkud z ****.
6. Enrage packu cíleně čeká na vyvolání FA aby bezprostředně mikrosekundu po tom nasolil Jailer a dal si double-insta-kill :D :D :lol: ;)
7. Patra GR se generují v podobě těch nejužších uliček, kde i zkušený jeskyňář dostává klaustrofobický záchvat. Takže pravidelně útočilo asi 20% FA :D
No a pak další nepodstatné faktory jako že jsem jeli 2x PetWD a já po očku sledoval televizi :lol: :lol: ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 25.11.2014, 10:14 hod.

No tak to je to, o čem jsem minule psal, že o tom raději psát nebudu :-) A taky se Střechou ;-)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 25.11.2014, 11:08 hod.

Zdar gentlemani :)

Nerozepisu se jako Seton,ale cosik tu hodim.Byla to velice vyzivna hra.Fatality na kazdem kroku jen co je pravda.Myslim,ze jeden GR 35 jsme opustili.To vazne neslo :( Ty kombinace nektere :D No je treba brat s humorem.A nechapu,ze se ta hra upravuje podle me :D Za chvilu dopadnu tak,ze se naloguju do hry,napisu ,, Cest nedame neco?A kolegove si jen reknou,hej potichu Střecha dorazil,delejme,ze tu nejsme :D ,, Pochopitelne vtipkuji a at vas to ani nenapadne ;)

At uz je vecer po odpo a zaklety Střecha ve hre ;)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 25.11.2014, 12:10 hod.

:D :D, jojo, rychle dodělejte rozjetý rifty, Strecha se chce připojit :D ;).
Člověče, úplně to vidím :D.... jedu si takhle v klidu Rifta, přicházím k Elite packu tohoto ražení: Zombie: Illusion/extra healt/poison. V tu chvílu se připojí do hry Strecha a "Prásk" Elite pack ti před očima zmorfuje na Corrupted Terror Anarch F*cking Angel : Mega Fast/Ultra Jailer/F*cking Arcane/Brutal Immortal madafaka horde :D :D :D.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: U Andulajzny

Příspěvek od maslo » 25.11.2014, 13:10 hod.

Seton: jestli dáš GR 35 v limitu bez SW tak to jsi dobrej myslím že SW je nenahraditelný a klidně ať zabírá to jedno místo (i když z pohledu SC hráče na T6 je úplně zbytečný)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 25.11.2014, 13:13 hod.

:D Bych mohl plnit funkci nejakeho viru,ktery si prizvete do hry a ona se v tu ranu stane vic obtiznejsi >:D

Jinak Tokugawo preji dlouhy zivot na HC

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 25.11.2014, 13:20 hod.

Seton: jestli dáš GR 35 v limitu bez SW tak to jsi dobrej myslím že SW je nenahraditelný a klidně ať zabírá to jedno místo (i když z pohledu SC hráče na T6 je úplně zbytečný)
Bez SpiritWalku se dá zvládnout GR35 s prstem v nose. GR38 - 39 jsem dal taky ikdyž to už tak snadné není. Jsou hráči co zvládli bez SW i GR40 (Yaka a další). Mě se zatím nepoštěstilo.
Edit: Když koukám na tvůj profil tak je jasné, že nedáš na SW dopustit. Myslím že HC se bez SW dlouhodobě opravdu hrát nedá...

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 25.11.2014, 13:23 hod.

Střecho, díky, zatím jsem na úrovni master, čiže nic moc. Doposud to šlo lehce. Až dojdu do druhého aktu, povýším a dám pětník na svíčku v kostele :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: U Andulajzny

Příspěvek od maslo » 25.11.2014, 13:32 hod.

hanacius: je jasné když dostaneš perfektní elity tak to jde dát jak ty říkáš i tu 40 ale to je dost o štěstí. Nu na HC bych tento skill nikdy nevyměnil :D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 25.11.2014, 14:25 hod.

maslo píše:Seton: jestli dáš GR 35 v limitu bez SW tak to jsi dobrej myslím že SW je nenahraditelný a klidně ať zabírá to jedno místo (i když z pohledu SC hráče na T6 je úplně zbytečný)
Opravdu nevím, proč reaguješ na mě. Já naopak psal, že bez SW si to neumím představit. Můžeš si to pročíst znova ;)
skyrim1988 píše::D Bych mohl plnit funkci nejakeho viru,ktery si prizvete do hry a ona se v tu ranu stane vic obtiznejsi >:D
:D Normal--Hard--Hell-Inferno--Strecha online ;) ;) :D

Jinak ano, bez SW jo, ale jedině s Perma fear buildem :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 26.11.2014, 10:07 hod.

Zduř všem :) ,

Tož včera luxusní hraní.Nejvíc bylo přivítání od hanaciuse :D Prý Zdar Střecha,přinášíš dneska smůlu >:D ?

Tak jsme dali pár rychlo normálních riftů a pak se přešlo na GR.Tam to až tak zlé nebylo,překvapivě 8-) nevím jak to viděl han.No ikdyž si myslím,že z nějaké časti to brzdím :) Chcípám když nemusím a nevím co ještě...No co už :D Nejhorší byl ten těžší Butcher v GR.Při něm nevím kde stát a vůbec jak se pohybovat.Každopádně byl štědrý a vyhodil ze sebe TaT rukavičky.Jsou pro mě o dost lepší než dala Kadala.Nemají sice top čísla,ale radost kurde byla :D

Obrázek
Jinač jak han odešel,tak jsem šel do fronty na PTR.Dal jsem Adventure T5 a počkal 3 min.To co se pak dělo,no brutál :D Ve hře to snad padalo ze všeho :D 5 min. a bágl plný legošek.Dobrý byl též fialový goblin,ten těch shardů rozsypal kupu,díky tomu buffu.Jako na rozptýlení dobré,ale takhle by se toho každý hned přejedl kdyby to bylo normálně...Naplnil jsem tak 3 bágly a pak šel zalehnout.Nějaká Ancient lg taky padla :D Postnu jeden kousek pro zajímavost :)
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 26.11.2014, 11:44 hod.

Tak já včera bez jakéhokoli solidnejsiho dropu. Jen zase další RamaGift.
Ty včerejší Gr byly dost opruz... ne kvuli tomu že bysme moc umírali ale hlavně ty patra. To byl děs. ..

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“