U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154
Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 08.11.2014, 14:34 hod.

Klobouk dolů, hanacie :) Teď momentálně bych na to asi neměl trpělivost, i když pátá pasivka by se hodila velmi :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 08.11.2014, 14:38 hod.

Jo ta pasivka se hodí, můžu mít tak pasivku na čokla, což se pro sacrifice build hodí. Když budu chodit s MoJ, tak tam můžu švihnout třeba Jungle či cokoli jiného. Mám radost :D

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 08.11.2014, 16:03 hod.

Ja se nemuzu toho Jade WD nabazit :D Uz mi to odpalovani celkem jde...Teda snazim se :)
Dej vědět až budeš ve hře... dal bych s tebou pár riftů. Taky skládám Jade. Většinu důležitého už mám, jen mi chybí Jade armor. Tak že bys mě ho pomohl získat :D
Ty itemy ještě nemají upravenej roll ale základ je to myslím solidní...
Ten Jade dává pěkný pecky ale jsem zvědavej jak je na tom s defense, když je prakticky skoro pořád v centru boje :shock: Musí to být masakr...

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 08.11.2014, 16:10 hod.

Jé, teď jsem 2 h hrál a Jade padly asi 3 kousky ... rozloženo. Ale po deváté k tomu tak na 2 hoďky ještě asi sednu.
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 08.11.2014, 18:00 hod.

to Hanacius:

Zdur chlape.Mno pecky to dava solidni,neni ani cas sledovat kolik to dela.Videl jsem jsem treba cislo i za 300 M. No neresit,staci se naucit to odpalovat.Urcite dam vedet ;) Chestu Jade jsem myslim dropl vcera,ale klidne se budu snazit i dnes ;) S defense?Mno napisu to laik,protoze jsem :) Hlavni je moc nestat na jednom miste,vic se pohybovat :) I obycejni partyzani dokazou nalozit...

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 10.11.2014, 07:21 hod.

Včera asi hodinové hraní mimo pořadí. Chodím si tak na T5 bounties, když se ke mně přidal hanacius a bim ho! Treasure goblin nám otevřel portál. Jsem se vám tak zaradoval, až jsem přepnul v hlavě mód z normal na k*etén a vůbec mě nenapadlo portnout se do města pro Boon of the Hoarder! Došlo mi to až před Lakotou, odkud se ovšem přenést nejde! Každopádně i tak velmi milé zpestření hry.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 10.11.2014, 10:46 hod.

skyrim1988 píše:to Hanacius:

Zdur chlape.Mno pecky to dava solidni,neni ani cas sledovat kolik to dela.Videl jsem jsem treba cislo i za 300 M. No neresit,staci se naucit to odpalovat.Urcite dam vedet ;) Chestu Jade jsem myslim dropl vcera,ale klidne se budu snazit i dnes ;) S defense?Mno napisu to laik,protoze jsem :) Hlavni je moc nestat na jednom miste,vic se pohybovat :) I obycejni partyzani dokazou nalozit...
300M je ta spodní hranice ;-) až to vytuníš pořádně, budou to teprve pecky :). Včera jak jste odešli jsem ješte dával pár GR a na rift Guadrianovy(tam je to krásně vidět) jsem dával mrdy za miliardu :D, bylo krásný vidět jak mu vždycky poskočí životy o pořádnej kus
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 10.11.2014, 17:37 hod.

Mno to bylo jen obrazne :) Jen co jsem si tak vsiml mezi temy cisly.Jinak mas recht na GR bossovi to jde hezky videt.Ikdyz tech pecek je na nej treba vic :(

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 11.11.2014, 06:54 hod.

Včera bylo všechno tak, jak jsem předpověděl. Optický kabel natahovat do domu přišli, ale o hodinu později. Myčka byla nevyklizená a morčata hladová, o psu nemluvě. Ale měl jsem přívětivou náladu a tak se to obešlo bez emocí :) Torment 6 jsem si zapnul prvně, kolem osmé hodiny, a vzal s sebou Soptíka se svým barbarem (dává sám T3). Soptík potřeboval RoRG a nějaké zbraně, chodili jsme tedy bounties a vedlo se. RoRG dostal hned a ještě nějakej šikovnej roll. Mně za celou sadu bounties v Act I. nepadla jediná lege. Je vidět, že počáteční štěstí je fuč.

Za chvilku se k nám připojil hanacius a hra se výrazně zrychlila. Začali jsme chodit rifty. Za zády jsem matně slyšel mrmlající manželku, ale dělal jsem, že neslyším. Rift stíhal rift a hlavně paragon level stíhal paragon level. Mám pocit, že mi to cinkalo neustále. Tak sláva. Také se mi podařilo konečně povýšit další topaz na max, už chybí jen dva. Tím ovšem pozitiva končí. Včerejší hraní bylo tak neuvěřitelně chudé na lege a sety, že jsem to ještě nezažil. A žena brblala a Kadala nedala lautr nic.

Ve čtvrt na deset jsem to zapíchl (hraní, ne ženu) a šel dělat svatomartinské rohlíčky, čímž jsem jednak potěšil ženu, jednak dal za pravdu tátovi, kterej mě vždycky za tyhle věci nekriticky chválil a jednak jsem trochu utišil svědomí. Však také hraju v pondělí, v úterý hospoda a banjo a ve čtvrtek zase hraní. Tři dny. Na druhou stranu, když vezmu v potaz ženinu práci po nocích (kterou dělat nemusí), běhání a různé kurzy, které buď navštěvuje nebo pořádá, myslím, že jsme si kvit :)

Myslel jsem, že WD Bututka bude mít Tiki build, ale nemám na to vůbec žádnej gear. Zato Jade bych už pomalu složil. Asi tedy nejprve postavím Jade a uvidím. Také je mi bližší ovládáním. Když jsem s D3 začal, ještě dřív, než jsem začal čerpat rady na fóru, vlastně intuitivně jsem nějaký takový build podobný Jade postavil sám. Ve středu má žena zase nějaký kurz, počítám tedy, že se na Bututku mrknu.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: U Andulajzny

Příspěvek od maslo » 11.11.2014, 08:05 hod.

