U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110
Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 12.11.2014, 12:19 hod.

Dík Setone za objasnění Jade WD. Přesně tohle jsem potřeboval vědět, jestli dávat pryč AS apod.
Dneska to snad testnu. Myslím, že už teď mám docela solidní gear: http://eu.battle.net/d3/en/profile/hana ... o/46733143
Jen jsem ještě nerolloval staty na některých věcech. Samozřejmně by mohly být některé části setu lepší ale to přijde časem. V podstatě je to momentálně jediné co doteď mám...
Suma sumárum: veškerej AS rollovat na CDR či defense stat předpokládám (takže přerollovat RoRG, sehnat ramena s CDR). Zároveň na ramenách a chest armor by tedy měl být +% dmg Haunt. Nevím jestli je možné ho rollnout i na pásku, kalhotách a botách..? Ale předpokládám, že asi ne...
Každopádně vím, za co utrácet shardy - Quetz helma s dírou a CHC

Edit: Ještě dotaz. Má tvůj prsten skull grasp nějakej hlubší smysl? Nebylo by lepší tam mít Cold SoJku či Unity..?

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 12.11.2014, 12:21 hod.

Se budeme, hanacie, muset teď domlouvat :) Dva Jade je blbina, ale Jade a Pet se pěkně doplňují :)
Tedy... když budu stát za Tebou ;-D
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 12.11.2014, 12:33 hod.

@Hanacius: jojo, AS pryč a pokud na té věci půjde, tak CDR nebo jinej offenziv/defensive stat (podle možností toho daného kusu).
Haunt na ramenech a chestce. Pokud se jede 1H varianta s mojem tak jeste mojo myslím jde na +haunt.
Hlubší význam můj Skull opravdu nemá :). Unity mam na solo pěknej (ale postava zůstala ogearovaná z party ze včera, vždyť víš že sem tam byl :D ;-).
Tento mám do party, protože má pěkný staty a SoJ druhej nemám (první je s Phys na Petovy).

@Tokugawa: Ale jo, dá se, není to ideální, ale včera jsem tak běhaly s Hanem a Strechou.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 12.11.2014, 12:41 hod.

Mě teďka čeká na SacBuildu ještě úprava kalhot a bot (Pox Faulds + Illusory boots), tím pádem odstranění SpiritWalku a nahrazení ZombieDogem nebo něčím ofensivním. Pak proběhne test v GR. Předpokládám, že lvl 40 bych pak měl dát.
Pak následuje Jade WD. Myslím, že u něj to bude hodně snadné sehnat solidní gear. Prakticky většinu mám v truhle. Jen matroš na reroll. Zbytek padne během několika dní.
Následujícím cílem je pak Monk ale to je spíš tak nějak výhledově.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 13.11.2014, 07:56 hod.

Původně jsem zamýšlel zápisky ze hry trochu... jak bych to... literaturizovat :) Ale ono to nejde! Hra se odbývá v takovém fofru, že mezi rifty nestíhám ani odložit gemy do bedny! Takže místo literatury pouhý výčet. A navíc velmi krátký. Jediné, co mi padlo, je Hwoj, který jsem chtěl na Jade Bututku, kterou právě stavím. Proběhl jsem s ní jedny bounty a přepnul se na Andulajznu a drze se přifařil k hanaciovi. Ten člověk (primát, lidoop) má nesmírnou trpělivost a já umírám, i když se snažím držet za ním ;) Během riftů se k nám přidal ještě nějaký monk od hanacia z klanu a hnedle mi padly Inna kalhoty a chest. Vzhledem k tomu, že mám jednoho monka vyleveleného a že si s ním chci časem zahrát, mě to potěšilo.

Má cenu se zmiňovat o Kadale? No jasně – nemá :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 13.11.2014, 08:16 hod.

Mě se právě ani nezdálo, že bys nějak moc umíral. Naopak bych řekl, že už si to T6 dáváš celkem v pohodě. Navíc já taky občas umřu, většinou reflect nebo frozen. Takže to vůbec není o tom, že bych s tebou měl mít nějakou trpělivost.
Včera večer jsem se pak věnoval GRiftům (se Skyrimem a Setonem). Těch GR jsme udělali celkem dost ale celkově za včerejší den mi nepadla ani jedna použitelná legendárka. O Kadale ani nemluvim. Zřejmně jsem neměl svůj den :D
Včera, když jsem to vypínal tak bylo 01:30 a Seton se Skyrimem plánovali ještě pokračovat. To by mě zajímalo do kolika hodin u toho vydrželi. Já už neměl sílu ani klikat :)

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 13.11.2014, 08:19 hod.

Víš co, já vstávám v pět ráno. Už takhle balancuji na pokraji smrti vyčerpáním a nikde žádnej health globe :)
Mám u PC jen takovou malinkou myš k notebooku. Z Jade WD mě chytají dost křeče do ruky. Asi napíšu Ježíškovi. No... když si uvědomím, jak Ježíšek přistupuje k mému hraní... ne, nenapíšu, stejně by mi ji nepřinesl :-D
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 13.11.2014, 10:06 hod.

