U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov
Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 13.11.2014, 16:08 hod.

Ja vim muj prichozi cas neni moc idealni :( Tak aspon na par riftu :D Pristi tyden si uz snad zaparim i s panem Tokugawou ;)

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 13.11.2014, 16:10 hod.

Teď zrovna se pařím v kupé ve vlaku: topení vypnuté a vedro jak va Sahaře. Potřebuju pivo, nějak dobře rollnuté. Ježka nebo Vévodu. Nebo Kocoura...
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 14.11.2014, 07:05 hod.

Včerejší hraní impozantní. Nejprve sólo, běhal jsem s Pet Andulajznou bounties. Posléze jsem se připojil k hanaciovi, udělali jsme pár Riftů, abychom se, jak hanacius podotkl, rozehřáli. A následně GR. Dostali jsme se až na GR35, což je moje maximum, bohužel jsme guardiana nestihli udolat. O pár sekund. Taková smůla. Úzké chodby, všechno šlo jako po másle. Až jsme došli ke dveřím, za kterými se chodba stáčela a za kterými bylo naskládáno nepočítaně packů. Nemohli jsme se přes ně dostat, padali jsme jako mouchy, oba jsme se potkali i ve městě, když jsme si opravovali u kováře totálně zničenej gear. Navíc doběhnout od checkpointu k těm prokletým dveřím vyžadovalo dost času, ale aspoň mi rychle utekl cooldown na vyvolání fetišů.

Podobný problém jsme měli v jiném GR, kde na nás Rift Guardian posílal nějakou jakoby mlhu ve svazcích, já šel dolů na IK snad stokrát. Bohužel RG stál hned u vchodu. Souboj vypadal následovně. Dostal jsem IK, zatímco hanacius bojoval. Ovšem marně, leč RG byl vůči sacrifice imunní. Reinkarnoval jsem se na checkpointu pár yardů od RG v okamžiku, kdy zemřel hanacius. Bohužel cooldown mi nedovolil vyvolat nejen feťáky, ale ani zombie dogs, takže jsem ve Spirit Walku proběhl Guardianem, hodil mu pod nohy piraně a poslal za ním jednu dvě várky Addling Toads. A dostal IK. V ten moment už přibíhal hanacius. Co s Guardianem dělal on nevím, protože já právě reinkarnoval na checkpointu. A tak stále dokola, občas jsem stihl i vyvolat cirkus, když mi doběhl cooldown. Musel jsem se smát.

Popadalo mi několik Jade věcí, schoval jsem je do truhly a když jsme se s hanaciem rozloučili, relognul jsem z Pet Andulajzny na Jade Bututku a vyměnil jí právě droplé kusy gearu. Také jsem jí nasadil Hwoj ze včerejška a u Myriam provedl nějaké rerolly. Moc ne, chybí mi materiál. I tak jsem ale doplnil Jade set na max a hraní získalo úplně jiný nádech. Zatímco minule jsem s každým mobem bojoval neuvěřitelně dlouho, teď se mi dařilo dávat celým skupinám harvestováním prakticky IK. Podotýkám, že vzhledem ke stavu gearu zatím na T1. Navíc mám v rukou dvouruční Maximus, který vyvolává dost často démona, spojeného se mnou řetězem zraňujícím fire dmg (rerollnul jsem na cold). Přijde mi, že se to nesmírně hodí. Když nemám nabito na Soul Harvest, proběhnu několikrát řetězem přes skupinku v piraňádu a je to. To Jade mě vážně baví.

EDIT: A abych nezapomněl. Druhej Ramaladni's Gift!
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 14.11.2014, 08:42 hod.

Poprvadě jsem čekal, že se v GR dostaneme mnohem dál než lvl 35 ale moc se nám roll riftů nepovedl. Když už tam byly celkem snadné mobky a elity tak to pos*al GRift Guardian nebo nesmyslná mapa. Ten včerjší RG Perdition je jeden z těch extrémně těžkých. Všechny jeho útoky se dají snadno přežít - jediné co je pravidelně IK tak je Teleport Charge (kdy se portne a jebne vší silou). Nikdy jsem vyšší GR nestihnul pokdu tam byl tenhle zmetek.

Jinak já se včera odpoledne před příchodem Andulajzny pokoušel o solo GR.
Začal jsem na ranku 35, který jsem měl v inventáři.
LVL 35 - rezerva 9 minut
LVL 37 - rezerva 4 minuty
LVL 38 - rezerva 1,5 minuty
LVL 39 - nestihnul jsem o pár vteřin

Ten lvl39 bych ale s přehledem stihul, jenže jsem na začátku udělal dvě hrubky (smrti) a čas už jsem těžko stíhal. Navíc tam bylo plno Anarchů a Exarchů. Po tomto GR je připojila Andulajzna, takže už jsem dál nepokračoval.
Mám přichystáno několik ranků 38, 39 a 40. Ty plánuju otestovat v pondělí nebo úterý. Po včerejším testu ale vím, že lvl 40 se Sacrifice buildem opravdu není vůbec nereálné. Co mi také dost pomohlo je pasivka Fierce Loyalty, která přidává jednoho Punťu a zvyšuje movement speed na max. Takže normálně běhám rychlostí jako bych byl ve Spirit Walku.