Aby to nedopadlo jak tu psal někdo když vyšel datadisk :D Posílám ženu a děti k rodičům a beru si na týden dovolenou.

Jinak nemáš kam pospíchat aspoň tě to nikdy neomrzí ;)

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 11.11.2014, 08:07 hod.

Však já také nikam nespěchám :)
Včera jsem měl rekord, GR32 s hanaciem. Zhruba v polovině mi napsal: "Drž se raději za mnou..." Tak nějak to vypadalo :-D Ale dali jsme to a včas. Všechny tři upg gemu se povedly, mám radost :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 11.11.2014, 11:09 hod.

Psal jsem to proto, že jsi hodně umíral jelikož jsi vždycky naběhnul dopředu na monstra, které nebyly pod vlivem Fearu. Tam tě vždycky zlikvidovali :D
Stačilo stát v mé blízkosti (perma Fearu) a kouzlit fetišáky a sbírat globy pro Gruesome Feast pasivku :D
Ikdyž teď se dívám, že ji nemáš. Chápu asi není prostor.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 11.11.2014, 15:27 hod.

Mistři, co jsou to ty Break Points?
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 12.11.2014, 06:51 hod.

Včera jsem ukradl hodinu. Není to moc, ovšem ke zjištění, že mě Jade WD dost baví, to stačilo. Ne, že bych se Pet Andulajzny zbavil, chraň pámbu, jen se raduji z úplně jiného způsobu hry. Jade Bututku jsem si přidal do podpisu, rozhodně ji budu rozvíjet. Pokud se na ni kouknete, tak se raději ani nekoukejte :) Gear jsem na ni naházel takovej, o kterém jsem si myslel, že by mohl fungovat, ale neměl jsem čas přerolovat staty. Takže vím, že strength nebo pásek pro crusadera na ni nepatří. Nebyl čas. Hrál jsem na T1, dal jsem za tu hodinu pouze bounties v Act1, doufal jsem, že padne RoRG. Nepadl. Všechno jsem mlátil strašně pomalu a učil se ovládání. Několikrát jsem změnil klávesy, ale pořád mi to nevyhovuje. Také asi vyměním Locust Swarm za feťáky, uvidím. Dneska zase budu tak hodinu mít, stavím se u Myriam kvůli rollům, pojedu znovu kvůli RoRG bounties v A1 a snad najdu vyhovující rozložení kláves. Rozhodně musím dát Spirit Walk na stejnou klávesu, jako mám u Andulajzny, nebo mi z toho cvakne :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 12.11.2014, 10:16 hod.

No tak sem kouknul no :D :D.
Je mi jasný že jsi s Jade na začátku a naházel tam co zrovna bylo po ruce ;-) ;-), ale opravdu potřebuješ 6. bonus ze setu, jinak to není "Jade Doc" :). O to tam jde hlavně.
Naprosto nutný je mít 5 kusů Jade + RoRG a pak helmu Quatzealcoal, která ti "zdvojnásobí" dmg :). Když Diablo dá, tak ideálně Furnance nebo na dmg horší variantu Sun keeper + mojo(ukapian nebo žaba). Maxovat dmg do Elit a Cold. Na gearu +% Haunt. Pak ideálně strongarm brancery. Na všem kde to jde mít CDR. AS je pro Jade naprosto zbytečnej stat, tak ten klidně rollovat pryč :). V paragonu CDR-crit-crit....
Pokud tohle všechno víš, omlouvám se za zbytečnej příspěvek a přeju hodně štěstí při farmení Quatzealcoal a zbytku Jade ;-) ;-).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 12.11.2014, 10:22 hod.

Vím toho už dost, akorát ty věci nemám. Jsem rád, že jsem za měsíc hraní dostal nahoru Andulajznu. Teď si budu chvíli hrát s Bututkou a hledat věci. Co jsem ale nikde nenašel je informace, jaké jsou nejlepší legendární gemy. Bane of the Trapped asi, jinak už nevím. Třeba Zei's Stone of Vengeance, když harvestuji přímo uprostřed mobů?
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 12.11.2014, 10:25 hod.

Jojo, je mi jasný že ty věci prostě nejsou ;-).
Zeis určitě ne. Dává se Bane of powerful, ten se hodně osvědčil i mě, pak Bane of trapped, ten je jasnej. 3 gem nevím nevím...to je otázka..možná bych vůbec nedával a uvolnil tím místo na amuletu kde jsou nejvyšší staty.
Můj Jade tady ;-)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Seto ... o/44467005
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 12.11.2014, 10:31 hod.

Tu podporu cold skillů máš jen kvůli piraním?
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Brum » 12.11.2014, 10:34 hod.

+ Haunt

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 12.11.2014, 10:37 hod.

Proč kvůli hauntu? Nikde se tu o cold nepíše: WD - Aktivní skilly - Secondary
EDIT: Aha, ne battle.net vidím, že diablofans.cz nemá aktuální údaje :)
4000% weapon dmg as Cold over 12 sec.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“