Dobre rano vsem :) ,

Mno na hodinach bylo asi 03:00 :D Taky jsem uz klikal z povinnosti,ale porad jsem cekal tu KUKRI,no jeste se ji nechce na svet :( Jinak parba luxusni.Docela vysoke GR jsme rubali :) Sam bych si tam ani neskrtl...Takze diky kluci ;) A drop byl vazne strasny jak psal han.U takovych GR jsem doufal v neco lepsiho :) Kadalu radeji nekomentovat :) No pres to vsechno dockal jsem se sveho 6 derovace (3 mam v truhle) a posledni boss mi dal luxusni JADE BOTKY,mely 495 int 495 vit 100 AR a nejake % do nevim ktereho skillu.Seton se do nich hnedka zakoukal,tak si je zkusil jestli mu budou :) a vypada to,ze pasujou nadherne...Aspon i ja muzu cosik podarovat ;)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 13.11.2014, 10:18 hod.

Han, Strecha: No bylo opět výživný včera :). Jo, tuším, že bylo okolo 3 ráno když jsme se Strechou končili :D. Docela porod dneska ráno, loučil jsem se s postelí se slzou v oku, jako tenkrát se svým první autem :D.
Strecha: Mohly byt o číslo větší, tlačí mě v nich noha, ale co už, když maji takový staty :D ;-). Díky za botky ;-).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 13.11.2014, 10:25 hod.

Jade bačkory bych také potřeboval, snad je Pet Andulajzna najde. Vůbec drop za poslední dva týdny za moc nestojí, na to, že jsem se přesunul na T6. Ale co. Na druhou stranu, když pominu fakt, že nemám komplet Jade set, ty Illusory boots jsou moc fajnová věcička :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 13.11.2014, 11:03 hod.

Dneska bude poor drop určitě pokračovat... :-|
Potom budu mít přes víkend pauzu jelikož pojedu na Moravu, takže na Diablo nebude moc čas. Spíš to bude o kalbách s kámoši a na pár dní vypadnout ze Sanctuary světa. Jestli to o víkendu zapnu tak maximálně na půl hoďky na pár riftů.
Tím pádem očekávám po víkendu super drop jako vždycky po delší době nehraní...

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 13.11.2014, 11:05 hod.

Tyhle konspirační teorie mě strašně baví :)
Jak si člověk dokáže přiohnout realitu :)
Věř, a víra Tvá Tě uzdraví :)
U Kadaly věřím každý den.
Každý den míň a míň :-D
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 13.11.2014, 11:14 hod.

Mno lepsi boty nez ty vcerejsi jsem nevidel :D Toz at dobre slouzi.Budem doufat,ze se to zmeni s tim dropem :D Ikdyz nemuzu si stezovat az tak moc.Ziskal jsem Strongarmy a nedavno i ty Taskry.Staty nic moc,jenze musim byt rad i za to.Jj Tokugawo hraj Andulajznu,ta ti hezky nadropuje pro Bututku ;)

Uvidime co prinese dnesni vecer :)

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 13.11.2014, 11:17 hod.

To je taková moje pověra, že když to pár dní za sebou nezapnu, tak potom přijde zajímavej drop :D Vím, že je to blbost...
Jakoby se někde uvnitř zdrojového kódu plnil pomyslný pohárek dropu, který přeteče s přihlášením po delší době :D :D

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 13.11.2014, 11:19 hod.

Střecho: Dnešní večer přinese rozhodně aspoň 3 hodiny hraní :) Teď, co se týče Andulajzny, se hraní posunulo do rutiny, která není až tak zábavná. Bounties a rifty a GR, jen kvůli dropu, který se ale moc nekoná. U Bututky je to lepší v tom, že nemám gemy, nemám gear, nemám zkušenost a proto mě to celkem baví. Bohužel mě limituje ta ntb myš, nevydržím hrát Jade dlouho, po chvíli se přepínám na Pet, kde už to zvládám. Hm... jdu se kouknout na nějaké vícetlačítkové myši :)

Hanacie: Já to moc dobře znám. Teď jsem tu upgradoval aplikaci na serverech a všichni kolegové museli držet palce. Minule nedrželi palce na nohou a v upg byla chyba. Teď jsem je donutil držet i ty a upgrade dopadl perfektně :-D
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 13.11.2014, 14:40 hod.

No do 3 rana to uz asi nebude :D Mam sice odpoledni,ale i tak moc nepospim.Maly se budi brzy :D A dnes si zaradim jen s hanem,pokud bude chtit :D Seton nebude pritomen.Jde na pivsona :D

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 13.11.2014, 15:11 hod.

Mno tak se mnou klidně zahrát můžeš ale uvidím, jak moc mě to bude ještě bavit až ty pozdě večer přijdeš.
Dneska mám v plánu chodit opět převážně GR. Odpoledne bych rád zkusil pokořit solo GR39-40. Snad se aspoň ta 39ka podaří...

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 13.11.2014, 15:32 hod.

Já online budu určitě, tak mezi osmou až desátou.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 13.11.2014, 15:39 hod.

Taky bych na to měl tak kolem 20:30 sednout ... včera padl ten prevent arcane amulet s lepšíma statama trochu než jsem měl a s +18% posion DMG. Takže jsem se maličko hnul. Ale než mi kozatá hodila aspoň přes těch 90 do CHD, tak jsem musel kraftit přes 100 červenejch šutráků ... to byl vopruz !!! :OXO

A včera mi zase padaly JADE věci ... min. 3. Takže bych mohl něco odhodit ... ;)
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 13.11.2014, 15:41 hod.

Botky, pane Hu, odhoď botky :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“