U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154
Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 21.11.2014, 10:32 hod.

No vidíš, úspěch. Za to odpojení bez vysvětlení se omlouvám, nebylo to chtěné. Dneska budu doma sám, takže si v klidu zahraju. Ty Frostburny se mi líběj, Unity mi nepadl zatím ani jeden, i když jeden je jako žádnej :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 21.11.2014, 13:18 hod.

Podle včerejších poznaků Illusory boots procházejí nejen monstrama, ale i zdmi od wallerů. Bylo tam sice husto a barevno od elem. efektů, ale podle mě jsem těma zdma tutově proběhl jako nůž máslem.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 21.11.2014, 13:27 hod.

To spíš byla díra ve zdi. Mám je taky a nezdá se mi, že by to fungovalo na zdi, navíc v popisu je to jasně psaný jen na monstra.
Ale může to být příjemnej bug :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 21.11.2014, 13:28 hod.

Souhlas, já tady někde psal pár příspěvků výše, že díky těmto botům se prochází jen přes monstra. Tak jak je přímo v popisu Illusory boots.
Taky jsem si ale všimnul, že občas projdu zdí od wallerů. Nevím teda jestli se nejedná o bug, mám tušení že dřív to nešlo...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 21.11.2014, 13:38 hod.

podle mě je to jen díra ve zdi, ono to občas není vidět z některýho úhlu, ale zdi občas úplně "nelícujou" a jsou tam malí mezery, kterejma se dá proběhnout ;).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 21.11.2014, 13:54 hod.

Možná jo... Nevím, včera jsem několikrát zaregistroval že projdu zdí ale nějak jsem tomu nevěnoval pozornost...

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 21.11.2014, 14:11 hod.

Zdur synci ;)

Takze zatim WZ nepojedes hane?Vcera jsem behal sam a neni to ono :( Takze asi zas vyvetram nekoho z WD :D At se muzu k Vam priprcnout :D

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 21.11.2014, 14:24 hod.

Mno já včera chodil taky chvilku solo. Cold build, kterej bych chtěl hrát je hodně zábavnej. Jenomže taky hodně slabej. Takže zatím hrát wiznu nebudu. Možná zkusím toho monka. Přes víkend ale stejně nebudu mít na hraní moc času, takže nejdřív v neděli...

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 24.11.2014, 09:16 hod.

Během víkendu jsem měl dva runy, abych tak řekl. První byl se Střechou. No, jak bych to napsal. Po dvou GR mi pípla v chatu zpráva od Střechy: "O tomhle nesmíme nikomu říct!" Tak vám teda nic neřeknu. Ale bylo to ukrutný. UKRUTNÝ!

Podruhé, včera, jsem měl víc štěstí. Zahrál jsem si s Poldinkou a stíhali jsme všechno dobře a hladce. Co se týče věcí, padlo prd a Kadala taky nic. Jen rukavice St. Archew's Gage s docela dobrým rollem, tak jsem je nasadil. Také jsem po měsíci provětral monka LaoTse. Je to zábavné, hrát úplně jinak než s WD, odvážil jsem se s ním na T1, možná bych dal i T2, ale všeho do času.

Hraní za úplně jinej char mě baví. Hra se zpomalí a užívám si způsob boje, krajinu a atmosféru. S Andulajznou už jsem propadl rutině, jako voják, co je na frontě už 4 roky. Vyběhnout ze zákopu a zabíjet, zabíjet, zabíjet. Rychle, efektivně a v co největším množství. Ani nemám čas potěšit se se sedmikráskou, ona má na konci okvětních plátků takové růžovofialové okolky. To Andulajzna nevidí. LaoTse zatím jo.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 24.11.2014, 09:40 hod.

No to je dobrý to tady takto napsat a nechat nás v přemýšlení co se stalo tak ukrutnýho, že to nesmíme vědět :D :D :D :D. Takže Střecha, ven s tím!!! ;)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 24.11.2014, 10:03 hod.

Zdar vsem ;)

No nic strasneho se nestalo :D Jen proste me to stvalo a bylo mi trapne.Slo o to,ze jsem za tu chvilku hry s Tokugawou chcipl tolikrat,az mi z toho bylo nevolno.Divim se,ze se me nezbavil.Hral jsem s Jade WD a to byly marasy.Odpaloval jsem to vsechno desne mimo.Pri posledni hre jsme v GR jsme chytli tak smejdsky jedoveho bosse,ze byla velka chut to vypnout.Mno aspon po jeho smrti ( konecne ) ze sebe dal lepsi Strongy se 6% CC.