Včera jsem taky testoval funkčnost kombinace Fox Faulds a Illusory boots, jak to hrál raijin. Díky tomu je možné z buildu odstranit přebytečný Spirit Walk a místo toho dát Summon Zombie Dog s runou Final Gift, která způsobuje 15% šanci na zanechání Health globe po obětování psa.
15% se může zdát málo ale v praxi to funguje opravdu skvěle. V boji globy padají prakticky pořád a díky tomu mám pasivku Gruesome Feast nastakovánu stále na 5. Když k tomu přidám bonus z BBV - Slam dance a bonus ze Sacrifice (v průměru 2-3 stacky, někdy dočasně 4-5 stacků), tak moje DPS sheet šplhá k 6 milionům a to už je solidní. Samozřejmně, že tenhle boost trvá v průměru 2-3 vteřiny jelikož maximálně nastackovaný bonus ze Sacrifice prostě udržet nejde.
Problém je v tom, že moje Pox Faulds mají hodně nízké staty, takže na vyšší GR to zatím není. Kadala samozřejmně dělá, že tyhle kalhoty vůbec nemá :D
A Illusory boots se zatím nedaří sehnat fakt TOP. Ale všechno bude :D
Co se včerejšího dropu týče, tak to nebylo vůbec zlé. Vlastně jsem ani nečekal, že by mohlo něco použitelného dropnout. Nakonec jsem získal 1kousek Ramalandi´s Gigtu, 1 kousek Unity (celkem povedený roll - 490 Int, CHC 5,5%, Elit dmg +15%, socket, redukce ranged attacker) a taky 1 kousek Witchong Hour (ten je ovšem rollnutej na DH a celkem slabě).
Kolem půlnoci jsem to ještě zapnul, že bych dal s někým pár riftů ale nikdo nikde. Friendlist zel prázdnotou a v clanu bylo nějak nezvykle málo lidí.
Sólo se mi hrát už nechtělo, tak jsem to vypnul a šel spát.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 14.11.2014, 09:12 hod.

Mně padly Illusory boots hned první společnou hru. Stihl jsem je rozložit dřív, než jsi napsal, že je sháníš. Ale myslím si, že by Ti stejně nebyly. Na Andulajznu už mi nepadl žádnej gear dobře tři týdny. Nemám jak se vylepšovat, než snad jen dodělat poslední dva topazy na max, což jde pomalu. Rubíny bych mohl dláždit Tristram. Topazů mám zatraceně málo. Kadala mě škádlí a obávám se, že přes tisíce shardů, které jsem jí už narval do... no... třeba do chřtánu, mi Tasker and Theo nedá. Aspoň z ní vypadly lepší Jade rukavice, víc ale nic. Když k ní jdu se stovkou shardů, vypadnou z ní čtyři věci, modré a žluté, ani mi to nevadí. Ale když mám nabito za 500 a ta mizerná švédská vlajka mi naplní bágl, to cítím vážně silnou frustrace. Aspoň, když kolem ní jdu, jí hodím pod nohy piraně.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 14.11.2014, 09:33 hod.

Tak ony jsou stejně itemy z cashek Account Bound, takže by mě určitě nebyly :D
S Illusorkama problém není, ty prostě budu farmit a za několik runů prostě musí padnout nějaké se super rollem. Horší je to s těmi Pox Faulds. Teď když se dívám do drop tabulky tak zjišťuju, že Pox Faulds mají šanci na drop/gamble 3,77%. Jenom Wizard má tu šanci vyšší 4,65%.
Takže předtím, než půjdu za Kadalou tak si přepnu na wiznu :D
Jestli ona ta Kadala ti nechce dát právě kvůli těm piraňám pod nohama :D

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 14.11.2014, 09:35 hod.

Víš, říkám si, že by ty piraně mohla Kadala brát pozitivně. Jako ty thajské rybky, co za výlohou okusují zpocené nohy turistům :)
Naposledy upravil(a) Tokugawa dne 14.11.2014, 10:30 hod., celkem upraveno 1 x.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 14.11.2014, 10:29 hod.

Zdur kluciii :) ,

Hezky jsem si pocetl jak Vam to vcera slo.Ja to nejak nezvlad a venoval se jinym vecem :D Jenze dneska to uz nehrozi.Takze po odpoledni bude zase HELL PARTY V D3

Tokugawo ty Taskry ziskas.Uvidis.Ono je to frustrujici,taky jsem se tak citil...No a nakonec se ta baba zlomila po nevim kolika tisicech shardech.Bohuzel kvalitou ty me prvni TaT nefiguruji...I tak je radost :)

Takze pevne nervy a lovu zdar ;)

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 14.11.2014, 12:01 hod.

