U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154
Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 19.11.2014, 08:15 hod.

Včera, jako obvykle, jsem neměl čas. Snad jen 30 minut. Vlezl jsem si do Sanctuary jako Bututka s tím, že si o Myriam aspoň přerolluji vlastnosti na gearu, který mám. Nechtěl jsem moc, jen na ramenou, hrudi a off-hand plus haunt. Skoro to vypadalo, že si ze mně Diablo dělá kozy. Musel jsem se relognout na Andulajznu a dát do truhly materiál, aby se to vůbec povedlo. na každé z těch tří věcí jsem udělal reroll aspoň 30x, než mi padl haunt...
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Speedbird
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Speedbird » 19.11.2014, 08:30 hod.

Jo, je to mrcha. Ja uz na brnku udelal X pokusu a haunt stale jen 14%. A to uz jsem ty hadry vymenil za novy, pac jeden pokus byl uz za 9 mega. Na novych uz po me chce 6 a furt nic. Nehlede na to, ze to nehorazne zere matros (50 ks na pokus).
Naposledy upravil(a) Speedbird dne 19.11.2014, 08:34 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 20.11.2014, 07:02 hod.

Dobre rano vsem ;)

Vcera docela good parba.S par lidma vcetne hanaciuse,jsem se podival,az na GR 39.No docela casto jsem chcipal.Nedivim se :D Snad jsem to moc klukum nebrzdil.Jo a jeste hanovy dekuji za doexpeni Wize Harryho P. :) Zrejme se na neho ted zamerim.

Jinak opet pripominky k dropu.Je to strasne,strasne a jeste jednou strasne :D Ja vim,ze nemuzu denne hrat 20h. ,ale snazim se alespon denne 3-4h.Naznak neceho lepsiho by mohl sakra byt ne?Preci neni mozne,ze pada jen samy odpad.Na tom GR 39 jsem mirne doufal a zase hole nic :( Ne ze bych vylozene brecel,jen me to krapet stve.Proto se ted dam na Wize,at uklidnim svuj zal :D

K dropu jen,padla mi dalsi kostka.Toz jsem s ni poladil jednoho 2h macika a dal ho Harrymu :) No v jednom NR jsem vyzabijel partu smejdiku s pytlikama.Pro me velky uspech :D

Lovu zdar a hezky den :)
Naposledy upravil(a) skyrim1988 dne 20.11.2014, 07:08 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 20.11.2014, 07:06 hod.

S dropem naprosto souhlasím. Už mi tak dlouho nepadlo nic, že jsem včera hodinu hrál místo Andulajzny Bututku, abych přišel na jiné myšlenky. Všechno, VŠECHNO, co padá, rozkládám.
Dnes je čtvrtek, takže předpokládám, že se dostanu ke hře na delší dobu. Už se celkem těším :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 20.11.2014, 07:39 hod.

Melo by prijit nejake zlepseni,jinak rezignuji a davam pauzu :D

Tak to dneska muzem neco dat,co rikas Tokugawo ;) Treba se nase smula spoji a vysledkem bude pro nas happy drop day :D

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 20.11.2014, 07:42 hod.

No jasně, Střecho, kápl jsi na to, mínus a mínus dá rozhodně plus :)
Pro jistotu pověsím nad monitor mandragoru a zapálím kadidlo :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 20.11.2014, 07:56 hod.

Proste to zlepseni prijde.Ono se to protrhne a pak nepochopime :D Ja si alespon zapalim svicku ;)

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 20.11.2014, 08:49 hod.

Mě ani tak netrápí drop. Téměř všechny nejlepší itemy už mi padly (Kurki, Furnace atd.).
Spíš už mi nějak chybí chuť do hry. Včera jsem to zapnul cca na hodinu, proběhli jsme několik GRiftů a vypnul jsem to.
Můj největší problém je starý PC, kdy mám opravdu problémy hrát v plné partě. Když hrajeme třeba ve třech 2x WD + 1x Monk tak se to celkem dá. Nejhorší je to hrát v partě s DHčkama. Včera sestava 2x WD + 2x DH a byl jsem stabilně na 8 FPS. V tomto okamžiku mě hra opravdu přestává bavit.
Pravdou je, že můžete namítnout ať si pořídím novej HW ale upřímně - Diablo 3 ve stavu v jakém se nachází mi za to opravdu nestojí.
Nezbývá mi než čekat na zázrak, kdy Blizzard hru alespoň trochu optimalizuje (pokud vůbec někdy).
Hrát za wiznu, která je za tu dobu co ji hraju už celkem dobře vybavená, mě moc nebaví. Hraje se pořád jen Firebird a je to nuda. Rozjel jsem ještě Cold wiznu, kterou jsem nedokončil. Asi se k ní vrátím, když mi padnul ten Rimeheart... Problém může být, že Cold wizna se nedostane na vyšší GR ale určitě to bude o dost zábavnější.
Tak si říkám, že když jsem ti Střecho pomohl dolevelit tu wiznu, tak bysme mohli k tomu sednout. Já cold a ty třeba fire nebo cokoli.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 20.11.2014, 09:09 hod.

Co se zábavy týče, asi si také začnu hrát s monkem, kterého mám na 70 lvl. Je to lautr jinej způsob hraní.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 20.11.2014, 09:29 hod.

Neni problem hane.Klidne muzem spojit sily ;) Ja to vidim na Fire styl.Mam uz i 2 kusy z toho setu.Neni to zadna slava,ale to prijde ;) Musim vazne od WD spocnout.Honba za Kukri a Furnace ve me probouzi zoufalost :D

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 20.11.2014, 10:14 hod.