Nevim jestli to bylo unavou,spatnym dnem,nebo ze to neumim hrat ( coz si nemyslim,tak spatny hrac byt nemuzu prece :D ).Jeste jednou se omlouvam :) Priste nebudu snad co chvilku dead :( To je vse...

Seton : Cuzzz sefe,kdy se vratis na live?Ja to PTR nahral,jenze cas do hry mam 2,5h :D Mozna vecer to zkusim.Ikdyz si rikam,co kdyz tam dropnu Kukri?To by me pak asi slak trefil :D
Naposledy upravil(a) skyrim1988 dne 24.11.2014, 10:07 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 24.11.2014, 10:04 hod.

Kdepak, nechcípal jen Střecha, chcípali jsme oba dva a to takovým fofrem, že už to nebylo ani vtipný :-D
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 24.11.2014, 10:19 hod.

Jo tak, no tak to se nic strašnýho neděje :D :D. No mohla to být kombinace všech možných faktorů, ale upřímně, JadeWD se prostě musí naučit dobře hrát, jinak je to k prdu ;). Trénovat, trénovat,trénovat ;) ;). Tím nechci říct, že jsi špatný hráč, to néééé, jen že JadeWD potřebuje praxi a péči :) , každej kdo ho začíná si myslí, že je to jen o tom naběhnout do marastu a odpálit, jenže je tu tolik faktorů kdy a proč to odpálit a v kombinaci s tím nezdechnout :D takže to chce fakt praxi ;).
Např. kolik zdejších Jade doktorů ví, že DoTky přestanou tikat na Illusion Elitě pokud se rozmnoží? nebo na Teleport Elitě pokud se portne? Nebo na Rift G kterej se mění na toho malýho pravidelně? Že je potřeba sledovat čísla a zbytečně nenahazovat novej DoT na už zasažený monstra, pokud jsou čísla dobrý?Že na Corrupted anděly je lepší prvně hodit Locus aby spustily stít na poison a oddělat je hauntem? že jedinej správnej postup v GR je vždy dopředu a vracet se jen pro globy? atd. atd. ;)

@Střecha: No zdravíčko :). Včera jsem to na PTR asi po hodině neúspěšnýho logování vzdal a šel na live s Yakem(nebo Majou?) ty vole teď nevím :D :D, ale ty nikde :-|
Dneska ovšem potřebuju na PTR protože mám spoustu práce s Monkem :/. Uvidíme no, třeba zas budou fronty tak se vrhnu na live ;-)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 24.11.2014, 12:55 hod.

No mas recht :) Je se to treba ucit a ucit :) Beru to asi na lehkou vahu.Kdyby jen ten cas byl.No cely tyden tomu budu ted nakladat,po odpoledni v klidku ;)

Kdyz PTR nepujde,velice rad s tebou zas zaparim ;) Mozna bych ho tez zkusil jen tak for fun :D Rekl jsem zene,at se mi tam prihlasi v 20h do fronty :D

Speedbird
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Speedbird » 24.11.2014, 13:22 hod.

Seton píše:podle mě je to jen díra ve zdi, ono to občas není vidět z některýho úhlu, ale zdi občas úplně "nelícujou" a jsou tam malí mezery, kterejma se dá proběhnout ;).
Tak jsem vcera ty botky zkousel a musim potvrdit, ze se zdi prochazet da. Behal jsem skrz ne sem a tam na ruznych mistech a nic me nezastavilo.

Speedbird
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Speedbird » 24.11.2014, 13:22 hod.

.
Naposledy upravil(a) Speedbird dne 24.11.2014, 13:40 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 24.11.2014, 13:25 hod.

Střecha: Dobrej servis od ženy :D :D. Mě takhle stahovala dopředu datáč, když sem byl v hokně abych to doma mohl hned pustit....no občas jsou to fakt zlatíčka...občas :D ;) :).
Speed: :shock: :shock: nenéééé, tak to musím dneska zkusit, to by bylo velice příjemné :). dík za test :wave:
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Speedbird
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Speedbird » 24.11.2014, 13:29 hod.

]

Speedbird
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Speedbird » 24.11.2014, 13:30 hod.

Já nosil tu růžovou lekárnu, abych mohl z těch zdí utéct, kdyby bylo nejhůř, ale s těma botama je to zbytečné.

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 24.11.2014, 13:47 hod.

Potvrzuji, včera jsem taky testoval a opravdu to funguje :)

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“