Včera si ze mě Diablo snad dělalo srandu ... obecně nemám vůbec rád fire DMG a to z toho prostého důvodu .. že ho jedou skoro všichni. A jako naschvál včera pršelo vše s bonusy do fire dmg ... Cindercoat, maximus, magefisty, prsteny, amulety ... i nějakej pásek tuším co dává fire... >:roll:

Dneska chci i něco co použiju :D jinak ... :evil:
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 14.11.2014, 12:05 hod.

Ještě mě napadlo ... s těma ilusory botkama se projde i skrz zdi od wallerů nebo jen skrz potvory?
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 14.11.2014, 12:39 hod.

"You may move unhindered through enemies." jenom přes monstra...

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 14.11.2014, 20:11 hod.

Jen tak na okraj ... poprvé jsem dnes zkusil tu řeholi vykraftit si hellfire amulet. Pár klíčů jsem měl, další jsem musel nafarmit. A hned první fakt skvělej roll ... DMG mi to zvedá o 11% proti tomu co mám teď. Ale pasivka bohužel Spirit vessel na posílení skillů, které vůbec nepoužívám :OXO

I když koukám, že ono to má i sekundární přežívací záchrannou funkci. Tak to ho přece jen budu používat. Jen nezapomenout, že Arcane DMG už nás neléčí, ale ... :green:
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Kuki10 » 14.11.2014, 20:36 hod.

Na HC bych za takovej zabíjel.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tyckin » 14.11.2014, 21:21 hod.

Já bych zase potřeboval na HC (nonseason) vyepxit - nějaký dobrovolník? Už jsem asi 25lvl :) Mám starej HF ring a šutr v hlavě. Odpolední a večerní hodiny jsem k dispozici, snad na mne ta Kukrina čeká na HC doufám :D
EDIT - už jsem 70lvl, když si mne někdo na HC přidá, zlobit se nebudu :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 18.11.2014, 09:53 hod.

Kde Vám byl konec o víkendu? :D nebo byl problém u mě? v sobotu jsem se k tomu dostal až ve 12 večer (nikdo) a jel do 7 do rána(nokdo). V neděli asi od 8 večer (nikdo) až do rána a zase nic :/ :/.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 18.11.2014, 09:56 hod.

Já měl prodlouženy chlastaci vikend takže nebyl moc čas.... dneska j tomu určitě sednu

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 18.11.2014, 09:59 hod.

Trošku jsem hrál, němnóžko. Včera večer jsem pomohl Poldince vytáhnout na 70 lvl další postavu. Považte! Já byl ten tahoun :-D To se to mění :-D Jinak bych řekl že celkem bez zážitku. Běhal jsem rifty kvůli shardům. A Kadala nic. Už se mi nechce žádat jí o něco jiného, když už jsem za ty TaT dal tolik tisíc. Říkám si: Teď už to MUSÍ padnout. Nepadlo.

Začínám se ve hře trochu nudit. Potřebuju vidět nějaký pokrok, a ten nevidím. Nemohu se posunout jinak, než změnou gearu. Bohužel nic z toho, co mám na sobě, mi nepadá. Nikde. Pouze pásek od Blackthorna, a ten mi přidal půl procenta. Jo, abych jen nemrmlal: všechny topazy už mám na max. Aspoň to.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 18.11.2014, 10:21 hod.

Jo jo ... bylo to rychlé :wave: Děkuji. Měl jsem v inventáři skoro komplet výbavu na postavu s Fire DMG. Tak jsem si založil ještě jednoho WD a trochu si s tím zablbnul. Zkusím pro srandu tu postavu přeházet tak, abych byl já tím, kdo dává DMG a s pomocí šutru na zvednutí DMG primárního kouzla momentálně plánuji metat Firebomb všude kolem sebe. Taková postavička pro zábavu ... Zkoušel jsem to zatím bez toho šutru na T5 včera a DMG s fire bonusama naprosto dostačující. Možná to celé ještě trochu poladit s mass confusion nebo s něčím takovým. Ale musím trochu pořešit obranu ... jsem na 2 rány mrtvej :-)

A vyzkoušel jsem ty rukavice, co dávají 10 minut shrine efekty. To je ale sakra znát !!!! Nechám si je zatím, přestože mám v truhle asi nejlepší magefisty, co jsem kdy na kom viděl :love:

Ještě zkusím RIFT a pokud ty rukavky berou i ty RIFTový shriny na 10 minut, tak to bude hodně rychlý ... zejména ta jak to pak bleskama kosí člověk vše instant kill ... to bude rift tak na 2 minuty i s bossem :D
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 18.11.2014, 10:39 hod.

No 3 dny volno a ja to nejak propasl.Moc jsem tomu nedal :( V patek se chtel Seton pridat a uz nedosel.Ja si pak podle fora usoudil,ze cely vikend nekde kali :D Tak jsem na nej necekal :(

Musime to dohnat :D

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 18.11.2014, 23:26 hod.

Tak bohužel ... ty rukavice na prodloužení shrine efektů na 10 minut nefungují na ty velké Riftové ... čili je to v podstatě na pikaču :-( Nahazuji tedy magefisty a jdu si hrát na WITCHMUDr s ohněm pro zábavu :-)
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“