Mě na tom dropu štve spíš to, že jak mám více postav, tak mám totální nedostatek R-giftů. Od zavedení této šikovné vychytávky mi padly kostky jenom DVĚ ... to snad kruci není možý !!! A to hraju docela dost :{ A nedávno jsem tolikrát otočil u kozaté madam ... už ani nevím co to bylo za předmět a vlastnost... až jsem se pak vyděsil při pohledu na pouhých 20 zbývajících FS ... A to jsem se v podstatě pořád i při občasných rerollech držel na stavu 200ks nebo více. Takže teď chvíli drop čehokoli ... a šup rozložit. Ale hlavně ta kostka kruci! Nejlépe tak 3, protože 2 bych potřeboval použít hned a 1 do rezervy .... až padne Kukri (čili rezreva na věčnost) :D
Naposledy upravil(a) pan HU dne 20.11.2014, 17:56 hod., celkem upraveno 1 x.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 20.11.2014, 10:16 hod.

Podle toho, co tu čtu, a taktéž podle vlastní zkušenosti to vypadá na jeden Ramaladni's Gift na 100 PLVL.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Kuki10 » 20.11.2014, 10:21 hod.

Jak u koho no...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Dava_C » 20.11.2014, 10:25 hod.

To je dost zavádějící, PLVL není dobrá měrná jednotka. 100 PL od 1 - 100 je 8 miliard xp a 100 PL od 700 - 800 je 1746 miliard xp :). Myslím, že poměrně slušně podloženou statistikou 27 Giftů (mám jich 35, ale pak se do toho začaly míchat i bounties a to šel průměr dolů) je půrměr 27 - 30 miliard xp/gift, chceš li to vztáhnout k PLVL resp. xp a to ještě v případě T6 only riftům.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 20.11.2014, 10:31 hod.

Jak se začne počítat, tak ztrácím zájem. Já byl tenkrát na základce nemocnej ;-)
Nikde nevidím započítaný koeficient štěstí násobený modlitbou ;-)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 20.11.2014, 11:12 hod.

Hanacie, koukej, hned jsem si na Tebe vzpomněl :)
https://plus.google.com/102518365620075 ... Yy6Axg9fKG
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 20.11.2014, 11:19 hod.

O Rgifty nouze neni.Vcera dalsi kus a to jsem pred nim jeden pouzil.Takze mam porad 3.Jde mi o ten drop :D Nechci vse hned,pouze jen male motivace :) Jenze asi zadam moc :(

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 20.11.2014, 11:38 hod.

Někde na DF.com byl uveden přibližný počet RamaGiftů v závislosti na levelu Paragonu. Podle mě to ale moc neplatí. 4 kousky RG jsem již použil a 5 mi jich leží v truhle. Dalších cca 5-6 jsem rozdal. S dropem RG nemám problém. Mám problém s dropem kvalitních zbraní abych je mohl použít :D
Hanacie, koukej, hned jsem si na Tebe vzpomněl :)
- hezká myšlenka a ta fotka je taky dost dobrá, asi ji šlohnu a upravím avatara, to černé pozadí by na tenhle web sedlo jak (_!_) na hrnec.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 21.11.2014, 09:08 hod.

Včera bylo doma trochu husto, vyříkávali jsme si priority, takže jsem se nečekaně odhlásil už v osm. Ovšem hraní bylo po delší době úspěšné, co se dropu týče. Začal jsem s Jade Bututkou, kterou ještě moc neumím a nemám ani kloudnej gear. A ejhle, dropl jsem The Tall Man's Finger a k tomu i docela slušnej. Tak jsem se přelogoval na Pet Andulajznu a prsten jí nasadil a hned vyzkoušel. Hrálo se dobře. Lépe než se třemi psy. Navíc jsem vrazil trochu materiálu do Mask of Jeram, kde jsem měl, tuším 3,5% CC. Podařil se mi reroll na plnou palbu, což je 6%. Takže posun. Stone of Jordan dostane Bututka, vzhledem k divočině doma jsem nestihl nasadit. Bututku hraji zatím na T3, ale myslím, že se SoJ se posunu na T4. Priorita jsou teď topazy, nemám na Bututce ani jeden, sotva jsem jimi vyzbrojil Andulajznu. Vidím to tak, že s Andulajznou vždycky rychle nasbírám materiál na crafting a reroll a hrát pro zábavu budu nějakou dobu s Bututkou. Abych ty holky divoženky trochu srovnal, Bututka má 443 elite kills, zatímco Andulajzna 9138.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 21.11.2014, 10:27 hod.

Včera bylo doma trochu husto, vyříkávali jsme si priority....
Aha tak proto jsi na mě s Majklusem nereagoval. Dlouho jsi tam nebyl tak jsme to leavnuli a založili novou hru. Jestli si to Diablo neprosadíš, tak jsi u mě mrtvej muž :D
Já včera zkoušel chvilku Cold wiznu, výbavu na ní už mám sice docela solidní ale je faktem, že ten build prostě nemá na GR. Sotva jsem byl schopen zvládat T6. Ale určitě domu dám ještě šanci. Pak jsem ale přešel znovu na WD a hrál vlastně celej den s Majklusem.
Drop mi včera taky docela přál. Ani jsem neočekával, že by mohlo něco použitelného padnout a nakonec přece...
Frostburny pro cold wiznu. Stačí jen rollnout CHC místo Life per Hit
Obrázek

Další Unity. Sice jich mám v truhle dost ale uložil jsem další, nemá úplně špatnej roll
Obrázek

Pox Faulds udělaly asi největší radost. Celkem dost mi přidaly oproti původním. Ještě musím sehnat lepší Illusory boots...
Obrázek

Pak mi padlo nádherné Thunderfury s vysokým rollem 2300 dmg, +10% dmg, 748 Int a Socketem - taky se povaluje v truhle.
A samozřejmně další Ramalandi´s Gift.

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“